Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Inowrocław (OSIEDLE TORUŃSKIE)
Toruń (BYDGOSKIE PRZEDMIEŚCIE)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 / 60 min

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

***UWAGA! NIEBEZPIECZNIE CIEKAWE ZAJĘCIA!***

Chcesz nauczyć się od podstaw języka obcego? A może chciałbyś go tylko podszlifować?

W takim razie serdecznie zapraszam wszystkich chętnych ze szkół podstawowych, licealnych, studentów oraz dorosłych na zajęcia obejmujące zarówno gramatykę, słownictwo, jak i konwersacje.

Profesjonalne i interesujące korepetycje z języka w dowolnym zakresie w obrębie Torunia i Inowrocławia w domu nauczyciela. Posiadam kilkuletnie doświadczenie.Po zajęciach ze mną świat języka obcego stanie się łatwy i zrozumiały i być może ciekawy.

Miarą mojej skuteczności jest to, iż 90% rodziców moich uczniów nawiązuje ze mną kilkuletnią współpracę i polecają innym rodzicom.

Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2020

Nauczyciel super wyjaśnia zagadnienia.Jest zawsze przygotowany i nic go nie zaskakuje.Lekcje są przyjemnością. Pani Joanna to doświadczony nauczyciel, umie dotrzeć do każdego ucznia.polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.