Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Zabrze
Katowice
Sosnowiec
Bytom
Gliwice
Ruda Śląska
Tarnowskie Góry
Piekary Śląskie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia75 / 60 min

Sebastian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem studentem kierunku lekarsko-dentystycznego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Jedną z moich życiowych pasji jest udzielanie korepetycji. Specjalizuję się głównie w przygotowaniu uczniów do matury rozszerzonej z chemii   i biologii – przede wszystkim z nastawieniem na studia medyczne

Posiadam czteroletnie doświadczenie jako korepetytor. Przez ten czas udało mi się stworzyć swój własny, unikatowy program nauczania. Zgodny z wymogami CKE oraz podstawą programową MEN . Dzięki, któremu moi uczniowie dostają się na wymarzone kierunki. Posiadam swoje prywatne laboratorium . Jest ono zaopatrzone w  mikroskop, odczynniki, preparaty i inny niezbędny sprzęt. Nauka to nie tylko teoria – równie ważna jest praktyka. Dlatego z uczniami przeprowadzam doświadczenia i eksperymenty chemiczne, by jeszcze lepiej zrozumieć i utrwalić materiał. Ponadto jest to jedyny sposób, aby nauczyć się pracy w laboratorium – co jeszcze lepiej przygotowuje do rozwiązywania zadań oraz studiów.

Wydaję mi się, że w pracy korepetytora najważniejsze jest to, aby w uczniu wzbudzić samodzielność, kreatywność i logiczne myślenie. Do tego właśnie dążę w swojej pracy.

Na zajęciach zapewniam wszystkie niezbędne materiały teoretyczne i ćwiczeniowe, a przede wszystkim systematyczną, solidną pracę w miłej, bezstresowej atmosferze. Wszystko to owocuje wysoką zdawalnością wśród moich uczniów.

Zajęcia odbywają się w Zabrzu.

Dni i godziny zajęć do uzgodnienia! :)

Tel. 605-916-857

Pozdrawiam,

Sebastian

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2021

Serdecznie polecam Sebastiana jako korepetytora z chemii! Oprócz tego, że świetnie przygotowuje merytorycznie do matury to dodatkowo o każdej porze można się do Niego zwrócić z prośbą o wyjaśnienie albo pomoc w rozwiązaniu zadania, a on nigdy nie odmówi. Poświęca masę czasu na pomoc swoim kursantom, a jednocześnie atmosfera na zajęciach jest przyjacielska i totalnie na luzie. Dodatkowo, co bardzo istotne, jest świetnym motywatorem i pozwala wytrwać w trudach przygotowań.
Polecam z całego serca!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2020

Uzyskałam 92% z matury z chemii. Dzięki Sebastianowi dostałam się z pierwszej listy UMed Łódź na kierunek lekarsko-dentystyczny. Dużą pomocą dla mnie były doświadczenia chemiczne, które mogłam samodzielnie przeprowadzać podczas zajęć. Dzięki temu mogłam sobie wszystko ładnie zobrazować. Polecam wszystkim! Agata Z.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2020

Bardzo gorąco polecam kontaktowa osoba, genialnie przygotowała mnie do matury z chemii pracuje na materiałach przygotowanych przez siebie na podstawie wielu repetytoriów z chemii.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2019

Bardzo miły i sympatyczny korepetytor, zapewnia wszystkie niezbędne materiały, dzięki którym rozwiązujemy prawidłowo niemal bez zastanowienia wszystkie zadania maturalne, zajęcia prowadzone są na luzie bez żadnego stresu, dzięki niemu udało mi się dostać na wymarzone studia medyczne

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Matura z chemia była tylko formalnością.
Wynik 91%. Dzięki Seba !

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Dzięki Sebastianowi zdałem maturkę z chemii na 84%:D Zdecydowanie polecam !!:Di

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2016

Widać, że zna się na rzeczy i robi to co lubi. Świetnie tłumaczy!! I wprowadza bardzo miłą atmosferę podczas zajęć. W końcu zaczęłam rozumieć chemię.:D:D
PolecamXD

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2016

Lekcje swietne prowadzone rewelacyjnie na luzie a nie jak z profesorem z dyplomami co potrzebuje aby sue do niegi zwracac per panie. Doswiadzczenia tlymaczenie wszytskiego przygotowanie do lekcji i przedewszytskim ulozenie tego logicznie to cechy lekcji u Sebastiana z jakimi sie jeszcze nie spotkalem :D naprawde super korepetytor xD

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2016

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak Pan Sebastian prowadzi zajęcia! Długo nie mogłam trafić na korepetytora, który w przystępny sposób wyjaśni mi tajniki chemii.
Oprócz rzetelnej wiedzy posiada także niezwykły talent dydaktyczny do jej przekazywania. Jest zawsze przygotowany, zajęcia prowadzi bardzo profesjonalnie, a do tego z humorem dzięki czemu atmosfera na zajęciach jest super! Osobiście pierwszy raz trafiłam na nauczyciela, który przedstawił mi chemię w sposób doświadczalny, co rozbudziło moją ciekawość do odkrywania tej dziedziny nauki :D
Przygotowuje mnie do matury na poziomie rozszerzonym, abym mogła dostać się na studia medyczne. Próbną maturę zdałam rewelacyjnie i wierzę, że tak samo będzie w maju.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.