Agnieszka Rutkowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Szczecin
Mierzyn
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Studentka III roku Informatyki udziela korepetycji z matematyki!

Podczas przymusowej przerwy zapraszam na korepetycje z matematyki przez Skype’a. Możemy nadrobić szybciej materiał lub intensywnie przygotować się do egzaminów.

Obniżka cen:
   - 30 zł za 60 min
   - 40 zł za 90 min

---

Czy chcesz poprawić swoje oceny w szkole? Czy potrzebujesz trochę więcej czasu, żeby zrozumieć zagadnienia z lekcji? A może chcesz rozwijać swoje matematyczne zdolności bardziej niż tylko na lekcji?

Jeśli tak to zapraszam Cię na indywidualne lekcje matematyki, które odbywają się w przyjaznej atmosferze, pełnej spokoju i pasji do nauki.

Kim jestem?
Agnieszka Rutkowska. Jestem absolwentką matury międzynarodowej, gdzie matematykę zdawałam na najwyższym poziomie (ang. Higher level). Już w liceum opanowałam pochodne, całki i liczby zespolone. Na studia wybrałam się na Informatykę na szczecińskim ZUT, gdzie mogę rozwijać moje matematyczne i analityczne umiejętności.
Korepetycje prowadzę już od trzech lat, co sprawia mi dużo przyjemności. Uwielbiam kontakt z dziećmi - tymi małymi i tymi trochę większymi ;) Jestem obdarzona wielkimi pokładami cierpliwości, więc nie martw się, jeśli czegoś nie zrozumiesz, mogę to Ci to wytłumaczyć po raz drugi, trzeci… a nawet czwarty raz - najważniejsze, żebyś to zrozumiał/a :)

Prowadzę też korepetycje z angielskiego oraz fizyki i chemii (te dwa ostatnie przedmioty tylko do poziomu końca ośmioletniej podstawówki).Razem ze mną żaden przedmiot nie będzie Ci straszny ;)

Jeśli istnieje taka potrzeba, korepetycje mogą się odbywać w języku angielskim :)

Ze względu na duże zainteresowanie moimi korepetycjami, lekcje odbywają się tylko u mnie w domu w Mierzynie (2 minuty od Łukasińskiego w Szczecinie).

60 minut - 40 zł
90 minut - 60 zł
2x w tygodniu po 60 min - 35 zł za lekcję

W razie pytań, proszę śmiało pisać lub dzwonić :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
Informatyka
Kursy i szkolenia
07.2016
Matura Międzynarodowa
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Udzielanie korepetycji
Udzielam korepetycje z angielskiego i matematyki już od trzech lat.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.