Andrzej Szczepkowicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław (Nadodrze +5)

Andrzej Szczepkowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii
Dla użytkownika Andrzej Szczepkowicz

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  04.2018 - 04.2018
  Uniwersytet Wrocławski
  Doktor habilitowany
  Fizyka
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  10.2001 - aktualnie
  Nauczyciel akademicki, pracownik naukowo-dydaktyczny
  Uczenie studentów, licealistów i gimnazjalistów

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 13
  avatar
  Edmund
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  29 czerwca 2018

  Mogę szczerze polecić Pana Andrzeja jako nieocenione wsparcie w przygotowaniu do egzaminu maturalnego z fizyki. Duży zasób materiałów, merytoryczny, bogaty sposób wyjaśniania zagadnień zawartych w świetnie rozpracowanej przez Pana Andrzeja podstawie programowej podnosi wydajność nauki fizyki w znakomitym stopniu. Szczególnie warta docenienia jest zdolność Pana Andrzeja do poświęcenia prywatnego czasu na opracowanie danego zagadnienia w nowy sposób na życzenie ucznia. Pan Andrzej w 100% zasługuje na miano bardzo dobrego korepetytora.

  avatar
  Magdalena
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  18 maja 2017

  Uczęszczałam na zajęcia przez ostatni rok i przez ten czas uczyłam się fizyki zarówno pod kątem matury rozszerzonej jak i bieżącego materiału. Profesor przekazuje wiedzę w sposób przystępny; zadania pochodzą z różnych źródeł, co daje możliwość na przygotowanie się do najróżniejszych pytań, które mogą pojawić się na maturze. Moja wiedza z zakresu fizyki poszerzyła się w znacznym stopniu, a same zajęcia były niezmiernie interesujące i zachęciły mnie do dalszej nauki. Pan Szczepkowicz zawsze jest przygotowany do lekcji, a sposób przekazywania wiedzy dopasowuje do ucznia. Uważam, że jest świetnym nauczycielem, a udzielane przez niego korepetycje dają naprawdę wiele. Serdecznie polecam!

  avatar
  Tomek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  29 września 2016

  Jestem tegorocznym maturzystą. Korzystałem z pomocy Pana Szczepkowicza w zakresie fizyki rozszerzonej. Bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu maturalnego, jak również, dodatkowo, do bieżących zajęć lekcyjnych. Pan Profesor w zrozumiały, przejrzysty i obrazowy sposób potrafi przekazać całą potrzebną wiedzę wykorzystując do tego różne sposoby (min.: rysunki, modele, przykłady wzięte z życia codziennego). Posiada różnorodną literaturę i dodatkowe zbiory zadań, bardzo przydatne do nauki przed maturą. Lekcje prowadzone są w przyjemnej atmosferze. Bardzo polecam!

  avatar
  Dominika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  20 stycznia 2015

  Jestem w trakcie nauki w XIV Liceum na profilu biologiczno - chemicznym, w drugiej klasie zdecydowałam się na rozszerzoną fizykę, a z racji dość wysokiego poziomu od razu zdecydowałam się na wsparcie w postaci zajęć z Panem Andrzejem. Zajęcia są prowadzone w spokojnej, miłej atmosferze, ale także zrozumieniu i wyrozumiałości dla ucznia. Dodatkowo kolorowe, lecz zarazem dość proste i często śmieszne rysunki, pozwalają zrozumieć najtrudniejsze zagadnienia fizyki, które dzięki wnikliwym wyjaśnieniom Pana Andrzeja pozostają na długi czas w głowie. Poza fizyką otrzymuje również pomoc w zakresie matematyki jeśli zachodzi taka potrzeba, która jak wiemy także jest dość trudną dziedziną. Podsumowując, uważam, że Pan Andrzej to na prawdę świetny korepetytor, którego BARDZO SERDECZNIE POLECAM.

  avatar
  Antoni
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  12 sierpnia 2013

  Dzięki temu kursowi udało mi się w pół roku przygotować dobrze z fizyki i dostać się na wymarzony kierunek. Polecam

  avatar
  Oliwia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  13 lipca 2013

  Pan Andrzej jest opanowanym profesjonalistą, zawsze przygotowany do lekcji.Notatki z rysunkami tworzone przez pana i kolorowane przeze mnie w domu są ciekawym sposobem przyswojenia dużej ilości wiedzy(jak wiemy w większości jesteśmy wzrokowcami, a rysunki, nawet na maturze, pomogły mi rozwiązać zadania, które początkowo wydawały mi się zbyt skomplikowane)."Narysuj mi fizykę" to porządnie przygotowany kurs-mieliśmy swoje teczki z potrzebnymi przyborami, swoj dysk internetowy i dostep do duzej ilosci zadan czy podrecznikow.Poza tym pan Szczepkowicz jest osobą której zależy na swoich uczniach, można sie zwracać zawsze ze swoimi prosbami do nauczyciela.Serdecznie polecam i juz tesknie za moją"grupą kursową";) Dziękuję,polecam i pozdrawiam!

  avatar
  Magda
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  13 lipca 2013

  Pan profesor posiada ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać w prosty i zrozumiały dla ucznia sposób. Polecam!

  avatar
  Mateusz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  13 lipca 2013

  Bardzo dobrze prowadzone zajęcia, oprócz realizowania programu uczestnik poznaje wiele ciekawostek fizycznych z życia wziętych. GORĄCO POLECAM.

  avatar
  Magda
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 września 2012

  Pan jest miłym człowiekiem i zawsze przygotowanym do lekcji. Tłumaczy na prostych przykładach. Dzięki Niemu nadrobiłam 2 lata nauki fizyki w 2 miesiące i co najważniejsze polubiłam ten przedmiot:) POLECAM !!

  avatar
  Sylwia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  20 sierpnia 2012

  Pan Szczepkowicz jako korepetytor sprawdza się bardzo dobrze. Zawsze opanowany, cierpliwy, dobrze przygotowany do kolejnych zajęć, a do tego bardzo sympatyczny. Przychodząc na korepetycje po prostu czuje, że się uczę. Brałam lekcje u wielu różnych osób i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ten pan jest najlepszy i warto przychodzić na kolejne zajęcia.

  avatar
  Joanna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  18 sierpnia 2012

  Również bardzo serdecznie POLECAM korepetytora. Wszystko tłumaczy bardzo dokładnie i ciekawie, potrafi zmotywować do dalszej nauki, zwraca uwagę jakie błędy popełnia się najczęściej i stara się je uczniom "wyrzucić" z głowy, aby już nigdy się nie powtórzyły;) zawsze świetnie przygotowany, kompetentny i rzetelny.

  avatar
  Martyna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 sierpnia 2012

  Pan jest wyjątkowo cierpliwy. Bardzo dobrze tłumaczy i chętnie odpowiada na wszystkie pytania - zarówno te zaawansowane jak i najprostsze (bez zdziwienia, że można nie wiedzieć "takich" rzeczy :P). Zawsze bardzo dobrze przygotowany do zajęć. Tego samego oczekuje od swoich uczniów. Wniosek? U tego pana nie da się nie nauczyć :)

  avatar
  Natalia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  25 kwietnia 2012

  Bardzo rzetelny, opanowany i inteligentny człowiek. Sposób prowadzenia zajęć wyjątkowo zrozumiały.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.