Arkadiusz Włodarczyk

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Kraków
Łódź
Wrocław
Gdańsk
Katowice
Rzeszów
Poznań
Faktura VAT

Arkadiusz Włodarczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5142 opinie
Dla użytkownika Arkadiusz Włodarczyk

O mnie

W życiu podobno najważniejsze są dwa momenty: ten w którym się rodzisz i ten w którym odnajdujesz sens swojego życia. Mi ten sens daje: pomaganie i służenie ludziom oraz uczenie innych.Life Coaching

Sześć lat temu rozpoczynając swoją karierę zawodową, zacząłem dostrzegać, jak często brak pewności siebie, niska samoocena, niskie poczucie własnej wartości, stres, lęk oraz strach przed tym co nieznane powstrzymują nas przed wykorzystaniem w pełni potencjału jaki posiadamy, czy to w życiu osobistym, zawodowym czy biznesowym. Teraz, mając to za sobą, pomagam innym osobom, które mają podobne trudności w życiu.Angielski

Moją drugą pasją jest nauczanie języka angielskiego. Spędzając wiele czasu za granicą (USA, Szwecja, Norwegia, Holandia), zauważyłem, że najszybciej uczymy się angielskiego…skupiając się na najpotrzebniejszych elementach tego języka i dużo rozmawiając w tym języku. Dlatego na zajęciach ze mną cały czas rozmawiamy, a szczególnie dużo mówisz Ty. Dodatkowo, wykorzystując narzędzia coachingowe pomogę Tobie przejść przez ten proces bezboleśnie, ze świetnymi efektami. Nauczysz się mówić !

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 142
avatar
Anna Wójcik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2021

Arek jest zawsze przygotowany do lekcji, punktualny i przede wszystkim skupia się na praktyce zamiast na teorii. Teorii jest tyle ile trzeba. Bardzo Arkowi zależy na efektach - co widać i słychać. Potrafi świetnie motywować i motywację podtrzymać. Czasami otrzymałam materiały, które były pomocne nie tylko w języku angielskim. Pomogły mi pewne rzeczy lepiej zrozumieć i uświadomić, za co dziękuję. Arek ma bardzo dużą wiedzę w zakresie psychologii. Bardzo miło jest, gdy rozmawia się z osobą oczytaną. W zastępstwie miałam przyjemność mieć spotkanie z lektorem Arka i tutaj jestem pełna podziwu jak profesjonalnie lektor poprowadził zajęcia od samego początku do końca. Podobieństwa chyba jednak się przyciągają ;) Opracowana metoda przez Arka jest spójna i co ważniejsze daje efekty w przełamywaniu bariery i mówieniu. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Arka jako jednego z najlepszych nauczycieli z jakim miały przyjemność pracować do tej pory. Pozdrawiam Serdecznie. Anna Wójcik.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Dziękuję ;-)))))

avatar
Oleksiy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2021

Dziękuję za rozwijające pod każdym kątem lekcje języka angielskiego, które były połączone z rozwojem osobowym. Arek posiada bardzo dużą wiedzę w tym zakresie. Miałem okazje mieć spotkania z zaprzyjaźnionym lektorem Arka i widać dużo podobieństwo w prowadzeniu spotkań oraz podejścia do mnie. Spotkania na wysokim poziomie i profesjonalne. Dużo pytań, które mnie rozwijały. Widać, że Arkowi bardzo zależy na tym, by kursant nauczył się mówić, ale nie za rok, tylko szybciej. Duże skoncentrowanie na efektach, co czułem podczas każdej lekcji. Arek i jego zaprzyjaźniony lektor inspirują oraz motywują do nauki. W chwilach zwątpienia pomaga, doradza i wspiera. Współpraca nie kończy się na zdobyciu klienta. Bardzo polecam ! Myślę, że wielu nauczycieli mogłoby się od niego uczyć. Pozdrawiam !

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Oleksiy, bardzo dziękuję i trzymam kciuki za Ciebie ! Gdybyś czegoś potrzebował w przyszłości - daj znać !

avatar
Bartlomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2021

W niecałe 6 miesięcy doszedłem do poiomu komunikatywnego. Współpraca nastawiona na to, bym nauczył się mówić. Jako programista potrzebowałem podciągnąć język bardzo szybko z uwagi na zmianę pracy i to się udało... choć Arek mówi, że nie ma czegoś takiego, że "się udaje", tylko trzeba robić odpowiednie rzeczy w odpowiednim czasie. Dużo wiedzy, profesjonalnie i konkretnie. Bardzo polecam !

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Dziękuję Pięknie ;) Nauczenie się mówienia jest proste i osiągalne dla każdego, ale niełatwe. Niełatwe, ponieważ bardzo często sami sobie w tym przeszkadzamy niestety...ALE od tego są trenerzy, by było łatwiej ;-) Gratuluję wzięcia odpowiedzialności za proces oraz wynik i dziękuję jeszcze raz !

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

W 100% godny polecenia profesjonalista. Bardzo rzeczowy i sympatyczny. Współpraca układa się naprawdę bezproblemowo. Potrafi przystępnie i zrozumiale przyswoić wiedzę na każdym poziomie zaawansowania. Dodatkowo Pan Arkadiusz ma bardzo szeroki wachlarz zainteresowań oraz jest otwarty na ciekawe tematy, co powoduje, że spotkania są bardzo interesujące i niestety przez szybko płynący czas bardzo szybko się kończą :)

Materiały oraz podejście do ucznia najlepsze z jakim się spotkałam do tej pory! Zgłosiłam się do Pana Arka z wielkimi barierami w mówieniu oraz komunikacji w języku angielskim. Teraz zamierzam wychowywać swojego potomka w dwujęzyczności zamierzonej, co świadczy jak wielką zmianę dokonał w moim podejściu do języka Pan Arek. Jeszcze rok temu bym nawet o tym nie pomyślała!

Serdecznie polecam wszystkim, którzy mają obawy, strach i już nie wierzą, ze mogą się nauczyć języka.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo dziękuję Bożena :-) Gratuluję determinacji oraz odwagi, ponieważ wiele osób wstydzi się mówić w języku obcym wśród znajomych, szczególnie rodziny w obawie przed kompromitacją, krytyką, czy tego "co sobie pomyślą", a co dopiero wychowywać dziecko ! Nie poddawaj się, konsekwentnie używaj języka (nawet w miejscach publicznych) oraz nie zważaj na malkontentów, czy osoby, które powiedzą, że masz mieć świetny akcent i wymowę, by mówić w języku obcym...bo inaczej się nie da itd. Powodzenia i trzymam mocno za Ciebie kciuki ;-) Jesteśmy w kontakcie ;-)

avatar
Albert Lewandowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2020

Tak dobrych merytorycznie lekcji językowych jeszcze nie miałam. Lekcje Pana Arkadiusza są bardzo dobrze przemyślane, w najdrobniejszym szczególe zaplanowane, urozmaicone oraz ciekawe. Postępy w mówieniu oraz komunikacji zauważyłem po 2 miesiącach wspólnej pracy. Oczywiście każde zajęcia to czysta przyjemność. Mógłbym nawet powiedzieć, że nie są to lekcje języka angielskiego. Czas mija niezwykle bardzo szybko.

Lekcje prowadzimy przez skype. Przyznam szczerze, że z początku nie byłem pewny co do takiej formy zajęć, ponieważ wcześniej miałem tylko twarzą w twarz, ale naprawdę warto - lekcje są pełnowartościowe, rzetelnie prowadzone oraz oszczędzam bardzo dużo czasu na samych dojazdach. Od Pana Arkadiusza otrzymałem przydatne materiały, które pozwoliły mi przyspieszyć naukę oraz ją ułatwić. Polecam bardzo. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mógł być niezadowolony. Cieszę się, że możemy mieć razem spotkania. Pozdrawiam Serdecznie

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Dziękuję Panie Albercie za miłe słowa. Cieszę się, że są oczekiwane i widoczne efekty. Mi to pozwala wymagać od siebie jeszcze więcej, by tak ułożyć proces nauki, aby kursanci mieli szybsze i trwalsze rezultaty w mówieniu w języku obcym ! Pozdrawiam ;-)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2020

Arek pomógł mi przełamać barierę językową i dojść do płynności językowej w zaledwie niecały rok. A jak to się stało ? Dużo własnej pracy + spotkania z Arkiem + materiały edukacyjne od Arka. Tak można najprościej pokazać jak to się wydarzyło. Same spotkania to była przyjemność. Ilość oraz różnorodność tematów do rozmowy spowodowała, że nie zauważyłam jak kilka miesięcy szybko minęły. Dużo uwagi, koncentracji, skupienia oraz zadawania świetnych pytań podczas spotkań, sprawiła, że nie miałam poczucia, że są to lekcje języka angielskiego, tylko ciekawe i rozwojowe spotkania. Serdecznie polecam tym, którzy szukają profesjonalnych i zorientowanych na cel spotkań, a nie standardowej lekcji z nauczycielem, robienia gramatyki w standardowy sposób, ponieważ Arek to nie tylko fenomenalny nauczyciel, ale również psycholog, coach i mentor. Baaaardzo polecam !

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Ewelina ! Gdyby nie Twoja determinacja, za wiele by się nie wydarzyło. Miło jest patrzeć jak ktoś zaczyna z poziomu "chciałabym, ale nie wiem jak" i później coraz odważniej mówi w języku obcym ! Dla nauczyciela, to przyjemność oglądać takie postępy ! Największa motywacja !

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2020

Arka znalazłem czytając książkę jego autorstwa, którą wszystkim polecam. Wiedziałem, że jest to osoba, która pomoże mi w tym wszystkim, w czym nie radzę sobie od kilku lat. Jako menadżer wyższego szczebla rozmawiam po angielsku, ale niestety czasami blokowałem się i brakowało mi pewności siebie. Swój angielski oceniam spokojnie na B2+/C1, czyli powinien być to poziom, gdy już powinienem sobie radzić językowo. Jednak czasami coś mnie blokowało, co generowało stres. Nie czułem się komfortowo podczas spotkań, czy rozmów telefonicznych z przełożonymi, czy zarządem. Po kilku sesjach, moja pewność siebie wzrosła, a stres się znacznie obniżył, za co bardzo serdecznie dziękuję. Znacznie poprawiło to mój codzienny komfort. Arek to prawdziwy fachowiec, coach oraz profesjonalista. Polecam bardzo tym, którzy rozmawiają już dobrze po angielsku, ale coś ich blokuje przed swobodną rozmową !

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Dziękuję bardzo za opinię ! Gratuluję otwartości sięgania po pomoce naukowe oraz książki, które pozwoliły nam się spotkać. Cieszę się, że mam tę przyjemność pracować z takimi osobami jak Ty ;)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2020

Jako psycholog z dużą ciekawością podeszłam do tego spotkania i chylę czoła z uwagi na wiedzę i umiejętności Pana Arka. Pełen profesjonalizm. Z uwagi na moją specjalizacje mieliśmy dużo wspólnych tematów. Spotkania odbywały się regularnie i punktualnie. Nie miałam poczucia, że idziemy w nieodpowiednia stronę. Wszystko odbyło się z zamierzonym planem. Pan Arek potrafi motywować, potrafi w odpowiedni oraz umiejętny sposób zagaić na temat tego, czemu jeszcze czegoś nie wykonałam (homework) pomagając mi znaleźć rozwiązania. Pomógł mi połączyć naukę z życiem zawodowym oraz prywatnym, czyli zwrócić uwagę na to kiedy mogę uczyć się języka. Czytałam również książkę Pana Arka i jako psycholog z czystym sumieniem polecam ją każdemu, kto chce przełamać psychologiczną barierę mówienia oraz dojść do płynności językowej. Świetna praca. Serdecznie dziękuję za ogrom wskazówek, rad i możliwości, które otrzymałam. Dziękuję raz jeszcze i serdecznie pozdrawiam.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Usłyszeć komplement od psychologa, to zaszczyt. Cieszę się, że mogę pomagać oraz służyć innym. Rozmowy z coachami, psychologami oraz poliglotami przynoszą efekty. Analizy, obserwacje oraz doświadczenie przekładają się na efekty kursantów ! Dziękuję za miłe słowa, które niezwykle motywują ;-)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2020

Nigdy nie sądziłam, że w bankowości będę potrzebowała języka angielskiego, ponieważ nigdy go nie używałam w pracy w banku. Niestety czasy się zmieniły. Z uwagi na awans, który chciałam otrzymać, musiałam język mieć na poziomie komunikatywnym. I to dość szybko. Przy pomocy Pana Arka osiągnęłam to, co chciałam osiągnąć. Kosztowało to sporo pracy, wyrzeczeń, ale jest to osiągalne. Cieszę się, że Pan Arek pokazał jak to zrobić najszybciej i najmniej boleśnie. Spotkania nastawione na mówienie, gramatyka jedynie wtedy, gdy była potrzebna i też trenowana przez konwersacje, materiały dobrane do mojego życia zawodowego i prywatnego oraz mojego stylu mówienia. Otrzymałam to, czego oczekiwałam. Bardzo polecam tym, którzy chcą nauczyć się mówić w krótkim czasie! Profesjonalista i ciekawa osobowość !

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać w przełamywaniu bariery językowej i dojściu do płynności językowej. Dziękuję za miłe słowa. Ogromnie się cieszę ;-)

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2020

Wcześniej uczyłam się w szkole językowej z siostrą. Metoda nie miała większego sensu. Gramatyka, książka i nic w sumie więcej. Nie było rozmowy. Jeśli była to może trwała kilka minut. Miałam blokadę, ciągle poziom początkujący i barierę mówienia. Często też brak zapału do nauki. Gdy miałam coś powiedzieć miałam pustkę w głowie i duży stres. Mimo, że rozumiałam sporo, czytając teksty, czy oglądając filmy, nie potrafiłam mówić. Było to bardzo frustrujące i przykre. Sama też sporo uczyłam się w domu. Zmieniając pracę, musiałam coś z tym zrobić i nauczyć się mówić komunikatywnie, dlatego poleganie na sobie i nieefektywnej nauce musiało się szybko skończyć. Po za tym, zawsze chciałam mówić po angielsku, dla siebie. Po roku pracy z Arkiem, zupełnie nie boję się mówić. Nie mam bariery językowej i potrafię rozmawiać po angielsku na większość tematów w każdym kontekście, a to wszystko dzięki Arkowi. Zdarzyło się, że zaczęłam rozmawiać po angielsku i po jakimś czasie przypomniało mi się, że jakiś czas temu nie było to w ogóle możliwe. Cieszę się z tego co osiągnęłam. Spotkania naprawdę warte swojej ceny ! Od samego początku spotkania są profesjonalne, Arek jest zawsze przygotowany, wyrozumiały i szukający rozwiązań, by pomóc ! Między spotkaniami dokładnie wiedziałam co mam robić i na czym się głównie skupić. Gorąco polecam. Tak powinien uczyć każdy!

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać w przełamywaniu bariery językowej i dojściu do płynności językowej. Oczywiście 90% efektów to Twoja praca. Dziękuję za miłe słowa. Jestem bardzo wdzięczny ;-)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2020

Trafiłem do Arka z polecenia i przekonał mnie bardzo profesjonalnym podejściem. Od początku wspiera w samym podejściu i sposobach do nauki co już jest dużą odmianą do typowych kursów angielskiego. Arek podchodzi bardzo indywidualnie do potrzeb jakie wiążą się z nauką angielskiego dzięki czemu uczę się znacznie szybciej, skupiając się na tym czego aktualnie potrzebuję. Dzięki pracy z Arkiem, dzisiaj swobodnie rozmawiam po angielsku. Nie mam obaw przed używaniem języka angielskiego gdy zachodzi taka potrzeba. Same spotkania są bardzo pozytywne i zostawiają bardzo dobre wrażenie, bo sam Arek jest bardzo pozytywnym człowiekiem! Bardzo polecam współpracę z Arkiem wszystkim, szczególnie jeśli się wahają przed kolejnym kursem językowym.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Dziękuję bardzo Piotrek ;-) Do zobaczenia !

avatar
Diana Kruszewska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2020

Z natury podchodzę sceptycznie do nowych metod. Taka już jestem;) W tym przypadku niepotrzebnie, ponieważ to co pokazał mi Arek to sensowna metodyka. Nauka języka angielskiego to nie jest jednak skomplikowana sprawa. Cieszę się, że w pierwszej kolejności napisałam do Arka, ponieważ to co otrzymałam, to więcej niż oczekiwałam. Ładne i przydatne materiały. Przełamałam barierę językową - co było najważniejsze dla mnie od wielu, wielu lat. Nie boję się mówić. Nie mam bariery, czy blokady jak wcześniej. Teraz pracujemy razem, bym brzmiała jak native speaker (z przymrużeniem oka;). Jestem mega zadowolona. Polecam wszystkim chociaż SPRÓBOWAĆ ! Mega sensowny, mądry facet tak ogólnie i do tego lubi pochłaniać książki. Liczba tematów do rozmowy po prostu się nie kończy !

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo dziękuję ;-)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2020

Długo szukałam, ale wreszcie znalazłam. Bardzo się cieszę, że Pan Arkadiusz był jedną z pierwszych osób do których zadzwoniłam, ponieważ był do bardzo dobry wybór. Mogłabym powiedzieć, że jeden z lepszych w ostatnich latach z uwagi na wcześniejsze szkoły i lektorów. Niby wszyscy uczą mówienia, ale to nie to samo. Zgłosiłem się do Pana Arka w zeszłym roku, ponieważ mimo, że dużo rozumiałam, nie potrafiłam mówić. Było to bardzo męczące. Dodatkowo nie wiedziałam jak się uczyć. Materiały miałam, niby wiedziałam co mam robić, ale nie dawało to efektów. Po kilku miesiącach miałam już widoczne efekty. Znacznie lepiej mówiłam i płynniej. Moja pewność siebie poszybowała w górę. Nauka stała się znacznie przyjemniejsza. Pan Arek to Profesjonalista przez duże 'P'. Polecam każdemu, kto szuka efektów i konkretnych wyników. Same spotkania są intrygujące i ciekawe. Nie można tego porównać do normalnej lekcji angielskiego !

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo dziękuję ;-)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2020

Zdecydowanie polecam !
Wybierając po raz kolejny korepetytora zastanawiałam się nad wyborem Arka ze względu na dość wysoką cenę, lecz ilość pozytywnych opinii skłoniło mnie do tego, żeby umówić się na spotkanie organizacyjne. Nie dość, że nie zawiodłam się to dodatkowo byłam pod wielkim wrażeniem tego jak mogą wyglądać zajęcia i ile jestem w stanie powiedzieć przez godzinę. Niecodzienność sposobu nauczania polega na tym, że na pierwszych zajęciach określa się swój cel, dlaczego chcesz się uczyć angielskiego i do czego jest Ci przydatny. Kolejna kwestia to, że uczysz się tylko rzeczy, której są Ci przydatne. Mnie pozytywnie zaskoczyło, że słownictwo i konstrukcje zdań już w kolejnych tygodniach wykorzystywałam w pracy. Była to dodatkowa motywacja, że robię coś co się przydaję. Główną zaletą jest to, że podczas spotkania większość czasu mówi uczeń. Właśnie mówiąc ćwiczy się też gramatykę na zajęciach u Arka.
Podsumowując, jeśli zależy Ci na jakości i widocznych efektach w nauce i nie chcesz marnować kolejnych lat na nic nie dającą naukę angielskiego, cenisz swój czas i pieniądze to jest Lektor dla Ciebie !

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo dziękuję Marta za miłe słowa. Motywujące bardzo ;) Doceniam !

avatar
Viktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2019

Nigdy nie wystawiałem opinii, ale dałem sobie słowo że napiszę dla Arka. Jestem bardzo zadowolony że trafiłem do niego.Zależało mi na mówieniu i pozbyciu się strachu przed mówieniem. Szczerze nawet nie zauważyłem jak moje myślenie się zmieniło, zawsze wstydziłem się mówić po angielsku, a tu zacząłem prowadzić konwersację, zadawać pytanie – to w ogóle ja. Po zajęciach byłem zawsze szczęśliwy, nie wiem z czym to było związane, na pewno dla tego że zajęcia były prowadzone z Arkiem i dużo gadałem pod czas lekcji. Chciałem mówić poprawnie gramatycznie, na zajęciach gramatykę uczyłem tylko przez konwersację – co jest bardzo pomocne i użyteczne.
Chcę bardzo podziękować nie tylko za pomoc w angielskim, ale również za inne aspekty. Jeżeli miałem jakieś problemy nie związane z angielskim również był otwarty na pomóc – co bardzo doceniłem. Arkadiusz jest bardzo zmotywowany i profesjonalny – to odrazy zauważyłem na pierwszych zajęcie. W ogóle jest świetnym człowiekiem z którym chce się pogadać. Dzięki wielkie ;)

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Jeszcze raz Bardzo Dziękuję Viktor za miłe słowa. Doceniam !

avatar
Klementyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

Jestem podręcznikowym przykładem osoby, która uczyła się języka całe życie i mimo wielu prób oraz kursów, nie udało mi się dojść do poziomu płynności językowej. Byłam wiecznie początkująca. Z uwagi na awans i nowe projekty szybko musiałam to zmienić i znaleźć kogoś, kto przerwałby tę złą passę. Zanim zaczęłam się uczyć z Arkiem bardzo dużo rozumiałam, gdy czytałam albo słuchałam innych, ale gdy miałam mówić, miałam blokadę i pustkę w głowie. Do tego stres. Mimo, że uczyłam się sporo w domu, w trakcie konwersacji nie mogłam sobie przypomnieć najprostszych słów. Było to bardzo frustrujące. Arek pokazał mi co dokładnie robić, by sobie z tym poradzić i jak wejść na wyższe poziomy oraz pomógł mi rozwiać kilka mitów, które w które wierzyłam całe życie. Widzę efekty wspólnej pracy, czuję się pewniej i mówię po angielsku coraz swobodniej i pewniej. Wiem też jak się uczyć i czego się uczyć, zgodnie z naszym planem. Arek też pomaga mi też odnaleźć motywacje do nauki, która czasami spada.

Arek jest po prostu niesamowity. Świetne wyczucie drugiej osoby oraz jego potrzeb. Świetne połączenie psychologii i angielskiego. Najlepszy nauczyciel jakiego miałam w życiu. Wiem, że jestem w dobrych rękach i muszę przyznać, że czasami nie mogę doczekać się spotkania. Rozmowy są interesujące, ciekawe, dające do myślenia i z humorem. Potrafi mnie zainspirować. Polecam bardzo wszystkim, którzy solidnie chcą swój poziom języka angielskiego poprawić u boku profesjonalisty !

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Dziękuję Klementyna, bardzo się cieszę, że mogę służyć pomocą. To bardzo motywujące. ;-)

avatar
Barbara Rachlewicz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2019

Z Panem Arkadiuszem uczę się od kilku miesięcy i muszę przyznać, że dopiero teraz (po wielu próbach) robię znaczące postępy. Popełniam dużo mniej błędów, mówię lepiej ze spotkania na spotkania mniej stresuje się i nabrałam więcej pewności siebie oraz zrozumiałam czasy gramatyczne, które wcześniej były zmorą. Nie jest to wcale takie skomplikowane. Teraz, gdy mam przedstawić prezentacje przed zarządem, jestem spokojniejsza i pewniejsza siebie, a gdy dzwoni klient zagraniczny, nie boję się odebrać i rozmawiać.
Pan Arkadiusz tłumaczy wszystko w bardzo prosty sposób, dawkuje porcje wiedzy i w odpowiednim momencie rozpoczynamy kolejne tematy. W ciągu tych kilku miesięcy poznałam bardzo dużo przydatnego słownictwa, które słyszę cały czas od osób obcojęzycznych. Wiem też jak się uczyć, by je zapamiętać. Wszystko jest poukładane, sensowne i logiczne. Nauka języka to przyjemność, a nie zmora jak w szkole, czy z innymi nauczycielami, którzy po prostu wysyłali jakieś tam słownictwo (z przypadku) i rozmawialiśmy na tematy, które interesowały ich, a nie mnie. Nie wspominając o tym, że rozgadywali się przez połowę lekcji. Ja mówiłam może przez 20 minut. Dowiedziałam się również wielu cennych wskazówek, które są niezwykle pomocne. Myślałam, że w moim wieku nauczenie się mówienia, to już nie będzie możliwe, ale myliłam się. Czekam na moment, gdy córka też będzie mogła uczyć się z Panem Arkadiuszem ;) Do tego Pan Arkadiusz jest bardzo życzliwy i cierpliwy. Bardzo polecam Pana Arkadiusza i jego szkołę. Same plusy !

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Dziękuję Bardzo. Cieszę się, że ułożona metoda nad którą dużo pracowałem jest bardzo sensowna i przynosi efekty bez względu na to, czy ktoś ma "talent", nie ten wiek itd.
:-)

avatar
Dorota Furmańska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2019

Do Arka trafiłam z polecenia i to był strzał w 10tkę. Z Arkiem współpracujemy od niedawna, ale już mogę pochwalić się rezultatami. Jestem zadowolona ze spotkań. Są profesjonalne i wymagające. Zajmujemy się tematami, które są interesujące. Spotkania nastawione na konwersacje. Bariera językowa przełamana. Nie ma miejsca na robienie czegoś, co nie będzie mi potrzebne i jest zbędne do mojego rozwoju. Wszystko zgodnie z założeniami oraz moimi celami językowymi. Tak można się uczyć z przyjemnością ;) Arek potrafi podejść w odpowiedni sposób do drugiego człowieka. Również wie jak motywować. Ekspert od ludzkich psyche;). Ogromnie się cieszę, że możemy razem pracować. W międzyczasie dowiedziałam się jak się uczyć skutecznie, by nie marnować czasu oraz dużo innych wskazówek. Nauka to przyjemność. To nie są korepetycje, tylko profesjonalny trening języka angielskiego. Serdecznie polecam wszystkim.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo, bardzo dziękuję i cieszę się, że mogę pomóc ;)

avatar
Diana Taylor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Polecam Pana Arka w 100% ! To specjalista skoncentrowany na potrzebach kursanta. Ma duży szacunek do ludzi, dużo cierpliwości i spokoju w sobie. Mimo, że spotkania organizowane są przez Skype, nie czuję żadnej różnicy w efektywności. Wszystko co potrzebne otrzymuje zaraz po spotkaniu na emaila. Wiem co mam robić między spotkaniami. Gdy potrzebuje więcej do nauki, otrzymuje więcej, gdy jestem bardziej zajęta, to mniej i pracujemy nad czymś innym, ciągle przydatnym. Wszystko dostosowane do mojego trybu życia oraz celu.

Uwielbiam te spotkania, ponieważ przekazywana jest praktyczna i pożyteczna wiedza, co motywuje do pracy, a Pan Arek jest bardzo kontaktowy, co sprawia, że czuję się swobodnie i dba również o to, bym cały czas mówiła. Robi to niezwykle umiejętnie. Nie ma nudy ! Potrafi też dobrze słuchać i odpowiedzieć na wątpliwość o które jeszcze nie zdążyłam zapytać. Widać w tym duże doświadczenie. Prawdziwy specjalista. Mimo, że mieszkam w UK od lat i mam płynny angielski, dalej popełniałam mniejsze lub większe błędy, które mnie męczyły, a teraz jestem na dobrej drodze, by mówić jak native speaker !

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo, bardzo dziękuję i cieszę się, że mogę pomóc ;)

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2019

Współpraca z Panem Arkiem zakończyła się jakiś czas temu, ale na prośbę, oczywiście bardzo chętnie wystawiam opinię. Zrealizowaliśmy wszystko na czym mi zależało. Po ponad pół roku od naszego ostatniego spotkania mogę powiedzieć, że to co zrobiliśmy razem, to solidna porcja pracy. Wszystko czego nauczyłam się, przydaje mi się w pracy. Mam na myśli słownictwo i frazy, które słyszę i widzę w tekstach, ale również różne techniki i sposoby radzenia sobie w różnych, trudnych i stresujących sytuacjach. Przebywanie ciągłe jedynie w środowisku anglojęzycznym może być trochę stresujące, gdy języka się bardzo dobrze nie zna. Pan Arek pokazał mi inny punkt widzenia, dzięki czemu stres zmalał.

Uczestniczenie w takich spotkaniach to dobra inwestycja w siebie. Wcześniej tego tak bardzo nie doceniałam, ale teraz po jakimś czasie doceniam jeszcze bardziej i cieszę się ogromnie, że wzięłam udział w spotkaniach. Pan Arek jest bardzo profesjonalny, precyzyjny i bardzo, bardzo pomocny. Przy tym też wymagający. Na spotkaniu panuje fajna atmosfera, sprzyjająca przełamaniu bariery językowej. Spotkania to przyjemność, a nie obowiązek. Zauważyłam, że nie mam jak kiedyś, niechęci i przymuszenia, gdy lekcja nadchodziła. Polecam wszystkim, którzy z uwagi na ograniczony czas w ciągu dnia i zobowiązania zawodowe nie mają dużo czasu, by uczyć się godzinami między spotkaniami. Prace domowe były dostosowane do trybu mojego życia…z laserową precyzją. Tego potrzebowałam. Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę sukcesów. Pozdrawiam serdecznie !

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Dziękuję za wspaniałą opinię, która dodaje motywacje. Bardzo, bardzo dziękuję i cieszę się, że mogę pomóc ;)

avatar
Zbigniew
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Pan Arkadiusz przygotował mnie do rozmowy kwalifikacyjnej na Account Manager’a w branży medycznej. Spotkania bardzo rzeczowe. Pracowaliśmy zgodnie z planem. Wszystko bardzo profesjonalnie. Pan Arkadiusz potrafi dostosować się do osoby oraz poziomu językowego interlokutora. Do tego jest opanowany, elokwentny i bardzo kulturalny. Polecam współpracę. Bardzo dziękuję i życzę dalszych sukcesów. Pozdrawiam.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Dziękuję za wspaniałą opinię, która dodaje motywacje do dalszego podnoszenia standardów. ;)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Spotkania dostosowane są do potrzeb kursanta. Otrzymałam materiały edukacyjne, które pomogły mi się lepiej uczyć i inaczej spojrzeć na język. Najbardziej cenie Arka za to, że prawdziwie zależy mu na moich postępach i stara się mi pomóc jak tylko potrafi. Mimo pewnej płynności językowej, czasami dalej stresowałam się i blokowałam, gdy miałam zabrać głos w pracy przy współpracownikach, czy zarządzie. Nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić. Cieszę się, że spotkałam Arka, ponieważ pomógł mi ten stres i obawy pokonać. Świetny coach ! To co prezentuje to połączenie nauki języka angielskiego z ćwiczeniami coachingowymi. Każde spotkanie angażujące i dające do myślenia. Po kilku sesjach językowych, poradziłem sobie z demonem ;). Niestety Arek nie miał już wolnych terminów, ale polecił mi zaufaną osobę i też jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim, którzy już dobrze mówią po angielsku, ale dalej się wstydzą, blokują, czy stresują ! Zdecydowanie weszłam na poziom wyżej ! Człowiek na właściwym miejscu. Po prostu super ! Świetna postawa oraz zaangażowanie. Oby to się nigdy nie zmieniło !

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Natalia ! Bardzo, bardzo dziękuję i bardzo się cieszę, że mogę pomóc ;) Dziękuję za wspaniałą opinię, która dodaje motywacje do dalszego podnoszenia standardów mojej pracy oraz jjakości modelu !

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Arek jest niesamowicie pozytywną osobą. Poza znacznymi efektami w mówieniu, po każdym spotkaniu wychodzę naładowany energią, że aż chce mi się działać i góry przenosić. Spotkania są zupełnie inne niż ze standardowym nauczycielem, które na szczęście przerwałem. Dużo rozmawiamy na temat rozwoju osobistego, motywacji, czy przedsiębiorczości. Spotkanie tak szybko mija. To jak spotkanie z kolegą gdzie tematy się nie kończą, a do tego uczę się mówić po angielsku i widzę znaczne postępy w mówieniu. Bardzo lubię te spotkania. Pełna profeska w każdym calu. Co tu więcej pisać, po prostu człowiek na właściwym miejscu ! ;) Kilka razy miałem szansę spotkać się z lektorem z zespołu Arka. Widać, że przykuwa dużą wagę do tego z kim współpracuje. Wszystko na wysokim poziomie. Gramatykę robimy przez konwersacje, co jest czymś nowym dla mnie. Czasów, których nie potrafiłem dobrze użyć w mówieniu przez ostatnie lata, nauczyłem się w kilka tygodni. Cudotwórca!

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Dzięki Hubert za dobre słowo. Bardzo doceniam ! ;)

avatar
Lukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Od ponad pół roku uczę się angielskiego. Bardzo polecam szkołę p. Arka i jego nauczyciela. Efekty pojawiły się po kilku miesiącach. Nie sądziłem, że zrobię takie postępy w tak krótkim czasie. Motywujący nauczyciel to skarb. Dodatkowo mogę spotkać się nie tylko z jednym nauczycielem, ale mogę rozmawiać z wieloma osobami z zespołu p. Arka. Różne akcenty, inne spojrzenia. Bariera przełamana. Bardzo serdecznie polecam spotkać się chociaż raz i zobaczyć różnię. Nie ma kserówek, książek, czy nudnej rozmowy jak to bywało wcześniej. Jest różnica między bycie bardzo dobrym, a najlepszym ! Oby tak dalej.

avatar
Bogusław Faber
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Nigdy bym nie przypuszczał, że można nauczyć się mówić po angielsku zaczynając od zera w moim przypadku. Moja poprzednia nauczycielka skupiała się niestety nie na tych rzeczach co trzeba, patrząc z perspektywy czasu. Pan Arkadiusz pokazał mi jak się uczyć (coś nowego dla mnie) jak również nauczył mnie mówić. Wymaga to wysiłku oraz pracy (jak ze wszystkim co wartościowe w życiu;), jednak nauka jest przyjemniejsza niż przedtem. Samo spotkanie bardzo ciekawe, interesujące, z humorem i angażujące. Dokładnie wiem też co mam robić między spotkaniami, by mieć efekty. Zwykle robiłem cokolwiek, co było związane z nauką. Teraz wiem, że „to zależy” jak to Pan Arek mówi. Gdyby wszyscy nauczyciele byli tacy, znalibyśmy język obcy bardzo po kilku latach (a nie kilkunastu). O wiedzy i umiejętnościach długo by pisać. Trzeba się po prostu spotkać i doświadczyć !!! Wspaniały człowiek.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo, bardzo dziękuję. Doceniam i cieszę się, że mogę służyć pomocą ;) Sukces Pana, moja pomoc i wskazanie właściwego kierunku !

avatar
Марина Невзорова
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2019

Po wielu latach, prób w różnych szkołach i nauczycielach prywatnych, udało się znaleźć osobę, dzięki której mogę zrobić widoczne postępy. Nie ma książki, dużo gramatyki, oglądania wideo, słuchania nagrań, czy długich wypowiedzi nauczycieli, którzy cały czas zabierali czas na moje mówienie. Warto było trochę poczekać na wolny termin. To była świetna decyzja. Metoda i podejście Pana Arka jest po prostu świetna. Logiczna. Nie wiem jak mogłam tego wcześniej nie wiedzieć. Czuję, że idą w bardzo dobrym kierunku. Wiem też co mam robić między spotkaniami. Pan Arek jest przesympatyczny, otwarty, uważny i obecny ! Nie brakuje też humoru. Polecam również spotkania z lektorami Pana Arka. Również są bardzo mili i mądrzy.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo, bardzo dziękuję. Doceniam i cieszę się, że mogę służyć pomocą ;)

avatar
Karolina Kowalska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Na spotkanie z Panem Arkiem zdecydowałam się, ponieważ byłam tuż przed rozmową kwalifikacyjną. Pan Arkadiusz przygotował mnie do rozmowy kwalifikacyjnej, która niedawno miała miejsce. Pomoc okazała się nieoceniona. Znacznie poprawiłam swoją wymowę oraz wzbogaciłam swoje słownictwo potrzebne do rozmowy. Otrzymałam niemal gotowca do nauczenia się. Przeszliśmy przez najbardziej popularne pytania, które oczywiście pojawiły się na spotkaniu. Pracując wiele lat w tej samej firmie, zapomniałam już jak używa się języka, dlatego spotkanie było bardzo pomocne i odświeżające. Czułam się pewniej i bardziej pewna siebie. Polecam Pana Arkadiusza oraz jego profesjonalizm w każdym calu i na każdym etapie. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo, bardzo dziękuję. Doceniam i cieszę się, że mogę służyć pomocą ;)

avatar
Vanessa Malinowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Jestem po sesji językowej z Panem Arkiem. Nie potrafiłam się uczyć, nie wiedziałam jakie materiały powinnam przerabiać i jak zapamiętywać słowa i frazy. Oglądała filmy, seriale, czasami czytałam coś po angielsku, ale ciągle miałam wrażenie, że nie jest to poukładane i nie ładu oraz sensu. Po jakimś czasie zapominałam tego, czego się nauczyłam. I tak w kółko. Myślałam, że nie mam po prostu talentu językowego. Pan Arek podczas tego spotkania bardzo dużo uświadomił mi i wskazał rzeczy, które nie działają u mnie i nie działały przez ostatnie lata. Bardzo cenne spotkanie. Dużo się nauczyłam i otrzymałam dużo wskazówek oraz materiałów, by się zapoznać. Polecam Pana Arka oraz jego zespół! Szczególnie jedną, wspaniałą lektorkę z pięknym akcentem ! Pozdrawiam Serdecznie

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo, bardzo dziękuję Vanessa ;)

avatar
Konstanty Białek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2019

Jako programista za dużo nie mówię po angielsku na co dzień. Mam kilka jedynie spotkań z native speakerem w firmie. Mimo wielu spotkań, mój sposób mówienia, gramatyka czy płynność nie zmieniła się za wiele (mimo też prywatnych lekcji z native speakerem). W związku ze szkoleniami, musiałem nauczyć się po prostu lepiej mówić po angielsku. Rozumienie tekstów i tego co mówią inni, było naprawdę niezłe u mnie (z uwagi na ciągłe czytanie), ale mówienie było ciągle na tym samym poziomie przez długie miesiące. Arek po kilku miesiącach współpracy pokazał mi jak się uczyć, zapamiętywać słowa skutecznie i przede wszystkim zrobiłem mega, mega duże postępy. Z całego serca polecam spotkania z Arkiem. Widać, że lubi to robić i bardzo zależy mu na efektach innych oraz potrafi wyjść poza standardową współpracę kursant-nauczyciel. To jak spotkanie z kumplem przy kawie. Kilka razy spotkałem się z jego lektorką (też super doświadczenie). Polecam szkołę Arka naprawdę każdemu, kto chcę zrobić konkretne postępy.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo Ci dziękuję za dobre słowo ;-)

avatar
Roksana Kulesza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2019

Zależało mi na szybkich efektach oraz na tym, by szybko nauczyć się mówić, ponieważ niedługo wyjeżdżałam za granicę. Otrzymana pomoc oraz konkretny plan działania ze wskazówkami. Dało to wreszcie upragnione efekty. Super. Nauka angielskiego nigdy nie była moją mocną stroną jak myślałam, ale Pan Arek wyprowadził mnie z tego błędu. Nie ma czegoś takiego jak talent językowy tylko odpowiednie reguły i zasady uczenia się, które zostały mi zaprezentowane. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Pana Arka. Pan Arek weryfikuje postępy, potrafi motywować umiejętnie oraz nie brakuje tematów do konwersacji. Spotkanie mija bardzo szybko. Wreszcie po latach nauki potrafię mówić i posługiwać się językiem. Jeszcze jest trochę pracy przede mną, ale gdyby nie praca z tak super nauczycielem, pewnie by się to nie udało. Bardzo, bardzo dziękuję za pomoc !

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Dzięki Roksana. 90% sukcesu Twojego, to Twoja praca, także podziękuj też sobie ;)

avatar
Bożena Wawrzyniak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2019

Mimo już swojego wieku nie sądziłam, że wreszcie nauczę się mówić. Podchodziłam do swoich możliwości oraz metody Pana Arka dość sceptycznie, ale muszę przyznać, że oferta mnie finalnie przekonała. Po kilku miesiącach współpracy mówię po angielsku. Awans oraz stanowisko wyższego szczebla wymagały ode mnie nauczenia się języka komunikatywnego. Wymaga to oczywiście pracy własnej między spotkaniami, ale nie ma innej drogi. Z Panem Arkadiuszem można porozmawiać na wszystkie tematy i mimo, że jest trochę młodszy ode mnie, rozmawia się z Panem Arkiem jak z rówieśnikiem lat 50+. Zdecydowanie potrafi rozmawiać z ludźmi oraz jest bardzo kulturalny. Czasami jest też przezabawnie. Bardzo jestem zadowolona i polecam Pana Arka wszystkim moim znajomym.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Dziękuję Pani Bożeno. Doceniam bardzo !!

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2019

W kilku aspektach cenię Pana Arka najbardziej. Jest profesjonalistą. Lubię z takimi osobami współpracować, z uwagi na to, że sama profesjonalnie pracuję z klientami. Po drugie, znacznie poprawił mi się angielski konwersacyjny, co było ważne, by zrobić w krótkim czasie. Założone cele zostały spełnione. Do tego gramatykę cały czas trenujemy przez konwersacje (coś nowego dla mnie;). Muszę przyznać, to był bardzo, bardzo dobry wybór. Niezmiernie cieszę się ze współpracy.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Cieszę się, że mogę służyć ;-)

avatar
Wiktoria Michalska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2019

To będzie najkrótsza opinia Arka i mam nadzieję, że mi wybaczy. Jednym słowem opiszę wszystko co chcę przekazać: ZAWODOWIEC i PROFESJONALISTA ! Ktokolwiek się z nim spotka, będzie już to wiedział od pierwszych minut ! Dzięki Arek za pomoc ! Pozdrawiam i powodzenia ;-)

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo, bardzo dziękuję i bardzo się cieszę, że mogę pomóc ;) Dziękuję za wspaniałą opinię, która dodaje motywacje do dalszego podnoszenia standardów. . Bardzo doceniam ! ;)

avatar
Maksymilian Kosiński
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2019

Dziękuję za solidne przygotowanie do rozmowy o pracę. Skutecznie ! Dużo informacji i wiedzy do wykorzystania i zastosowania podczas rozmowy. Rozmowa była w międzynarodowej firmie, której się obawiałem. Dzięki spotkaniom poczułem się pewniej i mniej stresowałem się, ponieważ poszedłem przygotowany. Pan Arkadiusz pokazał mi jak się zaprezentować od dobrej strony, co mówić i czego nie mówić, co było bardzo przydatne. Wiem już jakie błędy popełniłem podczas ostatniej rozmowy. Bardzo dziękuję jeszcze raz i wiem już do kogo zwrócić się w przyszłości. Będę polecał usługi ! Pan Arkadiusz to prawdziwy profesjonalista.

avatar
Wiktoria Baran
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2019

Sprawne dogadanie się w języku angielskim o zawsze było moim marzeniem. Zawsze chciałam mówić. Język nie jest mi bardzo potrzebny w życiu zawodowym, ale przebywając w kraju, gdzie angielski jest urzędowy, powoduje stres. Obawiałam mówienia i wstydziłam się. Wiele razy po prostu wycofywałam się. Po spotkaniach z Panem Arkiem nabrałam wiele pewności siebie i stresuje się znacznie mniej niż wcześniej. Cieszę się i jestem wdzięczna, ponieważ wiem, że jestem na dobrej drodze ku komunikatywności, o której zawsze marzyłam. Wiem, że jeszcze wiele pracy przede mną, ale wiem też, że mam odpowiedniego nauczyciela i coach-a obok siebie. Spotkania są ciekawe, przyjemne i pełne informacji – wiem dokładnie co mam robić, po spotkaniach. Otrzymuje również ćwiczenia, które pomagają mi zmniejszyć stres oraz nabrać więcej pewności siebie. Pan Arek zawsze szuka najskuteczniejszych sposobów, by rozruszać mój język i nabrać więcej pewności siebie. Ekspert, zawodowiec i motywator w jednej osobie ! ;)

avatar
Natalia Kowalska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2019

Super ! Jednym słowem – PROFESJONALIZM !!! Varma hälsningar från Sverige ;)

avatar
Damian Olszewski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2019

Pan Arek przygotował mnie do rozmowy kwalifikacyjnej, która niedawno miała miejsce. Otrzymałem materiały do pracy własnej, a podczas spotkania przećwiczyliśmy scenariusze, które mogą się pojawić oraz przeszliśmy przez najbardziej popularne pytania, które…pojawiły się na rozmowie. Spotkanie warte pieniędzy oraz efektów. Otrzymane wskazówki oraz materiały przydadzą się na kolejne rozmowy. Szczerze bardzo polecam. Cieszę się, że zadzwoniłem w pierwszej kolejności do Pana Arka. Profesjonalny kontakt oraz pomoc !

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo dziękuję Panie Damianie i oczywiście życzę powodzenia w dalszej karierze ;-)

avatar
Bartłomiej Wiech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2019

Spotkania z Arkiem to angielski z rozwojem osobistym ! Dzięki jego pomocy odnajduję się w sytuacjach kiedy muszę porozmawiać ze współpracownikami na video-konferencji z USA. Wcześniej kosztowało mnie sporo stresu i nerwów oraz nieprzespanych nocy. Nie lubiłem tych spotkań. Arek pokazał mi co mogę zrobić, żeby nie stresować się i mieć więcej pewności siebie podczas takich spotkań. Dodatkowo podsyła mi swoje artykuły ze swojego bloga, które są bardzo pomocne. I like it !. Poprawił też moje błędy z wymową, których nie byłem zupełnie świadomy, a które wcześniej powodowały wiele nieporozumień i zabawnych sytuacji;). Miałem już zajęcia z native speakerami, ale muszę przyznać, że z Arkiem zrobiłem największe postępy, krok po kroku. Metody niespotykane u standardowych nauczycieli językowych. Szczere 5+ dla Arka !

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Dziękuję Ci bardzo Bartek za piękną opinię. Doceniam. Pamiętaj, że to Ty wykonujesz kawał dobrej roboty ;)

avatar
Paweł Niedomagała
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2019

Pan Arek przygotował mnie do rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko menadżerskie w międzynarodowej firmie. Mimo już wiedzy i doświadczenia, które posiadam, Pan Arek zwrócił uwagę na niuanse, które robią różnicę w moich wypowiedziach. Jak to się mówi „diabeł tkwi w szczegółach”. Pomijając oczywiście fakt, że poprawiłem swój angielski. To oczywista oczywistość. Bardzo polecam. Wartościowe spotkanie i dużo wskazówek na przyszłość.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Życzę powodzenia Panie Pawle. W razie pytań i wątpliwości podczas kolejnych rozmów...służę pomocą!

avatar
Magdalena P
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2019

Jest to jedyny lektor, dzięki któremu znacząco poprawiłam komunikowanie się, a teoria jest tłumaczona w sposób bardzo przystępny (na życiowych przykładach). Mimo, że na początku byłam bliska rezygnacji (ze względu na dużą ilość obowiązków i życie rodzinne), ale cieszę się, że wytrwałam i dane mi było uczyć się i doskonalić angielski pod okiem Pan Arka. Dzięki zajęciom pokonałam swoje bariery językowe. Nie zawsze jest lekko, ale zajęcia przynoszą rezultaty. Pan Arkadiusz skrupulatnie prowadzi do osiągnięcia celów językowych. Nie ma obijania się na zajęciach. Pan Arek wymaga systematycznej pracy i pełnego zaangażowania. Bardzo polecam

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Cieszę się ogromnie ;-))))) Dziękuję !

avatar
Przemysław Nowak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2019

Arek pomógł mi przygotować się do rozmowy o pracę w sposób bardzo profesjonalny. Dostałem garść wiedzy nt. radzenia sobie z emocjami, najczęściej pojawiającymi się pytaniami, a to wszystko w oprawie języka angielskiego, który z lekcji na lekcji był na coraz lepszym poziomie. Dzięki otwartości i profesjonalizmowi Arka wszystkie w/w informację przyswajałem i ufałem, że to co robię ma sens. Nauczyłem się jak radzić sobie ze stresem, jak podchodzić do rozmów kwalifikacyjnych z obcokrajowcami. Efekt jest taki, że mam pracę w świetnej kanadyjskiej firmie, a podczas ostatniego etapu rekrutacji przy rozmowie z osobą z Kanady byłem pewny siebie, ponieważ powtórzyło się kilka pytań, na które Arek mnie przygotował i poczułem olbrzymią pewność siebie, tak, że cała rozmowa przebiegła świetnie.

Zdecydowanie polecam Arka, profesjonalizm, otwartość, umiejętność przekazywania wiedzy oraz osoba niezwykle inspirująca. Po każdej lekcji jestem naładowany energią do działania!

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo oczywiście dziękuję Przemek ;-)

avatar
Michał Nowakowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2018

Dziękuję za świetne przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej. Przygotowanie, merytoryka na wysokim poziomie. Takiego właśnie nauczyciela i coacha szukałem dla siebie. Podczas każdego spotkania otrzymałem informacje co poprawić i jak mówić, by miało to sens i by dobrze wypaść oraz dobrze mówić o swoich mocnych stronach i osiągnięciach. Niezwykle przydatne. Moje wszystkie oczekiwania zostały spełnione. Jestem zadowolony i czekam na drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej. Cieszę się, że to właśnie do Pana Arka zadzwoniłem najpierw. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Good luck i trzymam kciuki za wspaniałą karierę ;-)

avatar
Zygmunt Kowalski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2018

Na początku myślałem, że wszystkie opinie są kupione. Serio ! Niemożliwe, żeby ktoś był tak dobry. Zmieniłem zdanie po pierwszych spotkaniach i dalej opinia się utrzymała. Jaka ?! Profesjonalnie, rzeczowo, konkretnie, merytorycznie, rozwojowo i z dużymi efektami ;) Wreszcie znalazłem nauczyciela, który stawia MOCNO na efekt, a nie na liczbę odbytych godzin, czy przerobionych kserówek. Widać, że Panu Arkowi zależy na tym, by innych nauczyć tego języka, co jest rzadkie i świetne. Dobrze motywuje, zna się na tym. Jest zaangażowany w spotkanie i bardzo skoncentrowany jakby słuchał całym sobą. Czujesz jakbyś rozmawiał ze znajomym przy kawie i przy tym uczył się języka. Naprawdę lubię te spotkania ! Polecam każdemu nieprzekonanemu ;-) Tak powinny wyglądać lekcje języka angielskiego. Szkoda jedynie, że Pan Arek nie ma więcej wolnych terminów, by mieć więcej spotkań w tygodniu.

avatar
Julia Lewandowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2018

Może zacznę od tego w jaki sposób wyglądała nauka u innych nauczycieli (ok 3-4 przed Panem Arkadiuszem). Przekładali spotkania przez wyjazdy i 10 innych powodów – co było mi bardzo mi nie na rękę. Podczas spotkania czułam się jak podczas lekcji w szkole – podejście nauczyciela oraz sposób nauki. Stresowałam się. Co chwilę byłam poprawiana co w ogóle uniemożliwiało mi mówienie. Byłam sfrustrowana i zła po lekcji. Otrzymywałam materiały w ogóle mi nie potrzebne. Nie było planu oraz logiki w tym. Z nowym rokiem postanowiłam, że to będzie mój ostatni nauczyciel i nie pomyliłem się.
Jak jest u Pana Arkadiusza ? Zupełnie odwrotnie niż napisałam wyżej ;)
Pan Arkadiusz potrafi zadać mądre i dobre pytania. Zmotywować. Mimo dużej empatii potrafi potrząsnąć (w pozytywny sposób), by ruszyć do działania. Nie mogłam trafić lepiej. Gdy mam się uczyć, uczę się z przyjemnością i nauka nie kojarzy mi się z czymś negatywnym i trudnym. Nauka wydaje się sensowna oraz logiczna. Warto wydać trochę więcej na spotkania z ekspertem językowym ! Wiem, że razem dojdziemy do płynności językowej. Serdecznie pozdrawiam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2018

Zajęcia z Arkiem to czysta przyjemność mówienia po angielsku. Lekcje odbywają się na zasadzie konwersacji co szybko i skutecznie podniosło mój poziom. Przed pierwszym spotkaniem z Arkiem śmiertelnie bałem się mówić po angielsku i nie radziłem sobie, a po 6 miesiącach od tego czasu, kiedy spotykam w pracy obcokrajowca, to nie uciekam!! a jeszcze do tego sensownie odpowiadam na zadane mi pytanie. Czasami spotkanie upływa jak jedna chwila. Dodatkowo Arek podczas zajęć przekazuje wartościowe wskazówki dotyczące psychologii uczenia się i jak myśleć, by nie stresować się i mieć więcej pewności siebie. Fajne jest to, że noszę ze sobą sterty materiałów i zeszytów. Arek umiejętnie poprawia błędy, chwali za postępy i motywuje do dalszej pracy. Pomimo upływu czasu, w dalszym ciągu jestem pod wrażeniem proponowanych przez Arka metod nauki i podejścia do niej. Arek to też świetna osoba i świetny coach !

avatar
Dariusz K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2018

Z Panem Arkadiuszem przygotowywałem się do rozmowy o pracę. Po dwóch lekcjach czułem się zdecydowanie lepiej przygotowany i pewny siebie. Oprócz standardowych pytań które mogą pojawić się na interview opracowaliśmy również inne zagadnienia na które zwracają uwagę rekruterzy. Czyli oprócz lekcji angielskiego w pakiecie dostajemy profesjonalne doradztwo :)
Zdecydowanie polecam.

avatar
Tomasz Kisiel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2018

Pana Arka znalazłem, gdy chciałem przygotować się szybko do rozmowy kwalifikacyjnej i to był bardzo dobry wybór. W pierwszym etapie zrobiłem bardzo dobre wrażenie, ponieważ wiedziałem co mówić. Myślę, że gdybym poszedł tam bez przygotowania z Panem Arkiem, nie otrzymałbym wymarzonej pracy. Pan Arek to prawdziwy mistrz słowa. Pomógł mi się przygotować od strony przede wszystkim merytorycznej, czyli co mówić, by się dobrze sprzedać i pokazać moje atuty. Profesjonalista ! Jestem bardzo wdzięczny za pomoc. Dziękuję raz jeszcze i teraz wiem do kogo się zgłosić, gdy będę szukał pracy po raz kolejny ;) Pozdrawiam.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo dziękuję Panie Tomaszu. Życzę powodzenia i trzymam kciuki w nowej pracy ;-)

avatar
Aneta Sobczyńska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2018

Pan Arek posiada nie tylko dużą wiedzę, ale ma również to, czego brakuje wielu innym nauczycielom - odpowiednie podejście do ucznia oraz pasję do nauczania. Mocno stawia na efekty, co widać ! Zależało mi na szybkim przypomnieniu sobie języka ogólnego oraz trochę języka biznesowego. Po pierwszych 4 miesiącach nauki widzę kolosalne (!!!) postępy jakich do tej pory nie robiłam nigdy wcześniej. Ostatnio przygotowywałam się z Panem Arkiem do rozmowy o pracę i rozmowa poszła tak dobrze, że dziś jestem menadżerką w międzynarodowej korporacji w Gdańsku. Niezmiernie cenię sobie również to, że spotkania nie są odwoływane. Pan Arek jest terminowy, a współpraca układa się naprawdę bardzo dobrze. Serdecznie polecam.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Miło mi czytać takie słowa Pani Aneto. Daje motywacje do podnoszenia standardów! Cieszę się, że robi Pani postępy i dużo przykłada się między zajęciami, bo to bardzo ważna rzecz, by też pracować samodzielnie ;-)

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2018

Arkadiusz jest prawdziwym cudotwórcą w nauczaniu języka angielskiego ze szczególnym uwzględnieniem przełamywania bariery w mówieniu. Do Arka trafiłam na miesiąc przed zaplanowanym egzaminem FCE nie mając śmiałości, by samodzielnie sformułować więcej niż jedno zdanie… po zaledwie 4. tygodniach wspólnej pracy zdałam egzamin z najwyższym wynikiem ze…speakingu, który został oceniony na poziomie C1 ;) Arek niczym Sokrates pomógł mi dotrzeć do drzemiących we mnie możliwości i sprawił, że w nie uwierzyłam. Dzięki Niemu wiem, że blokada przed porozumiewaniem się w języku angielskim była tylko moim dziełem i wynikała z niczym nieuzasadnionego strachu przed popełnieniem błędu. Arek pomógł mi ją wyeliminować dzięki czemu swobodne mówienie po angielsku stało się częścią mojej codzienności. Dziękuję!

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo Ci dziękuję Sara ;)

avatar
Magda&Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2018

Długo zbieraliśmy się z decyzją, żeby zacząć na nowo uczyć się języka angielskiego. Dziś mija 7 miesięcy naszej nauki i tylko żałujemy, że tak długo zwlekaliśmy z tą decyzją. Na zajęcia z Arkiem chodzimy z przyjemnością,a po zajęciach wychodzimy naładowani dobrą energią. To profesjonalista w każdym calu. Nie stresujemy się!...i mówimy po angielsku. WRESZCIE!...i z dnia na dzień coraz lepiej. Ogromną zaletą jest sposób prowadzenia zajęć. Arek motywuje, pozwala uwierzyć w siebie, coraz lepiej odnajdujemy się w rozmowie po angielsku za granicą. Przełamujemy bariery i to nie tylko językowe. Szkoda, że Arka poznaliśmy tak późno. Polecamy wszystkim niezdecydowanym.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Dziękuję Wam ;-)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2018

Długo szukałem odpowiedniej osoby która pomoże mi z moją barierą mówienia. Dziś wiem, że jesteśmy na dobrej drodze i czuję się o wiele pewniej, gdy muszę powiedzieć coś po angielsku. Cenie sobie (według mojej oceny) niestandardowe metody nauczania które Arek praktykuje, ponieważ czas zweryfikował że działają.
Oprócz tego, że jest skutecznym nauczycielem to przede wszystkim jest bardzo fajnym człowiekiem, więc lekcje z nim to przyjemność.
Panie i Panowie - z czystym sumieniem mogę polecić lekcje z Arkiem. Moja współpraca z nim przynosi efekty, a o to chyba w tym wszystkim chodzi najbardziej :)

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo, bardzo dziękuję Mateusz ! ;)

avatar
K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2018

Swietny nauczyciel i dobry człowiek. Zaraża optymizmem i motywuje do działania. Dziękuje Panie Arku. Myśle ze przez ostatnie 5 miesięcy naszej współpracy nauczyłam się więcej niż przez wszystkie etapy edukacji. Pozdrawiam.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Dzięki Klementyna ;)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2018

Od kilku miesięcy razem z żoną uczęszczamy na zajęcia indywidualne z Panem Arkadiuszem. Zajęcia odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze. Pan Arkadiusz jest bardzo komunikatywną i otwartą osobą oraz dostosowuje się do potrzeb oraz do naszego poziomu. Myślałem, że już w tym wieku nie nauczę się języka, ponieważ już wiele lat za mną, jednak Pan Arkadiusz podczas już pierwszych zajęć przekonał mnie, że jest inaczej, że wiek nie ma tak naprawdę większego znaczenia. Zajęcia pomogły mi przełamać barierę w komunikacji po angielsku - w pracy, jak również w życiu prywatnym, wyjeżdżając często za granicę na wakacje. Posługiwanie się językiem jest teraz przyjemniejsze i łatwiejsze niż kiedyś. Podchodziliśmy z żoną do nauki angielskiego już kilkukrotnie (bez większych efektów), ale dopiero przy Panu Arku zobaczyliśmy prawdziwy postęp i naprawdę po raz pierwszy przestałem się stresować i bać, że muszę z kimś porozmawiać po angielsku. Oczywiście konieczna też jest praca własna ! Cieszę się, że mogliśmy znaleźć tak profesjonalnego nauczyciela, który pomaga nam nauczyć się tego języka. Już wielu osobom poleciłem Pana Arka i dalej będę to robił, ponieważ oboje mamy satysfakcjonujące efekty. Właściwa osoba na właściwym miejscu ! Pozdrawiam Serdecznie.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Dziękuję Panie Krzysztofie za opinię. ;)

avatar
Krystyna Wańkowicz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Uczęszczałam kiedyś na kurs językowy, gdzie miałam lekcje z prywatnym nauczycielem. Sporo czasu na naukę poświęcałam też w domu i niestety nie miałam efektów. Skoro ich nie miałam, myślałam, że po prostu nie mam smykałki do języków, dlatego przestałam się uczyć. Moja wiara i motywacja poszybowała w dół. Myślałam, że już nigdy nie nauczę się tego języka. Rozumiałam dużo, ale jeśli chodzi o mówienie, to było bardzo kiepsko. Po około roku przerwy podjęłam ponowną (ostatnią!) próbę. Pan Arkadiusz pokazał mi, że można się nauczyć mówić, że to wszystko powinno wyglądać inaczej. Po ponad 5 miesiącach uczęszczania razem z mężem, mogę w pełni stwierdzić, że mam satysfakcjonujące efekty i jestem bardzo z nich zadowolona. Współpraca i metody na najwyższym poziomie ! Dodatkowo Pan Arkadiusz podczas zajęć przekazuje przydatne wskazówki dotyczące tego jak się uczyć, umiejętnie poprawia błędy, chwali za postępy i motywuje do dalszej pracy. Polecam z całego serca.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo dziękuję Pani Krystyno. Cieszę się bardzo, że jesteście zadowoleni i macie postępy. To efekt Waszej pracy ! ;)

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Od ponad 6 miesięcy uczę się angielskiego z Arkiem po 90 min. Zaczynałam nie mówiąc niemal nic (dukając), a teraz mogę mówić i przede wszystkim nie boję się mówić. Sprawia mi to przyjemność. Magia ! Czuję się ZNACZNIE pewniej. Pełen profesjonalizm, bardzo miła i rozwojowa atmosfera, cierpliwość, poczucie że każda minuta wykorzystana jest maksymalnie. Arek jest zawsze przygotowany i ma w zanadrzu różne tipy jak się uczyć. Przez lata uczyłam się niewłaściwie niestety, ale cóż - poprawiłam to ;) Zdecydowanie ekspert w swojej dziedzinie. Stres który był moim problemem, kiedy musiałam powiedzieć cokolwiek po angielsku zniknął, nawet nie wiem kiedy, a to jest dla mnie bezcenne bo pracuje w środowisku międzynarodowym, gdzie niemal codziennie rozmawiam z obcokrajowcami. Polecam, bo Arek ma wszystko czego potrzebuje świetny profesjonalny nauczyciel ! Trafiłam idealnie !

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo dziękuję ;-)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

Pełna profeska jeśli chodzi o przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej ;) Bardzo dziękuję Panie Arku ! ;)

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Służę pomocą i cieszę się, że mogłem pomóc. To przyjemność ;)

avatar
Damian Lachowicz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Czemu warto współpracować z Arkiem?

1. Punktualny. Zdarzało mi się wcześniej, że lektorzy przekładali spotkania i spóźniali się na lekcje.

2. Zaangażowany w to co robi. Widać, że skupia się na tym, by ktoś miał efekt i tak organizuje współpracę oraz spotkania.

3. Profesjonalny w każdym calu. Cała współpraca przebiega bardzo profesjonalnie. Jeśli mówi, że coś zrobi – robi. Całe podejście jest naprawdę dobre. Współpraca przebiega po prostu bardzo sympatycznie i zgodnie z planem.

4. Jest ciekawie i angażująco. Nie poruszamy nudnych tematów, tylko te, które mnie interesują. Lekcja mija bardzo szybko.

5. Wszystko jest poukładane, logiczne i spójne ! Wiem czego mam się uczyć, kiedy i wiem po co otrzymuje konkretne słowa, czy frazy (nie są wyrwane z kontekstu). Otrzymuje konkretny zakres pracy własnej.

6. Najważniejsze na koniec ;) – MAM EFEKTY. Miałbym większe, gdybym więcej pracował sam, ale z tych efektów, które mam jestem już zadowolony ;)

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Cieszę się, że mogę pomagać ;)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Dostałam pracę ;) Dziękuję Panie Arku bardzo serdecznie za pomoc i masę cennych wskazówek. Bardzo dużo dały mi te kilka spotkań. Jest Pan świetnym nauczycielem ! Pozdrawiam z Londynu ;)

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Powodzenia ;)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2018

Dziękuję za przygotowanie mnie do rozmowy kwalifikacyjnej, którą miałem w zeszłym tygodniu. Przedwczoraj otrzymałem telefon z informacją, że otrzymałem pracę, za co bardzo jestem wdzięczny i bardzo dziękuję za pomoc. Przed spotkaniem otrzymałem pytania, które najczęściej pojawiają się na interview, a podczas spotkań praktykowaliśmy rozmowę, gdzie Pan Arek wcielił się w rolę rekrutera. Było trochę stresu, ale było warto.;) Nie sądziłem jak bardzo wypowiadane słowa wpływają na budowany wizerunek w głowie rekrutera. Pan Arek, nie tylko profesjonalnie przygotowuje do rozmowy kwalifikacyjnej, ale jest również świetnym doradcom i coachem. Pozdrawiam Serdecznie.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Dziękuję i doceniam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2018

Polecam z całego serca lekcje z Arkiem! To dzięki niemu język angielski nie jest mi straszny, a udzielane lekcje są na bardzo wysokim poziomie. Przełamałam barierę językową (!!) i wreszcie są efekty na które Arek bardzo stawia. Teraz rozmowa po angielsku jest czymś naturalnym. Spotkania są on line - co dla mnie jest ogromną zaletą, ponieważ w dowolnej chwili mogę się uczyć (nawet jadąć pociągiem). Profesjonalne podejście nie przeszkadza w sympatycznej atmosferze nauki. Arek to doskonały korepetytor. Jest nie tylko kompetentnym nauczycielem, ale też bardzo miłą, kulturalną i bardzo życzliwą osobą, dlatego lekcje z nim to czysta przyjemność i naprawdę owocnie spędzony czas, który mija bardzo szybko.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Olu, bardzo Ci dziękuję. To Ty wykonujesz kawał solidnej pracy ! Tobię należą się gratulacje za konsekwencje i wytrwałość ;)

avatar
Marzena W
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2018

Dziękuję za przygotowanie mnie do rozmowy kwalifikacyjnej. Dzięki ogromnej pomocy Pana Arka dostałam pracę na której bardzo mi zależało. Gdybyśmy się nie spotkali mogło nie być tak dobrze, ponieważ widziałam różnicę między tym jak byłam przygotowana przed i jak odpowiadałam na pytania po naszych wspólnych przygotowaniach. Pan Arkadiusz zwrócił uwagę jak niuanse językowe, które potrafią w dużym stopniu wpływać na to co chcemy przekazać rekruterowi, a jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach. Nieoceniona pomoc. Ogromna wiedza oraz doświadczenie. Jestem ogromnie wdzięczna. Gdy będę potrzebowała pomocy w przyszłości - wiem już do kogo dzwonić;). Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo sie cieszę, że mogłem pomóc ;) Polecam zgłębić książkę, którą poleciłem! Przyda się na pewno na przyszłość podczas kolejnych rekrutacji. Warto to zrobić, ponieważ to jedno krótkie spotkanie (interview), może zadecydować o ważnym kawałku naszego życia, czyli pracy. Powodzenia życzę ;)

avatar
Bogdan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2018

Pan Arkadiusz do profesjonalista, którym wszystkim polecam zajęcia online. Cieszę się, że skorzystałem z tej opcji, ponieważ nie musiałem nigdzie dojeżdżać. Moje umiejętności językowe wzmocniły się i wreszcie zacząłem mówić po wielu latach nauki. Byłem trochę sfrustrowany na początku moimi brakami. Pan Arek pokazał mi, że trzeba po prostu mówić i wyciągać wnioski. Nie ma innej drogi. Polecam. Pozdrawiam z Berlina ;)

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Dziękuję Panie Bogdanie. Do zobaczenia online ;)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2018

Dziękuję za współpracę. Doceniam pełen profesjonalizm. Bardzo się cieszę, że osiągnąłem mój poziom języka angielskiego. Nie jest jeszcze płynny, ale porozumiewam się komunikatywnie. Przez lata uczyłem się z nauczycielami gdzie przerabiałem kserówki i słuchałem nagrań. Myślałem, że w ten sposób nauczę się angielskiego. Poprzedni nauczyciel dużo mnie poprawiał podczas spotkania. Za każdym razem bałem się mówić, mimo lekcji każdego tygodnia. Myślałem, że tak po prostu musi być. Zmieniło się to, gdy poznałem Pana Arka, który pokazał mi, że trzeba podejść do tego zupełnie inaczej, że to ja mam mówić, a nie lektor. Najlepszy nauczyciel jakiego miałem. Bardzo dziękuję i szczerze polecam innym spotkania.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo dziękuję. Motywuje do działania i ciągłego podnoszenia standardów !!!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2018

Bardzo dziękuję Panu Arkadiuszowi za dotychczasową współpracę. Mam nadzieję, że znajdzie Pan jeszcze dla mnie czas w przyszłości mimo wyjazdu, ponieważ bardzo cenie sobie spotkania. Oprócz angielskiego mamy wiele wspólnych tematów, czasami jest zabawnie - co jest ważne też podczas takich spotkań. Spotkania wszystkie przebiegały bardzo profesjonalnie i rzeczowo. Barierę językową pokonałem już w pierwszych miesiącach, nie boję się mówić. Mój angielski (mimo, że był zardzewiały) znacznie się poprawił. Jestem też pewniejszy siebie. Jestem świadomy, że wiele jeszcze przede mną, ale już jestem wdzięczny za pomoc. Jeszcze raz bardzo dziękuję i wszystkim bardzo polecam. Pan Arkadiusz to ekspert w swojej dziedzinie. Dobrze, by było gdyby było więcej takich nauczycieli.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2018

Cóż mogę napisać więcej niż to co jest napisane w innych opiniach Wszystko potwierdzam.;) Bardzo serdecznie dziękuję za piękną współpracę z Panem Arkiem. Nasze spotkania dotyczyły przygotowania do wyjazdu zagranicznego (USA). Jestem gotowy i spokojny. Umiejętności językowe poszybowały do góry bardzo dynamicznie przez te kilka miesięczny. Muszę przyznać, że dawno nie spotkałem nietuzinkowej osoby z tak obszerną wiedzą na temat psychologii oraz motywacji. Ekspert w swojej dziedzinie. Jeśli będzie jeszcze okazja w przyszłości - na pewno wiem do kogo zadzwonić! Bardzo Panu dziękuję i Pozdrawiam Serdczenie

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2018

Bardzo, bardzo polecam. Do Pana Arka trafiłam z tragicznym angielskim, a jako dyrektor dużej firmy musiałam nauczyć się mówić szybko. Wstydziłam się swojego języka i było mi głupio, że go nie znam na tym stanowisku. Po rozmowach i konsultacjach oraz sugestiach Pana Arka zmieniło mi się myślenie na bardziej "konstruktywne". Ogromnie to pomogło w przełamaniu bariery językowej. Czuję się znacznie pewniej. Wiele przede mną, ale teraz wiem, że jestem w naprawdę dobrych rękach. Mimo początkowego sceptycyzmu, konwersacje są podstawą, by się nauczyć mówić. Zero kserówek, książek, czy filmików. Dziękuję za pomoc! Coach i nauczyciel w jednym

avatar
Arkadiusz Dabrowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2018

Dziękuję serdecznie za pomoc Pana Arka, która jest nieoceniona. Przez cały czas konwersujemy, co daje bardzo dobre efekty podczas spotkań z obcokrajowcami w pracy. Do spotkań jest zawsze przygotowany i przy tym bardzo profesjonalny. Nigdy nie przełożył żadnego spotkania - bardzo to cenie. Myślałem, że będę wiecznie się uczył, przerabiał materiały i jakoś się może nauczę. Nie wiedziałem za co się zabrać. Pan Arkadiusz pokazał mi, że do tego trzeba podejść zupełnie inaczej niż myślałem. Teraz mam konkretną ścieżkę i konkretne kroki do wykonania, bym mógł dojść do płynności językowej. Jest to logiczne i sensowne. Cieszę się, że ja (oraz moja żona) możemy uczyć się u Pana Arka.

avatar
Rafał Cybulski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2018

Od 6 miesięcy spotykam się z Arkiem. Mam 2 spotkania w tygodniu. Cieszę się, że mogłem trafić na specjalistę w swojej dziedziwnie, ponieważ...jest po prostu super. Arek łączy dziedzine języa angielskiego oraz psychologii, co jest bardzo ciekawym połączeniem. Metoda bardzo mi odpowiada, jak również atmosfera podczas zajęć oraz sposób komunikacji, umawiania się na spotkania. Bardzo profesjonalnie i merytorycznie podchodzi do ucznia. Otrzymałem więcej niż oczekiwałem. Jestem bardzo wdzięczny, że znajomy polecił mi spotkania z Arkiem. Polecam wszystkim tym, którzy borykają się z barierą językową, boją się mówić, boją się oceny innych osób oraz tych, którzy chcą dojść do płynności językowej. Wiem, że sporo przede mną (mojej własnej pracy), ale to fajna praca jest ;). Polecam. Wystawiam 6/5 ;)

avatar
Kamıl
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2018

Zajecia sa prowadzone profesjonalnie, z poczuciem humoru i bardzo konkretnie. Po 6 miesiącach wspólnej nauki, mogę śmiało powiedzieć że nie wyobrażam sobie lepszego korepetytora! Dzięki Arkowi nie krępuję się odezwać i jestem pewny siebie. Arek stosuje ciekawe formy nauczania, jest bardzo kreatywny. Dzięki tym spotkaniom przełamałem barierę w mówieniu i swobodnym porozumiewaniu sie. Jestem pewniejszy siebie podczas rozmow. Jest profesjonalistą. Czuć, że ma doświadczenie w tym co robi. Jak najbardziej polecam zajęcia z Arkiem. Bardzo, bardzo dobre zajęcia, nastawione głównie na konwersacje. Coach i psycholog w jednym ! Nie moglem trafic lepiej

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2018

Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie i konkretnie. Cieszę się, że dokonałem dobrego wyboru. Jest sensownie, logicznie, konkretnie. Pan Arek potrafi motywować do dalszej pracy i znaleźć to co nie działa. Podsyła również lektury związane z rozwojem osobistym. Ma ogromną wiedzę na ten temat. Widać, że dysponuje psychologiczną wiedzą na temat ludzi i działania umysłu. Jest to naprawdę bezcenne jeśli chodzi o uczenie się, ponieważ miałem kilku nauczycieli wcześniej i znam różnicę. Sam (dobry) nauczyciel od angielskiego, zna dobrze angielski i często nie potrafi pomóc w innych obszarach, dlatego tak bardzo cenie te spotkania. Uważam nawet (jako menadżer), że powinien brać znacznie więcej za swoje usługi. Naprawdę warto! Zdecydowanie polecam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2018

Profesjonalnie prowadzone zajecia ,profesjonalny teacher .
Uczęszczam na zajęcia od pół roku, dostrzegam duży postęp w przełamaniu bariery językowej i płynności w mówieniu.
Nigdy wczesniej nie miałam tak pozytywnego nastawienia do nauki jezyka angielskiego.Aby sie przekonać ,trzeba samemu spróbować . Zdecydowanie polecam !

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2018

Z całą przyjemnością wystawiam Panu Arkowi najwyższą notę jaką mogę, który sprawił, że wreszcie mogę mówić swobodnie. Nie wiem jakim cudem mogłam wierzyć, że nauczę się mówic przerabiająć książki z nauczycielem albo wiecznie czegoś słuchając. Profesjonalnie, konkretnie, rzetelnie i bardzo merytorycznie. To co odróżnia Pana Arka od innych to na pewno to, że ma wiedzę psychologiczną, która pomogła mi uporać się z barierą językową. A to rzadkość wśród nauczycieli. Polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2018

Miałam bardzo dużo korepetytorów i nauczycieli języka angielskiego. Z każdym kolejnym wydawało mi się, że nigdy nie osiągnę takiego stanu, w którym bez problemu będę mówić. Dziś mogę powiedzieć, że mówię ! Dzięki Arkowi nie krępuję się odezwać. Wszystko dlatego, że lekcja z Arkiem polega na ciągłym mówieniu w języku angielskim. Do nauki mobilizują bardzo formy nauczania Arka - rozmowy na tematy, które sama wybrałam i które są mi potrzebne, sprawdzanie słownictwa, za pomocą układania zdań, challenge. Arek podsyła także wiele ciekawych materiałów do ćwiczeń. Jest wymagający, ale lekcje z nim nie są stresujące. To że zdecydowałam się na lekcje z Arkiem, to najlepszy wybór życia . Jestem bardzo wdzięczna. DZIĘKUJĘ I SERDECZNIE POLECAM !

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2018

Polecam zajęcia u Pana Arka. Przede wszystkim za profesjonalne podejście. Chciałam przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku. Tok zajęć został dobrany indywidualnie do moich potrzeb. Podczas zajęć Arek zwracał uwagę na wymowę, dobór odpowiedzi i podstawę podczas rozmowy. Po zajęciach dostawałam na maila odpowiedź ze wskazówkami nad czym pracować i materiałami do przygotowania się. Dzięki współpracy z Arkiem czułam się pewniej, co chodzi o moje umiejętności, wiedziałam na co zwrócić uwagę i co poprawić w moich wypowiedziach po angielsku. To pierwszy nauczyciel, który zwracał uwagę na wszystkie te elementy. Także dziękuję i naprawdę polecam :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2018

Witam, bardzo serdecznie polecam korepetycje języka angielskiego u Arka. Wcześniej korzystałam z lekcji u innych korepetytorów jednak bez rezultatów w mówieniu. Dopiero lekcje z Arkiem przyniosły pozytywne efekty w nauce angielskiego. Arek posiada najlepsze przygotowanie merytoryczne i metodyczne. Jest osobą kompetentną i cechującą się profesjonalizmem. Z ogromną cierpliwością i zapałem wyjaśnia i tłumaczy wszystkie kwestie związane z poruszanymi tematami. Arek stosuje ciekawe formy nauczania, jest kreatywny i pomysłowy. Bardzo ważny jest, że przez cały czas trwania spotkania rozmawia się po angielsku. Jednym z komunikatywnych ćwiczeń był 5 - dniowy challange, który pozwolił na sprawdzenie nabytych umiejętności językowych. Dzięki tym spotkaniom przełamałam barierę w mówieniu i swobodnym porozumiewaniu. Uważam, że nauczyciel, który jest wymagający i jednocześnie motywujący umożliwia osiągnięcie coraz lepszych rezultatów w nauce języka obcego. Z całą pewnością polecam zajęcia z Arkiem.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2018

Miałam przed Arkiem kilku nauczycieli, jednak Arek okazał się najlepszy. Bardzo odpowiada mi sposób prowadzenia zajęć. Konwersacje na tematy, które ja wybieram, które chcę lub są mi potrzebne. Do tego po każdych zajęciach zestaw słówek do nauki. Sposoby nauczania Arka mobilizują do systematycznej nauki, między innymi przez odpytywanie ze słówek z kilku ostatnich lekcji. Ważne dla mnie, że nie odpytuje z samych słówek, tylko mam budować całe zdanie z danym słowem, co uważam jest o wiele bardziej efektywniejsze w nauce. Jest profesjonalistą, nigdy nie odwołał zajęć. Czuć, że ma doświadczenie w tym co robi. Jak najbardziej polecam zajęcia z Arkiem.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2017

Od zawsze miałam problem z angielskim.Z każdym kolejnym korepetytorem uświadamiałam sobie to coraz bardziej. Kiedy miałam coś powiedzieć po angielsku to miałam "kluche w gardle", mokre i trzęsące się ręce. Jedynym słowem paraliżował mnie strach. Dopiero kiedy trafiłam do Arka wszystko się zmieniło. Okazało się że problem tkwi w moim nastawieniu. Na początku pracowaliśmy coachingowo abym przekonała samą siebie że mogę i potrafię mówić po angielsku. I się udało teraz gdy zaczepi mnie na ulicy obcokrajowiec to staram mu się pomóc a nie uciekam i udaje że Go nie słyszę a to wszystko dzięki Arkowi. To On pokazał mi że potrafię mówić :)
Uczęszczałam również do Arka na zajęcia cochingowe, które bardzo mi pomogły, długie rozmowy, wie zapisanych kartek z zadaniami uświadomiły mi że wszystko zależy ode mnie i robię aby ją byla zadowolona.
Arek jest profesjonalistą w każdym calu. Wielkim atutem, który wywyższa go spośród innych jest fakt że jest cochem, gdyż czasem zwykła rozmowa która pomoże znaleźć problem jest lepszym rozwiązaniem niż kolejnych zdań np. z gramatyki. Jestem wdzięczna za to że trafiłam na Arka, dzięki temu może nastawienie zmieniło się nie tylko do angielskiego ale również do życia .POLECAM :)

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo się cieszę, że mogę pomóc ! Trzymam dalej kciuki i służę pomocą ;)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2017

Wszystkim polecam lekcję języka angielskiego z Arkiem. Zajęcia dobrane indywidualnie do potrzeb. Moim problemem była wiara, że kiedykolwiek mogę rozmawiać po angielsku. Konwersacje z Arkiem całkowicie to zmieniły. Zdecydowanie nie mogłam trafić lepiej.

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Dziękuję Bardzo Beata!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Z całego serca mogę polecić lekcje języka angielskiego u Pana Arka! Pan Arek jest osobą bardzo kompetentną, profesjonalną i cierpliwą. Indywidualnie podchodzi do każdego ucznia, wsuchując się w jego potrzeby. Przekazuje wiedzę w sposób przystępny i niekonwencjonalny. Bardzo ciekawe zajęcia, prowadzone w luźnej atmosferze, nastawione głównie na konwersacje i osiągnięcie postawionego sobie celu. Lekcje z Arkiem to sama przyjemność - elastyczność, zaangażowanie, podążanie za potrzebami ucznia, motywacja do nauki a przede wszystkim dużo śmiechu. Zajęcia z takim nauczycielem to czysta przyjemność!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2017

Z angielskim nigdy nie było mi po drodze i uważałem że nigdy się tego nie nauczę. Gdy postanowiłem znaleźć nauczyciela i trafiłem na Arka myślałem że po miesiącu mi się znudzi i jak zwykle nic z tego nie będzie. Arek potrafi zachęcić i zmotywować, podsyła fajne i ciekawe materiały, można z nim pogadać na wszystkie tematy. Nauka angielskiego wkońcu zaczęła przynosić efekty. Dzięki elastycznym godzinom spotkań zawsze znajdzie czas aby sie spotkać i porozmawiać. Podsumowując mogę opisać Arka jednym słowem: PROFESJONALISTA

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2017

Długo zastanawiałam się nad wyborem odpowiedniego nauczyciela i teraz wiem że dobrze wybrałam. Zajęcia z Arkiem przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze. Umie zachęcić i zmotywować do nauki. Kładzie duży nacisk na konwersację , jednocześnie zwracając uwagę na gramatykę, którą świetnie potrafi wytłumaczyć. W ciągu kilku miesięcy przygotował mnie na tyle, że lecąc do Stanów nie miałam problemów z komunikacją. W bardzo fajny sposób potrafi przełamać barierę mówienia. Do każdej lekcji jest profesjonalnie przygotowany. Po zajęciach dostaję słówka i materiały do ćwiczeń. Mimo że jest wymagający, lekcje z nim nie są stresujące. Wszystkim polecam naukę z Arkiem.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2017

Wszystkim polecam zajęcia z Arkiem! Lekcje prowadzone w bardzo miłej i luźnej atmosferze, ale nie oznacza to, że nic można nie robić, profesjonalista w każdym calu. Skupia się na tych zagadnieniach, które są potrzebne danej osobie nie zaprzątając głowy szesnastoma czasami, jest bardzo elastyczny i z łatwością dopasowuje poziom zajęć do aktualnej wiedzy studenta. Podczas spotkań skupia się na dialogu dzięki czemu łatwiej się przełamać i zacząć używać język angielski w codziennym życiu. Po każdych zajęciach wysyła email z cała masą słówek, które na następnym spotkaniu lepiej znać ;), oprócz tego zadania praktyczne, tłumaczenia zdań, gramatyka zadawana i do wykonania w domu. Dzięki Arkowi po 6 miesiącach nauki (zaczynałem praktycznie od zera) obecnie jestem w stanie załatwić wszystkie podstawowe sprawy z życia codziennego oraz w mojej pracy (logistyka). Jeszcze raz polecam treningi z Akiem, ponieważ to bardzo sympatyczny, wymagający człowiek, który potrafi zmotywować do pracy.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2017

Zdecydowanie polecam zajęcia z Arkiem. To profesjonalny i bardzo cierpliwy nauczyciel. Zajęcia są prowadzone w miłej i bezstresowej atmosferze. Arek potrafi w prosty sposób wytłumaczyć niezrozumiałe zagadnienia. Skupia się przy tym na rzeczach istotnych przez co nauka jest bardziej efektywna. Na zajęciach nacisk kładziony jest na dialog co skutecznie przełamuje bariery w mówieniu. Zajęcia mijają w mgnieniu oka;) Arek to bardzo sympatyczna i kompetentna osoba ale również wymagająca. To idealny nauczyciel dla osób którym brakuje motywacji do nauki. Serdecznie poleca naukę z Arkiem!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2017

W listopadzie 2016 roku postanowiłam zacząć na nowo moją przygodę z językiem angielskim ze względu na rozpoczęcie pracy w międzynarodowej firmie. Uważam, że podjęłam bardzo dobrą decyzję decydując się na lekcje z Arkiem :) To świetny nauczyciel, zawsze świetnie przygotowany do zajęć - dopasowuje je do poziomu ucznia, a po każdej lekcji otrzymuję maila ze słownictwem do powtórzenia, mam stały dostęp do materiałów także mogę w każdej chwili do nich zajrzeć i przypomnieć sobie swoje braki.
Moim problemem był ubogi zasób słownictwa, mimo szczerych chęci ciągłego rozmawiania po angielsku z kim popadnie :) po 6 miesiącach nauki śmiało mogę przyznać, że to dzięki Arkowi zyskałam swobodę swoich wypowiedzi i nie mam problemu z szybkim przestawieniem się z języka polskiego na angielski.
A do tego wielkim plusem jest możliwość odbywania zajęć poprzez Skype.
Polecam w 101%! :)

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2017

Lekcje przygotowane i dopasowane do poziomu ucznia, realizowane zgodnie z wcześniejszymi założeniami. Wysoki poziom zaangażowania - polecam.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2017

Witam bardzo polecam Arkadiusza. Przygotowywał mnie do interview na kierowce. Otrzymałem mnóstwo dobrych wskazówek jak i słownictwa związanego z dziedziną transportu, kierowania pojazdem itp. Mega Polecam :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2017

Pan Arek bardzo sprawnie i kompetentnie pomógł mi nadrobić zaległości z j.angielskiego przygotowując mnie do rozmowy kwalifikacyjnej. Podsyłał pytania,zwroty,słówka. Przeprowadzał ze mną wzory rozmów o pracę.Polecam każdemu zainteresowanemu,a sama z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z wiedzy ,pomocy i sympatii Pana Arka/

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2017

Bałam się rozmawiać po angielsku, bo przede wszystkim skupiałam się na tym żeby nie popełniać żadnych błędów gramatycznych co w rezultacie całkowicie mnie blokowało. Pan Arek bardziej wierzył w mój angielski niż ja sama. Takie nastawienie spowodowało że i ja zaczęłam wierzyć w siebie a wkrótce potem mówić po angielsku. Lekcje są przyjemnością ale najważniejsze skuteczne. Jestem wdzięczna. Szczerze polecam.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2017

Mój angielski był bardzo zardzewiały (ponad 20 lat nie używałem), ciężko przychodziło mi powiedzenie choćby kilku słów a musiałem go błyskawicznie odświeżyć z uwagi na zmianę pracy. Arka znalazł kolega, który był w podobnej sytuacji. Po zapoznaniu się z opiniami umówiłem pierwsze testowe spotkanie. To był strzał w dziesiątkę, natychmiast umówiliśmy się na zajęcia przez następnych kilka miesięcy.
Arek świetnie prowadzi zajęcia i ma dużo doświadczenia. Udział w nich to była prawdziwa przyjemność. Obecnie sam sprawdzam poziom języka angielskiego w procesach rekrutacyjnych, które prowadzę - to wszystko dzięki Arkowi!
Zdecydowanie polecam!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2017

Szukając pomocy z przezwyciężeniem strachu przed mówieniem w języku anglielskim trafiłem w internecie na opinie o Arku. Postanowiłem zaryzykować i umówiłem się na spotkanie. Była to jedna z najlepszych decyzji jakie podjąłem w ostatnim czasie. Atmosfera na zajęciach oraz przyjęta przez niego metoda na dotarcie do mnie i przełamanie barier spowodowały, że po 3 miesiącach jestem w stanie normalnie i bez stresu komunikować się w języku angielskim. Nie sądziłem, że będzie to możliwe. Jeżeli ja mogłem to zrobić to każdy z Was może. Bardzo serdecznie i szczerze polecam. Zdecydowanie warto!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2017

W listopadzie zeszłego roku, ponownie postanowiłam rozpocząć moją przygodę z nauką języka angielskiego. Znajoma powiedziała mi o nauce przez skypa i tak oto znalazłam Arka. Po każdym naszym spotkaniu jestem naładowana pozytywną energią która przenosi się na działanie. Zaczęłam wierzyć, że mi się uda, że nie jestem jedyną osobą która ma problem z angielskim, że człowiek który nie popełnia błędów nigdy się nie nauczy. Arek jest osobą której praca jest pasją i to się czuje. Jest świetnym nauczycielem i świetnym coachem. Nie mogłam trafić lepiej!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2016

Niezmiernie się cieszę, że trafiłam na takiego nauczyciela jak Arek, który nie tylko w profesjonalny i indywidualny sposób prowadzi lekcje angielskiego, ale również jest świetnym coachem. Motywuje, potrafi jasno i rzeczowo tłumaczyć zasady w j. ang, jak również udziela cennych porad :) Już po jednej lekcji z Arkiem poczułam większą pewność siebie w porozumiewaniu się w j. angielskim, co przełożyło się na płynniejszą i swobodniejszą rozmowę z moim kolegą z Grecji. Każda lekcja mijała mi błyskawicznie i z niecierpliwością czekałam na kolejną. Z czystym sumieniem polecam naukę z Arkiem !

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2016

Zajęcia prowadzone są w bardzo kompetentny sposób, zawsze świetnie przygotowane. Podczas lekcji można zarówno przełamać barierę językową, podszkolić słownictwo, jak również zdobyć nawyk mówienia w odpowiednich formach. Polecam zajęcia z Panem Arkadiuszem wszystkim tym, którym zależy na efektach i profesjonalnym podejściu :) Jeszcze raz gorąco polecam !!! :)

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2016

Uczęszczam już 4 miesiąc na zajęcia z języka angielskiego do Pana Arkadiusza. Pan Arek prowadzi zajęcia zupełnie w inny sposób niż jest to w szkole, czy u innych korepetytorów. Przede wszystkim skupia się na dialogu, który przełamuje bariery w porozumiewaniu się w języku angielskim. Polecam.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2016

Kiedy już będę starą, pomarszczoną babuleńką, usiądę wygodnie w fotelu z kieliszkiem naleweczki i opowiem swoim wnukom o ... Panu Arkadiuszu:).
Opowiem im o świetnym nauczycielu i interesującym człowieku, który spełniając swoje życiowe pasje uczy innych z zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Podczas nauki języka angielskiego najważniejsze było dla mnie, aby: lekcje były "szyte na miarę" (czyli dopasowane do mnie i moich potrzeb), nauczyciel był skupiony i uważny podczas lekcji - był "tu i teraz" (niby banał, ale moi poprzedni nauczyciele mieli z tym spory problem) oraz były elastyczne godziny spotkać. To wszystko znalazłam podczas lekcji z Arkadiuszem. A dodatkowo mogę zawsze liczyć na wsparcie i motywację, gdy mam gorszy czas i przestaję wierzyć w siebie. Arek ma też w sobie pewien rodzaj spokoju i pewności siebie, który i mnie się udziela - dzięki temu wierzę, że uda mi się osiągnąć wyznaczony cel.

Arek, dzięki za wszystko, a przede wszystkim za to, że udowadniasz mi, że strach ma tylko "wielkie oczy" i stać mnie na więcej niż sama sądziłam;).

avatar
Dominika Soperczak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2016

Muszę przyznać, że początkowo byłam bardzo sceptyczna co do
formy zajęć. Po kilkuletniej nauce języka w szkole zaskoczył mnie fakt, że w trakcie lekcji nie będziemy korzystać z książek i zeszytów. Skoro jednak ta „standardowa”-szkolna forma nauki u mnie się nie sprawdziła, postanowiłam spróbować alternatywnej, zaproponowanej przez Pana Arka. I to był strzał w dziesiątkę.
Nauka języka z Panem Arkiem to przede wszystkim rozmowa w języku obcym z naciskiem na te elementy, które wcześniej zdiagnozował jako kluczowe w moim, konkretnym przypadku. Dzięki swobodnej atmosferze zajęć nie stresuję się, co wcześniej było moją zmorą i potęgowało barierę językową. Po kilku zajęciach zdałam sobie sprawę, że tak naprawdę każdy niezależnie od talentu lingwistycznego może nauczyć się języka obcego. Wystarczy regularnie słuchać, uczyć się słówek i dodatkowo raz w tygodniu spotykać się na konwersacji w miłej atmosferze "przy herbacie"
Po 8 h zajęć stwierdzam, że zajęcia z Panem Arkiem są dla każdego kto chce zacząć mówić i myśleć po angielsku, porozumiewać się bez problemów i barier oraz przekonać się, że nauka angielskiego może być przyjemnością. Serdecznie polecam!

avatar
Piotr Dudek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2016

Mogę z czystym sercem polecić Pana Arkadiusza. To profesjonalista. Spotkania z nim nie tylko podnoszą poziom angielskiego, ale też są treningiem auto-motywacyjnym. Pan Arkadiusz potrafi słuchać ludzi. Zajęcia prowadzone są od początku do końca po angielsku w sposób zaplanowany. Każda z lekcji kończy się wysłaniem listy słów na adres mailowy. Na następnej lekcji znajomość zwrotów poddana jest weryfikacji. W razie potrzeby odświeżana jest również gramatyka. Lekcje z Panem Arkadiuszem są warte swojej ceny. Polecam.

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2016

Po intensywnym miesiącu współpracy (3 razy w tygodniu ) z Panem Arkadiuszem nad poprawą moich umiejętności z języka angielskiego w końcu przełamałem barierę językową, która przeszkadzała mi w poszukiwaniu pracy. Czuję się teraz pewniej, wiem co umiem a co muszę jeszcze poprawić. Spotkania połączone z treningiem motywacyjnym dały świetne rezultaty a jest to dopiero początek moich zmagań. Wszystkie wskazówki zarówno z języka jak i z treningu pomogły mi stanąć na nogi i zmotywowały mnie do działania.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2016

Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Arkadiusza. Od trzech miesięcy spotykamy się dwa razy w tygodniu na Skypie. Moja umiejetność konwersacji zdecydowanie się poprawiła i uważam, że moja bariera językowa została przełamana. Zajęcia są dostosowane indywidualnie do ucznia. Odpowiednio do danego tematu są przeprowadzane symulacje, przykładem jest dzwonienie do hoteli za granica i uzgadnianie szczegółów zakwaterowania. Dzięki temu angielski jest ćwiczony w "naturalnym środowisku".

Pan Arek wysyła po każdym spotkaniu słownictwo, które jest regularnie powtarzane. W razie potrzeby jest rownież powtarzana i odświeżana gramatyka. Potrzebne materiały są udostępniane przez Pana Arka. Uważam Pana Arka za osobę zaangażowaną i rownież bardzo cenię fakt, że zawsze można się dogadać w sprawie terminów lekcji.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2016

Arek jest bardzo profesjonalnym nauczycielem. Nasze spotkania pozwoliły mi w bardzo krótkim czasie przełamać "barierę" językową. Arek dysponuje ciekawymi materiałami, które świetnie odzwierciedlają rzeczywiste potrzeby, udziela fenomenalnych wskazówek i pokazuje jak korzystać ze zdobytej już wiedzy w praktyce. Jeśli chcecie w krótkim czasie nauczyć się mówić w języku angielskim i wyrażać w nim swoje myśli wybór Arka na swojego nauczyciela będzie idealny! Z Arkiem osiągnięcie sukcesu jest na wyciągnięcie ręki. Dzięki za pomoc!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2016

Dzięki Arkowi na zajęcia zawsze przychodzę zmotywowany. Po 2 miesiącach zajęć czuję ogromy progres w swoim angielskim - w końcu mówię. Arek prowadzi zajęcia w sposób interesujący, w pełni zaplanowany. Lekcje gównie polegają na konwersacji w języku angielskim. Z całego serca polecam zajęcia z Arkiem. Już wiecie kogo wybrać jako nauczyciela języka angielskiego :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2016

Jest to mój pierwszy kurs językowy przez Skype i nie mam porównania z zajęciami prowadzonymi przez innych nauczycieli, zatem moja opinia nie będzie nazbyt obiektywna.
Pana Arkadiusza wybrałem ze względu na dużą ilość pozytywnych komentarzy zamieszczonych w serwisie e-korepetycje i muszę przyznać, że się nie zawiodłem. Do podstawowych zalet wspomnianego nauczyciela należy prawdziwa chęć nauczenia kursanta języka angielskiego. Oprócz tego należałoby wymienić elastyczność w harmonogramie zajęć, co może być dużą zaletą dla zapracowanych osób, a także spore poczucie humoru, które pomaga w nauce i sprawia, że zdobywanie wiedzy nie jest nudne.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2016

Arek nauczył mnie tego, czego dotąd nie nauczyłam się przez gimnazjum, technikum oraz studia - pokazał jak można spojrzeć na czasy w szerszym kontekście, całościowo. Dzięki temu łatwiej jest zrozumieć różnice pomiędzy wszystkimi czasami. Co na początku wydaje się przerażające ;).

Jest elastyczny jeśli chodzi o terminy i sposób prowadzenia zajęć. Na zajęciach ​uczy​ nie tylko​ mówić, ​ale również myśleć w języku angielskim.

Poza tym, że jest dobrym nauczycielem angielskiego (co potwierdzają tu wszystkie opinie) jest też dobrym i uczciwym człowiekiem.

Reasumując - polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Jeżeli chcesz się przełamać, mówić po angielsku w krótkim czasie, naprawdę polecam. Arek stosuje naprawdę ciekawe metody nauczania, motywuje i zachęca do rozwijania.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2016

Jeżeli czytasz tę opinię na pewno stoisz przed wyborem odpowiedniego korepetytora, nauczyciela dla siebie, swojego dziecka albo pracowników. Ja byłem na Twoim miejscu kilka miesięcy temu. Wybór padł na Arka, czy słusznie? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Co wyróżnia Arka na tle konkurentów? Przede wszystkim nieszablonowe podejście do nauczania.

Uczyłem się angielskiego całą podstawówkę, gimnazjum, szkołę średnią i studia. Na każdym etapie nauczania schemat był ten sam. Przede wszystkim podręcznik i nauczyciel, którego celem było realizowanie programu a nie nauczenie posługiwania się językiem.

Arek największy nacisk kładzie nie na podręcznik tylko na rozmowę po angielsku. Lekcje z nim to nie odtwarzanie schematów znanych z podstawówki tylko prawdziwa rozmowa. Pewnie pomyślisz teraz: ale ja nie umiem rozmawiać po angielsku. Arek szybko wyprowadzi Ciebie z błędu oraz pozwoli przełamać barierę w mówieniu. Z Arkiem rozmawiasz jak z dobrym kolegą a lekcje prowadzone w absolutnie bezstresowej atmosferze ułatwią zapamiętywanie.

Opinie wystawiłem na podstawie ponad 30 lekcji przez Skype.
Niby błahostka ale wcale nie oczywista dla niektórych nauczycieli – Arek posiada stabilne łącze internetowe, oraz dobry mikrofon.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2016

Arek udowodnił mi, że nauka angielskiego to w dużej mierze przełamanie barier:) W dwa miesiące sprawił, że nie czułam stresu idąc na spotkanie po angielsku. Fajna atmosfera, ciekawe i co ważne bardzo praktyczne zajęcia:) Polecam!!!:)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2016

Przełamałem barierę mówienia, teraz pozostaje nauczyć się słówek. Arek potrafi motywować do mówienia w języku angielskim, a jego techniki nauki obnażają wady "kserówkowych nauczycieli". Arek nie zna całego słownika na pamięć, czego też nie ukrywa. Dla mnie było to ważne podczas nauki. Jest szczery i nie udaje nikogo, dlatego atmosfera sprzyja efektywnej nauce.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2016

Arek pomaga przełamywać bariery w mówieniu, jestem mu za to bardzo wdzięczna, chodzę do niego na zajęcia dopiero od kilku miesięcy, ale czuję się dużo bardziej komfortowo mówiąc po angielsku, tego chciałam i chcę dalej udoskonalać i wiem że z Arkiem to możliwe;) bardzo polecam Arka każdemu kto wykazuje chociaż niewielkie chęci do nauki angielskiego, postępy zobaczy bardzo szybko a chęci do nauki angielskiego wzrosną na 100 pro;)

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2016

Przed wyborem korepetytora byłem na tej stronie i czytałem te wszystkie dobre opinie o Arku. Pomyślałem wtedy, ciekawe ile obiektywizmu jest w osobach piszących same superlatywy.
Po dwóch miesiącach nauki i efektach, które do momentu poznania Arka wydawały się nieosiągalne, jestem wdzięczny tym wszystkim osobom, które podzieliły się ze mną opinią o Arku.
Arek przede wszystkim jest wielkim profesjonalistą o ogromnej wiedzy nie tylko jako nauczyciel języka angielskiego ale także jako coach i motywator. Jak się okazuje takie połączenie Arka wiedzy i umiejętności było dla mnie strzałem w dziesiątkę, ponieważ oprócz sprawy nadrzędnej, czyli wielkich postępów w nauce angielskiego, wynoszę ze spotkania także wartości dodane takie jak np. przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim oczywiście. Blokada przed rozmową w j. ang. została przełamana i teraz z nieporównywalnie większą ochotą i pewnością siebie rozmawiam w tym języku. Ale żeby nie było, że wszystko jest tak idealnie to chciałbym wszystkich uprzedzić, że godzina u Arka mija jak dla mnie zbyt szybko :)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2016

Jeśli szukacie osoby, która wypracuje z wami "automatyczne mówienie" przy wykorzystaniu różnych form nauki to polecam serdecznie lekcje z Arkiem. To na czym się skupialiśmy w trakcie lekcji/rozmów pozostało w mojej pamięci czego nie uczyniło wiele lat nauki w szkole, gdzie materiał przerobiony na lekcjach umykał w niepamięć :-) Arek - dziękuję !

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2016

Spotkania z Arkiem motywują nie tylko do zwiększenia kompetencji językowych, ale i do pracy nad własnym sobą. Jednak co najważniejsze, przynoszą wymierne rezultaty. Arek pomógł mi określić cele i drogę, jak je osiągnąć. Sukcesywnie przerabiamy materiał, a forma w jakiej odbywają się zajęcia przełamuje barierę mówienia. Bez wahania polecam wszystkim niezdecydowanym po pierwsze ten sposób nauki, a po drugie prowadzącego. Z pewnością nie pożałujecie.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2016

Dopiero lekcje z panem arkadiuszem pozwoliły mi na start w mówieniu po angielsku kontynuuje i myślę że to jest rozwiązanie dla ludzi którzy nie wierzę w siebie albo znajdują w sobie inny powód na brak postępów w nauce języka

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2016

Jeśli kiedykolwiek uczyłeś się angielskiego i do tej pory nic nie umiałeś Arek odpowie Ci dlaczego. Potrafi znaleźć sposób, zmotywować do działania i sprawić że z przyjemnością będziesz uczył się języka, a co najważniejsze w szybkim czasie zobaczysz efekty. Jak się to robi: praktyka, zabawa, przyjemność i na końcu efekty.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2016

Polecam Arka szczególnie osobą wymagającym, które mają problemy w znalezieniu odpowiedniego nauczyciela. Innowacyjny sposób nauczania, dobre podejście do ucznia a przy tym niewielki wysiłek by już po kilku zajęciach zauważyć znaczną różnicę.

avatar
Joanna i Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2016

Bardzo dobry nauczyciel. Nasz synek nie moze sie doczekac dnia, w którym ma angielski. Najbardziej jednak zaskoczyło nas to, że na wakacjach dogadywał się z kolegami po angielsku bez problemu. Polecamy gorąco!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2016

Pan Arek uczył moich synów przed wyjazdem do szkoły anglojęzycznej. Chłopcy nabrali lekkości w posługiwaniu się językiem angielskim, podciągneli oceny w szkole. Pan Arek był niezwykle cierpliwym, profesjonalnym i rzetelnym nauczycielem. Nawiązał szybki kontakt z dziećmi. Wspaniały nauczyciel!!!

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Bardzo dziękuję i życzę powodzenia w Wietnamie. Trzymam kciuki za angielski chłopaków ;)

avatar
Stas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2016

Zajecia z Panem Arkadiuszem poprawily moje oceny bardzo dobrze, z jedynek na 4 ki i 5 tki. Lekcje sa bardzo ciekawe. Stas, Gimnazjum

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2016

Bardzo długo szukałam odpowiedniego nauczyciela, który zrozumie moje potrzeby językowe, pomorze mi postawić sobie cele i je systematycznie realizować. Ponadto będzie stale motywował swoim pozytywnym nastawianiem i zaangażowaniem. Arek właśnie taki jest. Jest też wymagający ale lekcje z Nim to sama przyjemność. Dla osób które moją problemy z odblokowaniem się, boją się mówić są zrażeni wcześniejszymi lekcjami angielskiego w szkole czy u innym nauczycieli, albo dla osób które chcą a po prostu mieć stały kontakt z językiem, pogadać sobie - Arek jest idealny :)
Szczerze polecam :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Bardzo cenię sobie lekcje z Arkiem. Wreszcie czuję, że moja nauka języka angielskiego ma sens i zaczynam rozumieć czego dotychczas brakowało mi, by przełamywać bariery w mówieniu. Doskonały nauczyciel dla osób dorosłych - bazuje na doświadczeniu i zabawie, dzięki czemu nauka jest przyjemna i mogę ją odnieść do swojej rzeczywistości. Przede wszystkim praktykujemy język angielski, co przekłada się na chęć poszerzania wiedzy w tym zakresie. Serdecznie polecam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2016

Są osoby którym zdecydowanie trudniej przychodzi nauka nowych słówek czy gramatyka , ja od zawsze miałam problem z mówieniam. Poza barierą o ktorej juz wszyscy tu wspominali mialam bardzo wymagajacego nauczyciela w szkole ,który potrafił pokazać ,że nic nie umiesz nawet gdy była to nieprawda.Dzięki Arkowi zrozumiałam, że opinia jednej osoby nie zawsze jest trafna a w dodatku okazło się , że to był glowny powód mojego problemu z mowieniem .Połączenie nauki angielskiego z psychologicznym podejściem Arka daje niebywałe efekty ! Polecam :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2016

Świetny nauczyciel, bardzo pozytywny człowiek :) Lubi to co robi i swoją pasją zaraża innych :) Dzięki wspólnym lekcją przez skype w moim przypadku przełamałam się do mówienia w języku angielskim z czego bardzo się cieszę. Z chęcią wystawiam pozytywną opinie :)

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2016

Bardzo profesjonalne podejście, zajęcia prowadzone w sympatycznej atmosferze. Już po kilku lekcjach przełamałam się do mówienia, a zawsze miałam z tym problem. Najlepszy nauczyciel angielskiego z jakim miałam do czynienia;) Zdecydowanie polecam;)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2016

Z chęcią wystawiam pozytywną opinię, Arek ma niesamowitą cierpliwość. Moja córka miała blokadę przed mówieniem w jęz. angielskim, dzięki Arkowi udało się ją przełamać. Nauka przebiegała w miłej atmosferze. Polecam tego korepetytora :)

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2016

Zdecydowanie polecam!:) Profesjonalizm Arka, przygotowanie merytoryczne oraz znakomita komunikatywność w połączeniu z dużą dawką pozytywnej energii sprawiają, że nie wstydzę się mówić, a lęk przed mówieniem znika. Po każdej lekcji, mam poczucie że coraz więcej umiem i rozumiem;). Arek w bardzo ciekawy sposób umie przekazać swoją wiedzę, a przy tym jest bardzo cierpliwym nauczycielem!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2016

Wymagający i kompetentny korepetytor, który wie jak ważna jest konwersacja w nauce języka obcego, polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2016

Lekcje z Arkiem to sama przyjemność.
Jest on prawdziwym pasjonatem języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są bezstresowo i zawsze są dostosowane do poziomu ucznia. Atmosfera bardzo miła i spokojna :)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2016

Nauka zupełnie odbiegająca od szkolnej. Dużo bardziej praktyczna i przydatna wiedza. Nacisk na mowę czego brakuje u wielu nauczycieli.

avatar
Syla
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2016

Arek jest wyjątkowym nauczycielem angielskiego. Dysponuje wiedzą z zakresu rozwoju osobistego i często wykorzystuje ją na lekcjach. Potrafi zmotywować i podbudować wiarę w swoje możliwości. Przełamanie barier językowych dla opornych nie jest już problemem. Dodatkowo w czasie zajęć można nawiązać interesujące tematy rozmów. Czysta przyjemność. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2016

Bardzo dobry nauczyciel, ktory sprawił, że w końcu odblokowałem sie przy rozmowach po angielsku. Dodatkowo jest w stanie udzielić mnostwa wskazówek (w moim przypadku są to wskazówki dotyczące rozmów kwalifikacyjnych) Nauczyciel który zna się na rzeczy i lubi to robić. Osobiście polecam.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2016

Pan Arek jest bardzo dobrym nauczycielem. Nienie tylko świetnie zna angielski, ale potrafi wychwycić te elementy, w których osoba ucząca się czuję się najsłabiej, żeby móc je szlifować. Ważne dla mnie jest to, że jego podejście do nauki jest praktyczne. Ponadto dzięki psychologicznym metodom motywowania potrafi złamać granicę między chęcią do nauki a wiarę w swoje umiejętności do nauki języka.
Super nauczyciel :)

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Dziękuję Tomek;)

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2015

Pan Arkadiusz prowadzi z sukcesami zajęcia dla dwóch grup o różnych poziomach zaawansowania (podstawowy i średnio zaawansowany). Prowadzone przez Niego zajęcia wyróżniają się tym, że:
• powodują zaangażowanie uczestników
• czas płynie szybko, czyli jest intensywnie i interesująco 
• nawet ci co mieli duże obawy przed wypowiedziami w języku angielskim teraz mówią
• uczestnicy chętnie przychodzą na zajęcia
Warto podkreślić, że lektor jest bardzo zainteresowany informacją zwrotną na temat prowadzonych zajęć, aby je ulepszać.
Bez wahania polecam Pana Arkadiusza Włodarczyk dla każdego, kto chce efektywnie i bezstresowo uczyć się języka angielskiego!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2015

Świetny nauczyciel z pasją, uwielbia uczyć i potrafi to robić. Zajęcia prowadzone są w bardzo praktyczny sposób. Serdecznie polecam !

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2015

Jeśli szukasz osoby, która pomoże Ci przełamać barierę mówienia po angielsku to trafiłeś pod dobry adres! Sposób prowadzenia lekcji i atmosfera sprawiają, że każde spotkanie to pozytywnie i pożytecznie spędzony czas. Polecam Arka!

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Dziękuję Michał ;)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2015

Spotykam się z Arkiem przez Skype dopiero 2 miesiące, a już widzę efekty. Bariera w mówieniu zostaje za mną. Bardzo pozytywne podejście sprawia, że nie mogę doczekać się kolejnego spotkania. Materiały do nauki, które dostaję są rewelacyjne, jest to dokładnie to na czym mi zależy i z czym mam problemy w danej chwili. Polecam gorąco Arka.

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2015

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, która zachęci i przełamie barierę mówienia u każdego! Szczerze polecam zajęcia z Arkiem!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2015

Bardzo ciekawe metody nauczania jezyka angielskiego, których wcześniej nie znałam. Po prostu Angielski w praktyce :). Jeżeli masz problemy z mówieniem to szczerze polecam współprace z Arkiem. W dodatku nauka w bardzo miłej atmosferze! :)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2015

Bardzo ciekawe, praktyczne lekcje, prowadzone w przyjaznej atmosferze . Serdecznie polecam współpracę z Arkiem! :)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2015

Profesjonalnie, praktycznie, konkretnie, z pozytywna energia i zaangażowaniem... tak wyglądają lekcje z Arkiem. Jeśli chcesz przełamać bariery w mówieniu i nauczyć się angielskiego to szczerze polecam ! :)

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Dzięki Aga ;)

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2015

Szkoda, że nie uczą tak praktycznie w szkole ;) Fajna energia, podejście i zaangażowanie - szczerze polecam Arka.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2015

Chciałem przełamać się i odblokować w ogóle w mówieniu po angielsku i udało się. Mnóstwo niepotrzebnego słownictwa, które przez te lata zbierałem w swojej głowie są zupełnie niepotrzebne, żeby rozmawiać. Polecam energie i zaangażowanie Arka ;)

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2015

Wiele lat nauki języka w szkołach dało mi wiedzę. Pan Arek jednak pokazał mi jak zacząć z niej korzystać i w końcu zacząć rozmawiać po angielsku. Polecam

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2015

Szczerze polecam lekcje z p. Arkiem, nauka angielskiego wygląda zupełnie inaczej niż w szkole, ponieważ skupiamy się na MÓWIENIU. Oprócz spotkań p. Arek zaproponował mi wiele technik ułatwiających naukę samemu w domu. Jestem bardzo zadowolona ze spędzonego razem czasu, naprawdę warto :)

Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself

Dziękuję za opinie ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.