Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Online
Warszawa
Gdańsk
Sopot
Gdynia

Angelica

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/550 opinii
Dla użytkownika Angelica

O mnie

Jestem absolwentką filologii włoskiego. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno indywidualnym, jak i grupowym. Uczę również na platformach międzynarodowych prowadząc lekcje dla ludzi z całego świata!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2013 - aktualnie
Szkoła Języków Obcych
02.2015 - aktualnie
Istituto di Cultura Italiana
05.2016 - 01.2018
Praca w biurze tłumaczeń
06.2016 - 08.2016
Tłumacz wycieczek zagranicznych
09.2017 - aktualnie
Talent Place

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 50
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2023

Bardzo polecam zajęcia z Angeliką, która nie tyle jest bardzo dobrą nauczycielką, ale też i świetnym człowiekiem. Angelika jest osobą uczciwą, punktualną, zawsze przygotowaną do zajęć, bardzo pomocną i wyrozumiałą. Na zajęciach panuje przyjemna atmosfera, nie czuję się oceniana w negatywny sposób, Angelika jest też profesjonalna i skupiona na zajęciach. Jeszcze raz z czystym sumieniem polecam zajęcia :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2023

Odkąd pamiętam stresowałem się podczas lekcji języków obcych, ale w tym przypadku jest inaczej. Po pierwsze uczę się dla przyjemnosci, z własnej woli. Po drugie na zajęciach jest bardzo przyjazna atmosfera. Lektorka jest punktualna i przygotowana do każdych zajęć. Ma duże doswiadczenie w nauczaniu. Już przy wprowadzaniu nowego tematu potrafi wskazać na pułapki językowe, na które warto zwrócić uwagę. Po zakończonych zajęciach otrzymuję dodatkowe materiały tj. fiszki i gry w celu utrwalenia materiałów z lekcji. Jest też kurs video , całkiem sporo materiałów audio, podcastów i opowiadań. Mega polecam!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2023

Dobrze współpracuje mi się z lektorką. Mam niestałe godziny pracy, ale nie było problemu, by dopasować zajęcia do grafiku. Nauczycielka jest elastyczna i profesjonalna, zawsze przygotowana do zajęć. Włoski jest mi potrzebny w mojej pracy, dlatego zależało mi też na włoskim biznesowym. Wreszcie zacząłem sprawniej komunikować się po włosku, nie czując stresu podczas rozmowy. Od kilku miesięcy do Angeliki uczęszcza moja córka (uczennica liceum), która także jest zachwycona lekcjami. Życzyłaby sobie mieć takie zajęcia w szkole. Pozdrawiam

avatar
Roma
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2022

Fantastyczna lektorka, dzięki której nauczyłam się mówić po włosku. Jest słowna, rzetelna, lojalna i punktualna. Ma bardzo praktyczne podejście do nauki języka. Lekcje są zorganizowane w perfekcyjny sposób.
Jestem bardzo wdzięczna za dotychczasową współpracę i z czystym sumieniem polecam przyszłym kursantom.

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2022

Uczyłam się z Angelicą online kilka lat. Na lekcji nie ma zdystansowanej relacji nauczyciel - uczeń. Atmosfera jest swobodna, a nawet kumpelska. Obecnie nieskromnie przyznam, że mówię po włosku całkiem nieźle i jest to zasługa w głównej mierze mojej wspaniałej lektorki. Angelica jest osobą bardzo wyrozumiałą, spokojnie prowadzącą zajęcia. Nigdzie się nie spieszymy, nie pędzimy z materiałem. Od pierwszych lekcji już było ok, ale tak naprawdę dopiero po roku te nasze zajęcia to było coś wspaniałego, na co z przyjemnością czekałam. Przez pierwszy rok Angelika starała się mnie poznać, dopytywała jakie materiały mi się podobają, dopytywała o moje zainteresowania. Kiedy powiedziałam, że jeśli chodzi o opisywanie obrazków to ja PAS, już nigdy więcej nie omawiałyśmy żadnego obrazka;) Fajnie, że student jest na pierwszym miejscu. Kiedy to ja znalazłam coś ciekawego, co chciałam omówić, albo po prostu z czym chciałam się podzielić, zawsze było to odebrane z dużym entuzjazmem. Prawie na każdej lekcji korzystałyśmy ze świetnie przygotowanych autorskich materiałów. Lekcje urozmaicały nam różne aplikacje, z których korzystałyśmy podczas zajęć. Obecnie osiągnęłam już wysoki poziom języka włoskiego, ale wciąż od czasu do czasu facciamo due chiacchiere in italiano:).
Jeżeli szukacie znakomitej, doświadczonej i zaangażowanej lektorki z ogromną bazą materiałów to nie mogliście lepiej trafić!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2021

Przygodę z włoskim rozpoczęłam 10 miesięcy temu i mogę śmiało powiedzieć ,że była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Do Angeliki trafiłam nie znając włoskiego ,a po tak krótkim okresie nauki jestem w stanie posługiwać się nim dość swobodnie. Lekcje odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze ,a materiały są tak różnorodne i ciekawe, że nauka języka to sama przyjemność. Na lekcji poza nauką gramatyki oraz słówek oglądamy różne filmiki i utrwalamy wiedzę za pomocą gier. Ponadto Angelika ma bardzo indywidualne podejście do ucznia i poziom lekcji jest adekwatny do poziomu wiedzy ,a gdy mam z czymś problem zawsze dostaję dodatkowe materiały do poćwiczenia. Grazie di cuore !
Serdecznie polecam! .

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2020

Do Angeliki trafiłam z polecenia przyjaciółki. Z powodu dużej ilości chętnych nie udało mi się zapisać na indywidualne lekcje, a na kurs grupowy, z czego o dziwo jestem bardzo zadowolona:). Kurs, który wybrałam odbywa się w dwóch blokach 4 miesięcznych. Pomiędzy blokami jest przerwa wakacyjna, oczywiście, żeby nie zapomnieć włoskiego lektorka wysyłała nam przeróżne materiały, także diciamo che w wakacje się nie nudziliśmy:). Są dwa rodzaje grup, tańsza- do 12 osób i droższa - 3 osoby w grupie. Ja wybrałam drugą opcję, bo nauka online w 12 osób mnie nie przekonuje. Zależało mi, żeby mieć możliwość wypowiedzenia się na zajęciach i przede wszystkim na indywidualnym podejściu lektorki. Nie spodziewałam się, że nauka przez internet może być taka ciekawa i efektywna. Atmosfera w grupie jest bardzo sympatyczna. Lektorka dba, aby każdemu poświęcić taką samą ilość czasu, a jednocześnie nie zmusza do wypowiedzi. Mamy dużo quizów, gier, w naszej grupie czuć ducha rywalizacji(oczywiście tego pozytywnego:) który nas jeszcze bardziej motywuje do nauki. Założyliśmy prywatną grupę na facebooku i tam też dodatkowo wspólnie ćwiczymy i pomagamy sobie rozwiązywać przeróżne zagwozdki. Zajęcia trwają dłużej niż standardowe, bo aż 90 minut i dzięki temu na jednej lekcji możemy pogadać, poznać nowe słownictwo, obejrzeć filmik i zagrać w niejedną grę. Włoski to dla mnie moment dla siebie, relaks, uczę się go z wielką przyjemnością. Z każdą lekcją widać u mnie znaczne postępy w języku. Angelika jest lektorką zaangażowaną, entuzjastyczną i bardzo dobrze potrafi przekazywać wiedzę. Dziękuję i widzimy się na zajęciach! :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Lektorka polecana na wszystkich grupach facebook'owych do których należę. Ciesząca się wieloma pozytywnymi opiniami. Długo się zastanawiałam nad rozpoczęciem kursu, aż w końcu mąż mnie zmotywował i w zeszłym roku powiedział ORA O MAI (teraz albo nigdy). Zaczęliśmy kurs wspólnie, w trakcie jednak postanowiliśmy się rozdzielić. Grupowe lekcje były fantastyczne, jednak mój mąż z racji braku czasu rzadko mógł uczestniczyć w zajęciach. Ja ruszyłam jak rakieta, chłonęłam słownictwo z lekcji, prace domowe wykonywałam z przyjemnością i uśmiechem na twarzy. Bardzo się cieszę, że uczę się u pani Angeliki, chociaż nie było łatwo z dograniem terminu. Jestem lekarzem, czasami wypadają mi dyżury, jednak pani Angelika jest w tej kwestii bardzo wyrozumiała i elastyczna. Lektorka oferuje niesamowicie szeroką bazę opracowanych podcastów, są to najczęściej rozmowy rodowitych Włochów. Do większości podcastów otrzymuję starannie przygotowany tekst z podkreślonymi trudniejszymi wyrażeniami, które wspólnie opracowujemy. Niedawno Pani Angelika opracowała kurs do serialu włoskiego "Processo". Bardzo się cieszę, że po roku nauki od całkowitych podstaw jestem w stanie zrozumieć włoskie seriale. Nauczycielka godna polecenia!

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2020

La migliore insegnante del mondo! Na każdej lekcji ćwiczymy mówienie, słuchamy oryginalnych nagrań Włochów. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjemna. Przed znalezieniem Angeliki miałam dwie inne nauczycielki, opierające się na jednej książce, przez co lekcje były schematyczne i nudne... Ja uczyłam się stacjonarnie i to pandemia zmusiła mnie do zdalnego trybu nauczania. Lekcje online wyróżniają się innowacyjnością, podczas lekcji gramy w gry(oczywiście językowe!), jako pracę domową po omówionym dziale słownictwa dostaję multimedialny quiz sprawdzający, super sprawa – nigdy się nie znudzi i świetnie motywuje do dalszej pracy. Byłam zaskoczona jak wiele rozwiązań można opracować w systemie online. Angelika jest osobą dobrze przygotowaną do prowadzenia takich zajęć, bo prowadzi je od lat. Angelika przygotowuje też interaktywne fiszki wraz z dźwiękiem i obrazem, które można przeglądać w aplikacji na telefonie, co niesamowicie sprzyja zapamiętaniu nowego słownictwa.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2020

Fantastyczne lekcje języka włoskiego, będzie mi ich brakowało! Zakończyłam kurs online z Angeliką, był to bardzo produktywnie wykorzystany czas, kurs przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Nauczyłam się nie tylko języka, ale przy okazji mnóstwo ciekawostek o kulturze. Piękne prezentacje, e-booki, materiały stworzone przez lektorkę. Uczyłam się 2 lata, częstotliwość to aż 3 godziny tygodniowo i w tym roku zdałam certyfikat na poziomie B2 (a czuję, że moja znajomość języka jest na poziomie C1!) Jest to dla mnie niezwykłe zaskoczenie, ponieważ angielskiego uczę się całe życie i nie potrafię tak płynnie się nim posługiwać jak j. włoskim. Kurs polecam tym, którzy faktycznie mają czas i chęci na naukę włoskiego. Język włoski powszechnie uważany za banalny język, ale im dalej w las, tym więcej drzew;). Oczywiście Angelika poradzi sobie z każdym drzewem, wszystko Wam świetnie wytłumaczy. Polecam !!!

avatar
Miriam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2020

Żałuję, że nie poznałam Angeliki w moich początkowych latach nauki włoskiego. Byłoby mi zdecydowanie łatwiej i nauczyłabym się go dużo szybciej. Angelika tłumaczy zagadnienia w bardzo jasny sposób. Mimo, że wcześniej uczyłam się kilka lat to miałam ogromne braki z wielu zagadnień. Wszystkie materiały są starannie przygotowane, aż miło się z nich uczyć. :) Na zajęciach mamy konwersację, gramatykę i mnóstwo nowego słownictwa(czasami za dużo;)). Lektorka przygotowuje również zestawy słownictwa do samodzielnej nauki, czyli właściwie notatki z lekcji mam gotowe, a podczas zajęć nie muszę tracić czasu na ich tworzenie. Dodatkowo do każdego działu dostaję link do multimedialnych fiszek i ćwiczeń. Ponadto na zakończenie każdego działu leksykalnego mam kilka tygodni na zrobienie quizu sprawdzającego. Jest to dla mnie informacja na ile % opanowałam dany temat. Wszystkie quizy wspólnie omawiamy i analizujemy ewentualne błędy. Lektorka w nauce wykorzystuje liczne podcasty, dzięki czemu jestem osłuchana z językiem. Jak WŁOSKI to tylko TUTAJ!

avatar
Angela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2020

Z Angeliką uczę się od kilku miesięcy online, jestem bardzo zadowolona z naszych zajęć. Nie spodziewałam się, że nauka online może być tak przyjemna i efektywna! Materiały są świetnie przygotowane, Angelika uczy słów, które realnie przydają się w rozmowach. Jej lekcje są bardzo dobrze przemyślane i zaplanowane. Motywuje do działania, organizuje powtórki, quizy, zapewnia przydatne, ciekawe słownictwo i niezbędną gramatykę. Bardzo podoba mi się opcja karnetów, dzięki nim mogę uczyć się intensywnie w bardzo dobrej cenie:)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2020

Sam pracuję jako lektor, przy wyborze odpowiedniego nauczyciela miałem bardzo wysokie wymagania. Trudno jest znaleźć dobrego, kompetentnego lektora. Cieszę się, że tutaj trafiłem. U Angeliki niewątpliwym ogromnym plusem jest jej dyspozycyjność czasowa. Lekcje mogą się odbywać od wczesnego ranka do późnego wieczora. Wielu lektorów traktuje tę zawód jako dodatkowe zajęcie, przez co najczęściej są słabo przygotowani, bazują na jednym podręczniku i niczym się nie wyróżniają. Angelika jest godna polecenia, podczas lekcji dużo rozmawiamy, gramatyka jest przejrzyście wyjaśniona, po kilku godzinach nauki od podstaw potrafiłem układać samodzielnie zdania. Lektorka dużo mówi podczas zajęć po włosku, co sprawia, że mam możliwość osłuchania się z językiem. Materiały są starannie przygotowane, zawsze wysłane na czas. Punktualność jest kolejną mocną stroną nauczycielki. Dotychczas ani jedna lekcja nie została odwołana, ani przełożona. Grazie Angelica!

avatar
zadowolona uczennica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2020

Włoskiego zaczęłam uczyć się w szkole językowej. Sama zaplanowałam sobie wyjazd na stałe do Włoch, co zmusiło mnie do nauki włoskiego. Uczyłam się tam 2 lata i mimo, że zajęcia wspominam miło, nie dużo się tam nauczyłam. Wiele osób przychodziło dla zabawy lub miłego spędzenia wolnego czasu, a nie dla nauki. Po dwóch latach, kiedy zdałam sobie sprawę, że nie wiele potrafię powiedzieć, zaczęłam szukać nowego lektora w celu rozpoczęcia indywidualnych zajęć. Dzięki portalowi e-korepetycje.net poznałam Angelikę, wspaniałą, cierpliwą i wymagającą lektorkę. Na początku współpracy byłam zażenowana, że uczę się włoskiego od 2 lat i tak mało potrafię powiedzieć. Całą winę zwaliłam na szkołę językową, mało motywującą grupę i lektorkę. Angelika uświadomiła mi, że wina leżała również po mojej stronie. Musiałam się całkowicie przestawiać na inny tryb nauki. Na zajęciach z Angeliką przerabiałyśmy dużo materiału, żeby nadgonić moje braki. Dostawałam również materiały do samodzielnej pracy w domu, starannie przygotowane listy słownictwa. Nie wiem czy tak jest zawsze, ale ja prosiłam o sprawdzanie wiedzy - czyli quizy, gry, sprawdziany, abym sama wiedziała na czym stoję. Często pracowałyśmy na autentycznych materiałach, takich jak podcasty, filmy, piosenki. Angelika zawsze logicznie mi wytłumaczyła popełniane przeze mnie błędy, inne niż wszystkich typowych nauczycieli dlaczego tak się dzieje. Nieocenione jest jak mój włoski strzelił ku górze, a to mnie jeszcze bardziej motywowało. W 8 MIESIĘCY potrafiłam rozmawiać z Włochami! Dzięki temu zawarłam wiele włoskich znajomości, co jeszcze bardziej związało mnie z tym językiem. Angelika pomogła mi napisać moje włoskie CV, dzięki któremu dość szybko znalazłam bardzo dobrą pracę we Włoszech. Jestem szczęśliwa, że trafiłam na taką lektorkę, bo mój sukces to nasza wspólna zasługa:). Obecnie mieszkam we Włoszech, mówię biegle po włosku i polecam Angelikę każdemu, kto NAPRAWDĘ chce się nauczyć języka. Ostrzegam, czasami było ciężko, czasami zadawałam sobie pytanie po co my to robimy? Nie wszystkie materiały mi się podobały, nie wszystkie podcasty mnie interesowały, ale teraz wiem, że to dzięki nim wzbogacałam swoje słownictwo. Bardzo cenię sobie zaangażowanie Angeliki podczas każdego naszego spotkania. Zajęcia z Angeliką to gwarancja sukcesu!

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2019

Uczęszczam na zajęcia w grupie dwuosobowej. Od pierwszej lekcji widać, jak starannie Angelika jest przygotowana i skoncentrowana na maksymalnym wykorzystaniu czasu. Widać też jej duże zaangażowanie w to by uczniowie z jej pomocą przyswajali coraz to kolejne zagadnienia czy to gramatyczne, czy to leksykalne. W zajęciach grupowych występuje dużo elementów opartych na zdrowej rywalizacji. Podoba mi się też to, że Angelika stawia na to, żeby uczeń jak najszybciej zaczął mówić po włosku. Polecam serdecznie jeżeli chcecie solidnie nauczyć się języka :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

Lekcje online to świetna sprawa, w szkołach stacjonarnych zawsze dokuczały mi dojazdy, a teraz mam lekcje kiedy tylko chcę. Lektorka jest punktualna, zaangażowana w prowadzenie zajęć, zawsze pomocna. Materiały są starannie przygotowane. Wszystko jest świetnie zorganizowane. Brawo!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Na kurs języka włoskiego zapisałam się 2 lata temu. Z powodu pracy po 1,5 roku regularnej nauki nie miałam możliwości kontynuacji zajęć. Musiałam zawiesić naukę. Po kilku miesiącach, gdy wszystko się unormowało zdecydowałam się wznowić kurs. Niestety, mój termin został już zajęty. Nie mogłyśmy się z lektorką dopasować czasowo. Musiałam poszukać innego zastępczego lektora. Od kilku tygodniu udało mi się powrócić na lekcje do pani Angeliki, z czego się niezmiernie cieszę. Dlaczego? Otóż nie znalazłam lepszego lektora od pani Angeliki. Myślę, że miałam duże szczęście, że zaczynałam naukę właśnie u tej lektorki. Prowadząca jest bardzo cierpliwa, wszystko dokładnie tłumaczy, upewnia się czy rozumiem temat. Posiada dużo własnych prezentacji ułatwiających zrozumienie gramatyki, do których mam zawsze dostęp. Odgrywamy przykładowe dialogi, sytuacje. Jest przy tym dużo śmiechu, ponieważ dużo rzeczy wychodzi spontanicznie. Często korzystamy z krótkich 5 minutowych filmów lub podcastów. Na własną prośbę dostaję dużo pracy domowej. W przyszłości mam zamiar zamieszkać we Włoszech, dlatego naukę języka traktuję bardzo poważnie. Po każdym dziale nowego słownictwa przerabiamy quizy sprawdzające moją znajomość materiału. Pani Angelika to wspaniała lektorka z wieloma pomysłami na urozmaicenie zajęć, wkłada mnóstwo pracy w przygotowanie dla nas oryginalnych materiałów. Polecam p. Angelikę wszystkim osobom, które tak jak ja pragną się nauczyć tego melodyjnego języka.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
10 sierpnia 2019

Zajęcia mi się nie podobały. Głównie było tłumaczenie zdań/słówek z kserówek, potem układanie prostych zdań z wykorzystaniem materiałów. Bardzo dużo teorii, a jak się okazało w praktyce niewiele umiem powiedzieć. Prowadząca nigdy nie sprawdziła jak opanowałam poprzedni materia,ł tylko było dokładanie nowego. Nie czułam sie zmotywowana do nauki i nie widziałam większych postępów.

Angelica

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią na temat moich lekcji. Nie mogę się jednak z nią zgodzić. Kluczem do sukcesu jest systematyczna praca, która niestety nie była mocną stroną tej pani. Efektów nie będzie, jeśli ktoś oczekuje, że lektor za dotknięciem czarodziejskiej różdżki sprawi, że uczeń opanuje język. Ponadto uczennica bardzo nieregularnie przychodziła na zajęcia, często odwoływała je tuż przed rozpoczęciem zajęć, bądź umawiała się na zajęcia i nie przychodziła bez słowa wyjaśnienia. Nauka języka obcego polega właśnie na nauce nowych słówek, na tłumaczeniu tekstów i konwersacji. Na ostatnie umówione spotkanie, jako że uczennica miała długą przerwę w nauce , włożyłam dużo pracy w przygotowanie powtórkowych materiałów. Czekałam o umówionej porze, ale uczennica bez słowa nie przyszła na zajęcia, nie informując mnie o tym. Napisałam do uczennicy wiadomość, dzwoniłam, niestety nie odebrała telefonu ani nie oddzwoniła. Całkowity brak szacunku dla mojej pracy. Po tygodniu napisała mi wiadomość, że wyjechała za granicę i musi zrezygnować z zajęć. Było mi przykro, że w ten sposób mnie potraktowała, napisałam uczennicy, że w ten sposób się nie postępuje. Jeśli chodzi o sposób nauki, jestem bardzo elastyczna i traktuję każdego ucznia indywidualnie. Jeśli komuś nie podobają się dane ćwiczenia, oczekuję takiej informacji zwrotnej i wówczas wspólnie dobieramy odpowiednie materiały. Tłumaczenia są sposobem sprawdzenia danego materiału, który uczniowie sobie bardzo chwalą. Nie są to "kserówki", tylko autorskie materiały przygotowane przeze mnie. Pozdrawiam i życzę więcej szacunku do ludzi i ich zaangażowania, czasu i pracy.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2019

Moja przygoda z językiem włoskim nie trwa jeszcze długo, ponieważ nie mogłam znaleźć odpowiedniego lektora. Mam 52 lata, nauka języków nigdy nie przychodziła mi z łatwością. Z Angeliką miałam tylko kilkanaście lekcji, jest naprawdę rewelacyjna. Punktualna, dobrze zorganizowana i przygotowana do każdych zajęć i do tego bardzo sympatyczna. Na początku lekcji robimy krótkie powtórzenie przerobionego materiału, a na koniec usystematyzowanie bieżącej lekcji. Bardzo podobają mi się ćwiczenia audiowizualne i tłumaczenia, dzięki którym niesamowicie szybko zapamiętuję całe wyrażenia. Od pierwszych lekcji staram się tworzyć zdania, bo właśnie to jest moim głównym celem - chcę przede wszystkim poprawnie mówić po włosku. Widzę duże postępy. Moi włoscy znajomi są ze mnie bardzo dumni:).

avatar
Angela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Przed wyjazdem na wakacje skorzystałam z kursu wakacyjnego pakiet rozszerzony, który jest starannie przygotowany, zawiera mnóstwo słownictwa, zdań i wyrażeń przydatnych do konwersacji na wakacjach. Podczas zajęć omawiałyśmy przykładowe sytuacje, dialogi. Cieszę się, że tak dużo przećwiczyłyśmy bo dzięki temu po 2 miesiącach byłam w stanie rozmawiać po włosku :D (bez znajomości gramatyki). Zajęcia z Angeliką spodobały mi się na tyle, że od września zapisuję się na lekcje w trybie regularnym, chciałabym poznać włoski od podszewki :) Lektorkę polecam, jest naprawdę zaangażowana i bardzo dobrze przygotowana do każdych zajęć.

avatar
Karina T.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2019

Zaczęłam lekcje włoskiego z Angeliką 2 lata temu. Niewiele wtedy potrafiłam, znałam kilka liczebników i może potrafiłam się przedstawić. Na początku ustaliłyśmy plan spotkań: 3 razy w tygodniu i zawarłyśmy umowę, że obydwie będziemy się starać, aby osiągnąć sukces językowy. Nie znam dobrze angielskiego, także nie wierzyłam, że nauczę się mówić po włosku. A jednak! Obecnie mieszkam w wiecznym mieście w Rzymie, swobodnie rozmawiam z Włochami! Zdobyłam tutaj pracę i rozkręcam swój biznes. Angelika jest lektorką bardzo cierpliwą, uśmiechniętą, życzliwą, ma bardzo dobre nastawienie do ucznia. Nie zawsze mogłam mieć lekcje o naszych umówionych porach, ale zawsze starałyśmy się odbyć te trzy godzinki tygodniowo, co świadczy o tym, że jest również elastyczna czasowo. Pomogła mi też dokonać formalności z moją przeprowadzką, tj. znalezienie mieszkania, pomoc w napisaniu CV i szukaniu pracy. Wiele jej zawdzięczam, ale przede wszystkim to, że nauczyła mnie pięknie mówić po włosku :) Dziękuję!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2019

Dołączam się do wszystkich pozytywnych opinii. Lektorka nauczyła mnie pięknie mówić po włosku od całkowitych podstaw. Uczyłam się systematycznie, a materiał był zawsze świetnie wytłumaczony z dużą dawką ćwiczeń zarówno teoretycznych jak i praktycznych. Ja zażyczyłam sobie korzystanie z podręcznika "Nuovo Espresso", aby lepiej usystematyzować wiedzę i świetnie się on sprawdził w moim przypadku. Oprócz tego dostawałam ćwiczenia audiowizualne, listy słownictwa do samodzielnego opracowania na podstawie filmów lub artykułów. Mimo że mówię już po włosku płynnie, brakuje mi naszych lekcji. :) Bardzo się cieszę, że trafiłam na tak zaangażowaną w nauczanie osobę :)

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2018

Lektorka jest zawsze punktualna, elastyczna godzinowo. Jeżeli nie pasuje mi lekcja w danym dniu, nie ma problemu, żeby ją przełożyć na inny dzień w tym samym tygodniu. Dzięki temu mogę regularnie uczestniczyć w zajęciach. Uczęszczam na lekcje online, także korzystamy dużo z materiałów multimedialnych. Świetnym sposobem na naukę słownictwa są filmiki do których dostaję listy słówek. Dzięki temu w krótkim czasie zapamiętuję SETKI słów. Realizujemy takie tematy jak hotel, restauracja, jedzenie, zakupy, poruszanie się po mieście. Sama praktyka. Dużo konwersacji. Z językiem włoskim czuję się coraz pewniej i mimo, że nie mam talentu językowego, czuję się swobodnie na wakacjach we Włoszech. Naprawdę warto

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2018

Chciałabym wszystkim polecić zajęcia z Angeliką! Współpraca z nią to czysta przyjemność, a dodatkowo przynosi duże osiągnięcia. :) W krótkim czasie bardzo rozwinęłam swój poziom języka włoskiego. Angelika tłumaczy wszystko dokładnie nieskomplikowanym językiem. Podczas tłumaczenia gramatyki podaje mi mnóstwo przykładów. Angelika stawia na praktyczny język. Do tego jeszcze atmosfera sprawia, że lekcje odbywają się bez żadnego stresu, co dla mnie też było bardzo ważne, aby móc odblokować swoją barierę językową w mówieniu. Angelika jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć, które są dzięki temu bardzo dobrze zorganizowane i przemyślane. Dostosowuje również tempo pracy do możliwości ucznia. :)
Z czystym sumieniem polecam!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2018

Świetna atmosfera i precyzyjne podejście do ucznia i tryb nauki w pełni dostosowany do potrzeb. Na każdą lekcję czekamy ze zniecierpliwieniem. Nie sądziliśmy, że nauka języka włoskiego może dawać tyle przyjemności i satysfakcji. Zero stresu, który zawsze nam towarzyszył podczas nauki języka obcego. W pełni polecamy

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2018

Lektorka sprawiła, że moja motywacja do uczenia się włoskiego wzrosła tak bardzo, ze teraz właściwie nie wyobrażam sobie dnia bez zrobienia czegoś w tej sferze. Z czystym sercem polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2018

Wyjątkowa lektorka i wyjątkowe lekcje - zawsze punktualna i przygotowana z pozytywną energią i nowymi pomysłami na prowadzenie zajęć. Dzięki niestandardowym metodom pomaga osiągać wyniki o wiele szybciej niż wydawałoby się to realne. Taka nauka to sama przyjemność, grazie! :)

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2018

Bardzo, bardzo polecam Angelikę jako lektorkę!
Dzięki niej w trybie ekspresowym nauczyłam się języka włoskiego, aby móc wyjechać na wymianę studencką Erasmus.
Jest to jedyna lektorka jaką miałam, która była tak zaangażowana w zajęcia, lekcje włoskiego z nim to sama przyjemność, a po lekcji wychodzi się uśmiechniętym i zarażonym jego pasja do Włoch i języka włoskiego. Lekcje odbywały się zawsze punktualnie, bez przekładania na ostatnią chwilę.
Angelika zawsze miała przygotowane wydrukowane materiały do zajęć, prezentacje multimedialne oraz testy, aby sprawdzić wiedzę z poprzednich zajęć.
Polecam serdecznie każdej osobie zaczynającej swoją przygodę z włoskim oraz osobom zaawansowanym! :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2018

Lekcje prowadzone są bardzo profesjonalnie, ciekawie, różnorodnie, nie można się na nich nudzić. Lektorka nigdy nie odwołuje zajęć, jest punktualna i zaangażowana, tłumaczy jasnym, prostym językiem podając przy tym dużo przykładów z życia wziętych. Żadnych skomplikowanych reguł ani nudnych podręczników. Jestem bardzo zadowolony z takiego nauczania, polecam!

avatar
Andzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2018

Serdecznie polecam

avatar
Paulina Goździkowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Szczerze polecam lekcje z Angeliką. Lektorka jest konkretna, wymagająca, a przy tym bardzo sympatyczna. Przykłada się do swojej pracy. Materiały zawsze otrzymuję terminowo przed lekcją. Chodząc do szkoły stacjonarnej ciągle dokuczały mi dojazdy. Tymczasem tutaj mam lekcje kiedy tylko zechcę. Zajęcia są interesujące i przynoszą efekty. Uważam, że lepiej trafić nie mogłam:)

avatar
Tatiana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2018

Plusy: ciekawe materiały, przyjemny głos lektorki, energiczny sposób prowadzenia lekcji, urozmaicone materiały, nacisk na mówienie, lektorka która potrafi wiele nauczyć, znała odpowiedź na każde moje pytanie.
Minusy: Lektorka podziękowała mi za współpracę. Decyzję swą motywuje tym iż nie uczę się na bieżąco i kilka razy odwołałam zajęcia(oczywiście miałam ku temu ważne powody). Myślę, że trudno znaleźć tak zaangażowaną w naukę osobę, dlatego zależy mi na kontynuacji zajęć. Niestety lektorka nie odpisuje już na moje prośby. Sama jestem lektorem i wiem jak męczące jest jeśli uczeń nie uczy się na bieżąco, nie powtarza materiału albo odwołuje zajęcia. Jednak ja miałam ku temu bardzo ważne powody i uważam, że zasługuję na jeszcze jedną szansę.

avatar
Michał Czarkowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2018

Polecam gorąco korepetycje u Angeliki! Nauczyła mnie wszystkiego czego nie mogli mnie nauczyć nauczyciele przez 6 lat lekcji włoskiego i to po zaledwie kilku godzinach zajęć przez Skype. Miałem niemałe wątpliwości czy skype nie będzie zbyt zawodny by przeprowadzać lekcje, ale jak się okazuje to nie tylko nie jest przeszkodą, ale również jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż nie trzeba marnować czasu i pieniędzy na dojazdy! Jeszcze raz polecam gorąco :)

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Bardzo ciekawe zajęcia w miłej atmosferze, świetne metody na powtarzanie słownictwa. Nie zawsze mam czas, aby poza lekcjami przysiąść do nauki lecz lektorka jest wyrozumiała i prowadzi zajęcia w taki sposób, abym jak najwięcej wyniosła z lekcji. Z niecierpliwością czekam na środę, kiedy mam lekcję języka włoskiego :)

avatar
Agata Koss
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2018

Z czystym sumieniem polecam lekcje/korepetycje z Angeliką. Przede wszystkim zajęcia są bardzo urozmaicone. Uczymy się słówek od tych podstawowych, tzw. podręcznikowych (związanych z pogodą, wyglądem itd) ale także tych używanych w życiu codziennym, których nie znajdziemy w popularnych książkach. Uczymy się też gramatyki z różnych źródeł (książki, materiały przygotowane przez Angelikę, kserówki), tłumaczymy zdania, oglądamy filmiki, utrwalamy słownictwo w różnych grach itd. Każde zajęcia kończą się pracą domową (na moją prośbę :)), którą na następnych zajęciach zawsze sprawdzamy. Przez ten czas co uczę się u Angeliki widzę ogromne postępy w nauce, a co najważniejsze widzą ją też moi włoscy znajomi. Zajęcia u Angeliki rozpoczęłam nie umiejąc ani jednego włoskiego słowa, a po 4 miesiącach intensywnej nauki staram się powoli w kontaktach z Włochami zamieniać język angielski na język włoski. Podsumowując, myślę, że ciężko znaleźć lepszego korepetytora/lektora niż Angelika :)

avatar
Paula Maciejewska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2018

Na początku naszej owocnej współpracy ustaliłam z lektorką plan działania, który systematycznie realizujemy. Lektorka prowadzi lekcje w sposób dynamiczny, zawsze wcześniej wysyła materiały i informuje co będziemy robić, co powinnam powtórzyć. Godzina mija w mgnieniu oka. Nie zaczynałam nauki od 0, potrafiłam dużo powiedzieć, bo już mieszkałam we Włoszech, ale nie zawsze było to poprawne. Lektorka wyłapuje wszystkie błędy i nie tylko je poprawia, ale od razu dodaje komentarz gramatyczny, tłumaczy dlaczego dana struktura jest niepoprawna, w jakim kontekście mogę tego używać, podaje mnóstwo przykładów, zna odpowiedź na każde moje pytanie. Jest to osoba godna polecenia, przykładająca się do swojej pracy. Polecam

avatar
Ann
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2018

Jestem bardzo zadowolona z lekcji, polecam!

avatar
Laura Godlewska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2018

Profesjonalna, sympatyczna ale i wymagająca lektorka z dużym doświadczeniem. Bardzo fajne lekcje naprawdę widać efekty naszej współpracy. Wielki + za dużo materiałów audiowizualnych. Choć byłam negatywnie nastawiony do lekcji na skype okazały się strzałem w dziesiątkę. Polecam!

avatar
Marcin Niewęgłowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2018

Polecam każdemu kto naprawdę chce się nauczyć języka i szybko zacząć swobodnie rozmawiać. Zajęcia są świetnie zorganizowane. Jakość, atmosfera, zaangażowanie oceniam na 6+!

avatar
Agata Możejko
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2018

Uczę się słownictwa z włoskich filmików, zadanie polega na stworzeniu własnej listy słówek, następnie je omawiamy lub lektorka podsyła własne spisy słówek. Otrzymuję dużo interaktywnych ćwiczeń z wykorzystaniem możliwości internetu - uczę się online via skype. Lektorka tworzy wszystkie materiały samodzielnie, a nie są to kserówki z nudnych podręczników. Polecam również naukę poprzez tłumaczenia. Metody są świetne i niezwykle efektywne!

avatar
Luca
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2018

Lektorka jest rewelacyjna, chyba najlepsza nauczycielka włoskiego jaką kiedykolwiek miałem. Uważna, elastyczna, a przy tym bardzo sympatyczna. Świetnie wyczuwa potrzeby ucznia oraz wyłapuje błędy, które stara się od razu korygować. Dostosowuje naukę indywidualnie do potrzeb ucznia. Jest bardzo cierpliwa i świetnie przygotowana merytorycznie. Wprowadza dużo innowacji, sprawiając, że każda lekcja jest ciekawa - gorąco polecam!

avatar
A. Racławska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2018

Lekcje są fantastyczne pod każdym względem! Wraz z mężem uczęszczamy na kurs językowy online w grupie 2 osobowej i jesteśmy pod wrażeniem jak wiele rozumiemy i jak gładko przychodzi nam nauka języka włoskiego! Na każdą lekcję otrzymujemy bardzo starannie opracowane materiały. Gramatyka włoska nie jest łatwa, ale Angelica świetnie ją tłumaczy :) Ponadto możemy dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy o włoskiej kulturze, zwyczajach, stylu życia, ciekawych miejscach. Zajęcia są bardzo urozmaicone, jednym słowem - WARTO !

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2017

Korzystam z kursu Skype. Na poczatku ze sceptycznym nastawieniem, teraz nie wyobrażam sobie innej formy zajęć. Zajecia mamy 1-2 razy w tygodniu. Jestem bardzo zapracowana, a dzieki takiej formie jestem w stanie wygospodarowac czas na nauke. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Naukę wloskiego rozpoczelam rok temu. Angelica ma doświadczenie w nauczaniu, jest zawsze przygotowana do zajęć. Pomaga mi również poza naszymi lekcjami, wysyłając dodatkowe materiały i sprawdzając prace domowe. Jest cierpliwa, zajęcia są ciekawe, skoncentrowane na mówieniu. Przed zajęciami otrzymuje materiały, często podcasty lub pliki video, listę nowych słowek, tematy do dyskusji. Rozmawiamy na różne tematy, dzięki czemu znam słownictwo z wielu dziedzin. Dziękuję i nie mogę się doczekać kolejnej lekcji!!!

avatar
Baranowska Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Profesjonalizm, nacisk na mówienie, dobrze wyjaśniana gramatyka, możliwość utrwalania zdobytej wiedzy to ważne atuty. Dziękuję.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2016

Naukę włoskiego rozpoczęłam dwa lata temu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Podczas ostatniego urlopu we Włoszech byłam zaskoczona jak wiele rozumiem i jak płynnie wychodzi mi komunikacja z rodowitymi Włochami w ich języku. Nauczycielka od pierwszych lekcji dużo mówiła do mnie po włosku. Wiele ode mnie wymagała, podsuwała różne dodatkowe pomysły jak polepszyć mój włoski, co jeszcze bardziej motywowało mnie do nauki. Korzystałam zarówno z lekcji face to face, jak i online. Zdecydowanie polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2015

Najlepsze zajęcia na skype jakie miałem do tej pory! Efektywne, plan dostosowany do moich potrzeb, a do tego świetna atmosfera.
Grazie mille!!!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2015

Dobrze zorganizowana, cierpliwa i wymagająca lektorka. Po każdych zajęciach aż chce się siadać do samodzielnej nauki, motywuje uśmiechem i zaangażowaniem w nauczanie. Polecam!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2015

Języka włoskiego uczyłem się przez 4 lata w szkole językowej. Z Angeliką mam regularne zajęcia od 1,5 roku i to dzięki niej będąc we Włoszech przełamałem się i zacząłem mówić po włosku!
Bardzo cierpliwa, odpowiedzialna osoba. Ciekawa tematyka zajęć dostosowana do moich zainteresowań, dopasowane godziny zajęć, dużo dodatkowych materiałów do samodzielnej pracy w domu. W szkole językowej musiałem dostosować się do większości grupy i to lektor narzucał tempo pracy, a tutaj jest odwrotnie - sam mam wpływ na to jaki materiał i w jakich proporcjach chcę zrealizować. Polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2015

Super korepetytorka! Jestem bardzo zadowolona z zajęć, polecam wszystkim zainteresowanym nauką języka włoskiego. Uczę się od podstaw i już po dwóch miesiącach nauki nawet nieźle sobie radzę:) Angelica jest świetną, pełną energii i pasji nauczycielką. POLECAM!!!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2014

Serdecznie polecam lekcje języka włoskiego. Zajęcia są bardzo ciekawe, urozmaicone, Angelica dysponuje bardzo dużą ilością różnorodnych materiałów. Ponadto jest bardzo cierpliwa, jeśli czegoś nie rozumiem i potrzebuję większej ilości ćwiczeń to wręcz zasypuje mnie dodatkowymi zadaniami domowymi- na własne życzenie:) Angelica przygotowuje ciekawe zadania i stosuje różne metody dydaktyczne, co zachęca i motywuje do nauki. Wszystko jest połączone: gramatyka, leksyka, konwersacje, gry zachęcające do mówienia, filmiki, piosenki, teksty tematyczne, dzięki którym oprócz języka poznaję również włoską kulturę!
Niecały rok temu zaczynałam naukę od całkowitych podstaw, a niedawno zdałam certificato di conoscenza della lingua italiana (livello A1) na 96%, teraz przygotowuję się do kolejnego poziomu:) Pozdrawiam serdecznie i życzę przyjemnej nauki:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.