Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Inowrocław (OSIEDLE TORUŃSKIE)
Toruń (BYDGOSKIE PRZEDMIEŚCIE)
Włocławek
Bydgoszcz
Warszawa
Płock
Kruszwica
Pakość

Asia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Asia

O mnie

Z uwagi na aktualna sytuację możliwość zajęć onlineKompleksowe przygotowanie do rozpoczęcia przygody z nauką. Pomogę zrozumieć i opanować bieżący materiał. Korepetycji udzielam od ponad 8 lat. Posiadam własne materiały dydaktyczne. Przygotowuje również do konkursów. Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - aktualnie
UMK
09.2018 - aktualnie
UAM
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2021

Wspaniały nauczyciel, wszystko jest zrozumiałe i staje się łatwiejsze.Polubiłam matematykę i chcę iść uczyć się w tym kierunku.Dziękuję

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2020

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji. Zajęcia odbywają się w profesjonalny sposób, w przyjaznej, a co zarazem konieczne, pracowitej atmosferze z widocznymi rezultatami, pani korepetytor naprawdę potrafi wytłumaczyć. :) gorąco polecam!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2020

Nauczyciel super wyjaśnia zagadnienia.Jest zawsze przygotowany i nic go nie zaskakuje.Lekcje są przyjemnością. Pani Joanna to doświadczony nauczyciel, umie dotrzeć do każdego ucznia.polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.