Artur Różewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka85 - 99 / 60 min

Artur Różewicz

Opis ogłoszenia

Świetnie, że kliknąłeś na nasze ogłoszenie, witamy Cię w Historiconie:) Właśnie zrobiłeś pierwszy krok do skutecznego i bezstresowego nadrabiania zaległości w swojej szkole albo rozpocząłeś drogę do wymarzonego wyniku na sprawdzianie VIII-klasisty, egzaminie gimnazjalnym czy maturze. Jeżeli zastanawiasz się czy warto zrobić krok drugi i skontaktować się z nami – poświęć nie więcej jak pięć minut na lekturę trzech argumentów, które za nami przemawiają!

Po pierwsze – to Ty jesteś w centrum! Niezależnie od tego, do jakiej szkoły uczęszczasz i jakiej pomocy potrzebujesz, Twój kurs rozpocznie się od lekcji diagnostycznej. Taka lekcja jest bezpłatna i dopiero po niej podejmiesz decyzję czy zapisać się na zajęcia w Historiconie.  Mówiąc krótko – masz okazję nas bezpłatnie przetestować. Po tej lekcji, nasz nauczyciel, mając już świadomość Twoich słabych i mocnych stron, czasu jakim dysponujesz oraz celów jakie sobie stawiasz – dopasowuje kurs do Twoich potrzeb. Dlaczego tak działamy? Bo co prawda podstawa programowa jest jedna dla wszystkich – ale Uczniowie nie są tacy sami, mają różne zaległości, potrzeby i możliwości.

Po drugie – ludzie! W każdym roku szkolnym masz zawsze swojego ulubionego nauczyciela albo wiesz, że w Twojej szkole jest nauczyciel, który prowadzi lekcje w świetny sposób – z poczuciem humoru, w lekkiej atmosferze, na luzie i tak, że wszyscy w klasie mają pewność, że ta Pani czy ten Pan ma ogromną wiedzę ze swego przedmiotu. W Historiconie staramy się współpracować właśnie z takimi nauczycielami i korepetytorami – osobami, które nie tylko będą chciały Ci pomóc, ale też będą potrafiły to zrobić. Którzy będą widzieć w Tobie Partnera, a nie wroga. Przykłady? Wygoogluj Centrum Edukacyjne Historicon i sprawdź swojego nowego nauczyciela fizyki:)

Garść liczb - w chwili obecnej nasz zespól liczy 42 nauczycieli, wśród nich jest 40 osób z tytułem magistra, 10 – z tytułem doktora, 18 egzaminatorów OKE oraz 2 autorów ogólnopolskich podręczników!

Po trzecie – wyniki! Pomagamy naszym Uczniom od 2013 roku. Uwzględniając wyniki z maja 2018 r., możemy się pochwalić zdawalnością matur podstawowych na poziomie 98,6% ! Średni statystyczny wynik naszych Uczniów z fizyki na poziomie rozszerzonym w okresie 2015-2017 był wyższy od średniej w kraju o 18% , a w niejednym przypadku przekraczał go o 30-35% ! Moglibyśmy napisać, że każdy z naszych Uczniów zdobywał z fizyki rozszerzonej 80-90% - ale to byłoby nieprawdą i byłoby nieuczciwe wobec Ciebie. Czytając inne ogłoszenia na tym portalu – prosimy Cię, miej to na uwadze. W przypadku korepetycji nie obiecujemy cudów i nie mówimy, że już po pierwszej lekcji poprawisz oceny z niedostatecznych na bardzo dobre, ale poprawa Twoich wyników – zwłaszcza na poziomie szkoły podstawowej – przyjdzie już po kilku 60-90 minutowych lekcjach. Stawiamy na stałą współpracę i systematyczność.

Dlaczego Historicon?
1. Możesz nas przetestować na bezpłatnej lekcji próbnej.
2. Dzięki lekcji próbnej Twój kurs będzie skrojony dokładnie pod Twoje potrzeby.
3. Tłumaczymy, a nie tylko powtarzamy!
4. Nasi Uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w Polsce!  

Koszt Twojego kursu będzie zależał od formy zajęć, na jaką się zdecydujesz:
- jeżeli będziesz chciał, aby Twój nauczyciel dojeżdżał do Ciebie - koszt 60 minut zajęć wyniesie 99 zł
- jeżeli zdecydujesz się na zajęcia w siedzibie Historiconu, przy ul. Solnej w Poznaniu - koszt godziny zegarowej wyniesie 85 zł
- jeżeli natomiast zdecydujesz się na zajęcia on-line - koszt 60 minut zajęć wyniesie 69 zł.

Co bardzo ważne – koszt całego kurs będziesz mógł rozbić na raty, których ilość będzie równa ilości miesięcy trwania Twojego kursu.

Mamy świadomość, iż zapisując się na nasze kursy obdarzasz nas swoim zaufaniem. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby go nie zawieść!

Centrum Edukacyjne Historicon
ul. Solna 3/14,
61-736 Poznań
535 423 900

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Artur Różewicz
ul. Solna 3/14
61-736 Poznań
NIP: 781-179-19-44

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.