Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (śródmieście & mokotów & ochota)

Opis ogłoszenia

Korepetycje z francuskiego

Zbliża się koniec semestru, a Ty zupełnie nie wiesz o czym oni parlają na tych zajęciach? Masz trudny test zaliczeniowy, a w głowie mętlik? Potrzebujesz szybkiej i usystematyzowanej dawki wiedzy? A może po prostu chcesz zacząć od zera albo przypomnieć sobie to i owo? 

Gwarantuję zajęcia online lub enface dopasowane do Twoich potrzeb
Gramatykę rozpracowana na części 
Atrakcyjne materiały (papierowe i elektroniczne), oraz
Pomoc w lekcjach i przygotowaniu do testów

Francuski nie gryzie!

 

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2021

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Panią Justyną, profesjonalne przygotowanie i prowadzenie zajęć, miła atmosfera, a co najlepsze ekspresowa pomoc w zdaniu egzaminu nawet dla ucznia z niewielką wiedzą. Bardzo polecam naukę języka francuskiego z Panią Justyną.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Wspaniałe pogotowie zaliczeniowe! Pani Justyna potrafi oszacować sytuację i opracować plan przygotowania, który jest realistyczny i działa! Efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Super życzliwa i serdeczna atmosfera, indywidualne podejście, bardzo duża umiejętność przekazywania i systematyzowania wiedzy! Konkretnie, przejrzyście a jedocześnie z humorem i wspierając mocne strony. Efekt - najwyższa punktacja na egzaminie! Jesteśmy bardzo wdzięczni i polecamy gorąco!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.