Andrzej Szczepkowicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław (Nadodrze +5)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Fizyka80 / 60 min

Andrzej Szczepkowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem wrocławskim fizykiem, nauczycielem akademickim. Jako korepetytor pomagam uczniom liceów przygotować się do matury z fizyki.

///// informacja z pażdziernika 2019: brak miejsc /////

Podczas korepetycji najczęściej rozwiązujemy zadania z arkuszy egzaminacyjnych CKE z lat poprzednich (z uwzględnieniem obowiązującej obecnie podstawy programowej) oraz ze zbioru zadań ZamKor/WSiP. Gdy trzeba wytłumaczyć jakieś zagadnienie, zaczynam od najprostszych przykładów, unikając formalnych definicji i regułek; dużo rysuję. Czasami, jeżeli uczeń jest dociekliwy i zaawansowany, korepetycje stają się nieskrępowaną podstawami programowymi rozmową o fizyce.

Miejsce korepetycji: Plac Maksa Borna (rejon Pomorska/Dubois). Ewentualnie mogę dojechać do ucznia w rejonie Obornicka / Bezpieczna / Żmigrodzka / Karłowice.

Uwaga: nie udzielam korepetycji studentom.

Cena korepetycji
60 min - 80 zł
75 min - 100 zł
90 min - 120 zł
itd.

Kontakt: Proszę dzwonić lub smsować od godziny 15. Niestety formularz "Wyślij wiadomość" nie zawsze działa.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek16:00 - 19:10
Środa16:00 - 19:10
Czwartek
Piątek
Sobota10:30 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
04.2018 - 04.2018
Uniwersytet Wrocławski
Doktor habilitowany
Fizyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2001 - aktualnie
Nauczyciel akademicki, pracownik naukowo-dydaktyczny
Uczenie studentów, licealistów i gimnazjalistów

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
ołówekDodaj opinię
avatar
Edmund
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2018

Mogę szczerze polecić Pana Andrzeja jako nieocenione wsparcie w przygotowaniu do egzaminu maturalnego z fizyki. Duży zasób materiałów, merytoryczny, bogaty sposób wyjaśniania zagadnień zawartych w świetnie rozpracowanej przez Pana Andrzeja podstawie programowej podnosi wydajność nauki fizyki w znakomitym stopniu. Szczególnie warta docenienia jest zdolność Pana Andrzeja do poświęcenia prywatnego czasu na opracowanie danego zagadnienia w nowy sposób na życzenie ucznia. Pan Andrzej w 100% zasługuje na miano bardzo dobrego korepetytora.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2017

Uczęszczałam na zajęcia przez ostatni rok i przez ten czas uczyłam się fizyki zarówno pod kątem matury rozszerzonej jak i bieżącego materiału. Profesor przekazuje wiedzę w sposób przystępny; zadania pochodzą z różnych źródeł, co daje możliwość na przygotowanie się do najróżniejszych pytań, które mogą pojawić się na maturze. Moja wiedza z zakresu fizyki poszerzyła się w znacznym stopniu, a same zajęcia były niezmiernie interesujące i zachęciły mnie do dalszej nauki. Pan Szczepkowicz zawsze jest przygotowany do lekcji, a sposób przekazywania wiedzy dopasowuje do ucznia. Uważam, że jest świetnym nauczycielem, a udzielane przez niego korepetycje dają naprawdę wiele. Serdecznie polecam!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2016

Jestem tegorocznym maturzystą. Korzystałem z pomocy Pana Szczepkowicza w zakresie fizyki rozszerzonej. Bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu maturalnego, jak również, dodatkowo, do bieżących zajęć lekcyjnych. Pan Profesor w zrozumiały, przejrzysty i obrazowy sposób potrafi przekazać całą potrzebną wiedzę wykorzystując do tego różne sposoby (min.: rysunki, modele, przykłady wzięte z życia codziennego). Posiada różnorodną literaturę i dodatkowe zbiory zadań, bardzo przydatne do nauki przed maturą. Lekcje prowadzone są w przyjemnej atmosferze. Bardzo polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2015

Jestem w trakcie nauki w XIV Liceum na profilu biologiczno - chemicznym, w drugiej klasie zdecydowałam się na rozszerzoną fizykę, a z racji dość wysokiego poziomu od razu zdecydowałam się na wsparcie w postaci zajęć z Panem Andrzejem. Zajęcia są prowadzone w spokojnej, miłej atmosferze, ale także zrozumieniu i wyrozumiałości dla ucznia. Dodatkowo kolorowe, lecz zarazem dość proste i często śmieszne rysunki, pozwalają zrozumieć najtrudniejsze zagadnienia fizyki, które dzięki wnikliwym wyjaśnieniom Pana Andrzeja pozostają na długi czas w głowie. Poza fizyką otrzymuje również pomoc w zakresie matematyki jeśli zachodzi taka potrzeba, która jak wiemy także jest dość trudną dziedziną. Podsumowując, uważam, że Pan Andrzej to na prawdę świetny korepetytor, którego BARDZO SERDECZNIE POLECAM.

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2013

Dzięki temu kursowi udało mi się w pół roku przygotować dobrze z fizyki i dostać się na wymarzony kierunek. Polecam

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2013

Pan Andrzej jest opanowanym profesjonalistą, zawsze przygotowany do lekcji.Notatki z rysunkami tworzone przez pana i kolorowane przeze mnie w domu są ciekawym sposobem przyswojenia dużej ilości wiedzy(jak wiemy w większości jesteśmy wzrokowcami, a rysunki, nawet na maturze, pomogły mi rozwiązać zadania, które początkowo wydawały mi się zbyt skomplikowane)."Narysuj mi fizykę" to porządnie przygotowany kurs-mieliśmy swoje teczki z potrzebnymi przyborami, swoj dysk internetowy i dostep do duzej ilosci zadan czy podrecznikow.Poza tym pan Szczepkowicz jest osobą której zależy na swoich uczniach, można sie zwracać zawsze ze swoimi prosbami do nauczyciela.Serdecznie polecam i juz tesknie za moją"grupą kursową";) Dziękuję,polecam i pozdrawiam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2013

Pan profesor posiada ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać w prosty i zrozumiały dla ucznia sposób. Polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2013

Bardzo dobrze prowadzone zajęcia, oprócz realizowania programu uczestnik poznaje wiele ciekawostek fizycznych z życia wziętych. GORĄCO POLECAM.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2012

Pan jest miłym człowiekiem i zawsze przygotowanym do lekcji. Tłumaczy na prostych przykładach. Dzięki Niemu nadrobiłam 2 lata nauki fizyki w 2 miesiące i co najważniejsze polubiłam ten przedmiot:) POLECAM !!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2012

Pan Szczepkowicz jako korepetytor sprawdza się bardzo dobrze. Zawsze opanowany, cierpliwy, dobrze przygotowany do kolejnych zajęć, a do tego bardzo sympatyczny. Przychodząc na korepetycje po prostu czuje, że się uczę. Brałam lekcje u wielu różnych osób i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ten pan jest najlepszy i warto przychodzić na kolejne zajęcia.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2012

Również bardzo serdecznie POLECAM korepetytora. Wszystko tłumaczy bardzo dokładnie i ciekawie, potrafi zmotywować do dalszej nauki, zwraca uwagę jakie błędy popełnia się najczęściej i stara się je uczniom "wyrzucić" z głowy, aby już nigdy się nie powtórzyły;) zawsze świetnie przygotowany, kompetentny i rzetelny.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2012

Pan jest wyjątkowo cierpliwy. Bardzo dobrze tłumaczy i chętnie odpowiada na wszystkie pytania - zarówno te zaawansowane jak i najprostsze (bez zdziwienia, że można nie wiedzieć "takich" rzeczy :P). Zawsze bardzo dobrze przygotowany do zajęć. Tego samego oczekuje od swoich uczniów. Wniosek? U tego pana nie da się nie nauczyć :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2012

Bardzo rzetelny, opanowany i inteligentny człowiek. Sposób prowadzenia zajęć wyjątkowo zrozumiały.

ołówekDodaj opinię