Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Rzeszów
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia50 - 120 / 60 min

Matura24

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/558 opinii

Opis ogłoszenia

Cennik podawany jest od 50 zł do 120 zł , ale oferty staramy się dobierać do indywidualnych potrzeb ucznia w miarę możliwości . Serdecznie zapraszam do kontaktu i zapytania o ofertę.

_TEGOROCZNA MATURA Z BIOLOGII JUZ ZA NAMI. ____ Czas na pełną mobilizacje i przygotowanie na _*najbliższy rok. * Serdecznie zapraszamy na kursy maturalne, które odbywać się już będą przez _*cały okres wakacji* , jak również _*od września* .
Marura w tym roku pokazuje nam jak wszechstronnego potrzeba przygotowania i przede wszystkim nie na nauce   ,, zdać na sprawdzianie" - tylko na takim przygotowaniu aby ta wiedza była zapamięta i aby uczeń mógł posługiwać się nią bez zasatanowienia. Dlatego w tym roku stawiamy czoła tym problemom i proponujemy specjalnie dobrany kurs już od maja .

O ofertę prosimy pytać w wiadomości, która zostanie przesłana w formie PDF lub telefonicznie.

Najbiższy rok traktujemy jak wyzwanie dlatego poszerzamy zajęcia o :
-laboratorium,
-praktykę pisania matur  (możliwości sprawdzenia się w szkole, doświadczenie emocji towarzyszącej na maturze w maju!),
-kartkówki spradzające wiedzę,
-możliwość wykorzystania literatury w szkole ( obszerne zbiory, podręczniki, schematy,)
-pomoc, konsultacje w formie elektronicznej aby rozwiązać każdy problem

Biologia stawiana jest na najwyższym miejscu w hierarchii nauk przyrodniczych, ze względu na badanie zjawisk bardzo złożonych, których nie jest w stanie wywołać w dowolnym dla siebie czasie. Przedmiotem badań biologii jest różnorodność życia opierając się na klasyfikowaniu i charakterystyce organizmów żywych, a także występowaniu zależności pomiędzy organizmami a środowiskiem życia.

Korepetycje są prowadzone według bloków temetycznych opartych na np. literaturze Bukały, Campbell’a. 

Jesteś uczniem, który chce przyjść na zajęcia i czuć się miło i komfortowo tak jak u siebie w domu za biurkiem a więc to miejsce jest właśnie dla CIEBIE! Oferujemy odnowione sale , materiały przerabiane na zajęciach jak również pliki zadań domowych. Miesiąc nauki kończy się maturą próbną , aby każdy z uczniów miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności jak również uzupełnić ewentualnie treści które były realizowane wcześniej.

Do dyspozycji uczniów jest również punkt ksero, kawa, herbata, woda - miłe otoczenie to również sukces każdego z nas;)Serdecznie zapraszamy na napicie się kawy i wstępne konsultacje to nic nie kosztuje a zawsze rozmowa znaczy więcej niż tylko suche wiadomości na stronie.

W szkole są możliwości korzystania z okazjonalnych rabatów.
_Zapraszamy do zapoznania się z opiniami absolwentów na naszej stronie _
na FB Matura24

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt w celu przedstawenia oferty szczegółowej, zapoznania się z kadrą. 

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 20:00
Wtorek07:00 - 20:00
Środa07:00 - 20:00
Czwartek07:00 - 20:00
Piątek07:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Matura24
Poniatowskiego, 13A
35-026 Rzeszów
NIP: 8181630966

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 58
avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2023

Bardzo polecam! Zajęcia przede wszystkim pozwoliły mi nauczyć się pisać konkretne odpowiedzi pod klucz, ale też zebrać wiedzę, Pani Ewa bardzo często zwracała uwagę na czym się skupić, a co można sobie odpuścić. Dzięki organizowanym warsztatom i częstym powtorkom można było utrwalić wiedzę i pracować z całością materiału. Dzięki temu uzyskałam satysfakcjonujący wynik z biologii, dzięki któremu na spokojnie dostałam się na wybrane przeze mnie uczelnie :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2023

Pani Ewa Bączkowska była moją korepetytorką z biologii w klasie maturalnej. Moje doświadczenie z nią było niezwykle pozytywne, a efekty nauki przerosły moje oczekiwania. Dzięki jej wsparciu udało mi się zdać egzamin z biologii na imponujący wynik 82%, co umożliwiło mi dostanie się na Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunek lekarski.

Co wyróżnia Panią Ewę jako korepetytorkę, to jej unikalny styl nauczania. Znacznie skróciła czas nauki, ucząc mnie tylko najbardziej istotnych zagadnień. Dzięki temu mogłem skupić się na tym, co najważniejsze, co przyczyniło się do osiągnięcia tak wysokiego wyniku na egzaminie.

Jednak to, co wyróżnia Panią Ewę jeszcze bardziej, to jej zaangażowanie i oddanie. Poświęcała dużo swojego czasu na organizowanie dodatkowych zajęć i warsztatów, które wzbogaciły moją wiedzę i umiejętności. Te dodatkowe materiały i ćwiczenia były niezwykle merytoryczne i pomogły mi lepiej zrozumieć trudniejsze zagadnienia.

Zdecydowanie polecam korepetycje u Pani Ewy Bączkowskiej każdemu uczniowi, niezależnie od tego, czy jesteś leniwy czy ambitny. Jej umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy pozwoli każdemu uczniowi osiągnąć swoje cele edukacyjne. Jeśli szukasz wsparcia w nauce biologii, Pani Ewa jest najlepszym wyborem!

avatar
Fryderyk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2023

Jestem mega zadowolony!!! Do korepetycji z Panią Ewą zachęciła mnie koleżanka i kolega, byłem już po swojej maturze z biologii, ale wynik nie był taki jaki sobie wymarzyłem. Na lekcjach przerabialiśmy duuużo zadań z różnych zbiorów. Wiedza merytoryczna była przekazywana na wysokim poziomie, różne ważne słówka i wyrażania które Pani Ewa mi powiedziała przydawały się w zadaniach. Z lekcji na lekcje czułem ze wiem więcej. Pani zawsze pomocna, wyrozumiała ale i gdy trzeba było bardziej surowa. Maturę udało mi się poprawić na 85%!!!! Pozwala mi to dostać się na wymarzone studia. Polecam zajęcia z Panią Ewą bardzo bardzo serdecznie ❤️❤️

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2023

Bardzo polecam korepetycje z biologii u pani Ewy. Zajęcia pozwoliły mi nauczyć się jak trafiać w klucz i pomogły zebrać najpotrzebniejszą wiedzę, między innymi dzięki bardzo dobrym notatkom z niezbędnymi informacjami do matury. Ponadto, częste powtórki materiału i organizowane warsztaty pozwalały systematycznie utrwalać wiedzę i powtarzać materiał, co w klasie maturalnej było ogromnym plusem. Przerabialiśmy mnóstwo zadań i pewniaków maturalnych, przez co czułam się dobrze przygotowana. Dzięki temu udało mi się uzyskać satysfakcjonujący wynik na maturze, który pozwoli mi dostać się na wymarzone studia. Polecam!!!!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2023

Chodziłem na lekcje do Pani Ewy przez dwa lata, udało nam się nie tylko przerobić 4 lata liceum i nadrobić braki po zdalnych lekcjach, ale też zrobić mnóstwo zadań maturalnych, tak, że na maturze skończyłem z wynikiem 92% przy pierwszym podejściu.
Uczenie się konkretów, a nie bezsensowne wkuwanie podręcznika na pamięć, robienie licznych zadań oraz tłumaczenie wszystkiego tak, żeby to zrozumieć a nie kuć bardzo mi pomogło.
Polecam każdemu kto chce zdawać biologię i celuje w wysokie wyniki z matury.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2023

Na zajęcia do pani Ewy trafiłam po napisaniu swojej pierwszej matury, kiedy podjęłam decyzję o jej poprawie. Po 8 miesięcznej pracy z panią Ewą do następnej matury z biologii podchodziłam dużo bardziej spokojniejsza i pewniejsza, a to wszystko dzięki konkretnie rozplanowanemu planu powtórkowego, który pozwolił w krótkim czasie powtórzyć materiał i zagadnienia potrzebne do matury z biologii.
Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, z dużym zaangażowaniem. Wszystko było konkretnie i profesjonalnie przygotowane. Oprócz materiałów, które przerabiałyśmy na zajęciach, dostawaliśmy sporą część jako "praca domowa"- którą wspólnie omawiałyśmy i poprawiałyśmy na następnych zajęciach.
Dostawaliśmy również wiele notatek oraz prezentacji autorstwa pani Ewy, które pozwoliły usystematyzować powtórzony materiał, dodatkowo zawierały one wiele cennych sformułowań i zagadnień typowych dla maturalnego klucza z biologii.
Oprócz tego dostawaliśmy wiele różnych poleceń, z jakich innych materiałów (książek/repetytorów/zbiorów) warto skorzystać i samemu między zajęciami pracować.
Dodatkowo organizowane były warsztaty, które pozwalały na systematyczne zebranie powtórzonych treści lub wrócenie do tych trudniejszych.
Zajęcia pozwoliły mi na poprawę mojego wyniku z 55% na 70%
Bardzo bardzo polecam !!!

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panią Ewą wszystkim, którzy chcą bardzo dobrze przygotować się do matury z biologii. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze, dostajemy mnóstwo pomocnych materiałów z różnych źródeł, notatek składających się typowo ze zdań które należy pisać na maturze aby zdobyć punkty i schematów, które ułatwiają zrozumienie materiału. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pani Ewy, zadawania mnóstwa zadań, które później omawiałyśmy na zajęciach, organizowaniu dodatkowych warsztatów udało zdać mi się maturę na 83%. Dziękuję bardzo !!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Pani Ewa bardzo skutecznie pomaga przyswajać potrzebną wiedzę na maturę z biologii. Tuż przed egzaminem czułam się spokojna i przygotowana. Moja wiedza dzięki Pani Ewie jest szeroka a dzięki temu w bardzo łatwy sposób było mi łączyć zagadnienia na egzaminie i trafnie pisać odpowiedzi pod klucz. W taki sposób uzyskałam 87% z matury z biologii. Bardzo polecam tym którym zależy na jak najlepszym wyniku! Dziękuję

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Rzetelnie przekazywana wiedza z biologii. Na lekcji uwaga ucznia jest zwracana na kluczowe informacje oraz sposób w jaki powinna być napisana odpowiedź maturalna „pod klucz”. Dodatkowe materiały- prezentacje oraz zadania, motywują do nauki. Miła atmosfera i pomoc Pani Ewy z biologią sprawiła, że maturę z tego przedmiotu zdałam na 80%

Każdemu uczniowi bardzo polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2022

Uczęszczanie na zajęcia u pani Ewy przez rok w klasie maturalnej pozwoliło mi na dokładne doprecyzowanie i zrozumienie najtrudniejszych zagadnień, usystematyzowanie wiedzy oraz dokładne wpasowanie się w klucz. Dzięki ciągłym powtórkom, przerobionej ogromnej ilości zadań oraz dodatkowym warsztatom udało mi się na maturze z biologii uzyskać wynik, o którym nawet nie marzyłam - 90% co pozwoliło mi na dostanie się na większość uniwersytetów medycznych na kierunek lekarski. Ogromnie dziękuję i serdecznie polecam wszystkim!❤️

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Zajęcia z Panią Ewą zacząłem w listopadzie
Przed maturą zagubiony w nauce biologii. Moja wiedza była niepoukładana i z trudnością przychodziło mi formowanie wypowiedzi do zadań. Dzięki zajęciom nauczyłem się jak pisać pod klucz na maturze z biologii i poskutkowało to satysfakcjonującym wynikiem 87%. Było to okupione ciężką pracą do której pani Ewa bardzo motywowała i mogę jej zawdzięczać mój wynik na maturze

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2022

Zajęcia u Pani Ewy rozpoczęłam w listopadzie, gdy po miesiącu studiowania na nietrafionym kierunku studiów wróciłam do domu z zamiarem poprawy matury z biologii.
Już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że Pani Ewa jest odpowiednią osobą, która pomoże mi osiągnąć mój cel - lekarski. Zaczęłyśmy od porządnej powtórki materiału, skupiając się na na tym, co najważniejsze na maturze - konkretnych sformułowaniach, które pomagają "przechytrzyć" klucz. Do każdej partii materiału dostawałam plik zadań, które pomagały mi ćwiczeniu pisania odpowiedzi maturalnych.
Gdy skończyłyśmy omawiać materiał, zaczęłyśmy intensywne prace z arkuszami maturalnymi, które pozwoliły mi dopracować moje umiejętności, jednocześnie powtarzając teorię. W tym samym czasie, Pani Ewa organizowała cotygodniowe warsztaty przeznaczone dla maturzystów, podczas których kilkukrotnie powtarzaliśmy materiał. Korepetytorka zadbała również o wiele pomocy dydaktycznych w postaci zadań czy notatek ze zbiorem sformułowań maturalnych.
Dzięki pomocy Pani Ewy, przekonałam się, że dobry wyniki z matury z biologii jest osiągalny dla każdego, a przygotowania nie muszą być katorgą. Tym sposobem poprawiłam swój wynik maturalny z 62% na 87%, co jeszcze kilka miesięcy wcześniej było jedynie marzeniem.
Gorąco polecam wszystkim zajęcia u Pani Ewy!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Zajęcia z Panią Ewą rozpoczęłam w styczniu przed maturą, nie będąc już licealistką. W tak krótkim czasie dzięki Jej pomocy udało się osiągnąć wynik 83% z biologii, który mnie bardzo satysfakcjonuje. Pani Ewa bardzo rzetelnie prowadzi zajęcia, skupia się na istotnych zagadnieniach i nie traci czasu na niepotrzebne rzeczy. Chodząc na zajęcia czułam się zaopiekowana i zmotywowana, przygotowując się do egzaminu, ponieważ Pani Ewa wiedziała, co należy jeszcze powtórzyć z materiału. Myślę, że bardzo kluczowe były także prowadzone przez nią warsztaty. Wszystko w bardzo miłej atmosferze.
Pani Ewa potrafi dodać kopa motywacji każdemu, dlatego serdecznie polecam z nią zajęcia. Wybrałabym tę szkołę ponownie drugi raz :)
10/10!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Zajęcia u Pani Ewy rozpoczęłam końcem września trzeciej klasy, więc dosyć późno, zwłaszcza dlatego, że w mojej szkole lekcje biologii przypominały bardziej te z gimnazjum, czyli zwykłe przekazywanie wiedzy książkowej, nie skupiano się na tym, jak pisać odpowiedzi do zadań maturalnych, co oczywiście jest podstawą zdania dobrze matury, dlatego byłam przerażona tym, jak napiszę ten ważny dla mnie egzamin. Gdyby nie zajęcia z biologii u pani Ewy wynik, jaki osiągnęłam , byłby niemożliwy. Pani Ewa wytłumaczyła mi dokładnie, jak odpowiadać na pytania maturalne typu wyjaśnij, wykaż, itp. Lubiłam to, że nauka na zajęciach nie skupiała się na bezsensownym uczeniu się wszystkiego na pamięć, a rozumieniu poszczególnych tematów. Wiadomo, że jeżeli coś się raz a dobrze zrozumie, wiedza pozostaje na dłużej.

Na zajęciach panowała luźna atmosfera, dzięki czemu można było lepiej przyswajać materiał. Przed każdymi zajęciami pani Ewa pytała, co u mnie i jak idzie mi z nauką, co było bardzo miłe. Bardzo mocno angażowała się w przygotowanie swoich uczniów do napisania matury na jak najlepszym poziomie.

Jest super nauczycielem, potrafi tak szybko i płynnie opowiadać o biologicznych zagadnieniach, że jest to aż nie do pomyślenia, świadczy to o jej ogromnej wiedzy, jaką posiada (oczywiście tempo pani Ewa dobiera do ucznia, więc nie ma co się bać, że się nie nadąży, mnie akurat takie tempo odpowiadało, a zwłaszcza dlatego, że musiałam powtórzyć cały materiał ze wszystkich trzech lat właściwie w pięć miesięcy, potem był jeszcze czas na robienie innych arkuszy i tłumaczenie niezrozumiałych dla mnie rzeczy), ale przede wszystkim Pani Ewa jest wspaniałą, empatyczną i ludzką osobą, musieliśmy robić systematycznie zadania, ale rozumiała także, że każdy z nas może mieć gorszy czas w życiu i nie zawsze dało się ze wszystkim wyrobić. Często miewałam takie dni, podczas których miałam myśli, żeby już odpuścić sobie biologię, bo się do tego nie nadaję, pamiętam, ile łez wylałam, gdy widziałam masę stron do przeczytania, nauczenia się i zrobienia jeszcze zadań. Pani Ewa zawsze mnie wtedy pocieszała, mówiła, żeby się nie poddawać i nie tracić swojej szansy, żeby potem nie żałować i nie zarzucać sobie, że tak łatwo się odpuściło, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Po takich zajęciach od nowa nabierałam energii i chęci do działania.

Kilka miesięcy przed maturą odbywały się również warsztaty dla chętnych osób, na których powtarzaliśmy najważniejsze zależności biologiczne do matury i dostawaliśmy dużo różnych przydatnych materiałów. Dzięki nim można było usystematyzować całość biologii oraz powtarzane kilka razy informacje już na stałe pozostawały w naszych głowach i coś, co na początku przygotowań do matury mogło się wydawać czymś niemożliwym do zapamiętania, na ich końcu było rzeczą oczywistą. Pani Ewa doskonale wiedziała, że powtórki to klucz do sukcesu.

Podsumowując, czas przygotowań do matury jest trudny i wymaga wielu poświęceń, jednak dzięki zajęciom u pani Ewy staje się przyjemniejszy i wiedza, jaka została mi przekazana, nie tylko pomogła mi napisać maturę z biologii na 85%, ale także pozwoliła mi odkryć piękno tego przedmiotu.

Polecam!!!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Bardzo polecam korepetycje u Pani Ewy, niesamowita nauczycielka która najlepiej wie jak przygotować do matury z biologii. Sam, dzięki pomocy Pani Ewy uzyskałem 87% z matury rozszerzonej z biologii. Zajęcia są przeprowadzane w bardzo przyjacielskiej atmosferze. Pani Ewa nigdy nie zostawia swoich uczniów, jest bardzo zaangażowana, do końca spędzała z maturzystami nawet kilka godzin tygodniowo, aby mieć pewność że każdy wszystko rozumie. Najważniejsze zagadnienia były bardzo często powtarzane, zadań maturalnych przerabialiśmy ogromną liczbę. Bardzo polecam Panią Ewę, jest to osoba ze złotym sercem, zawsze pomoże i znajdzie czas dla swoich uczniów.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2022

Pani Ewa - nauczyciel z ogromnym zapałem i odpowiednim podejściem do ucznia! Sam jestem uczniem tej szkoły i z własnego doświadczenia mogę stwierdzić, że przed maturą z biologii, wybór tej osoby, był najwłaściwszy. Przychodząc do Pani Ewy, miałem spore braki w materiale, a moja wiedza była mocno niewystarczająca. Jednak sposób działania nauczyciela oraz indywidualne podejście, nie tylko pomogły mi zrozumieć zagadnienia, które dotychczas wydawały mi się "czarną magią", ale także spojrzeć na zadanie w sposób maturalny - taki jaki będzie ode mnie wymagany na maturze. I chociaż do najłatwiejszych uczniów nie należę, to z pełną świadomością mogę powiedzieć, że zaangażowanie Pani Ewy, jej wkład, różnorodność materiału, którym posługujemy się na lekcji, liczne matury próbne, które piszemy na zajęciach oraz wiele książek, które z polecenia Pani Ewy faktycznie pomagają mi się odpowiednio przygotować do matury oraz ogromna wiedza nauczyciela, skutkują tym, że z dnia na dzień, widzę, jak zakres mojej wiedzy sie poszerza. I chociaż niekiedy, abym coś mógł zrozumieć, Pani Ewa musiała mi to wytłumaczyć w bardzo łopatologiczny i na "chłopski rozum" sposób, to teraz dostrzegam tego efekty. Zdecydowanie więcej po tych zajęciach zostaje mi w głowie, niż po zajęciach w szkole, ponieważ przedstawienie materiału w sposób naprawdę przystępny uczniowi oraz taki, aby nie pokazywać skomplikowanie biologii, a wskazywać sposób, aby ten materiał w logiczny sposób móc przyswoić, pomaga mi zapamiętać więcej i szybciej! Nie mogę też nie wspomnieć, że zapisując się do Pani Ewy, to nie jest tylko spotkanie raz w tygodniu, bo poza typowymi spotkaniami, Pani Ewa kontaktuje się z nami, w razie potrzeby, w celu wyjaśnienia czegoś jeszcze raz, albo wytłumaczenia danego problemu, również wtedy, kiedy tylko o to poprosimy. Oczywiście wymagane są od nas skrupulatność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę, a także sumienne rozwiązywanie dużej ilości zadań, ale to przekłada się na stan wiedzy, wiem co mówię...
Jasność, przejrzystość oraz dokładność prowadzenia lekcji, a także materiałów, które dostaję podczas zajęć do domu w formie notatek to zdecydowanie działanie na korzyść ucznia, bo meritum zagadnienia, mamy w jednym miejscu. Dzięki temu biologia przestaje być potworem, a logicznym materiałem, który można do matury ogarnąć. Na każdych zajęciach omawiamy zadania z materiałów, które mieliśmy wykonać w danym tygodniu.
Dlatego mając możliwość porównania słów moich znajomych na temat przygotowania ich do majowego egzaminu przez czy to korepetytorów, czy internetowych nauczycieli, stwierdzam, że Pani Ewa to naprawdę najlepszy możliwy wybór. Polecam bardzo!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2021

Bardzo dziękuję Pani Ewie Bączkowskiej za fachowe przygotowanie mnie do poprawy matury z biologii! Pierwszy raz do tego egzaminu podchodziłem w 2019 roku uzyskując wówczas 53% punktów. Po roku przygotowań w Matura24 na zajęciach w 2 osobowej grupie udało mi się poprawić swój wynik na 82%! Pani Ewa potrafi w jasny sposób przekazać wiedzę, dokładnie i do skutku tłumaczy najtrudniejsze zagadnienia. Uczniowie dostają całą masę materiałów zarówno do nauki jak i zadań do rozwiązania, które następnie sprawdzane są na zajęciach po to by wychwycić błędy, jak najszybciej je skorygować kierując myślenie na właściwe tory. Organizowane są warsztaty prowadzone także przez Panią Ewę. Pozwalają one usystematyzować wiedzę z wcześniej przerobionych tematów, być z całością materiału na bieżąco. Tutaj nauczysz się sposobu myślenia jakiego wymaga klucz do tego egzaminu! Zrozumiesz biologię i przestaniesz uczyć się suchych, nic nie wnoszących faktów bezmyślnie na pamięć. Jednym słowem jeżeli zależy Ci na bardzo wysokim wyniku z biologii możesz przestać szukać właściwego korepetytora, ponieważ właśnie znalazłeś go w Matura24! :) :) Serdecznie pozdrawiam i polecam wszystkim którzy się jeszcze zastanawiają!!!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2021

Serdecznie polecam korepetycje z biologii u pani Ewy. Mimo iż na lekcje uczęszczałam dopiero od października 3 klasy liceum i czas na przygotowania do matury był ograniczony, to dzięki profesjonalnej pomocy i wielkiemu zaangażowaniu pani Ewy udało mi się uzyskać wynik 80% z egzaminu maturalnego, co odpowiada 98 centylowi. Na zajęciach przerobiłyśmy masę zadań maturalnych i ogrom teorii pod kątem maturalnym. Pani Ewa to wspaniała nauczycielka oraz osoba, a na jej pomoc mogłam liczyć w każdej chwili.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2021

Pani Ewa potrafiła wytłumaczyć mi wszystkie niezrozumiałe zagadnienia i odpowiedzieć na każde pytanie. Na zajęciach rozwiązuje i omawia się masę zadań, dzięki czemu później łatwiej wpasować się w klucz odpowiedzi. Mnóstwo przydatnych materiałów, schematy ułatwiające zapamiętanie, zwracanie uwagi na najczęściej popełniane błędy. Polecam każdemu kto chce napisać maturę na wysokim poziomie!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2021

Serdecznie polecam korepetycje z biologii u pani Ewy. Na wszystkich zajęciach tłumaczone były zagadnienia w bardzo przystępny sposób, co bardzo ułatwiało rozwiązywanie zadań maturalnych. Pani Ewa jest to osoba bardzo wymagająca, lecz zarazem wyjątkowo motywuje do nauki każdego ucznia, do którego podchodzi indywidualnie. Cały materiał do matury powtórzony jest co najmniej dwa razy co sprawia, że wszystko zostaje w głowie. W pracy Pani Ewy widać ogromny profesjonalizm i poświęcenie. Co najważniejsze-Pani Ewa umie zainteresować biologią przez co nauka jest przyjemnością.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Bardzo polecam korepetycje z biologii u Pani Ewy i z chemii u Pani Basi. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze i wszystko jest dobrze wyjaśnione, a nawet jeśli coś do końca nie jest zrozumiałe zawsze można uzyskać odpowiedź. Pani Ewa skupia się przede wszystkim na merytorycznym podejściu do każdego zadania. Każdy uczeń jest traktowany w sposób indywidualny. Na zajęcia otrzymujemy różnego rodzaju materiały(matury, zadnia, schematy) , które pozwalają usystematyzować wiedzę i powtarzamy materiał kilkukrotnie. Dzięki temu bez problemu udało mi się powtórzyć cały materiał przed maturą kilka razy. Dodatkowo Pani Ewa organizuje tematyczne warsztaty na których omawiamy problematyczne zadnia i teorię, to świetna forma utrwalenia materiału. Pani Basia w sposób prosty i zrozumiały tłumaczy poszczególne zadania. Na zajęciach omawiałyśmy różnego rodzaju matury, zbiory zadań. Nigdy nie byłam sama z zadaniem Pani Basia zawsze udzielała mi różnego rodzaju wskazówki, które znacznie ułatwiły mi rozwiązywanie zadań. Szczerze polecam tą szkołę i ponownie wybrałabym tę samą.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Serdecznie polecam lekcje w ośrodku Matura24. Profesjonalne podejście do każdego ucznia. Pani Ewa udziela cennych rad dotyczących matury, skrupulatnie wyjaśnia każde zadanie, z którym jest problem oraz pomaga w zrozumieniu trudnych zależności.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Bardzo polecam panią Kingę, zawsze rzetelnie przygotowana do zajęć, można liczyć na dokładne wyjaśnienie trudnych zagadnień przy użyciu ciekawych materiałów dydaktycznych przy tym jest otwarta na potrzeby ucznia.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Serdecznie polecam korepetycje u Pani Ewy. Lekcje są prowadzony w sposób jasny, zrozumiały, indywidualny i przystosowany do potrzeb każdego z nas. Pani Ewa pokazuje nam wiele różnych kserówek, ważnych książek, których w szkole nikt nam nie zaproponuje, a zawierają wiele cennych informacji. Pani Ewa zawsze o nas myśli i robi wszystko abyśmy zrozumieli zagadnienia i materiał jak najlepiej. Dodatkowo uczy nas jak poradzić sobie z zadaniami maturalnymi, które na maturze widzimy po raz pierwszy. Zwraca uwagę na częste błędy i uczy nas jak się ich wystrzegać. Dodatkowo Pani Ewa prowadzi warsztaty na których powtarza i zwraca uwagę na najważniejsze zagadnienia co ułatwia poukładanie sobie całego materiału w głowie. Pani Ewa umie zainteresować biologią i sprawić, że uczy się jej przyjemnie. Dzięki zajęciom z Panią Ewą udało mi się poprawić biologię z 48% na 75% i dostać się na kierunek lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie co było moim celem. Wiem, że maturę z biologii mogłam napisać wyżej, dzięki przygotowaniu Pani Ewy, lecz stres niestety robi swoje. Z czystym sumieniem zachęcam każdego komu zależy na wysokim wyniku na maturze z biologii na korepetycje u Pani Ewy, gdyż jest ona bardzo kompetentną, zorganizowaną i pełna profesjolainzmu oraz chęci pomocy uczniom z każdym problemem kobietą. Niezmiernie cieszę się, że podjęłam taką decyzję i miałam możliwość uczyć się u boku Pani Ewy, gdyż jest rewelacyjną nauczycielka i przede wszystkim wspaniałym człowiekiem.

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2020

Serdecznie polecam korepetycje z biologii u pani Ewy!
Szczerze powiedziawszy, na początku mojej przygody w liceum niezbyt przepadałem za biologią, wolałem chemię. Odkąd poszedłem na korepetycje do Matura24, biologia coraz bardziej zaczęła mnie interesować, aż tak, że zacząłem się głównie jej uczyć. Zdecydowanie pani Ewa umiała zainteresować tematem, a także zmotywować do pracy. Po każdej lekcji wychodziłem gotowy i chętny do nauki. Razem z koleżanką, z którą uczęszczałem na te zajęcia, byliśmy pełni podziwu, jak zmienia się nasz nastrój po korkach w stosunku do nastroju przed nimi. Oprócz tego zawsze pani Ewa potrafiła odpowiedzieć na serię nurtujących mnie pytań (a było ich dużo i łatwe nie były!), kiedy w szkole nie potrafiono mi dogłębnie wytłumaczyć wszystkich zagadnień. Ponadto pani Ewa zwracała szczególną uwagę na zależności występujące w biologii, które mogłyby się pojawić na maturze i pozwalała mi spojrzeć na ten przedmiot nie jako na osobne działy a jedną spójną całość. Zajęcia wyglądały tak, że albo omawialiśmy zadania, które wcześniej trzeba było przerobić w domu, albo robiliśmy nowe na zajęciach, albo pani Ewa tłumaczyła cały temat (i robiła to często po kilka razy żeby dobrze utrwalić sobie te wiedzę).
Co do kosztów - tanio nie jest i niejednokrotnie nad tym ubolewałem, ale z perspektywy czasu uważam, że było warto! Na maturę poszedłem pewny siebie, przygotowany na rozmaite zadania. Szczerze powiedziawszy spodziewałem się nawet trudniejszej matury, lecz przez moją własną głupotę i nieuważne czytanie poleceń (za to swoją drogą pani Ewa powinna mi "uszy urwać" ;) ) napisałem ten egzamin na zaledwie 80%. Dla wielu ten wynik byłby bardzo dobry, ale myślę, że korki od pani Ewy dały mi o wiele więcej niż te 80% na maturze. Pozwoliły mi polubić biologię, patrzeć zupełnie inaczej na biologię (i zadania) oraz nauczyły mnie myślenia biologicznego. Matura nie jest taka zła, jeśli wie się jak pisać, a tego bardzo dobrze uczy pani Ewa. Mimo wszystko, 80% z biologii i inne wyniki maturalne wystarczyły, żebym dostał się na kierunek lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Serdecznie dziękuję za poświęcenie jakie pani Ewa włożyła, by mnie (nas) tyle rzeczy nauczyć. Pamiętajcie jednak, że wynik na maturze to głównie wasza ciężka praca. Pani Ewy nie ma na maturze, ona może tylko do niej jak najlepiej przygotować i to właśnie robi!
Jeszcze raz - polecam!!!

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2020

Uczęszczałem do liceum na profil mat.-fiz., z pomocą Matura 24 w niecały rok przygotowałem się do egzaminu z biologii oraz chemii od zera i dostałem na stacjonarną medycynę z I listy.
Pani Ewa naprawdę uczy świetnie i ma w głowie wszystkie zagadnienia potrzebne na maturę. Rozdaje mnóstwo wyselekcjonowanych materiałów i uczy pisać odpowiedzi zgodne z kluczem. Poświęca czas nie tylko na zajęciach, również w domu i myśli jak pomóc konkretnej osobie. Raz w tygodniu organizuje warsztaty dla uczniów, gdzie także można usłyszeć mnóstwo przydatnych informacji i dostać materiały powtórkowe, koszt udziału to 20 zł. W trakcie epidemii brałem udział w lekcjach on-line innych nauczycielek z całej Polski i szczerze, P. Ewa uczy jak unikać popełniania błędów w określeniach, które tamtym paniom się przytrafiały :d
Pani Basia od chemii jest zawsze bardzo miła i uprzejma, ma dużą wiedzę na temat nowych, bardziej skomplikowanych zagadnień pojawiających się na maturze, natomiast musi popracować nad indywidualnym podejściem do każdego ucznia.
Pani Monika odpowiadająca za kontakt z nami jest zawsze niezmiernie pomocna.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2020

Polecam korepetycje z biologii u Pani Ewy. Na zajęciach dostajemy masę materiałów, korzystamy z wielu zbiorów. Pani Ewa stara się nauczyć nas logicznego myślenia oraz rozwiązania zadań "pod klucz". Zajęcia te gwarantują solidne przygotowanie i sukces na maturze. Po roku nauki w tej szkole poprawiłam swój wynik z 58 %na 85 %co daje mi możliwość dostania się na wymarzone studia. Serdecznie polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Bardzo polecam, wszystkim szukającym odpowiedniego przygotowania do matury z biologii, korepetycje właśnie tutaj! Zajęcia te dokładnie przygotują każdego, kto tylko chce. Pani Ewa dokładnie tłumaczy o co chodzi w danym zadaniu, co pozwala na dobre przeanalizowanie i samodzielne sformułowanie odpowiedzi jakiej będą oczekiwać od nas na maturze. Trzeba także zwrócić uwagę na niesamowite zaangażowanie i troskę o maturzystów ze strony Pani Ewy. Nigdy nie czułam, że jestem z zadaniem/pytaniem sama. Na wszystko otrzymywałam prostą, zadowalającą odpowiedź. Nawet podczas obecnej sytuacji Pani Ewa stanęła na wysokości zadania prowadząc zajęcia online, które nie odstawały ani trochę jakością od formy stacjonarnej. Dzięki takiemu zaangażowaniu i przygotowaniu zadania na maturze były dla mnie tak proste jak nigdy, odpowiedzi "same się pisały" i poprawiłam swój wynik na 83%! Gorąco polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Pani Ewa jak nikt inny potrafi nie tylko zmotywować do nauki, ale, co wg mnie najważniejsze - zainteresować ucznia biologią. Zwraca uwagę na szczegóły, które mogą okazać się kluczowe oraz stara się nauczyć nas logicznego myślenia, co jest podstawą sukcesu na egzaminie maturalnym z biologii. To dzieki pomocy Pani Ewy udalo mi sie uzyskac 88%, dlatego jak najbardziej polecam

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Gorąco polecam korepetycje z biologii w tej szkole. Zajecia z Panią Ewa umożliwiają nauczenie się odpowiedniego analizowania zadań i samodzielnego formułowania odpowiedzi w właściwej formie, są prowadzone są miłej, pełnej mobilizacji do pracy atmosferze. Z zajęć wychodziłam zmotywowana do nauki nawet wtedy kiedy już brakowało chęci. Tematy które sprawiają trudności są omawianie do momentu kiedy nie zostaną zrozumiane. Dodatkowo usystematyzować wiedzę umożliwiają przeprowadzane warsztaty z biologii, na których zwracana jest uwaga na istotne szczegóły i kruczki biologiczne.
Pani Ewa to osobą z bardzo duża wiedzą, pełna pasji i zaangażowania w to co robi. Dzięki tym zajeciom poprawilam maturę z biologii na 90%, dlatego z całego serca mogę poelcic te korepetycje.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Dzięki korepetycjom u Pani Ewy zmieniłam całkowicie swoje podejście do zadań z biologii. Atmosfera na lekcjach była zawsze przyjazna i gdy byla potrzeba Pani Ewa służyła pomocą .

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

To najlepszy sposób na przygotowanie się do matury z biologii. Świetne podejście, które motywuje do nauki nawet podczas najgorszych załamek. Nauce towarzyszy rodzinna atmosfera, a korepetytorom zależy na każdym uczniu i walczą o jak najlepsze wyniki do końca.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Gorąco polecam !
Na zajęciach omawialiśmy mnóstwo zagadnień, których nie ma w szkole, rozwiązywaliśmy tonę zadań i arkuszy maturalnych, otrzymywaliśmy wiele dodatkowych materiałów , co pozwoliło mi uzyskać satysfakcjonujący mnie wynik z biologii i otworzyło drogę na wymarzone studia. Pani Ewa jest w 100% oddana swojej pracy, kocha to co robi, jest pomocna i sumienna, ale i wymagająca, dzięki czemu motywuje do nauki. Na pierwszym miejscu stawia uczniów i zawsze mozna na nią liczyć. W szkole panuje bardzo miła atmosfera, z całego serca polecam!! <3

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Ewa i panią Kinga bardzo sympatyczna atmosfera na zajęciach i dużo merytorycznej wiedzy która przydaje się na maturze

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Korepetycje u Pani Ewy pozwoliły mi znacząco poprawić pierwotny wynik maturalny z biologii. Sprawiły, że na maturze czułam się pewnie i wreszcie wiedziałam jak odpowiadać na zadane pytania tak, aby uzyskać satysfakcjonującą liczbę punktów. Całość odbywała się profesjonalnie. Stawiany był duży nacisk na systematyczność - co przyniosło efekty. Każde z zagadnień było dokładnie wytłumaczone i poparte schematami wraz z odpowiednimi zadaniami naturalnymi. Bardzo się cieszę, że trafiłam na lekcje do Pani Ewy. Pozwoliły mi podejść do matury z ogromną wiedzą i świadomością, że naprawdę mogę uzyskać dobry wynik.

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2019

Serdecznie polecam korepetycje u Pani Ewy. Zajęcia prowadzone są z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Na zajęciach panuje bardzo przyjazna atmosfera. Pani Ewa potrafi w sposób zrozumiały wytłumaczyć nawet bardzo trudne zagadnienia biologiczne, dużo motywuje, uczy jak odpowiadać "pod klucz", potrafi zarazić swoją pasją do biologii. Szczególnie dużo wyniosłam z prowadzonych przez Panią Ewę warsztatów, na których mogłam usystematyzować swoją wiedzę. Z całą pewnością mogę polecić zajęcia osobom chcącym osiągnąć wysoki wynik na maturze z biologii. Dzięki korepetycjom u Pani Ewy, udało mi się dostać na wymarzony kierunek studiów.

avatar
Jadzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Kierunek lekarski od gimnazjum był moim marzeniem. Niestety po wynikach matury w ubiegłym roku okazało się, że nie dostanę się na żaden z medycznych uniwersytetów. W związku z tym postanowiłam zrobić sobie rok przerwy i poszukać korepetytorów z biologii i chemii, tak trafiłam na szkołę Matura 24. Przez ostatni rok chodziłam na zajęcia z biologii do pani Ewy i na zajęcia z chemii do pani Basi.
Pani Ewa to osoba bardzo kompetentna, która posiada ogrom wiedzy biologicznej, którą przekazuje swoim uczniom w sposób bardzo przystępny i zrozumiały. Ponad to zna wszystkie zawiłości biologicznego maturalnego klucza, który już niejednemu maturzyście uprzykrzył życie. Zawsze powtarza, że musimy być przede wszystkim świadomi tego, co piszemy w zadaniach maturalnych, co pozawala spojrzeć na nowo na pytania maturalne i wyłapać wiele błędów popełnianych nieświadomie przez maturzystów podczas pisania matury z biologii,
Pani Basia jest osobą bardzo ciepła i miłą, posiadającą mnóstwo cierpliwości i chemicznej wiedzy. Na zajęciach z chemii wiele razy tłumaczyła trudne problemy i zadania chemiczne, rozwiewając moje wszelkie wątpliwości. ponad to pokazywała mi często kilka sposobów rozwiązania danego zadania, co pozwoliło na lepsze zrozumienie i wybranie swojego sposobu na chemiczne ,,haki" w zadaniach. Dzięki tym zajęciom nauczyłam się myślenia chemicznego i tego, że nie ma zadań nie do zrobienia.
Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła i wiedza naprawdę łatwo ,,wchodzi do głowy". Przerabiane są tony arkuszy maturalnych, które są potem omawiane pod kątem nowej matury. Ponad to na zajęciach powtarzany jest cały materiał do matury z biologi i chemii,, co pozwala na jego zrozumienie i dobre opanowanie. Nauka w takim trybie wymaga od ucznia wkładu wiele pracy i poświęcenia ale jest to bardzo opłacalne, ponieważ przynosi widoczne efekty. Dzięki tym korepetycjom poprawiłam biologię z 77% na 85% oraz chemię z 67% na 90%. Jeśli szukasz kogoś, kto pomoże Ci w napisaniu matury z tych przedmiotów na wysoki procent to ta szkoła jest doskonałym wyborem.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Przez rok chodziłam na zajęcia z biologii w grupie dwuosobowej do Pani Ewy. Na każdych zajęciach Pani Ewa tłumaczyła nam trudne zagadnienia w bardzo zrozumiały sposób, co bardzo ułatwiało rozwiązywanie zadań maturalnych i arkuszy. Opórcz zajęć dodatkowo organizowane były warsztaty na których powtarzaliśmy najważniejsze informacje do egzaminu ☺️ Pani Ewa jest bardzo cierpliwa, sympatyczna oraz zaangażowana w przygotowanie uczniów do matury. Dzięki zajęciom z Panią Ewą udało mi się uzyskać wynik, który pozwoli mi dostać się na wymarzone studia. Bardzo polecam zajęcia z Panią Ewą.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Serdecznie polecam! Bardzo miła atmosfera oraz widoczne rezultaty w nauce. Konkretna wiedza nauczyciela, świetne podejście do ucznia. Pani Ewa to niezwykle sympatyczny człowiek, który lubi to co robi i ta praca przynosi efekty. Gdybym miała jeszcze raz wybierać bez wahania wybrałabym tak sam

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2019

Ogromnie polecam tę szkołę! Chodziłam tutaj na korepetycje z biologii do Pani Ewy oraz na chemię do Pani Basi. Obie nauczycielki są bardzo oddane swojej pracy i zawsze chętnie i z cierpliwością potrafią wytłumaczyć wszelkie wątpliwości. Na zajęciach przerabialiśmy tony arkuszy maturalnych i zadań z różnych zbiorów. Dzięki temu mogłam nauczyć się w jaki sposób należy takie zadania rozwiązywać. Dodatkowym atutem są warsztaty organizowane przez Panią Ewę, na których powtarzaliśmy różne zagadnienia.
Ciężka praca, godziny spędzone nad podręcznikami z biologii i chemii oraz poświęcenie Pani Ewy i Pani Basi pozwoliły mi uzyskać satysfakcjonujący wynik na maturze. 85% z biologii i 82% z chemii. Dzięki temu będę mogła dostać się na studia na kierunek lekarski.
Jeszcze raz serdecznie polecam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Chodziłam na korepetycje z biologii do Pani Ewy, dzięki czemu udało mi się uzyskać satysfakcjonujący wynik na maturze i będę mogła zacząć od października studia medyczne na kierunku lekarskim. Pracy było bardzo dużo, jednak wszystkie, nawet najtrudniejsze tematy byly tłumaczone w jasny, przystępny sposób. Nauka wygląda zupełnie inaczej, niż w szkole - przerabiamy masę zadań, z wielu zbiorów i uczymy się na własnych błędach, co jest skuteczne i daje satysfakcjonujące rezultaty. Otrzymałam wiele cennych materiałów, które pomogły mi przygotować się do ostatecznego egzaminu. Dodatkowym atutem są warsztaty, na których Pani Ewa omawia ważne zagadnienia, co jest niezwykle pomocne w nauce. Ponadto uczymy się formułowania odpowiedzi na pytania maturalne zgodnie z obowiązującymi wymogami, co jest istotną sprawą, a często pomijaną w szkołach. Wszystkim osobom, chcącym napisać maturę na wysokim poziomie bardzo polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2019

Przez rok brałam korepetycje z biologii u Pani Ewy Bączkowskiej i szczerze BARDZO POLECAM! Matura z biologii jest obecnie jedną z cięższych matur... Oprócz wiedzy trzeba mieć również umiejętności i "odnajdywać" się w biologii: łączyć wątki, kojarzyć informacje, rozumieć procesy i przede wszystkim MYŚLEĆ i "MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ" (uczniowie Pani Ewy na pewno bardzo dobrze znają słynne "ważne jest żebyście mięli świadomość" ;) ) i tego właśnie uczy Pani Ewa! Nikt nigdy w szkole nie patrzył na biologię i nie uczył jej w taki sposób jak Pani Ewa, a tylko ten daje gwarancję wymarzonego wyniku na maturze i dostania się na medycynę czy inne studia. Oprócz tego Pani Ewa jest niesamowicie pomocna, bardzo otwarta i sumienna, rozszerza wiedzę na każdy możliwy sposób, korzystając ze źródeł, o których w szkole nawet nie słyszeliście (a okazuje się, że to właśnie informacje stamtąd pojawiają się na maturze). Dodatkowo nie ma jak być nie przygotowanym (niestety systematyczna nauka to klucz do dobrego zdania matury ;) ) - Pani Ewa nie dość, że na to nie pozwala to bardzo motywuje, nie żartuję, mi zawsze "bardziej się chciało" jak wracałam z korków. Pani Ewa oprócz zwykłych zajęć prowadzi również dodatkowe grupowe warsztaty, na których powtarza materiał, przegląda schematy i zwraca uwagę na najważniejsze rzeczy... niesamowicie pomocne. Pani Ewa ma też wielkie serce i kocha to co robi, jest oddana i bardzo zależy jej na uczniach - to się ceni i naprawdę procentuje patrząc na nasze wyniki na maturze! Jeśli chodzi o całą szkołę Matura24.com to również bardzo polecam, panuje tam miła atmosfera a Pani Monika wita wielkim uśmiechem jak przychodzi się po ciężkim dniu nauki ;)
Szczerze mówiąc, cieszę się, że już napisałam maturę (jestem bardzo zadowolona z tego jak mi poszło! ;) ), ale z drugiej strony będzie mi trochę brakowało zajęć z Panią Ewą.
Jeszcze raz, z czystym sumieniem, bardzo polecam zajęcia z biologii z Panią Ewą Bączkowską i całą szkołę Matura24.com !!! :)

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Uczeszczalam na korepetycje do Pani Ewy w klasie maturalnej i z całego serca chciałabym polecić zajęcia u niej każdemu. Jest to osoba bardzo kompetentna i wymagająca lecz zarazem wyjątkowo motywuje do działania każdego ucznia. Oprócz zajęć indywidualnych organizuje warsztaty w większej grupie na których pomaga podsumować zdobyta wiedzę oraz omawia ogromna ilość zadań maturalnych. Ponadto kontakt z nią nie jest ograniczony jedynie do lekcji- jest to nauczycielka, która swoim uczniom poświęca każda wolna chwile i jest otwarta również na konwersacje przez internet.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2019

Najlepsze korepetycje z biologię na jakie uczęszczałem. Pani Ewa do każdego ucznia podchodzi indywidualnie , poświęca dużo czasu poza lekcjami na sprawdzenie materiału przygotowanego przez uczniów. Ukazuje zagadnienia z biologię w prosty i przyjemny sposób. Przez rok u pani Ewy nauczyłem się i zrozumiałem więcej niż chodząc przez 3 lata do liceum. Poprawiając maturę w tym roku (tj. 2019) czułem się pewniej nie tylko ze wzgelu na większa wiedzę lecz także na przygotowanie mnie na odpowiedzi na pytania takie jak wyjaśnij ... , uzasadnij... , itp.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Ogromnie polecam tę szkołe nie tylko ze względu na atmosfere, ale też podejście do uczniów. Pani Ewa jest naprawde świetnym korepetytorem, dzięki niej biologia staje się o wiele łatwiejsza. Nigdy wcześniej nie poznałam nauczyciela, którego cechuje tak duże poświęcenie dla uczniów, naprawdę podziwiam i bardzo szanuję. Na lekcjach za każdym razem otrzymywałam dużą dawkę motywacji, rozwiewane były moje wątpliwości, każde zagadnienie dokładnie tłumaczone. Jeśli korepetycje to tylko w tym miejscu, bo naprawdę jest warto korzystać z takiej okazji.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2018

Polecam tę szkołę! Uczęszczając przez rok na korepetycje z biologii, otrzymałam profesjonalne przygotowanie, pomoc, wiele przydatnych wskazówek, które umożliwiły mi uzyskanie wyniku 85% z matury biologii, który pozwolił mi na dostanie się na kierunek lekarski na WUM

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

Pani Ewa jest najlepszym nauczycielem jakiego poznałam. Cały swój czas poświęca uczniom, zawsze chętnie pomaga i tłumaczy. Na zajęciach przerabialiśmy miliony maturalnych zadań. To dzięki niej uzyskałam bardzo wysoki wynik na maturze z biologii za co jestem jej bardzo wdzięczna.

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Najlepsza korepetytorka jaką można sobie wyobrazić. Świetnie wszystko tłumaczy, przerabia z uczniem na zajęciach dużo problematycznych zadań i uczy schematu, który trzeba znać, aby dobrze zdać maturę. Poświęca się, aby każdy był traktowany jednakowo. Motywuje do robienia zadań w domu i prowadzi darmowe warsztaty dla wszystkich chętnych. Oprócz tego świetna osobowość ;)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Nigdy nie spotkałam się z lepszym nauczycielem. Pani Ewa jest gotowa poświecić 100% swojego czasu dla ucznia. Zawsze pomoże, wytłumaczy. Cały materiał do matury powtórzony jest co najmniej dwa razy. Gdyby nie Pani Ewa byłoby naprawdę źle, ale dzięki niej wszystko jakoś poszło.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Osobiście jestem bardzo zadowolony z korepetycji. Fajna atmosfera na zajęciach i pełne zaangażowanie sprawiają, iż miło się na nie chodzi. Również rezultaty pracy są jak najbardziej zadowalające. Polecam!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Jeszcze nie spotkałem tak poświęcającającego się korepetytora na rzecz ucznia (a mam wiele doświadczeń). Ogromna wiedza, mnóstwo zadań i ciągłe powtórki materiału to kilka z wielu zalet zajęć z panią Ewą :)
Z całego serca polecam!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2018

Wysoka jakość prowadzonych zajęć, miliony różnorodnych zadań oraz zwracanie uwagi co jest w nich najważniejsze. Cały materiał przed maturą milion razy powtórzony od deski do deski. Jeżeli komuś zależy to Pani Ewa we wszystkim pomoże. W bardzo prosty sposób przekazuje wiedzę. Organizuje również bardzo trudne próbne matury oraz przed samą maturą wiele dodatkowych warsztatów na których omawiane są najważniejsze zagadnienia. Sukces na maturze gwarantowany! Bardzo polecam! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2018

Wiedza przekazywana szczegółowo, w sposób przystępny dla ucznia. Wszelkie zapytania są zawsze chętnie i szczegółowo omawiane. Dużaaa ilość materiałów udostępnianych uczniowi do poćwiczenia. Przyjazna atmosfera na zajęciach. Polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2018

Zajęcia są prowadzone na wysokim poziomie,omawiane są szczegóły i szczególiki dzięki czemu nagle wszystko staje się jasne. Masa zadań do przerobienia, które najpierw wydają się być czarną magią ale dzięki nauczycielce z pasją stają się one zrozumiałe i proste. Zwraca się bardzo dużą uwagę na sposób udzielania odpowiedzi maturalnych w tym na bardzo istotne słowa klucze. Na zajecia trzeba być przygotowanym, zwartym i gotowym do nauki. Nie ma mowy o obijaniu się. To nauka na 100%. Korepetytorka jest bardzo zaangażowana w swoją pracę a raczej w swoją pasję.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2018

Korepetytorka kompetentna, oferująca profesjonalną pomoc w przygotowaniu do matury z biologii. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2018

Super korepetycje. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza nauczyciela. Korepetycje w matura 24 to sama przyjemność.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2018

Super zajęcia ze świetnym nauczycielem z podejściem do ucznia i dużą cierpliwością, polecam.

avatar
Miron
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2018

super korepetycje,polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.