Michał Płoński

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Zielona Góra
Gorzów Wielkopolski
Nowa Sól
Żary
Poznań
Kalisz
Konin
Piła
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia50 - 100 / 60 min

Michał Płoński

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Najlepsze wyniki :
2019: 95%, 93%, 88%, 88%, 87%
2018: 97%, 92%, 87%, 85%, 85%

Parę słów o mnie:

Aktualnie studiuje na trzecim roku kierunku lekarskiego  Collegium Mediucum Uniwersytetu Zielonogórskiego, gdzie jestem członkiem studenckiego koła naukowego psychiatrii. Jestem również współautorem wielu prac naukowych. Aktualnie zajmuję się pracą naukową dotyczącą zaburzeń obsesyjno kompulsywnych. 

Jestem pasjonatem edukacji i nauczania, oraz korepetyrorem z wieloletnim stażem, prowadziłem zajęcia dla grup, lekcje indywidualne jak również [*profesjonalne zajęcia online. *] Przeprowadzałem również wykład i kursy dla licealistów dotyczące formułowania odpowiedzi na egzaminie maturalnym oraz efektywnej nauki. Jestem rónież twórcą licznych materiałów takich jak skrypty, testy, fiszki. Założyciel serwisu dla maturzystów.

Sposób prowadzenia zajęć:

Od pięciu lat prowadzają zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu maturalnego z biologii na poziomie rozszerzonym. Nauczanie realizuje według własnego i skutecznego sposobu, który w jest zgodny z podstawą programową . Materiał jest podzielony na 5 modułów, podczas których zostaną rozwiąane liczne zadania. Każdy dział jest zakończony testem sprawdzającym widzę ucznia. Ostatnim etapem kursu jest zgłębianie wiedzy o zadaniach maturalnych z poprzednich lat oraz poprawy umiejętności "wstrzelenia się w klucz "

Każde zajęcia trwają dwie pełne godziny zegarowe. Składają się one z trzech części. Pierwsza z nich jest wejściówką, która sprawdza wiedzę i przygotowanie ucznia na zajęcia. Następnym etapem jest część teoretyczna, która przybiera postać wykładu. Podczas niej dany temat zajęć zostanie dokładnie omówiony, rozszerzony o wiedzę akademicką w celu łatwiejszego zrozumienia poszczególnych zagadnień. Korzystam z autorskich prezentacji multimedialnych, których treść uczeń otrzymuje w formie elektronicznej możliwej do wydruku (PDF). Ostatnią częścią jest aktywna nauka zadań przez ucznia. Początkowo są to zadania typowo teoretyczne, następnie powoli przechodzimy do typowo maturalnych zadań.

Co oferuje uczniom?

 1. [*Dostęp do wirtualnej klasy *]
 2. Dostęp do prywatnego kalendarza zajęć . Każdy student otrzymuje prywatny kalendarz gdzie będą wpisywane terminy wszystkich zajęć oraz oddania prac.
 3. Dostęp do prywatnego dysku . Każdy student otrzymuje prywatny dysk, na którym otrzymuje zadania do zrobienia, prezentacje, filmy oraz inne dodatkowe materiały. 
 4. Spersonalizowany plan nauki.  Dostosowany plan pod daną osobę biorące takie czynniki jak dostępność czasu ucznia, preferencje nauki studenta, ilość planowanych zajęć, czas do matury.
 5. Prezentacje multimedialne.   Student dostaje prezentacje z, którymi pracujemy podczas zajęć. Dzięki temu w każdej chwili może bezproblemowo przypomnieć materiał omawiany na odbytych już zajęciach.
 6. Zestaw autorskich fiszek . Dostępnych również w formie online. Po każdych zajęciach uczeń otrzymuje zestaw, wydrukowanych fiszek gotowych do wykorzystania podczas nauki.
 7. Dostęp do autorskich materiałów
 8. Autorskie testy sprawdzające wiedzę
 9. Dostęp do podstawy programowej
 10. Dostęp do prywatnej biblioteki w której uczeń ma dostęp do książek, zbiór oraz matur. 
 11. Próbna matura. W każdym miesiącu uczeń piszę próbną maturą dostosowana pod jego kalendarz. Dzięki temu, możliwe jest oswojenie się ze stresem panującym na prawdziwym egzaminie i poznaniu swoich błędów.
 12. Wykład z technik nauki.   Z każdym studentem przeprowadzam szkolenie z efektywnej nauki, sposób i metod nauki, tworzenia notatek oraz pracy z książką.
 13. [*Dostęp do mikroskopu. *]
 14. Możliwość kontaktu o każdej porze .  W przypadku problemów oferuje możliwość ze mną kontaktu o każdej porze.

Nie wymagam żadnych książek poza podstawowymi z których korzysta szkoła. Zapewniam wszystkie niezbędne materiały. 
Korzystam w wielu aplikacji , które ułatawiają i zwiększają wydajność nauki!

Nie martw się jeżeli twój stan wiedzy biologicznej, według Ciebie, jest niewystarczający. Jestem po to, aby nauczyć Cię wszystkiego co niezbędne na maturze, a w trudnych chwilach i zwątpienia wspierać. Staram się aby zajęcia zawsze przebiegały w komfortowej i miłej atmosferze. Nie ma takiej sytuacji w, której osoba szczerze pracująca nie poprawiła swojego stanu wiedzy!

Zajęcia online:
 Prowadzę przedewszystkim profesjonalne zajęcia online. Korepetycje prowadzone w ten sposób nie różnią się praktycznie niczym od zajęć tradycyjnych z wyjątkiem, że uczeń nie traci czasu na dojazdy. Podczas zajęc korzystam z komunikatora, udostępniam własny ekran oraz używam wirutalnej tabilicy dzięki czemu uczeń na bieżąco widzi co piszę, rysuję. [*Nie znam ucznia, któremu taka forma zajęć nie przypadła do gustu. *]

Współpraca

Współpracuję również z wieloma najlepszymi korepetytorami co pozwala mi lepiej zrozumieć problemy uczniów i sposoby na ich rozwiązanie.  W przypadku braku miejsc przekierowuje do zaufanych nauczycieli.

Miejsce korepetycji:

 • Zielona Góra
 • Online

Cennik:

 • w trybie 2h / tydzień w przypadku zajęć indywidualnych dla maturzystów (100zł/h)
 •  w trybie 1h / tydzień w przypadku klas niematuralnych (100zł/h)
 • w trybie grupowym 2-3 osoby zajęcia trwają 2h (75zł/h)
 • w trybie grupowym 4-5 osób zajęcia trwają 3h (200zł/zajęcia)

Ze względu na napięty grafik proszę o kontakt przez SMS lub telefonicznie po godzinie 20.00

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Zielonogórski
Lekarski
Kursy i szkolenia
05.2019
Dydaktyka zarządzania czasem- jak uczyć zarządzenia czasem i organizacji pracy?
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Michał cechuje się ogromną wiedzą i prostotą w tłumaczeniu skomplikowanych zagadnień. Podczas zajęć nauczyłam się naprawdę dużo co bez wątpienia pomogło mi na maturze. :D

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2019

Pan Michał zawsze był przygotowany do zajęć podczas, których podchodził do mnie indywidualnie i tłumaczył zagadnienia z, którymi miałam większy problem. Szczerze polecam! :)))

avatar
Stanisława
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2019

Uczestniczyłam rok temu w korepetycjach online u Pana Michała. Do matury przygotował mnie bardzo dobrze i dostałam się na wymarzoną medycynę. Nigdy nie było problemu żeby przełożyć zajęcia, dogadać się na konkretny termin. Szczerze polecam :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2019

Z czystym sumieniem polecam korepetycje z Michałem.
Zajęcia prowadzone były z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Materiały które dostawałam zawierały bardzo pomocne informacje, których często nie było w podręcznikach szkolnych.
Sam Michał jest osobą pogodną i bardzo kontaktową co sprawiało, że na zajęciach panowała swobodna atmosfera.
To dzięki pomocy Michała dostałam się na moją wymarzoną medycyne.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Dzięki Michałowi zdałam maturę na 90%, co umożliwiło mi dostać się na wymarzone studia. Lepiej trafić nie mogłam. Zawsze był przygotowany, objaśniał zagadnienia, z którymi miałam trudności. Polecam każdemu kto chce zawalczyć o swoją przyszłość!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Zaufałem Michałowi w kwestii przygotowania mnie i mojego brata do egzaminu maturalnego. Na początku miałem wątpliwości z uwagi na wiek korepetytora. Szybko jednak okazało się, że Michał potrafi tłumaczyć w sposób prosty i przystępny. Jest również bardzo sympatyczny i nawiązaliśmy koleżeński kontakt. Moje oceny w szkole się poprawiły a maturę zdaliśmy wraz z bratem z bardzo dobrym wynikiem i udało nam się dostać na medycynę. Polecam!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2018

Michał ma świetne podejście do uczniów, dzięki niemu dostałam się na swoje wymarzone studia. Zajęcia odbywają się w wyjątkowo miłej atmosferze. Każdy temat potrafi wyłożyć w sposób banalnie prosty tak aby każdy go zrozumiał. Zawsze gdy czegoś nie rozumiałam to powtarzał dane zagadnienie aż do skutku. Ponadto dostawałam od niego ogrom swoich materiałów w postaci skryptów, wskazówek czy najróżniejszych zadań. Jednoczenie oczekuje i wymaga dużo. Na początku każdych zajęć pisałam wejściówkę a do domu dostawałam nieraz mnóstwo zadań. Jednak jak widać ciężka praca się opłaciła. Michała mogę polecić każdemu kto chcę szybko i skutecznie przyswoić materiał do matury! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2018

Bardzo polecam wszystkim którzy przygotowują się do matury. Michał zawsze jest przygotowany do zajęć, potrafi przedstawić dany materiał w prosty i ciekawy sposób. Niejednokrotnie powtarzał mi zagadnienie, którego nie rozumiałam będąc przy tym bardzo cierpliwy. Finalnie materiały które były dla mnie udręką umiem celująco. Wszystkie zadania domowe które dostawałam były na następnych zajęciach dokładnie omówione pod kątem merytorycznym jak i zwracał uwagę na klucz maturalny. Same zajęcia są prowadzone w niesamowicie przyjaznej i miłej atmosferze. Szczerze polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.