Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (śródmieście & mokotów & ochota)

Justyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Justyna

O mnie

Cześć,

Moja przygoda z językiem francuskim trwa nieprzerwanie od ponad 10 lat. W tym czasie zjadłam zęby na francuskiej gramatyce, słownictwie i wymowie. Blisko dwa lata spędziłam w krajach francuskojęzycznych. Przychodząc do mnie na zajęcia, możesz spodziewać się osoby, która doskonale rozumie Twoje problemy i jest zaznajomiona z trudnościami, jakie przed Tobą stoją. Zwracam szczególną uwagę na sugestie ucznia i dopasowuję zajęcia do jego indywidualnych potrzeb.

Serdecznie zapraszam!

Justyna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2021

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Panią Justyną, profesjonalne przygotowanie i prowadzenie zajęć, miła atmosfera, a co najlepsze ekspresowa pomoc w zdaniu egzaminu nawet dla ucznia z niewielką wiedzą. Bardzo polecam naukę języka francuskiego z Panią Justyną.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Wspaniałe pogotowie zaliczeniowe! Pani Justyna potrafi oszacować sytuację i opracować plan przygotowania, który jest realistyczny i działa! Efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Super życzliwa i serdeczna atmosfera, indywidualne podejście, bardzo duża umiejętność przekazywania i systematyzowania wiedzy! Konkretnie, przejrzyście a jedocześnie z humorem i wspierając mocne strony. Efekt - najwyższa punktacja na egzaminie! Jesteśmy bardzo wdzięczni i polecamy gorąco!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.