Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Rzeszów
Faktura VAT

Matura24

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/523 opinie
Dla użytkownika Matura24

O mnie

Głównym celem naszego zespołu jest nauka z pasją oraz w sposób łatwo przyswajalny, tak by egzaminy były zdawane przez naszych uczniów na jak najwyższym poziomie.Matura24 to przede wszystkim gwarancja najwyższej jakości usług, indywidualne podejście oraz nauczanie w przystępny sposób. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowane osoby. Naszym celem jest zaoferowanie najwyższej jakości usług. Gwarantujemy wygodną i bezstresową naukę w takiej formie w jakiej sobie tego życzycie tj. w małych grupach (maksymalnie 5 osób) lub indywidualnie.Jesteś uczniem, który chce przyjść na zajęcia i czuć się miło i komfortowo tak jak u siebie w domu za biurkiem a więc to miejsce jest właśnie dla CIEBIE! Oferujemy odnowione sale , materiały przerabiane na zajęciach jak również pliki zadań domowych. Miesiąc nauki kończy się maturą próbną , aby każdy z uczniów miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności jak również uzupełnić ewentualnie treści które były realizowane wcześniej. Do dyspozycji uczniów jest również punkt ksero, kawa, herbata, woda - miłe otoczenie to również sukces każdego z nas;)Serdecznie zapraszamy na napicie się kawy i wstępne konsultacje to nic nie kosztuje a zawsze rozmowa znaczy więcej niż tylko suche wiadomości na stronie.W szkole są możliwości korzystania z okazjonalnych rabatów.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 23
avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2019

Serdecznie polecam korepetycje u Pani Ewy. Zajęcia prowadzone są z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Na zajęciach panuje bardzo przyjazna atmosfera. Pani Ewa potrafi w sposób zrozumiały wytłumaczyć nawet bardzo trudne zagadnienia biologiczne, dużo motywuje, uczy jak odpowiadać "pod klucz", potrafi zarazić swoją pasją do biologii. Szczególnie dużo wyniosłam z prowadzonych przez Panią Ewę warsztatów, na których mogłam usystematyzować swoją wiedzę. Z całą pewnością mogę polecić zajęcia osobom chcącym osiągnąć wysoki wynik na maturze z biologii. Dzięki korepetycjom u Pani Ewy, udało mi się dostać na wymarzony kierunek studiów.

avatar
Jadzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Kierunek lekarski od gimnazjum był moim marzeniem. Niestety po wynikach matury w ubiegłym roku okazało się, że nie dostanę się na żaden z medycznych uniwersytetów. W związku z tym postanowiłam zrobić sobie rok przerwy i poszukać korepetytorów z biologii i chemii, tak trafiłam na szkołę Matura 24. Przez ostatni rok chodziłam na zajęcia z biologii do pani Ewy i na zajęcia z chemii do pani Basi.
Pani Ewa to osoba bardzo kompetentna, która posiada ogrom wiedzy biologicznej, którą przekazuje swoim uczniom w sposób bardzo przystępny i zrozumiały. Ponad to zna wszystkie zawiłości biologicznego maturalnego klucza, który już niejednemu maturzyście uprzykrzył życie. Zawsze powtarza, że musimy być przede wszystkim świadomi tego, co piszemy w zadaniach maturalnych, co pozawala spojrzeć na nowo na pytania maturalne i wyłapać wiele błędów popełnianych nieświadomie przez maturzystów podczas pisania matury z biologii,
Pani Basia jest osobą bardzo ciepła i miłą, posiadającą mnóstwo cierpliwości i chemicznej wiedzy. Na zajęciach z chemii wiele razy tłumaczyła trudne problemy i zadania chemiczne, rozwiewając moje wszelkie wątpliwości. ponad to pokazywała mi często kilka sposobów rozwiązania danego zadania, co pozwoliło na lepsze zrozumienie i wybranie swojego sposobu na chemiczne ,,haki" w zadaniach. Dzięki tym zajęciom nauczyłam się myślenia chemicznego i tego, że nie ma zadań nie do zrobienia.
Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła i wiedza naprawdę łatwo ,,wchodzi do głowy". Przerabiane są tony arkuszy maturalnych, które są potem omawiane pod kątem nowej matury. Ponad to na zajęciach powtarzany jest cały materiał do matury z biologi i chemii,, co pozwala na jego zrozumienie i dobre opanowanie. Nauka w takim trybie wymaga od ucznia wkładu wiele pracy i poświęcenia ale jest to bardzo opłacalne, ponieważ przynosi widoczne efekty. Dzięki tym korepetycjom poprawiłam biologię z 77% na 85% oraz chemię z 67% na 90%. Jeśli szukasz kogoś, kto pomoże Ci w napisaniu matury z tych przedmiotów na wysoki procent to ta szkoła jest doskonałym wyborem.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Przez rok chodziłam na zajęcia z biologii w grupie dwuosobowej do Pani Ewy. Na każdych zajęciach Pani Ewa tłumaczyła nam trudne zagadnienia w bardzo zrozumiały sposób, co bardzo ułatwiało rozwiązywanie zadań maturalnych i arkuszy. Opórcz zajęć dodatkowo organizowane były warsztaty na których powtarzaliśmy najważniejsze informacje do egzaminu ☺️ Pani Ewa jest bardzo cierpliwa, sympatyczna oraz zaangażowana w przygotowanie uczniów do matury. Dzięki zajęciom z Panią Ewą udało mi się uzyskać wynik, który pozwoli mi dostać się na wymarzone studia. Bardzo polecam zajęcia z Panią Ewą.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Serdecznie polecam! Bardzo miła atmosfera oraz widoczne rezultaty w nauce. Konkretna wiedza nauczyciela, świetne podejście do ucznia. Pani Ewa to niezwykle sympatyczny człowiek, który lubi to co robi i ta praca przynosi efekty. Gdybym miała jeszcze raz wybierać bez wahania wybrałabym tak sam

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2019

Ogromnie polecam tę szkołę! Chodziłam tutaj na korepetycje z biologii do Pani Ewy oraz na chemię do Pani Basi. Obie nauczycielki są bardzo oddane swojej pracy i zawsze chętnie i z cierpliwością potrafią wytłumaczyć wszelkie wątpliwości. Na zajęciach przerabialiśmy tony arkuszy maturalnych i zadań z różnych zbiorów. Dzięki temu mogłam nauczyć się w jaki sposób należy takie zadania rozwiązywać. Dodatkowym atutem są warsztaty organizowane przez Panią Ewę, na których powtarzaliśmy różne zagadnienia.
Ciężka praca, godziny spędzone nad podręcznikami z biologii i chemii oraz poświęcenie Pani Ewy i Pani Basi pozwoliły mi uzyskać satysfakcjonujący wynik na maturze. 85% z biologii i 82% z chemii. Dzięki temu będę mogła dostać się na studia na kierunek lekarski.
Jeszcze raz serdecznie polecam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Chodziłam na korepetycje z biologii do Pani Ewy, dzięki czemu udało mi się uzyskać satysfakcjonujący wynik na maturze i będę mogła zacząć od października studia medyczne na kierunku lekarskim. Pracy było bardzo dużo, jednak wszystkie, nawet najtrudniejsze tematy byly tłumaczone w jasny, przystępny sposób. Nauka wygląda zupełnie inaczej, niż w szkole - przerabiamy masę zadań, z wielu zbiorów i uczymy się na własnych błędach, co jest skuteczne i daje satysfakcjonujące rezultaty. Otrzymałam wiele cennych materiałów, które pomogły mi przygotować się do ostatecznego egzaminu. Dodatkowym atutem są warsztaty, na których Pani Ewa omawia ważne zagadnienia, co jest niezwykle pomocne w nauce. Ponadto uczymy się formułowania odpowiedzi na pytania maturalne zgodnie z obowiązującymi wymogami, co jest istotną sprawą, a często pomijaną w szkołach. Wszystkim osobom, chcącym napisać maturę na wysokim poziomie bardzo polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2019

Przez rok brałam korepetycje z biologii u Pani Ewy Bączkowskiej i szczerze BARDZO POLECAM! Matura z biologii jest obecnie jedną z cięższych matur... Oprócz wiedzy trzeba mieć również umiejętności i "odnajdywać" się w biologii: łączyć wątki, kojarzyć informacje, rozumieć procesy i przede wszystkim MYŚLEĆ i "MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ" (uczniowie Pani Ewy na pewno bardzo dobrze znają słynne "ważne jest żebyście mięli świadomość" ;) ) i tego właśnie uczy Pani Ewa! Nikt nigdy w szkole nie patrzył na biologię i nie uczył jej w taki sposób jak Pani Ewa, a tylko ten daje gwarancję wymarzonego wyniku na maturze i dostania się na medycynę czy inne studia. Oprócz tego Pani Ewa jest niesamowicie pomocna, bardzo otwarta i sumienna, rozszerza wiedzę na każdy możliwy sposób, korzystając ze źródeł, o których w szkole nawet nie słyszeliście (a okazuje się, że to właśnie informacje stamtąd pojawiają się na maturze). Dodatkowo nie ma jak być nie przygotowanym (niestety systematyczna nauka to klucz do dobrego zdania matury ;) ) - Pani Ewa nie dość, że na to nie pozwala to bardzo motywuje, nie żartuję, mi zawsze "bardziej się chciało" jak wracałam z korków. Pani Ewa oprócz zwykłych zajęć prowadzi również dodatkowe grupowe warsztaty, na których powtarza materiał, przegląda schematy i zwraca uwagę na najważniejsze rzeczy... niesamowicie pomocne. Pani Ewa ma też wielkie serce i kocha to co robi, jest oddana i bardzo zależy jej na uczniach - to się ceni i naprawdę procentuje patrząc na nasze wyniki na maturze! Jeśli chodzi o całą szkołę Matura24.com to również bardzo polecam, panuje tam miła atmosfera a Pani Monika wita wielkim uśmiechem jak przychodzi się po ciężkim dniu nauki ;)
Szczerze mówiąc, cieszę się, że już napisałam maturę (jestem bardzo zadowolona z tego jak mi poszło! ;) ), ale z drugiej strony będzie mi trochę brakowało zajęć z Panią Ewą.
Jeszcze raz, z czystym sumieniem, bardzo polecam zajęcia z biologii z Panią Ewą Bączkowską i całą szkołę Matura24.com !!! :)

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Uczeszczalam na korepetycje do Pani Ewy w klasie maturalnej i z całego serca chciałabym polecić zajęcia u niej każdemu. Jest to osoba bardzo kompetentna i wymagająca lecz zarazem wyjątkowo motywuje do działania każdego ucznia. Oprócz zajęć indywidualnych organizuje warsztaty w większej grupie na których pomaga podsumować zdobyta wiedzę oraz omawia ogromna ilość zadań maturalnych. Ponadto kontakt z nią nie jest ograniczony jedynie do lekcji- jest to nauczycielka, która swoim uczniom poświęca każda wolna chwile i jest otwarta również na konwersacje przez internet.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2019

Najlepsze korepetycje z biologię na jakie uczęszczałem. Pani Ewa do każdego ucznia podchodzi indywidualnie , poświęca dużo czasu poza lekcjami na sprawdzenie materiału przygotowanego przez uczniów. Ukazuje zagadnienia z biologię w prosty i przyjemny sposób. Przez rok u pani Ewy nauczyłem się i zrozumiałem więcej niż chodząc przez 3 lata do liceum. Poprawiając maturę w tym roku (tj. 2019) czułem się pewniej nie tylko ze wzgelu na większa wiedzę lecz także na przygotowanie mnie na odpowiedzi na pytania takie jak wyjaśnij ... , uzasadnij... , itp.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Ogromnie polecam tę szkołe nie tylko ze względu na atmosfere, ale też podejście do uczniów. Pani Ewa jest naprawde świetnym korepetytorem, dzięki niej biologia staje się o wiele łatwiejsza. Nigdy wcześniej nie poznałam nauczyciela, którego cechuje tak duże poświęcenie dla uczniów, naprawdę podziwiam i bardzo szanuję. Na lekcjach za każdym razem otrzymywałam dużą dawkę motywacji, rozwiewane były moje wątpliwości, każde zagadnienie dokładnie tłumaczone. Jeśli korepetycje to tylko w tym miejscu, bo naprawdę jest warto korzystać z takiej okazji.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2018

Polecam tę szkołę! Uczęszczając przez rok na korepetycje z biologii, otrzymałam profesjonalne przygotowanie, pomoc, wiele przydatnych wskazówek, które umożliwiły mi uzyskanie wyniku 85% z matury biologii, który pozwolił mi na dostanie się na kierunek lekarski na WUM

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

Pani Ewa jest najlepszym nauczycielem jakiego poznałam. Cały swój czas poświęca uczniom, zawsze chętnie pomaga i tłumaczy. Na zajęciach przerabialiśmy miliony maturalnych zadań. To dzięki niej uzyskałam bardzo wysoki wynik na maturze z biologii za co jestem jej bardzo wdzięczna.

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Najlepsza korepetytorka jaką można sobie wyobrazić. Świetnie wszystko tłumaczy, przerabia z uczniem na zajęciach dużo problematycznych zadań i uczy schematu, który trzeba znać, aby dobrze zdać maturę. Poświęca się, aby każdy był traktowany jednakowo. Motywuje do robienia zadań w domu i prowadzi darmowe warsztaty dla wszystkich chętnych. Oprócz tego świetna osobowość ;)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Nigdy nie spotkałam się z lepszym nauczycielem. Pani Ewa jest gotowa poświecić 100% swojego czasu dla ucznia. Zawsze pomoże, wytłumaczy. Cały materiał do matury powtórzony jest co najmniej dwa razy. Gdyby nie Pani Ewa byłoby naprawdę źle, ale dzięki niej wszystko jakoś poszło.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Osobiście jestem bardzo zadowolony z korepetycji. Fajna atmosfera na zajęciach i pełne zaangażowanie sprawiają, iż miło się na nie chodzi. Również rezultaty pracy są jak najbardziej zadowalające. Polecam!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Jeszcze nie spotkałem tak poświęcającającego się korepetytora na rzecz ucznia (a mam wiele doświadczeń). Ogromna wiedza, mnóstwo zadań i ciągłe powtórki materiału to kilka z wielu zalet zajęć z panią Ewą :)
Z całego serca polecam!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2018

Wysoka jakość prowadzonych zajęć, miliony różnorodnych zadań oraz zwracanie uwagi co jest w nich najważniejsze. Cały materiał przed maturą milion razy powtórzony od deski do deski. Jeżeli komuś zależy to Pani Ewa we wszystkim pomoże. W bardzo prosty sposób przekazuje wiedzę. Organizuje również bardzo trudne próbne matury oraz przed samą maturą wiele dodatkowych warsztatów na których omawiane są najważniejsze zagadnienia. Sukces na maturze gwarantowany! Bardzo polecam! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2018

Wiedza przekazywana szczegółowo, w sposób przystępny dla ucznia. Wszelkie zapytania są zawsze chętnie i szczegółowo omawiane. Dużaaa ilość materiałów udostępnianych uczniowi do poćwiczenia. Przyjazna atmosfera na zajęciach. Polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2018

Zajęcia są prowadzone na wysokim poziomie,omawiane są szczegóły i szczególiki dzięki czemu nagle wszystko staje się jasne. Masa zadań do przerobienia, które najpierw wydają się być czarną magią ale dzięki nauczycielce z pasją stają się one zrozumiałe i proste. Zwraca się bardzo dużą uwagę na sposób udzielania odpowiedzi maturalnych w tym na bardzo istotne słowa klucze. Na zajecia trzeba być przygotowanym, zwartym i gotowym do nauki. Nie ma mowy o obijaniu się. To nauka na 100%. Korepetytorka jest bardzo zaangażowana w swoją pracę a raczej w swoją pasję.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2018

Korepetytorka kompetentna, oferująca profesjonalną pomoc w przygotowaniu do matury z biologii. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2018

Super korepetycje. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza nauczyciela. Korepetycje w matura 24 to sama przyjemność.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2018

Super zajęcia ze świetnym nauczycielem z podejściem do ucznia i dużą cierpliwością, polecam.

avatar
Miron
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2018

super korepetycje,polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.