Artur Różewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski69 - 99 / 60 min

Artur Różewicz

Opis ogłoszenia

Szukasz skutecznej i profesjonalnej pomocy z języka polskiego? Uczęszczasz do szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły średniej? Czytasz ogłoszenie, którego zapewne szukasz od jakiegoś czasu, które może okazać się początkiem drogi do Twojego wymarzonego wyniku na sprawdzianie VIII-klasisty, egzaminie gimnazjalnym czy maturze! Ale też ogłoszenie, od którego możesz rozpocząć skuteczne i bezstresowe nadrabianie zaległości w bieżącym materiale w swojej szkole! Przeczytaj dlaczego warto skontaktować się z Centrum Historicon!

Niezależnie od tego, do jakiej szkoły uczęszczasz, Twój kurs rozpocznie się od lekcji próbnej. Taka lekcja jest bezpłatna i dopiero po niej podejmiesz decyzję czy zapisać się na zajęcia w Historiconie.  Mówiąc krótko – masz okazję nas bezpłatnie przetestować. Jeżeli jesteś zainteresowany zajęciami on-line: właśnie na tej lekcji ocenisz jak Ci się podobają zajęcia prowadzone przez Skype’a.

Dopasujemy kurs do Twoich potrzeb! Najpierw dokładnie zdiagnozujemy Twoje zaległości w nauce. Następnie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dokonamy odpowiedniej selekcji materiału i będziemy Cię uczyć dokładnie tego czego potrzebujesz , abyś osiągnął sukces na egzaminie lub sprawdzianie. To Twój kurs będzie dopasowany do Ciebie – a nie Ty do swego kursu.

Nie rozwiązujemy tylko arkuszy – tłumaczymy! Wiele firm podobnych do naszego Centrum, będzie Cię zachęcać do skorzystania z ich oferty, bo „z nimi powtórzysz cały materiał do egzaminu VIII-klasisty/egzaminu gimnazjalnego/matury”. Fajnie, ale jeżeli Ty wielu rzeczy nie rozumiesz, słyszysz o nich pierwszy raz w życiu, to jak możesz powtarzać coś czego w ogóle nie umiesz? Bazując na naszym doświadczeniu najpierw wytłumaczymy Ci dane zagadnienie, postaramy się, abyś je zrozumiał, a dopiero później będziesz ten materiał powtarzał. Zastanów się: chcesz tylko powtarzać czy raczej zrozumieć i dopiero później powtarzać? Co zwiększa Twoje szanse na powodzenie?

Nasi nauczyciele są osobami o sporej wiedzy merytorycznej , często z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu, którzy są zaangażowani w swoją pracę. Pozornie skomplikowane zagadnienia wytłumaczą Ci w sposób jasny i zrozumiały. Wiedzą, że już jesteś zestresowany dlatego postarają się o lekką atmosferę na zajęciach, a Ciebie będą traktować w sposób partnerski. Dla pewności przeczytaj ich opisy oraz opinie ich Uczniów na w w w. h i s t o r i c o n . p l !

Dlaczego Historicon?
1. Możesz nas przetestować na bezpłatnej lekcji próbnej.
2. Dzięki lekcji próbnej Twój kurs będzie skrojony dokładnie pod Twoje potrzeby.
3. Tłumaczymy, a nie tylko powtarzamy!
4. Będziesz uczył się pod okiem doświadczonych nauczycieli, traktujących Cię jak Partnera.

Koszt Twojego kursu będzie zależał od formy zajęć, na jaką się zdecydujesz:
- jeżeli będziesz chciał, aby Twój nauczyciel dojeżdżał do Ciebie - koszt 60 minut zajęć wyniesie 99 zł,
- jeżeli zdecydujesz się na zajęcia w siedzibie Historiconu, przy ul. Solnej w Poznaniu - koszt godziny zegarowej wyniesie 85 zł,
- jeżeli natomiast zdecydujesz się na zajęcia on-line - koszt 60 minut zajęć wyniesie 69 zł.
Co bardzo ważne – koszt całego kurs będziesz mógł rozbić na raty, których ilość będzie równa ilości miesięcy trwania Twojego kursu.

Mamy świadomość, iż zapisując się na nasze kursy obdarzasz nas swoim zaufaniem. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby go nie zawieść!

Centrum Edukacyjne Historicon
ul. Solna 3/14,
61-736 Poznań
535 423 900

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Artur Różewicz
ul. Solna 3/14
61-736 Poznań
NIP: 781-179-19-44

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.