MASTER CORNER

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków
Warszawa
Zakopane
Wieliczka
Skawina
Faktura VAT

MASTER CORNER

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika MASTER CORNER

O mnie

Szkoła Języków Obcych "Master Corner" jest uwieńczeniem kilkuletniej pracy w dziedzinie nauczania języków obcych i doskonalenia warsztatu nauczycieli - filologów i native-speakerów. Zgromadzone przez nas doświadczenie, pozwala nam dzisiaj dzielić się wiedzą w sposób prosty w odbiorze, dostosowany do preferencji językowych i zapotrzebowań uczących się, zarówno dzieci i młodzieży, jak i dorosłych.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2016

Nie uczyłam się od podstaw, te miałam choć wymagały gruntownego odświeżenia i przypomnienia, Nie mniej kiedyś mój rosyjski starczał ledwo na dogadanie się na lotnisku, restauracji czy sklepie... Największe problemy miałam z szybkością mówienia a właściwie słuchania.., Obecnie.., wiadomo jeszcze nie porozumiewam się tak jak językiem polskim, nie mniej po rosyjsku porozumiewam się już w miarę swobodnie i nie muszę prosić by ktoś coś powtórzył...

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2013

Znakomite podejście, a co za tym idzie szybkie postępy w nauce. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.