Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Sebastian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii
Dla użytkownika Sebastian

Udzielam korepetycji

    Napisz do użytkownika

    Wyślemy Ci kopię wiadomości i ewentualną odpowiedź korepetytora.

    Wykształcenie
    Nie dodano
    Kursy i szkolenia
    Nie dodano
    Doświadczenie
    Nie dodano

    Ostatnie opinie


    wystawiono opinii: 12
    avatar
    Kuba
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    17 sierpnia 2024

    Z korepetycji u Sebastiana jestem bardzo zadowolony. Od pierwszych do ostatnich zajęć był bardzo zaangażowany i zatroskany. Jego poważne podejście do tematu to coś z czym spotkałem się pierwszy raz i każdemu życzę takiego korepetytora! Dziękuję Sebastian!

    avatar
    Dawid
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    16 sierpnia 2022

    Czas na zajęciach wykorzystany w 100%. Jestem mega zadowolony. Maturka napisana na 85%

    avatar
    Krystian
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    12 września 2021

    Sebastian wyciągnął mnie z bagna jakim jest zdalne nauczanie :)

    avatar
    Joanna
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    18 maja 2021

    Serdecznie polecam Sebastiana jako korepetytora z chemii! Oprócz tego, że świetnie przygotowuje merytorycznie do matury to dodatkowo o każdej porze można się do Niego zwrócić z prośbą o wyjaśnienie albo pomoc w rozwiązaniu zadania, a on nigdy nie odmówi. Poświęca masę czasu na pomoc swoim kursantom, a jednocześnie atmosfera na zajęciach jest przyjacielska i totalnie na luzie. Dodatkowo, co bardzo istotne, jest świetnym motywatorem i pozwala wytrwać w trudach przygotowań.
    Polecam z całego serca!

    avatar
    Agata
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    3 września 2020

    Uzyskałam 92% z matury z chemii. Dzięki Sebastianowi dostałam się z pierwszej listy UMed Łódź na kierunek lekarsko-dentystyczny. Dużą pomocą dla mnie były doświadczenia chemiczne, które mogłam samodzielnie przeprowadzać podczas zajęć. Dzięki temu mogłam sobie wszystko ładnie zobrazować. Polecam wszystkim! Agata Z.

    avatar
    Paulina
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    14 sierpnia 2020

    Bardzo gorąco polecam kontaktowa osoba, genialnie przygotowała mnie do matury z chemii pracuje na materiałach przygotowanych przez siebie na podstawie wielu repetytoriów z chemii.

    avatar
    Agnieszka
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    12 lipca 2019

    Bardzo miły i sympatyczny korepetytor, zapewnia wszystkie niezbędne materiały, dzięki którym rozwiązujemy prawidłowo niemal bez zastanowienia wszystkie zadania maturalne, zajęcia prowadzone są na luzie bez żadnego stresu, dzięki niemu udało mi się dostać na wymarzone studia medyczne

    avatar
    Maciek
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    23 lipca 2018

    Matura z chemia była tylko formalnością.
    Wynik 91%. Dzięki Seba !

    avatar
    Mateusz
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    2 lipca 2017

    Dzięki Sebastianowi zdałem maturkę z chemii na 84%:D Zdecydowanie polecam !!:Di

    avatar
    Edyta
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    2 grudnia 2016

    Widać, że zna się na rzeczy i robi to co lubi. Świetnie tłumaczy!! I wprowadza bardzo miłą atmosferę podczas zajęć. W końcu zaczęłam rozumieć chemię.:D:D
    PolecamXD

    avatar
    Tomasz
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    23 listopada 2016

    Lekcje swietne prowadzone rewelacyjnie na luzie a nie jak z profesorem z dyplomami co potrzebuje aby sue do niegi zwracac per panie. Doswiadzczenia tlymaczenie wszytskiego przygotowanie do lekcji i przedewszytskim ulozenie tego logicznie to cechy lekcji u Sebastiana z jakimi sie jeszcze nie spotkalem :D naprawde super korepetytor xD

    avatar
    Karolina
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    7 listopada 2016

    Jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak Pan Sebastian prowadzi zajęcia! Długo nie mogłam trafić na korepetytora, który w przystępny sposób wyjaśni mi tajniki chemii.
    Oprócz rzetelnej wiedzy posiada także niezwykły talent dydaktyczny do jej przekazywania. Jest zawsze przygotowany, zajęcia prowadzi bardzo profesjonalnie, a do tego z humorem dzięki czemu atmosfera na zajęciach jest super! Osobiście pierwszy raz trafiłam na nauczyciela, który przedstawił mi chemię w sposób doświadczalny, co rozbudziło moją ciekawość do odkrywania tej dziedziny nauki :D
    Przygotowuje mnie do matury na poziomie rozszerzonym, abym mogła dostać się na studia medyczne. Próbną maturę zdałam rewelacyjnie i wierzę, że tak samo będzie w maju.

    Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.