Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Gdynia (Śródmieście)
Warszawa
Gdańsk
Sopot
Rumia
Żyrardów
Siedlce
Tczew
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski40 - 60 / 60 min

Angelica

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/531 opinii

Opis ogłoszenia

JĘZYK WŁOSKI W CENTRUM GDYNI LUB ONLINE Jestem doświadczoną lektorką języka włoskiego, absolwentką filologii włoskiej. Jeśli chcesz nauczyć się języka włoskiego od podstaw, podszkolić lub masz zamiar wyjechać na wakacje do Włoch – skontaktuj się ze mną.
Interesują mnie innowacyjne metody nauczania. Wiem w jaki sposób uczyć się języków obcych i mogę Ci w tym pomóc.
Korzystam z podręcznika "Nuovo Espresso".
Wykorzystuję wiele materiałów dodatkowych: karty, gry słowne, scenki sytuacyjne, piosenki, historyjki obrazkowe, gry planszowe, interesujące teksty tematyczne, naukę przez tłumaczenia itp. 
Zależy mi na tym, aby nauka włoskiego była dla moich uczniów przyjemnością i dobrą zabawą przynoszącą szybko zauważalne rezultaty! 

Czytamy, tłumaczymy zdania, daję Ci się wypowiedzieć, choćby sklecenie dwóch zdań miało zająć wieczność ;) Nie przerywam, tylko analizujemy Twoje błędy po skończonej wypowiedzi.

Język i szeroko pojęta kultura Włoch są moją największą pasją! Nieustannie poszerzam moje umiejętności i wiedzę dzięki pracy, w której codziennie wykorzystuję język włoski, licznym wyjazdom do Włoch, a także dzięki moim włoskim przyjaciołom:)

Zajęcia odbywają się  w centrum Gdyni , a raz w miesiącu udzielam lekcji stacjonarnych w  Warszawie .
Zachęcam również osoby spoza Trójmiasta do regularnej nauki online przez  SKYPE ! (ta opcja oszczędza masę czasu)

Jeżeli jeszcze nie mówisz po włosku, to pomogę Ci dojść od podstaw do poziomu, na którym będziesz w stanie swobodnie porozumiewać się w tym języku w większości sytuacji życiowych. 

!!! To nie są zajęcia dla leniwych, poza lekcjami też musisz coś robić – już ja o to zadbam :-)

Lekcje dostosowuję do Twoich potrzeb, więc napisz mi wiadomość, w której opiszesz czego oczekujesz od zajęć (zakres tematyki, poziom, czas trwania jednego spotkania, częstotliwość spotkań), a ja ułożę Twój indywidualny plan działania!

Cennik:

Zajęcia indywidualne w centrum Gdyni lub online SKYPE : 60zł/60min.

W grupie taniej! Zajęcia w grupie 2 osobowej  (również na SKYPE) 80zł/60min  czyli 40zł od osoby  

Weekendowe konsultacje : 80zł/60min.
Na weekendy nie umawiam stałych godzin lekcyjnych, są możliwe jedynie 60 minutowe konsultacje] , po uprzednim ustaleniu ich tematu. Może to być powtórka gramatyki, lekcja nowego słownictwa, konwersacje, powtórzenie wiadomości, przygotowanie do sprawdzianu. Weekendowe zajęcia są dostępne tylko online.

Konwersacje z Włochem – 100% po włosku na bazie przygotowanych przeze mnie polsko-włoskich materiałów – cena ustalana indywidualnie

 

RICORDATI! NON C’E’ NULLA CHE TU NON POSSA FARE SE TI IMPEGNI :)

"Se una cosa la vuoi, una strada la trovi. Se una cosa non la vuoi, una scusa la trovi"

Proszę o zapoznanie się z grafikiem mojej dostępności, w wiadomości do mnie proszę o sugestię dogodnego terminu. Jeżeli dany termin będzie dostępny, możemy rozpocząć współpracę. :) 

Zapraszam! A presto!

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 18:00
Wtorek09:00 - 20:30
Środa09:00 - 17:00
Czwartek09:30 - 20:30
Piątek10:00 - 17:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2013 - aktualnie
Szkoła Języków Obcych
02.2015 - aktualnie
Istituto di Cultura Italiana
05.2016 - 01.2018
Praca w biurze tłumaczeń
06.2016 - 08.2016
Tłumacz wycieczek zagranicznych
09.2017 - aktualnie
Talent Place

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 31
avatar
Angela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Przed wyjazdem na wakacje skorzystałam z kursu wakacyjnego pakiet rozszerzony, który jest starannie przygotowany, zawiera mnóstwo słownictwa, zdań i wyrażeń przydatnych do konwersacji na wakacjach. Podczas zajęć omawiałyśmy przykładowe sytuacje, dialogi. Cieszę się, że tak dużo przećwiczyłyśmy bo dzięki temu po 2 miesiącach byłam w stanie rozmawiać po włosku :D (bez znajomości gramatyki). Zajęcia z Angeliką spodobały mi się na tyle, że od września zapisuję się na lekcje w trybie regularnym, chciałabym poznać włoski od podszewki :) Lektorkę polecam, jest naprawdę zaangażowana i bardzo dobrze przygotowana do każdych zajęć.

avatar
Karina T.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2019

Zaczęłam lekcje włoskiego z Angeliką 2 lata temu. Niewiele wtedy potrafiłam, znałam kilka liczebników i może potrafiłam się przedstawić. Na początku ustaliłyśmy plan spotkań: 3 razy w tygodniu i zawarłyśmy umowę, że obydwie będziemy się starać, aby osiągnąć sukces językowy. Nie znam dobrze angielskiego, także nie wierzyłam, że nauczę się mówić po włosku. A jednak! Obecnie mieszkam w wiecznym mieście w Rzymie, swobodnie rozmawiam z Włochami! Zdobyłam tutaj pracę i rozkręcam swój biznes. Angelika jest lektorką bardzo cierpliwą, uśmiechniętą, życzliwą, ma bardzo dobre nastawienie do ucznia. Nie zawsze mogłam mieć lekcje o naszych umówionych porach, ale zawsze starałyśmy się odbyć te trzy godzinki tygodniowo, co świadczy o tym, że jest również elastyczna czasowo. Pomogła mi też dokonać formalności z moją przeprowadzką, tj. znalezienie mieszkania, pomoc w napisaniu CV i szukaniu pracy. Wiele jej zawdzięczam, ale przede wszystkim to, że nauczyła mnie pięknie mówić po włosku :) Dziękuję!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2019

Dołączam się do wszystkich pozytywnych opinii. Lektorka nauczyła mnie pięknie mówić po włosku od całkowitych podstaw. Uczyłam się systematycznie, a materiał był zawsze świetnie wytłumaczony z dużą dawką ćwiczeń zarówno teoretycznych jak i praktycznych. Ja zażyczyłam sobie korzystanie z podręcznika "Nuovo Espresso", aby lepiej usystematyzować wiedzę i świetnie się on sprawdził w moim przypadku. Oprócz tego dostawałam ćwiczenia audiowizualne, listy słownictwa do samodzielnego opracowania na podstawie filmów lub artykułów. Mimo że mówię już po włosku płynnie, brakuje mi naszych lekcji. :) Bardzo się cieszę, że trafiłam na tak zaangażowaną w nauczanie osobę :)

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2018

Lektorka jest zawsze punktualna, elastyczna godzinowo. Jeżeli nie pasuje mi lekcja w danym dniu, nie ma problemu, żeby ją przełożyć na inny dzień w tym samym tygodniu. Dzięki temu mogę regularnie uczestniczyć w zajęciach. Uczęszczam na lekcje online, także korzystamy dużo z materiałów multimedialnych. Świetnym sposobem na naukę słownictwa są filmiki do których dostaję listy słówek. Dzięki temu w krótkim czasie zapamiętuję SETKI słów. Realizujemy takie tematy jak hotel, restauracja, jedzenie, zakupy, poruszanie się po mieście. Sama praktyka. Dużo konwersacji. Z językiem włoskim czuję się coraz pewniej i mimo, że nie mam talentu językowego, czuję się swobodnie na wakacjach we Włoszech. Naprawdę warto

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2018

Chciałabym wszystkim polecić zajęcia z Angeliką! Współpraca z nią to czysta przyjemność, a dodatkowo przynosi duże osiągnięcia. :) W krótkim czasie bardzo rozwinęłam swój poziom języka włoskiego. Angelika tłumaczy wszystko dokładnie nieskomplikowanym językiem. Podczas tłumaczenia gramatyki podaje mi mnóstwo przykładów. Angelika stawia na praktyczny język. Do tego jeszcze atmosfera sprawia, że lekcje odbywają się bez żadnego stresu, co dla mnie też było bardzo ważne, aby móc odblokować swoją barierę językową w mówieniu. Angelika jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć, które są dzięki temu bardzo dobrze zorganizowane i przemyślane. Dostosowuje również tempo pracy do możliwości ucznia. :)
Z czystym sumieniem polecam!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2018

Świetna atmosfera i precyzyjne podejście do ucznia i tryb nauki w pełni dostosowany do potrzeb. Na każdą lekcję czekamy ze zniecierpliwieniem. Nie sądziliśmy, że nauka języka włoskiego może dawać tyle przyjemności i satysfakcji. Zero stresu, który zawsze nam towarzyszył podczas nauki języka obcego. W pełni polecamy

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2018

Lektorka sprawiła, że moja motywacja do uczenia się włoskiego wzrosła tak bardzo, ze teraz właściwie nie wyobrażam sobie dnia bez zrobienia czegoś w tej sferze. Z czystym sercem polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2018

Wyjątkowa lektorka i wyjątkowe lekcje - zawsze punktualna i przygotowana z pozytywną energią i nowymi pomysłami na prowadzenie zajęć. Dzięki niestandardowym metodom pomaga osiągać wyniki o wiele szybciej niż wydawałoby się to realne. Taka nauka to sama przyjemność, grazie! :)

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2018

Bardzo, bardzo polecam Angelikę jako lektorkę!
Dzięki niej w trybie ekspresowym nauczyłam się języka włoskiego, aby móc wyjechać na wymianę studencką Erasmus.
Jest to jedyna lektorka jaką miałam, która była tak zaangażowana w zajęcia, lekcje włoskiego z nim to sama przyjemność, a po lekcji wychodzi się uśmiechniętym i zarażonym jego pasja do Włoch i języka włoskiego. Lekcje odbywały się zawsze punktualnie, bez przekładania na ostatnią chwilę.
Angelika zawsze miała przygotowane wydrukowane materiały do zajęć, prezentacje multimedialne oraz testy, aby sprawdzić wiedzę z poprzednich zajęć.
Polecam serdecznie każdej osobie zaczynającej swoją przygodę z włoskim oraz osobom zaawansowanym! :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2018

Lekcje prowadzone są bardzo profesjonalnie, ciekawie, różnorodnie, nie można się na nich nudzić. Lektorka nigdy nie odwołuje zajęć, jest punktualna i zaangażowana, tłumaczy jasnym, prostym językiem podając przy tym dużo przykładów z życia wziętych. Żadnych skomplikowanych reguł ani nudnych podręczników. Jestem bardzo zadowolony z takiego nauczania, polecam!

avatar
Andzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2018

Serdecznie polecam

avatar
Paulina Goździkowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Szczerze polecam lekcje z Angeliką. Lektorka jest konkretna, wymagająca, a przy tym bardzo sympatyczna. Przykłada się do swojej pracy. Materiały zawsze otrzymuję terminowo przed lekcją. Chodząc do szkoły stacjonarnej ciągle dokuczały mi dojazdy. Tymczasem tutaj mam lekcje kiedy tylko zechcę. Zajęcia są interesujące i przynoszą efekty. Uważam, że lepiej trafić nie mogłam:)

avatar
Tatiana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2018

Plusy: ciekawe materiały, przyjemny głos lektorki, energiczny sposób prowadzenia lekcji, urozmaicone materiały, nacisk na mówienie, lektorka która potrafi wiele nauczyć, znała odpowiedź na każde moje pytanie.
Minusy: Lektorka podziękowała mi za współpracę. Decyzję swą motywuje tym iż nie uczę się na bieżąco i kilka razy odwołałam zajęcia(oczywiście miałam ku temu ważne powody). Myślę, że trudno znaleźć tak zaangażowaną w naukę osobę, dlatego zależy mi na kontynuacji zajęć. Niestety lektorka nie odpisuje już na moje prośby. Sama jestem lektorem i wiem jak męczące jest jeśli uczeń nie uczy się na bieżąco, nie powtarza materiału albo odwołuje zajęcia. Jednak ja miałam ku temu bardzo ważne powody i uważam, że zasługuję na jeszcze jedną szansę.

avatar
Michał Czarkowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2018

Polecam gorąco korepetycje u Angeliki! Nauczyła mnie wszystkiego czego nie mogli mnie nauczyć nauczyciele przez 6 lat lekcji włoskiego i to po zaledwie kilku godzinach zajęć przez Skype. Miałem niemałe wątpliwości czy skype nie będzie zbyt zawodny by przeprowadzać lekcje, ale jak się okazuje to nie tylko nie jest przeszkodą, ale również jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż nie trzeba marnować czasu i pieniędzy na dojazdy! Jeszcze raz polecam gorąco :)

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Bardzo ciekawe zajęcia w miłej atmosferze, świetne metody na powtarzanie słownictwa. Nie zawsze mam czas, aby poza lekcjami przysiąść do nauki lecz lektorka jest wyrozumiała i prowadzi zajęcia w taki sposób, abym jak najwięcej wyniosła z lekcji. Z niecierpliwością czekam na środę, kiedy mam lekcję języka włoskiego :)

avatar
Agata Koss
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2018

Z czystym sumieniem polecam lekcje/korepetycje z Angeliką. Przede wszystkim zajęcia są bardzo urozmaicone. Uczymy się słówek od tych podstawowych, tzw. podręcznikowych (związanych z pogodą, wyglądem itd) ale także tych używanych w życiu codziennym, których nie znajdziemy w popularnych książkach. Uczymy się też gramatyki z różnych źródeł (książki, materiały przygotowane przez Angelikę, kserówki), tłumaczymy zdania, oglądamy filmiki, utrwalamy słownictwo w różnych grach itd. Każde zajęcia kończą się pracą domową (na moją prośbę :)), którą na następnych zajęciach zawsze sprawdzamy. Przez ten czas co uczę się u Angeliki widzę ogromne postępy w nauce, a co najważniejsze widzą ją też moi włoscy znajomi. Zajęcia u Angeliki rozpoczęłam nie umiejąc ani jednego włoskiego słowa, a po 4 miesiącach intensywnej nauki staram się powoli w kontaktach z Włochami zamieniać język angielski na język włoski. Podsumowując, myślę, że ciężko znaleźć lepszego korepetytora/lektora niż Angelika :)

avatar
Paula Maciejewska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2018

Na początku naszej owocnej współpracy ustaliłam z lektorką plan działania, który systematycznie realizujemy. Lektorka prowadzi lekcje w sposób dynamiczny, zawsze wcześniej wysyła materiały i informuje co będziemy robić, co powinnam powtórzyć. Godzina mija w mgnieniu oka. Nie zaczynałam nauki od 0, potrafiłam dużo powiedzieć, bo już mieszkałam we Włoszech, ale nie zawsze było to poprawne. Lektorka wyłapuje wszystkie błędy i nie tylko je poprawia, ale od razu dodaje komentarz gramatyczny, tłumaczy dlaczego dana struktura jest niepoprawna, w jakim kontekście mogę tego używać, podaje mnóstwo przykładów, zna odpowiedź na każde moje pytanie. Jest to osoba godna polecenia, przykładająca się do swojej pracy. Polecam

avatar
Ann
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2018

Jestem bardzo zadowolona z lekcji, polecam!

avatar
Laura Godlewska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2018

Profesjonalna, sympatyczna ale i wymagająca lektorka z dużym doświadczeniem. Bardzo fajne lekcje naprawdę widać efekty naszej współpracy. Wielki + za dużo materiałów audiowizualnych. Choć byłam negatywnie nastawiony do lekcji na skype okazały się strzałem w dziesiątkę. Polecam!

avatar
Marcin Niewęgłowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2018

Polecam każdemu kto naprawdę chce się nauczyć języka i szybko zacząć swobodnie rozmawiać. Zajęcia są świetnie zorganizowane. Jakość, atmosfera, zaangażowanie oceniam na 6+!

avatar
Agata Możejko
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2018

Uczę się słownictwa z włoskich filmików, zadanie polega na stworzeniu własnej listy słówek, następnie je omawiamy lub lektorka podsyła własne spisy słówek. Otrzymuję dużo interaktywnych ćwiczeń z wykorzystaniem możliwości internetu - uczę się online via skype. Lektorka tworzy wszystkie materiały samodzielnie, a nie są to kserówki z nudnych podręczników. Polecam również naukę poprzez tłumaczenia. Metody są świetne i niezwykle efektywne!

avatar
Luca
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2018

Lektorka jest rewelacyjna, chyba najlepsza nauczycielka włoskiego jaką kiedykolwiek miałem. Uważna, elastyczna, a przy tym bardzo sympatyczna. Świetnie wyczuwa potrzeby ucznia oraz wyłapuje błędy, które stara się od razu korygować. Dostosowuje naukę indywidualnie do potrzeb ucznia. Jest bardzo cierpliwa i świetnie przygotowana merytorycznie. Wprowadza dużo innowacji, sprawiając, że każda lekcja jest ciekawa - gorąco polecam!

avatar
A. Racławska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2018

Lekcje są fantastyczne pod każdym względem! Wraz z mężem uczęszczamy na kurs językowy online w grupie 2 osobowej i jesteśmy pod wrażeniem jak wiele rozumiemy i jak gładko przychodzi nam nauka języka włoskiego! Na każdą lekcję otrzymujemy bardzo starannie opracowane materiały. Gramatyka włoska nie jest łatwa, ale Angelica świetnie ją tłumaczy :) Ponadto możemy dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy o włoskiej kulturze, zwyczajach, stylu życia, ciekawych miejscach. Zajęcia są bardzo urozmaicone, jednym słowem - WARTO !

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2017

Korzystam z kursu Skype. Na poczatku ze sceptycznym nastawieniem, teraz nie wyobrażam sobie innej formy zajęć. Zajecia mamy 1-2 razy w tygodniu. Jestem bardzo zapracowana, a dzieki takiej formie jestem w stanie wygospodarowac czas na nauke. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Naukę wloskiego rozpoczelam rok temu. Angelica ma doświadczenie w nauczaniu, jest zawsze przygotowana do zajęć. Pomaga mi również poza naszymi lekcjami, wysyłając dodatkowe materiały i sprawdzając prace domowe. Jest cierpliwa, zajęcia są ciekawe, skoncentrowane na mówieniu. Przed zajęciami otrzymuje materiały, często podcasty lub pliki video, listę nowych słowek, tematy do dyskusji. Rozmawiamy na różne tematy, dzięki czemu znam słownictwo z wielu dziedzin. Dziękuję i nie mogę się doczekać kolejnej lekcji!!!

avatar
Baranowska Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Profesjonalizm, nacisk na mówienie, dobrze wyjaśniana gramatyka, możliwość utrwalania zdobytej wiedzy to ważne atuty. Dziękuję.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2016

Naukę włoskiego rozpoczęłam dwa lata temu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Podczas ostatniego urlopu we Włoszech byłam zaskoczona jak wiele rozumiem i jak płynnie wychodzi mi komunikacja z rodowitymi Włochami w ich języku. Nauczycielka od pierwszych lekcji dużo mówiła do mnie po włosku. Wiele ode mnie wymagała, podsuwała różne dodatkowe pomysły jak polepszyć mój włoski, co jeszcze bardziej motywowało mnie do nauki. Korzystałam zarówno z lekcji face to face, jak i online. Zdecydowanie polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2015

Najlepsze zajęcia na skype jakie miałem do tej pory! Efektywne, plan dostosowany do moich potrzeb, a do tego świetna atmosfera.
Grazie mille!!!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2015

Dobrze zorganizowana, cierpliwa i wymagająca lektorka. Po każdych zajęciach aż chce się siadać do samodzielnej nauki, motywuje uśmiechem i zaangażowaniem w nauczanie. Polecam!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2015

Języka włoskiego uczyłem się przez 4 lata w szkole językowej. Z Angeliką mam regularne zajęcia od 1,5 roku i to dzięki niej będąc we Włoszech przełamałem się i zacząłem mówić po włosku!
Bardzo cierpliwa, odpowiedzialna osoba. Ciekawa tematyka zajęć dostosowana do moich zainteresowań, dopasowane godziny zajęć, dużo dodatkowych materiałów do samodzielnej pracy w domu. W szkole językowej musiałem dostosować się do większości grupy i to lektor narzucał tempo pracy, a tutaj jest odwrotnie - sam mam wpływ na to jaki materiał i w jakich proporcjach chcę zrealizować. Polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2015

Super korepetytorka! Jestem bardzo zadowolona z zajęć, polecam wszystkim zainteresowanym nauką języka włoskiego. Uczę się od podstaw i już po dwóch miesiącach nauki nawet nieźle sobie radzę:) Angelica jest świetną, pełną energii i pasji nauczycielką. POLECAM!!!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2014

Serdecznie polecam lekcje języka włoskiego. Zajęcia są bardzo ciekawe, urozmaicone, Angelica dysponuje bardzo dużą ilością różnorodnych materiałów. Ponadto jest bardzo cierpliwa, jeśli czegoś nie rozumiem i potrzebuję większej ilości ćwiczeń to wręcz zasypuje mnie dodatkowymi zadaniami domowymi- na własne życzenie:) Angelica przygotowuje ciekawe zadania i stosuje różne metody dydaktyczne, co zachęca i motywuje do nauki. Wszystko jest połączone: gramatyka, leksyka, konwersacje, gry zachęcające do mówienia, filmiki, piosenki, teksty tematyczne, dzięki którym oprócz języka poznaję również włoską kulturę!
Niecały rok temu zaczynałam naukę od całkowitych podstaw, a niedawno zdałam certificato di conoscenza della lingua italiana (livello A1) na 96%, teraz przygotowuję się do kolejnego poziomu:) Pozdrawiam serdecznie i życzę przyjemnej nauki:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.