Agnieszka Rutkowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Szczecin
Mierzyn
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Absolwentka matury międzynarodowej udzieli korepetycji z angielskiego!

Podczas przymusowej przerwy zapraszam na korepetycje z angielskiego przez Skype’a. Możemy nadrobić materiał lub intensywnie przygotować się do egzaminów.

Obniżka cen:
   - 30 zł za 60 min
   - 40 zł za 90 min

---

Jeśli jesteś zainteresowany/a nauką języka angielskiego, to zapraszam Ciebie na indywidualne lekcje prowadzone przeze mnie :)

Na korepetycje zapraszam osoby na wszystkich poziomach zaawansowania - od przedszkola do liceum! a nawet osoby troszkę starsze :)

Jako że są to indywidualne lekcje, korepetycje będą dopasowane idealnie pod Ciebie. Nieważne, czy chcesz położyć nacisk na rozwój swoich umiejętności rozmowy, czy chcesz poprawić swoje oceny w szkole albo czy chcesz przygotować się do egzaminów, wszystko to możesz osiągnąć razem ze mną!

Lekcje są prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze, pełnej spokoju i pasji do doskonalenia swoich umiejętności językowych. Zawsze podchodzę bardzo praktycznie do języka - jest on przecież po to, żebyśmy mogli się dzięki niemu komunikować, dlatego też staram się, żeby lekcje od początku były prowadzone w tym języku.

A może jesteś już dawno w wieku po szkolnym i zastanawiasz się nad nauką języka angielskiego? Nigdy nie jest za późno! Jestem osobą obdarzoną dużą cierpliwością, dlatego nauczę każdą osobę ;) Pamiętaj, że oprócz polepszenia swoich umiejętności językowych, dzięki takim lekcjom jesteś w stanie poprawić swoją pamięć, a tym samym komfort całego swojego życia!

Rodzicu, pamiętaj, że lekcje w szkole to za mało! Gdyby nie decyzja moich rodziców o zapewnieniu mi indywidualnych lekcji języka angielskiego już prawie 10 lat temu, to nigdy bym się nie opanowała tego języka płynnie i nie mogłabym zdać Matury Międzynarodowej, która teraz otworzyła mi horyzonty na cały świat!

Kim jestem?
Nazywam się Agnieszka Rutkowska i jestem absolwentką matury międzynarodowej, obecnie studiuję Informatykę na szczecińskim ZUT. Korepetycje prowadzę już od trzech lat, co sprawia mi dużo przyjemności. Uwielbiam kontakt z dziećmi - tymi małymi i tymi trochę większymi ;) Jestem obdarzona wielkimi pokładami cierpliwości, więc nie martw się, jeśli czegoś nie zrozumiesz, mogę to Ci to wytłumaczyć po raz drugi, trzeci… a nawet czwarty raz - najważniejsze, żebyś to zrozumiał/a :)

Prowadzę też korepetycje z matematyki (aż do uniwersyteckiego poziomu, z wyłączeniem liceum) oraz z fizyki i chemii (te dwa ostatnie przedmioty tylko do poziomu końca ośmioletniej podstawówki). Razem ze mną żaden przedmiot nie będzie Ci straszny ;)

Ze względu na duże zainteresowanie moimi korepetycjami, lekcje odbywają się tylko u mnie w domu w Mierzynie (2 minuty od Łukasińskiego w Szczecinie).

Regularne ceny:
   60 minut - 40 zł
   90 minut - 60 zł
   2x w tygodniu po 60 min - 35 zł za lekcję

W razie pytań, proszę śmiało pisać lub dzwonić :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
Informatyka
Kursy i szkolenia
07.2016
Matura Międzynarodowa
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Udzielanie korepetycji
Udzielam korepetycje z angielskiego i matematyki już od trzech lat.
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.