Artur Gliński

Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Online
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witam, jestem absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego.  Ukończyłem studia magisterskie na kierunku lingwistyka stosowana. Od ponad 6 lat udzielam prywatnych lekcji. Prócz wyjazdów zagranicznych wielokrotnie uczęszczałem na różnorodne kursy językowe dzięki czemu zdobyłem szerszy pogląd metodyczny oraz doświadczenie w procesie nauczania.

Udzielam korepetycji młodzieży, a także osobom dorosłym chcącym rozpocząć lub pogłębić wiedzę z zakresu języka angielskiego oraz niemieckiego. Jeśli masz sprecyzowane wymagania to TYM LEPIEJ, dostosuję program do Twoich potrzeb, w końcu to TY masz wyciągnąć z lekcji jak najwięcej! Zacznij już teraz i obejrzyj załączony wyżej filmik z kanału English with Lucy ! Zdecydowanie polecam!

Oferuję swój program nauczania, zapewniam materiały, dbam o ich powtarzalność, aby lepiej zapadły w pamięć. Każdy związek wyrazowy jest wart zapamiętania, a żeby to zrobić trzeba odnaleźć bliski sobie kontekst! Oprócz metod konwencjonalnych staram się urozmaicać zajęcia poprzez pomoce multimedialne. Prowadzę również zajęcia przygotowujące do egzaminów takich jak np. matura oraz zajęcia uzupełniające, (pomoc w nadrobieniu materiału szkolnego, pracach domowych.) Kwestie prac domowych czy sprawdzenia językowego są do uzgodnienia w zależności od preferencji słuchacza.

Zajęcia odbywają się u mnie lub online. Godzina zajęć to zegarowe 60 minut . Podczas tego dostępne są pomoce multimedialne, tablica, fiszki, a także materiały w postaci kserówek. Jeśli potrzebujesz pomocy w nauce języka obcego, chcesz podnieść swój poziom językowy, przygotowujesz się do wyjazdu za granicę, chcesz rozwinąć swoje słownictwo, pokonać barierę językową czy po prostu szukasz motywacji w uczeniu się to zapraszam do kontaktu!

Liczba miejsc jest ograniczona! W razie ewentualnych pytań proszę o kontakt pod wskazanym numerem telefonu. Jeśli nie będę mógł odebrać, proszę o wiadomość SMS. Z pewnością skontaktuję się ponownie!

Zapraszam do kontaku! :-)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 05.2015
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Gdańsku
klasa anglojęzyczna
10.2015 - 07.2020
Uniwersytet Gdański
Magister
Lingwistyka stosowana
Kursy i szkolenia
06.2014
Empik Language School Certificate
04.2015
Empik Language School Certificate
Doświadczenie
08.2018 - 08.2018
Youth Human Impact
Pełnienie obowiązków lektora języka angielskiego na obozie.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.