Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Siemianowice Śląskie
Żory
Opole
Bytom
Sosnowiec
Będzin
Zawiercie
Tychy

Aneta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/541 opinii
Dla użytkownika Aneta

O mnie

Egzaminatorka maturalna OKE z biologii.

Nauczycielka licealna, dyplomowana z 20- letnim stażem pracy pedagogicznej.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1993 - 06.1998
Uniwesytet Śląski- magister biologii i ochrony środowiska
Doktor habilitowany
10.2006 - 06.2008
Uniwersytet Śląski- studia podyplomowe przyrodnicze
Doktor habilitowany
09.2007 - aktualnie
Licum ogólnokształacące- nauczyciel DYPLOMOWANY
Doktor nauk medycznych
Kursy i szkolenia
02.2008
ekspert maturalny
05.2008
Egzaminator maturalny z biologii
Doświadczenie
03.1998 - aktualnie
Nauczyciel z 20 letnim stażem
09.2000 - aktualnie
psycholog i pedagog szkolny

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 41
avatar
Stan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2024

REWELACJA! Najlepsze korepetycje, które nauczyły mnie w bardzo krótkim czasie wszystkiego czego nie rozumiałem z biologii. Wszystko jest jasno wytłumaczone, nauka przebiega w bardzo milej atmosferze, jeśli jest konieczność Pani Profesor cierpliwie tłumaczy nawet po 10 razy:) Nie ma problemu z dobraniem dogodnego terminu online lub stacjonarnego, choć chętnych jest bardzo dużo.
Nauka biologii staje się łatwa, przyjemna, nawet z metabolizmu. Polecam zajęcia stacjonarne! I dziękuje za tak owocną współpracę! (będzie 5! na koniec roku)

avatar
Katarzyna L.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2024

Świetne online, jak i zajęcia stacjonarne na Śląsku, . Perfekcja nauczania Pani Profesor! To cudowna i wyrozumiała kobieta o wielkim sercu. Polecam do matury z biologii z całego serducha :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2023

Dzięki Pani Profesor uzyskałam 97 procent na maturze z rozszerzonej biologii 2023!!!, co otworzyło mi drogę na praktycznie wszystkie uczelnie z kierunkiem lekarskim! Tematyka zajęć ułożona przez korepetytorkę determinuje ucznia do systematycznej nauki oraz pozwala na przyswojenie sobie wiadomości. Pani Profesor zwraca uwagę na ważne zadania, a przede wszystkim pracuje zgodnie z kluczem CKE, co jest ważne, jeżeli chodzi o maturę. Na zajęciach stacjonarnych panuje świetna i motywująca atmosfera, a Pani Profesor ciagle namawia do jeszcze większego wysiłku. Dzięki temu wszystkiemu będę mogła spełniać swoje marzenie i studiować medycynę na Uniwersytecie Medycznym w Zabrzu, bo taki wybrałam z serca. I z serca DZIĘKUJE Pani Profesor. Polecam
Julia R.

avatar
Zenio
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2023

Polecam! Zdałem maturę rozszerzoną z biologii 2023 z wynikiem 95 procent. Wow! Szok! Polecam te zajęcia stacjonarne. Bardzo dziękuje Pani Profesor za współpracę :) Było warto :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2023

Najlepsze korepetycje! Syn uzyskał 97% z matury rozszerzonej z biologii w 2023 roku. Dziękujemy Pani Profesor:! Polecam zajęcia stacjonarne.

avatar
Tomek Gowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2023

Polecam. Pani Profesor jest cudowna, owszem wymaga , ale i tłumaczy z wielkim spokojem. Cudowna osoba. Wspaniały człowiek otwarty sercem na ludzi. Ilość przerobionego materiału jest oszałamiająca! Byłem doskonale przygotowany do matury, mimo, iż korzystałem z tzw. douczanek w wersji online. Polecam z całego serca te zajęcia!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2022

Polecam i polecam
i polecam jeszcze raz z całego serca. ♥️ Pani Profesor-bardzo DZIĘKUJĘ:) Uzyskałam wynik 95% z matury rozszerzonej z biologii. Zajęcia są REWELACYJNE i warte swojej ceny.
Polecam formę stacjonarną. Potwierdzam
efektywność zajęć.

avatar
Zuza22
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2022

Rewelacyjne zajęcia. Polecam z całego serca. Pani Profesor- DZIĘKUJĘ:))) Uzyskałam wynik 95% z matury rozszerzonej z biologii.
Polecam!!!!

avatar
Basia W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2021

Szanowna Pani Profesor. W imieniu swoim i córki bardzo, bardzo dziękuję za pomoc w nauce biologii do matury 2021. Wynik 85% i najwyższa stanina. Medycyna już zaklepana:)
Zajęcia na najwyższym poziomie, rewelacyjne podejście do ucznia. Przesympatyczna, ciepła i wyrozumiała osoba! Profesjonalizm w każdym calu.
Będę polecać każdemu kto będzie pytał o korepetycje z biologii, wersja stacjonarna. Cena adekwatna do jakości usług i wyników.
Polecam z całego serca ♥️
dr Barbara G.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2020

Pani Profesor! Serdecznie dziękuję za rewelacyjne przygotowanie Córki- teraz już studentki medycyny w Gdańsku- do matury z biologii: wynik 87%, rok 2020!
Polecam serdecznie!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2020

Rewelacja- syn zdał maturę 2020 z biologii na 83%. Rok intensywnej pracy.
Polecam serdecznie jako matka. Pani Profesor to świetna nauczycielka, wspaniały człowiek. Specjalistka najwyższej klasy. Dziękujemy za pomoc i motywację!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2020

Gorąco polecam Panią Korepetytor :) w mojej szkole nauka biologii na profilu biol-chem była na bardzo niskim poziomie, korepetycje zaczynałam z zerową wiedzą. Przez rok przerobiłyśmy dziesiątki matur, tysiące (!) zadań - każde problematyczne zadanie było tłumaczone do skutku, nawet jeśli Pani Korepetytor musiała powtarzać 5 razy żeby zatrybiło :) Test wejściowy napisałam na 36%, a dzięki systematycznej pracy maturę zdałam na 73%, za co DZIĘKUJĘ! Wiem, że sama nie dałabym rady, bo w tych czasach jest ważna wiedza, tak samo jak klucz, pod który trzeba potrafić odpowiadać.
Jednak te korepetycje nie są dla każdego - jeśli nie jest się sumiennym, chętnym do zdobywania wiedzy oraz poświęcania czasu na przerobienie zadań i zagadnień niezbędnych do zdania bardzo dobrze matury - lepiej sobie odpuścić :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Kasią, w tym roku udało mi się poprawić maturę i uzyskać wynik 87%.

To co jakie kojarzy mi się zarówno z zajęciami jak i Panią Kasią to PROFESJONALIZM i PERFEKCJONIZM. Pani Kasia jest perfekcjonistką w każdym calu - zauważyłam to od pierwszych zajęć, gdy został przedstawiony plan roczny, już wtedy wiedziałam, że mogę być spokojna o swoją maturę. Plan jest bardzo wymagający, ale wart wysiłku i każdej poświęconej minuty.

Zawsze po zajęciach dostaje się materiały tzw. zestawy, które należy wykonać w domu, a następnie są one dokładnie omawiane na następnych zajęciach. Początki są ciężkie, ale później „wpada się” w odpowiedni rytm.

To co dały mi te zajęcia to nie tylko wysoki wynik na maturze, ale także nauczyły mnie samodyscypliny, co z pewnością przyda mi się w późniejszej edukacji.

Osobiście bardzo polubiłam Panią Kasie, która jest nauczycielem z powołania, kocha prace z młodzieżą. Zawsze chętnie jeździłam na zajęcia, które będę wspominać z sentymentem.

PS. Zajęcia umilają piękne zapachy palonych świec zapachowych

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2020

Bardzo polecam korepetycje z Panią Kasią. Profesjonalne podejście do ucznia. Wszystko znakomicie wytłumaczone. Uczeń dostaje bardzo dużą ilość zadań do przerobienia dzięki czemu uczy się odpowiadać pod klucz. Każdy temat był dokładnie omawiany, a wiedza sprawdzana w postaci kartkówek oraz testów. Pani Kasia nauczyła mnie systematyczności w nauce, co z pewnością przyda się na studiach. Polecam serdecznie każdemu kto chce uzyskać wysoki wynik na maturze ❤️

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Serdecznie polecam korepetycje z Panią Profesor. Zajęcia prowadzone z pełnym profesjonalizmem, z dużą ilością starannie przygotowanych materiałów, a wszystko w miłej atmosferze. Skupianie dużej ilości uwagi na zadania sprawiające problem, pozwala na opanowanie ich do perfekcji. Pani Korepetytor przykłada również dużą uwagę do systematycznej pracy uczniów w domu, co owocuje w wyniki. Sam po korepetycjach osiągnąłem w 2020r, wynik 78% na maturze z biologii.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Z całego serca mogę polecić zajęcia z biologii. Świetne roczne przygotowanie do matury. Cudowna Pani Korepetytor, która z zaangażowaniem i profesjonalizmem prowadzi korepetycje. Uczniowi poświęcona jest cała uwaga, a każda niejasna sprawa oraz zadanie jest bardzo dokładnie wytłumaczone. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjemna, że chce się na nie przyjeżdżać z uśmiechem na twarzy.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Serdecznie polecam korepetycję z Panią korepetytor. Są one prowadzone bardzo rzetelnie. Pani korepetytor jest konsekwentna i obowiązkowa, a także jasno i zrozumiale przekazuje informację (których z resztą jest ogrom). Bez wyżej wymienionych cech Pani korepetytor nie osiągnęłabym 78% z matury. Dzięki tej rocznej współpracy przekonałam się, że nie ma rzeczy niemożliwych i że ciężką pracą można osiągnąć wszystko. Jeszcze raz polecam lekcje zwłaszcza tym, którzy myślą, że nie dadzą rady! :):):)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2019

Najlepsza Pani Profesor, wspaniała kobieta, przesympatyczna, zawsze uśmiechnięta i pełna energii, świetny nauczyciel biologii i pedagog.
Polecam te korepetycje z biologii- matura 2019- 80%! Dużo pracy ale wyniki rewelacyjne. Pozdrawiam i dziękuje za pomoc :)

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2019

Bardzo dobra atmosfera na zajęciach. Nauczyciel poświęca dużo uwagi uczniowi. Wymaga dużego zaangażowania od ucznia. Zawsze wytłumaczy materiał który jest trudno zrozumiały dla ucznia. Świetne przygotowanie do matury

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2019

Korepetycje na bardzo wysokim poziomie, idealne przygotowanie pod studia lekarskie jak i samo napisanie matury z biologii na wysokim poziomie. Na zajęciach atmosfera jest bardzo przyjemna, prowadząca jest życzliwa, uprzejma i pełna zaangażowania. Organizacja zajęć jest na bardzo wysokim pozoomie, wszystko jest poukładane. Korepetycje naprawdę godne polecienia.

avatar
Wiktoria G.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2019

Wspaniałe korepetycje dla przyszłych lekarzy ale nie tylko. Korepetytorka bardzo sympatyczna, pełna empatii, w rewelacyjny sposób potrafi przekazać wiedzę, aż zapał do nauki pojawia się sam i wiąże się z przyjemnością, a nie koniecznością. Najlepsze zajęcia przygotowujące do matury z biologi! Materiały opracowane zawsze bardzo precyzyjnie, nie pomijając żadnych istotnych faktów. Same zajęcia trwające 2 h mijają szybko, solidnie, ale po każdych zajęciach wychodzę zadowolona z pełna satysfakcja swojego progresiu w nauce biologi.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Bardzo profesjonalne podejście, zajęcia pomagają dokładnie usystematyzować wiedzę oraz dodatkowo ją poszerzać. Są to 2 godziny ciężkiej pracy- wykonywanie bardzo dużej ilości zadań, dodatkowo należy poświęcać dużo czasu na naukę w domu, jednak efekty tej pracy są naprawdę zauważalne. Podejście i atmosfera na zajęciach bardzo dobra, na każde pytanie dostawałam szczegółową odpowiedź. Serdecznie polecam wszystkim, gdyż zajęcia wiele daja :)

Korepetycje u EGZAMINATORKI maturalnej

Bardzo dziękuję za jakże miłe słowa Pani Olu. Cieszę się, że mogłam pomóc tak miłej i przesympatycznej osobie. Współpracą z Panią była dla mnie dużą przyjemnością. Niezmiernie się też cieszę, że pomogłam skutecznie spełnić Pani marzenia o medycynie. Trzymam kciuki za dalszą karierę.
Zapraszam kolejnych chętnych, którzy chcą również ZDOBYĆ MEDYCYNĘ !

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2019

Bardzo polecam korepetycje dla uczniów, którzy nie boją się ciężkiej pracy włożonej w naukę, ale również oczekujących wysokich wyników maturalnych. Zajęcia umożliwiają niesamowitą poprawę poziomu wiedzy, ze względu na doskonałe przygotowanie materiałów zawierających niezbędną wiedzę do napisania matury z biologii na odpowiednim poziomie. Zachęcam każdego, kto pragnie znaleźć korepetytorkę, która w zajęcia wkłada całe serce :)

Korepetycje u EGZAMINATORKI maturalnej

BARDZO, BARDZO dziękuję za przemiłe słowa. I również dziękuję za super współpracę i świetną atmosferę na zajęciach:)
Życzę samych sukcesów w życiu Pani Malwino.
Zapraszam wszystkich chętnych na NAJskuteczniejsze na Śląsku i Opolszczyźnie przygotowanie do matury z biologii .

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2019

Witam.
Korepetycje u Pani są dobrze przygotowane. Rozwiązuje się bardzo dużo testów, które są od razu sprawdzane.
Dzięki dużemu nacisku na naukę, w szybkim tempie można zauważyć efekty ciężkiej pracy.
Polecam korepetycje

Korepetycje u EGZAMINATORKI maturalnej

Bardzo dziękuję Panie Mateuszu za pochwały.
Życzę tylko dalszych sukcesów w życiu.
Zapraszam kolejnych chętnych na NAJskuteczniejsze przygotowanie do matury z biologii.

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2019

Pani Aneta jest profesjonalistką w każdym calu. Indywidualnie podchodzi do każdego ucznia, skupiając się na wybranych, problematycznych zagadnieniach z dziedziny biologii. Jednocześnie z każdym uczniem Pani korepetytorka przeprowadza swój autorski program przygotowań do matury w sposób niebanalny i niezwykle ciekawy. Zajęcia prowadzone są w bardzo komfortowych i przyjaznych oraz bezstresowych warunkach. Za każdym razem, kiedy czegoś nie pamiętałam lub nie do końca rozumiałam Pani Aneta zawsze, cierpliwie kolejny raz wytłumaczyła mi dane zagadnienie. Jeśli ktoś marzy o dostaniu się na medycynę lub stomatologię to Pani Aneta dzięki wspólnej pracy pomaga te marzenia spełniać. Bardzo polecam! :)

Korepetycje u EGZAMINATORKI maturalnej

Bardzo dziękuję za pochwały.
W końcu otrzymała Pani, po zajęciach u mnie, satysfakcjonujący wynik z matury z biologii, a wydział lekarski stanął wreszcie przed Panią otworem. Tak się cieszę, że mogłam pomóc!. Zapraszam kolejnych chętnych przyszłych lekarzy :)))

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2019

Serdecznie polecam wybór tych korepetycji. Bardzo skuteczne zajęcia oraz miła atmosfera. Dzięki Pani Anecie biologia staje się dużo prostsza. Dostaje dużo materiałów ,które są świetnym źródłem przygotowania do matury. Pani Aneta jest bardzo cierpliwa i potrafi zainteresować biologią oraz przekazać wiedzę .

Korepetycje u EGZAMINATORKI maturalnej

Bardzo dziękuję Pani Karolino za tak miłe i ciepłe słowa. Najważniejsze, że udało się spełnić Pani marzenia o wydziale lekarskim. Pozdrawiam cieplutko :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2019

Świetny korepetytor który zapewnia miłą atmosferę zajęć. Praca na zajęciach jest ciężka ale systematyczność pracy zapewnia dobry wynik na maturze. Z całego serca polecam wszystkim.

Korepetycje u EGZAMINATORKI maturalnej

Panie Michale- to była dla mnie przyjemność. Wynik 83% z matury z biologii 2018 był świetny i wystarczający, aby dostać się na medycynę. Gratuluje i zapraszam kolejnych chętnych :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2018

Szczerze polecam panią Anetę. Osoba bardzo wymagająca, z ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać w sposób zrozumiały dla każdego. Profesjonalne podejście przy jednoczesnej miłej atmosferze na zajęciach. Pani Aneta sprawiła, że biologia stała się przystępna i zdecydowanie łatwiejsza. Jestem jej za to bardzo wdzięczna.

Korepetycje u EGZAMINATORKI maturalnej

Bardzo dziękuję Pani Olu za miłe słowa. Cieszę się, że mogłam pomóc w nauce biologii i osiągnęła Pani wysoki i satysfakcjonujący wynik z matury z biologii. Zapraszam kolejnych chętnych :)

avatar
Kamil W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Matura z biologii 2018- otrzymałem 85%.
Chciałbym bardzo podziękować Pani Profesor za pomoc. Korepetycje są warte swojej ceny. Wkład pracy Pani Korepetytor, zaangażowanie, materiały- wszystko na najwyższym poziomie.
Pani korepetytor jest DOSKONALE przygotowana do zajęć. Pomaga w każdym momencie, praktycznie cały czas jest kontakt z Panią Profesor.
Na dodatek Pani Korepetytor jest bardzo miła, cierpliwa, wszystko tłumaczy, tak długo, aż człowiek zrozumie.
Cieszę się, że miałem okazję współpracować z taką miłą i zaangażowaną osobą.
Jeszcze raz dziękuję Pani Profesor i polecam niezdecydowanym.
Ludzie! 85% z matury z biologii 2018 to ogromny SUKCES.

Korepetycje u EGZAMINATORKI maturalnej

Moje kolejne, wspólne zwycięstwo. Taki wynik z matury 2018 to duży, WSPÓLNY SUKCES :))

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2018

Bardzo rzetelna, miła i wymagająca, pełna poświęcenia i skuteczna korepetytorka. Bez Pani Anety nie dostałbym się na stomatologię. Gorąco i szczerze polecam a Pani serdecznie dziękuję.

Korepetycje u EGZAMINATORKI maturalnej

Dziekuję za miłe słowa. Medycyna zdobyta! Cieszę się, że mogłam pomóc.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Rozpisując się o licznych zaletach pani Anety jako korepetytora, zapomniałam napisać o tym co najważniejsze - o owocach naszej współpracy. Mianowicie, pod jej czujnym okiem zdołałam w ROK poprawić swój marny wynik maturalny z biologii rozszerzonej (62%) na aż 85%, co otwiera mi drzwi na wymarzoną medycynę.
Mogę śmiało stwierdzić, że gdyby nie Pani Aneta, nie odniosłabym takiego sukcesu.
Dziękuję!

Korepetycje u EGZAMINATORKI maturalnej

Kolejne wspólne zwycięstwo. Kolejne 85 % z matury 2018 :)

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Pani Aneta jest najlepszym i najskuteczniejszym nauczycielem, z jakim kiedykolwiek miałam PRZYJEMNOŚĆ mieć zajęcia. Przekazuje ona wiedzę skomplikowaną w sposób prosty i przystępny dla danego, konkretnego ucznia, bo doskonale rozumie, że każdy przyswaja wiedzę inaczej.
Pani Aneta ma wiedzę aktualną i wręcz nieskończoną - odpowie na każde pytanie ucznia i rozwieje jego wątpliwości.
Na zajęciach panuje atmosfera sprzyjająca pochłanianiu wiedzy - Pani Aneta jest bardzo cierpliwa i spokojna. Widać, że czerpie ona radość ze swojej pracy.
POLECAM Z CZYSTYM SERCEM!!!

Korepetycje u EGZAMINATORKI maturalnej

Kolejne 85 % z matury z biologii 2018.
Dziękuję za miłą współpracę.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Matura z biologii to jeden z trudniejszych egzaminów maturalnych, którego poziom rośnie z roku na rok. Dlatego warto wybrać sprawdzone, profesjonalne korepetycje, by móc się do niej solidnie przygotować. Nie wyobrażam sobie mojego maturalnego wyniku bez pomocy Pani Profesor! Dzięki niej moja ilość punktów pozwala mi w tym roku dostać się na wydział lekarski w Zabrzu. Zajęcia odbywają się na bardzo wysokim poziomie- Pani Aneta wymaga, daje niezliczenie dużo materiałów, zadań i ćwiczeń do przygotowania w domu, które szczegółowo omawiamy na każdej lekcji. Przez cały rok zajęć czułam się zmotywowana przez Panią Profesor, która zawsze we mnie wierzyła. Polecam każdemu, komu zależy na wysokim wyniku z biologii!! Dziękuję Pani za pomoc w spełnieniu marzeń!

Korepetycje u EGZAMINATORKI maturalnej

Kolejne 85 % z matury 2018. Dziekuję Pani Wiktorio za świetny rok pracy :)

avatar
Piotr Korfanty
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Wysoki poziom wraz z miłą atmosferą, znacząco motywują do pracy. Pani Korepetytor wymagająca, rzeczowa, wysoce profesjonalna. W znacznej mierze sukces na maturze zawdzięczam prowadzonym przez Panią Profesor korepetycjom. Polecam każdemu.

Korepetycje u EGZAMINATORKI maturalnej

Super wynik: 80 % z matury z biologii 2018. Bardzo się cieszę :))

avatar
Michał Kluszczyński
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Bardzo dobre i dokładne przygotowanie do matury z biologii.

Korepetycje u EGZAMINATORKI maturalnej

Kolejne 80 % z matury z biologii 2018. Gratuluję. Medycyna zdobyta !

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2018

Najlepsze korepetycje z biologii na Śląsku- matura z biologii 2017- wynik 91%. I PIERWSZE PODEJŚCIE.
Gdy zapisywałem się na lekcje do Pani Profesor dziwiło mnie i moich znajomych, że uczniowie dojeżdżają na zajęcia z Opola, Częstochowy, Krakowa, Cieszyna a nawet Wrocławia. Teraz, gdy sam byłem uczniem, rozumiem dlaczego Pani Profesor ma tylu chętnych i dlaczego tak trudno się do Pani dostać na korepetycje. Wielkie uznanie z mojej strony oraz podziw i wdzięczność że strony moich rodziców, ponieważ tylko dzięki pracy, zaangażowaniu i perfekcji w tłumaczeniu biologii dostałem się na medycynę z wynikiem 91% z matury. Ogromne znaczenie miały dla mnie te korepetycje również w zaliczeniu pierwszego semestru medycyny bez najmniejszych problemów. Z całą pewnością nie dałbym sobie rady bez pomocy Pani Profesor.
Polecam wszystkim- korepetycje na poziomie pięciu gwiazdek *****

Korepetycje u EGZAMINATORKI maturalnej

91 % matura z biologii 2017. Rewelacja. Dziekuję za współpracę :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2017

Bardzo polecam korepetycje z panią Anetą. Jest zawsze rzetelnie przygotowana do zajęć i potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejszy temat tak, aby stał się zrozumiały. Ponadto, często udostępnia dodatkowo bezpłatne materiały do nauki, takie jak arkusze maturalne, i poświęca swój czas, aby je sprawdzić i omówić. Ktoś, kto szuka świetnego przygotowania do matury z biologii trafił w dobre miejsce. Gorąco polecam!

Korepetycje u EGZAMINATORKI maturalnej

83% z matury z biologii 2017. Dziekuję za współpracę :))

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2017

BARDZO polecam korepetycje prowadzone przez Panią Anetę.Profesjonalne zajęcia , idealnie opracowany materiał maturalny i pełne zaangażowanie Pani Anety pozwolimy osiągnąć mi bardzo wysoki wynik na maturze 90% i oczywiście dostać się na wymarzone studia.
Program zajęć był bardzo wymagający (każdy dział szczegółowo omówiony,zakończony solidnym testem) ale dzięki temu przyswoiłam ogromna wiedzę przed maturą.Lekcje prowadzone w spokojnej miłej atmosferze :)
Wszystkim którzy chcą osiągnąć sukces na maturze,są systematyczni i wytrwali szczerze polecam solidne przygotowanie przez Panią Anetę.

Korepetycje u EGZAMINATORKI maturalnej

90 % z matury z biologii 2017. Świetnie Pan Magdo :) Dziekuję.

avatar
Artur M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2017

Serdecznie polecam Panią Anetę jako korepetytorkę maturalną z biologii. Uważam, że bez jej pomocy nie udałoby mi się dostać na Wydział Lekarski w Katowicach z pierwszej listy rankingowej z wynikiem 85%, co na obecny poziom matur jest jednym z najwyższych w Polsce. Pani Aneta jest bardzo wymagająca, lecz zawsze miła i służy pomocą o każdej porze dnia (i nawet nocy). Tona materiałów, które otrzymywałem przyczyniła się do zdobycia holistycznej biologicznej wiedzy niezbędnej do osiągnięcia wysokiego wyniku na maturze. Bardzo dziękuję za pomoc w realizacji moich marzeń i zachęcam do współpracy z Panią Anetą - warto!

Korepetycje u EGZAMINATORKI maturalnej

85% z matury z biologii 2017. Gratuluję :) Dziekuję za miłe słowa.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2017

Bardzo polecam dzięki Pani Anecie spełniły się moje marzenia związane z medycyną. Zajęcia są wymagające, lecz bardzo efektywne. Każdy dział jest zakańczany powtórką która umożliwia podsumowanie wiedzy całego tematu. Lekcje odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Z cała pewnością mogę polecić te zajęcia osobą chcącym osiągnąć wysoki wynik na maturze.

Korepetycje u EGZAMINATORKI maturalnej

80% z matury z biologii 2016. Bardzo się cieszę:)

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2017

Serdecznie polecam, Pani Aneta świetnie tłumaczy nawet bardzo zawiłe zagadnienia, zawsze odpowiada na pytania wyczerpując temat tak aby nie było żadnych niejasności poza tym bardzo dobry system powtórek pozwala na ciągłe utrwalanie zdobytej wiedzy.

Korepetycje u EGZAMINATORKI maturalnej

80% z matury z biologii 2016. Gratuluję i zapraszam kolejnych chętnych :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.