Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Rzeszów
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia30 - 50 / 60 min

Matura24

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii

Opis ogłoszenia

Cennik podawany jest od 30 zł do 60 zł , ale oferty staramy się dobieać do indywidualnych potrzeb ucznia w miarę możliwości . Serdecznie zapraszam do kontaktu i zapytania o ofertę.

TEGOROCZNA MATURA Z BIOLOGII JUZ ZA NAMI!!! Czas na pełną mobilizacje i przygotowanie na najbliższy rok ! Serdecznie zapraszamy na kursy maturalne, które odbywać się już będą przez cały okres wakacji , jak również od września .
Marura w tym roku pokazuje nam jak wszechstronnego potrzeba przygotowania i przede wszystkim nie na nauce   ,, zdać na sprawdzianie" - tylko na takim przygotowaniu aby ta wiedza była zapamięta i aby uczeń mógł posługiwać się nią bez zasatanowienia. Dlatego w tym roku stawiamy czoła tym problemom i proponujemy specjalnie dobrany kurs już od maja .

O ofertę prosimy pytać w wiadomości, która zostanie przesłana w formie PDF lub telefonicznie.

Najbiższy rok traktujemy jak wyzwanie dlatego poszerzamy zajęcia o :
-laboratorium,
-praktykę pisania matur  (możliwości sprawdzenia się w szkole, doświadczenie emocji towarzyszącej na maturze w maju!),
-kartkówki spradzające wiedzę,
-możliwość wykorzystania literatury w szkole ( obszerne zbiory, podręczniki, schematy,)
-pomoc, konsultacje w formie elektronicznej aby rozwiązać każdy problem

Biologia stawiana jest na najwyższym miejscu w hierarchii nauk przyrodniczych, ze względu na badanie zjawisk bardzo złożonych, których nie jest w stanie wywołać w dowolnym dla siebie czasie. Przedmiotem badań biologii jest różnorodność życia opierając się na klasyfikowaniu i charakterystyce organizmów żywych, a także występowaniu zależności pomiędzy organizmami a środowiskiem życia.

Korepetycje są prowadzone według bloków temetycznych opartych na np. literaturze Bukały, Campbell’a. 

Jesteś uczniem, który chce przyjść na zajęcia i czuć się miło i komfortowo tak jak u siebie w domu za biurkiem a więc to miejsce jest właśnie dla CIEBIE! Oferujemy odnowione sale , materiały przerabiane na zajęciach jak również pliki zadań domowych. Miesiąc nauki kończy się maturą próbną , aby każdy z uczniów miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności jak również uzupełnić ewentualnie treści które były realizowane wcześniej.

Do dyspozycji uczniów jest również punkt ksero, kawa, herbata, woda - miłe otoczenie to również sukces każdego z nas;)Serdecznie zapraszamy na napicie się kawy i wstępne konsultacje to nic nie kosztuje a zawsze rozmowa znaczy więcej niż tylko suche wiadomości na stronie.

W szkole są możliwości korzystania z okazjonalnych rabatów.
_Zapraszamy do zapoznania się z opiniami absolwentów na naszej stronie _
na FB Matura24

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt w celu przedstawenia oferty szczegółowej, zapoznania się z kadrą. 

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 20:00
Wtorek07:00 - 20:00
Środa07:00 - 20:00
Czwartek07:00 - 20:00
Piątek07:00 - 20:00
Sobota07:00 - 20:00
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Matura24
Poniatowskiego, 13A
35-026 Rzeszów
NIP: 8181630966

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2019

Najlepsze korepetycje z biologię na jakie uczęszczałem. Pani Ewa do każdego ucznia podchodzi indywidualnie , poświęca dużo czasu poza lekcjami na sprawdzenie materiału przygotowanego przez uczniów. Ukazuje zagadnienia z biologię w prosty i przyjemny sposób. Przez rok u pani Ewy nauczyłem się i zrozumiałem więcej niż chodząc przez 3 lata do liceum. Poprawiając maturę w tym roku (tj. 2019) czułem się pewniej nie tylko ze wzgelu na większa wiedzę lecz także na przygotowanie mnie na odpowiedzi na pytania takie jak wyjaśnij ... , uzasadnij... , itp.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Ogromnie polecam tę szkołe nie tylko ze względu na atmosfere, ale też podejście do uczniów. Pani Ewa jest naprawde świetnym korepetytorem, dzięki niej biologia staje się o wiele łatwiejsza. Nigdy wcześniej nie poznałam nauczyciela, którego cechuje tak duże poświęcenie dla uczniów, naprawdę podziwiam i bardzo szanuję. Na lekcjach za każdym razem otrzymywałam dużą dawkę motywacji, rozwiewane były moje wątpliwości, każde zagadnienie dokładnie tłumaczone. Jeśli korepetycje to tylko w tym miejscu, bo naprawdę jest warto korzystać z takiej okazji.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2018

Polecam tę szkołę! Uczęszczając przez rok na korepetycje z biologii, otrzymałam profesjonalne przygotowanie, pomoc, wiele przydatnych wskazówek, które umożliwiły mi uzyskanie wyniku 85% z matury biologii, który pozwolił mi na dostanie się na kierunek lekarski na WUM

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

Pani Ewa jest najlepszym nauczycielem jakiego poznałam. Cały swój czas poświęca uczniom, zawsze chętnie pomaga i tłumaczy. Na zajęciach przerabialiśmy miliony maturalnych zadań. To dzięki niej uzyskałam bardzo wysoki wynik na maturze z biologii za co jestem jej bardzo wdzięczna.

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Najlepsza korepetytorka jaką można sobie wyobrazić. Świetnie wszystko tłumaczy, przerabia z uczniem na zajęciach dużo problematycznych zadań i uczy schematu, który trzeba znać, aby dobrze zdać maturę. Poświęca się, aby każdy był traktowany jednakowo. Motywuje do robienia zadań w domu i prowadzi darmowe warsztaty dla wszystkich chętnych. Oprócz tego świetna osobowość ;)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Nigdy nie spotkałam się z lepszym nauczycielem. Pani Ewa jest gotowa poświecić 100% swojego czasu dla ucznia. Zawsze pomoże, wytłumaczy. Cały materiał do matury powtórzony jest co najmniej dwa razy. Gdyby nie Pani Ewa byłoby naprawdę źle, ale dzięki niej wszystko jakoś poszło.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Osobiście jestem bardzo zadowolony z korepetycji. Fajna atmosfera na zajęciach i pełne zaangażowanie sprawiają, iż miło się na nie chodzi. Również rezultaty pracy są jak najbardziej zadowalające. Polecam!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Jeszcze nie spotkałem tak poświęcającającego się korepetytora na rzecz ucznia (a mam wiele doświadczeń). Ogromna wiedza, mnóstwo zadań i ciągłe powtórki materiału to kilka z wielu zalet zajęć z panią Ewą :)
Z całego serca polecam!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2018

Wysoka jakość prowadzonych zajęć, miliony różnorodnych zadań oraz zwracanie uwagi co jest w nich najważniejsze. Cały materiał przed maturą milion razy powtórzony od deski do deski. Jeżeli komuś zależy to Pani Ewa we wszystkim pomoże. W bardzo prosty sposób przekazuje wiedzę. Organizuje również bardzo trudne próbne matury oraz przed samą maturą wiele dodatkowych warsztatów na których omawiane są najważniejsze zagadnienia. Sukces na maturze gwarantowany! Bardzo polecam! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2018

Wiedza przekazywana szczegółowo, w sposób przystępny dla ucznia. Wszelkie zapytania są zawsze chętnie i szczegółowo omawiane. Dużaaa ilość materiałów udostępnianych uczniowi do poćwiczenia. Przyjazna atmosfera na zajęciach. Polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2018

Zajęcia są prowadzone na wysokim poziomie,omawiane są szczegóły i szczególiki dzięki czemu nagle wszystko staje się jasne. Masa zadań do przerobienia, które najpierw wydają się być czarną magią ale dzięki nauczycielce z pasją stają się one zrozumiałe i proste. Zwraca się bardzo dużą uwagę na sposób udzielania odpowiedzi maturalnych w tym na bardzo istotne słowa klucze. Na zajecia trzeba być przygotowanym, zwartym i gotowym do nauki. Nie ma mowy o obijaniu się. To nauka na 100%. Korepetytorka jest bardzo zaangażowana w swoją pracę a raczej w swoją pasję.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2018

Korepetytorka kompetentna, oferująca profesjonalną pomoc w przygotowaniu do matury z biologii. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2018

Super korepetycje. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza nauczyciela. Korepetycje w matura 24 to sama przyjemność.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2018

Super zajęcia ze świetnym nauczycielem z podejściem do ucznia i dużą cierpliwością, polecam.

avatar
Miron
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2018

super korepetycje,polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.