Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Warszawa

Arkadiusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii
Dla użytkownika Arkadiusz

O mnie

Dzień dobry,

Jestem magistrem farmacji, od 8 lat, nieprzerwanie udzielam korepetycji z chemii. Przygotowuję głównie do egzaminu maturalnego, Olimpiady Chemicznej, ale również konkursów o niższej randze czy egzaminów.

Zawodowo prowadzę zajęcia z chemii dla studentów farmacji, naukowo zajmuję się analizą leków. W najbliższym czasie podejmę studia doktoranckie na macierzystym wydziale.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 05.2019
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Magister
Farmacja
10.2019 - aktualnie
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Doktor
Farmacja - studia doktoranckie
Kursy i szkolenia
.
Szkolenie dla egzaminatorów maturalnych OKE
Doświadczenie
01.2018 - aktualnie
Wydział Farmaceutyczny WUM

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

Dzięki Arkowi zdobyłem tytuł finalisty Olimpiady Chemicznej. Jakkolwiek zgłosiłem się dopiero przed ostatnim etapem, więc część materiału miałem zrobione, ale Arek jakoś to wszystko zebrał, podsumował i potrafił wytłumaczyć materiał ze studiów bez wcześniejszego przygotowania. Polecam do matury, bo musi być świetny skoro tak dobrze radzi sobie z materiałem do Olimpiady Chemicznej

avatar
E
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Dzięki Arkowi, jego doświadczeniu o dużej wiedzy zdobyłem na maturze 95% ! Bardzo dziękuję za wszystko !

Arkadiusz

Sam zapracowałeś na sukces ! wzór dla innych uczniów :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2019

Wymarzony korepetytor! Świetnie prowadzone lekcje, świetna motywacja do pracy, miła, luźna atmosfera (ale nie umniejszało to poziomowi zajęć). Polecam każdemu, kto wie, ze ciężka praca wymaga dobrego korepetytora, który uczy, oraz wymaga, a nie jest kolegą czy koleżanką. Dzięki jego ogromnej wiedzy zauważyłam wiele błędów, które wyniosłam ze szkoły. Gratuluję mu cierpliwości, dziękuję za poświęcenie- jak dla mnie po prostu MISTRZ !

Arkadiusz

Chciałbym żeby każdy kto przychodzi na lekcje był tak zmobilizowany !

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2018

Arek jest najlepszy ! Po jednych zajeciach z nim zrozumialam podstawy kinetyki chemicznej. Zajecia poparte filmami doswoadczen licznymi kserowkami z materialami ! Mocno polecam rowniez notatki Arka - napisal swoj skript z notatkami i zadaniami. Potrafi rozwiazac kazde zadanie, szacun za to duzy !!!!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2018

Bardzo dobry nauczyciel !

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2018

Swietny sposob nauczania, Arek uczy tylko tych rzeczy, które sa wymagane na maturze. Skojarzenia ktore pokazuje na lekcji sa wartosciowe i mega ulatwiaja nauke. Polecam bo bralam lekcje u kilku korepetytorow i Arek okazal sie najlepszy

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2017

Arka poznałam rok temu gdy szukałam osoby która pomoże mi przygotować się do poprawy matury z chemii. Z swojego wyniku który wynosił niecałe 50% poprawiłam maturę na 85%, nie wierzyłam, że uda mi sie napisać mature tak wysoko i dostac na wymarzone studia. Na każdej lekcji były kartkówki, ktore dodatkowo motywowały do nauki, a co jakis czas sprawdziany. Z Arkiem rozwiązałam bardzo dużo arkuszy i robiliśmy zadania z przeróżnych zbiorów. Gdy czułam, że z czymś mam jeszcze problem lub tego nie rozumiem, mówilam o tym na lekcji i na nastepnej dostawałam materiały z zadaniami i teoria abym jak najlepiej wszystko zrozumiala. Z całego serca polecam Arka jako nauczyciela. :)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2016

Arka znam od dwóch lat, dzięki niemu jestem na medycynie. Zgłosiłam się do niego na początku klasy maturalnej, ze względu na małą wiedzę wyniesioną ze szkoły. Arek ułożył wtedy dla mnie specjalny test, zobaczyliśmy czego nie potrafię, zwłaszcza że wynik był nie za ciekawy ;( Nie wierzyłam w to, że mogę się dostać na kierunek lekarski, bo wiadomo że musiałabym mieć wysoki wynik z matury z chemii... . Arek powiedział żebym się nie załamywała, że on mnie przygotuje dobrze do matury, tylko muszę bardzo dużo pracować, robić zadania domowe ze zrozumieniem, zadawać nawet najgłupsze pytania (a zadawałam głupie i na jego miejscu bym siebie wyrzuciła, jednak jest mega cierpliwy ;)), przerabiać po kolei te cudowne 30 matur, które mi wysłał... . Gdy napisała maturę, miałam mieszane uczucia, ale wiedziałam że powinno być ok. Tak też było bo miałam 93% ! Wynik ten to owoc nie tylko mojej pracy, ale w szczególności czasu który Arek mi poświęcił, zaangażowania, a również- co ważne- wsparcia, którego potrzebowałam. Polecam wszystkim, a w szczególności tym, którzy są w tak beznadziejnej sytuacji w jakiej ja byłam. Serio, warto, bo On mega dobrze uczy, lepiej niż nie jeden nauczyciel !

avatar
Mańka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2016

Nie spotkałam do tej pory tak dobrego nauczyciela! Arek ma w tej chwili o wiele większą wiedzę niż moja nauczycielka w szkole, dlatego każdą lekcję ze szkoły robimy raz jeszcze. Współpracujemy już od roku, nigdy się nie zawiodłam na nim, zawsze znajdzie dla mnie czas, nawet tłumaczy mi zadania przez telefon w sytuacjach emergency ;) W tej chwili wiem, że nie muszę się bać o dobry wynik na maturze, wiedząć, że mam tak dobrego korepetytora. Wcześniej nie lubiłam chemii, całkowicie jej nie rozumiałam, jednak Arek tłumaczy ją w sposób łatwy, za pomocą skojarzeń, jednak w pełni profesjonalnie. Na każdych zajęciach dostaję konspekt, oraz zestaw zadań do danego tematu, z różnych zbiorów, które bardzo często w podobnej formie pojawiają się na sprawdzianach. Arek robi kartkówki, sprawdziany, których na początku się obawiałam, jednak w tej chwili motywują mnie one do nauki i systematyzują wiedzę. Na lekcji panuje luźniejsza atmosfera, jednak zawsze w pełni wykorzystujemy czas przeznaczony na zajęcia, często trwają nieco dłużej, a Arek nie bierze za to kasy ;) Bardzo polecam jako NAJLEPSZEGO korepetytora z chemii - na pewno w Warszawie ;)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2016

Arek jest świetnym nauczycielem. Posiada bardzo dużą wiedzę zarówno z chemii jak i z biologii. Jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Tłumaczy zagadnienia do momentu, aż w końcu się zrozumie. Posiada wiele materiałów często niedostępnych dla uczniów. Zawsze przygotowany do lekcji. Wymagający, ale mobilizujący do pracy. Serdecznie polecam każdemu :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2016

Lekcje z Arkiem to prawdziwa przyjemność. Nie dość, że tłumaczy przejrzyście, ma do tego wieeeelką cierpliwość i nawet opornego ucznia, takiego jak ja, potrafi czegoś nauczyć. Na jego lekcjach panuje luźna atmosfera, jednak potrafi w pewnych momentach przycisnąć i zmobilizować do nauki. Spokojnie mogę go polecić jako korepetytora ;)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2016

Arek to fantastyczny nauczyciel. Bardzo zabawny, przyjacielski. Jasno i przejrzyście tłumaczy różne zagadnienia. Pomógł mi zrozumieć działy, które sprawiały mi ogromny kłopot. Systematyczny, zawsze przygotowany. Atmosfera na zajęciach jest świetna, ale mobilizująca do pracy. Dzięki jego pomocy wierzę, że uda mi się osiągnąć super wynik na maturze :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2015

Arek to miły, sympatyczny i zabawny korepetytor. Lekcje z nim to prawdziwa przyjemność. Bardzo dobrze, jasno wszystko tłumaczy. Już po kilku lekcjach zauważyłam ogromną poprawę w moim sposobie biologicznego rozumowania :D Mocno polecam :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2015

Naprawdę gorąco polecam!!! Bardzo rzetelny korepetytor z super podejściem do swoich uczniów. Lekcje tłumaczy w sposób bardzo obrazowy i przede wszystkim łatwo zrozumiały. Na korepetycjach bardzo ceniłam sobie u niego to, że nie narzucał mi swojego sposobu myślenia. Potrafił dostosować się do sposobu rozwiązywania zadań, jaki został mi wpojony na lekcjach w liceum a dodatkowo wytłumaczył mi go przejrzyście krok po kroku, dzięki czemu nie musiałam już dłużej wkuwać wszystkich przykładów na pamięć. Dzięki Arkowi zdałam chemię na 82% i jestem teraz szczęśliwą studentką farmacji. :) Polecam wszystkim, którzy chcą się dostać na wymarzone studia, bo NAPRAWDĘ WARTO!!!! Tym bardziej, że cena korepetycji też jest bardzo przystępna! ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.