Strefa Edukacji

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Online
Pruszków
Raszyn
Sokołów
Nadarzyn
Piastów
Faktura VAT

Strefa Edukacji

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Strefa Edukacji

O mnie

Nauczanie języka angielskiego dzieci, młodzieży i dorosłych online przez aplikację ZOOM lub Skype. Możliwy jest również dojazd do Ucznia lub prowadzenie zajęć  w siedzibie firmy Klienta, zwłaszcza w obszarze Warszawy i powiatu warszawskiego zachodniego, Pruszkowa i powiatu pruszkowskiego, powiatu grodziskiego.

Gwarancja wysokiej jakości, solidności i rzetelności.  Wystawiam fakturę VAT.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2021

Bardzo profesjonalne nauczanie a zarazem pełne zrozumienia podejście. Szczerze polecam.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2018

Bardzo dobra współpraca z firmą. Elastyczność w podejściu do klienta, lektor dopasowany do wymagań, dojazd do ucznia. Mój syn, uczeń szkoły podstawowej, miał bardzo dobry kontakt z Panem lektorem, lubił te zajęcia. Cena też nie jest wygórowana, jak na obecne ceny za naukę języka obcego. Bardzo polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.