Michał Płoński

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Poznań
Kalisz
Konin
Piła
Warszawa
Płock
Siedlce
Radom
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia80 - 100 / 60 min

Michał Płoński

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/538 opinii

Opis ogłoszenia

W pigułce:
- 6 lat doświadczenia
- Ponad 200 uczniów
- Średnia moich uczniów wynosi 88%

[*Najlepsze wyniki trzech ostatnich lat:
[*2022: *] 97%, 93%, 93%, 88%, 88%
] [*2021 ] : 93%, 93%, 92%, 88%, 85%
2020 : 97%, 93%, 92%, 88%, 88%
[*2019: *] 98%, 93%, 92%, 88%, 88%

Parę słów o mnie:
 
Jestem korepetytorem z 6 letnim doświadczeniem dydaktycznym. Swoim uczniom zapewniam kompleksową naukę bez konieczności samodzielnego opracowywania teorii . Podczas mojej wieloletniej pracy z uczniami, opracowałem autorską metodę nauczania opartą o badania naukowe oraz preferencje uczniów. Jestem również założycielem portalu dla maturzystów i moderatorem na największej grupie maturalnej w Polsce (70000 osób). Pozwala mi to na ciągły kontakt z uczniami, dzięki czemu wiem co sprawia problemy dla większości osób i tłumaczyć to w łatwy, przystępny sposób . Dodatkowo stworzyłem parędziesiąt zestawów autorskich testów, skryptów oraz fiszek – zarówno z biologii jak i z chemii.

Aktualnie rozwijam moją ogromną pasję jaką jest medycyna będąc na studiach medycznych. Jestem lekarzem, pracuję również naukowo – jestem współautorem publikacji naukowych , między innymi dotyczących raka jelita grubego.  

Wyróżnia mnie ciągła współpraca z wieloma innymi korepetytorami oraz nauczycielami uczącymi w szkołach. Pozwala mi to na ciągłe poszerzanie mojej wiedzy oraz wymienianie się spostrzeżeniami związanymi z nauczaniem, maturą i zadaniami maturalnymi. Edukacja jest moją ogromną pasją, staram się zaszczepić w uczniach miłość do biologii i pragnę pokazać, że przedmiot, który w szkole może wydawać się nudny jest ciekawy i fascynujący.  Pozwala mi na to korzystanie z wielu pomocy naukowych takich jak: programy do nauki anatomii, mikroskop i wiele innych.

Nauczam pod hasłem „ucz się mądrze, nie ciężko”

Jaki jest cal zajęć?  Podstawowym i najważniejszym celem jest przygotowanie do egzaminu dojrzałości tak aby wynik przekraczał przynajmniej 90%!

 1. Nauczenie materiału od podstaw , wytłumaczenie wszystkich zagadnień, które sprawiają problemy tak aby osoby, które nigdy wcześniej nie miały styczności z biologią napiszą maturę celująco.
 2. Uzupełnienie braków . Jeżeli w pewnym momencie „zgubiłeś” się gdzieś podczas nauczania szkolnego nie martw się! Nadrobimy materiał na spokojnie tak aby twoje oceny w szkole wskoczyły na wyższy poziom.
 3. Nauka o tym jak się uczyć . Zastanów się czy na jakimś etapie edukacji w twoim życiu ktoś powiedział jak Ci się uczyć? Efektywna (i efektowna) nauka wcale nie jest tak prostą rzeczą jak mogłoby się wydawać. Bezsensowne zarywanie nocek, spędzone godziny na wkuwaniu paru zagadnień, ciągłe problemy z zapamiętaniem niektórych rzeczy. Dzięki sprawdzonym metodom nauczam tak aby uczeń dział według zasady „ucz się mądrze, nie ciężko”
 4. Finalnie dostaniu się na wymarzone studia i pełna satysfakcja w życiu!

Co oferuję moim uczniom?
Same zajęcia to tylko początek. W ramach opłaty za zajęcia uczeń zyskuje mnóstwo dodatkowym bonusów, dzięki którym nauka będzie dużo bardziej efektywna.

 1. W pełni przygotowany i przemyślany kurs maturalny. Cały materiał nauczany jest zgodnie z podstawą programową i przedstawiamy w prosty i przystępny sposób. Podczas pracy korzystamy z prezentacji oraz tablicy wirtualnej dzięki czemu uczeń ma stały kontakt ze mną.
 2. Indywidualny, spersonalizowany zgodnie z wymaganiami, dostępnością ucznia plan zajęć wraz z kalendarzem . Zawarte są w nim informacji o kolejności tematów, datach odbycia itd.
 3. Prywatny wirtualny dysk. Każdy uczeń dostaje przypisany do siebie link do dysku z materiałami, na którym otrzymuje zadania, prace domowe i inne dodatkowe materiały.
 4. Prezentacje multimedialne. Uczeń dostaje wszystkie prezentacje, z którymi pracujemy podczas zajęć tak aby w domu mógł przypomnieć najważniejsze rzeczy.
 5. Zestaw do parędziesięciu autorskich testów w formie wirtualnej jak również i w formie przygotowanej do druku. Każdy jest rozwiązywany przez ucznia co pozwalają na sprawdzenie stan wiedzy teoretycznej ucznia, szybko wychwycić problemy i je omówić.
 6. Dostęp do autorskich fiszek biologicznych , które są dostępne dla ucznia zarówno w formie elektronicznej jak i tradycyjnej – papierowej.
 7. Dostęp do autorskich skryptów , które są dostępne dla ucznia zarówno w formie elektronicznej jak i tradycyjnej – papierowej. Dzięki temu uczeń ma możliwość szybkiego przypomnienie najważniejszych rzeczy niezależenie od tego gdzie się obecnie znajduje.
 8. Dostęp do programów do nauki anatomii, mikroskopu, prezentacje doświadczeń, filmy multimedialne pozwolą na poszerzenie wiedzy i zafascynowanie biologią. Nawet grzyby potrafią być ciekawe. Wiedziałeś, że Physarum polycephalum ma zdolność uczenia się mimo, że nie posiada układu nerwowego?
 9. Dostęp do prywatnej biologicznej biblioteki , w której znajdują się ogromne ilości zbiorów zadań, matura, książek, repetytoriów w formie PDF!
 10. Szkolenie dla uczniów z zakresu efektywnej nauki . Przedstawiam na nich sposoby szybkiej i skutecznej nauki według idei „ucz się mądrze, nie ciężko. Techniki te przydają się też w innych przedmiotach szkolnych co pozwoli poprawić oceny, uzyskać lepszy wynik z matury nie tylko z biologii.
 11. Regularne sprawdzanie wiedzy i przypominanie kluczowych zagadnień.
 12. Raz na dwa miesiące (opcjonalnie) zajęcia imitujące prawdziwy egzamin maturalny . Pozwala to na zapoznanie się ze swoimi reakcjami na stres i nauczeniem się zawalczenia jego. Dodatkowo przedstawiam wszystkie procedury, które występują na egzaminie maturalnym i potem dokładne omówienie wszystkich zadań oraz nauka formułowania odpowiedzi.
 13. Raz w miesiącu są organizowane całkowicie darmowe zajęcia dla uczniów! Każdego miesiąca tworzę ankietę, gdzie moi uczniowie wybierają temat następnych darmowych zajęć. Temat ten jest dogłębnie poruszany.
 14. Kontakt ze mną 24 godziny na dobę. Zajęcia to tylko połowa sukcesu. Jeżeli uczeń ma problem ze zrozumieniem materiału w szkolę a następnego dnia szykuje się kartkówka bądź sprawdzian zawsze ma możliwość kontaktu ze mną wieczorem tak aby omówić problem. Dzięki czemu razem pracujemy i razem podnosimy oceny!
 15. Pisanie odwołań maturalnych (opcjonalnie). Po maturze uczeń zawsze ma możliwość pojechać na wgląd matury i następnie razem po konsultacji ze mną napisać odwołanie maturalne, które pozwoli zdobyć parę punktów. Parę punktów niejednokrotnie waży szalę dostania się na wymarzone studia.

Wymagam od moich uczniów uczciwości, sumienności i kładę ogromny nacisk na poprawne formułowanie odpowiedzi do zadań oraz rozwiązywanie jak największej liczby arkuszy. W ten sposób przygotowuję ucznia do napisania egzaminu bez popełniania błędów. Dzięki temu uczeń ma pewność, że matura pójdzie gładko i bez stresu .

Uczeń jest zobowiązany do kupna wyłącznie książek, które obowiązują w szkole. Wszystkie pozostałe materiały zapewniam ja . Dzięki temu nie musisz się wydawać fortuny na książki.

Jeżeli wątpisz w stan swojej wiedzy to nie obawiaj się przyjścia na zajęcia. Jestem po to aby pomóc i wyciągnąć ucznia na prostą. Staram się całymi siłami aby praca przebiegała w miłej atmosferze, gładko i przyjemnie. Jedyne musisz się uczyć, to nasza wspólna praca. Wspólnie pracujemy na motywacją i planowaniem nauki oraz czasu. Odpoczynek jest równie istotny co ciężka praca.

Od wielu lat prowadzę zajęcia wyłącznie w formie online. Posiadam ogromne doświadczenie i sprawdzone metody aby lekcja była jak najbardziej angażująca mimo braku kontaktu twarzą w twarz.

Zajęcia prowadzę również grupowo. Taka forma jest (wbrew pozorom) dużo bardziej wydajna i uczniowie osiągają lepsze wyniki. Uczniowie prowadzą stale dyskusje ze sobą na temat danych zagadnień czy to zadań maturalnych co przekłada się bezpośrednio na umiejętność opisywania, wyjaśniania wielu rzeczy – co pozwala osiągnąć wyższy wynik na maturze. Nigdy nie dopuszczam do sytuacji, że ktoś się nie będzie odzywać.  Dodatkowo zajęcia kosztują wtedy zdecydowanie mniej a trwają dużo dłużej. Jeżeli czujesz stres z koniecznością rozmawiania z obcą osobą weź znajomego! [*Zapewniam dodatkowe korzyści.

*] W razie wolnych terminów przekazuję uczniów do innych, sprawdzonych korepetytorów. Są to osoby po przeszkoleniu z mojej osoby i pracują pod pełnym nadzorem merytorycznym. Pracują oni na podstawie utworzonego przeze mnie planu, dysponując jednocześnie pełnym dostępem do moich prywatnych materiałów. Uczniowie uczęszczający do osób współpracujących ze mną, mają możliwość uczestniczenia w wykładach powtórkowych w każdy weekend w II semestrze każdego roku. 

Cennik:

Zajęcia indywidualne:
Klasa maturalna 125zł/h – zajęcia trwają 2h.
Klasy niematuralne 125 zł/h – zajęcia trwają 1h.

Zajęcia grupowe    80zł/h za osobę 

Masz pytania? Dzwoń śmiało! Rozwieję twoje wszelkie wątpliwości.
728 803 748

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Michał Płoński
Wczasowa 43
15-505 Białystok
NIP: 9662147793

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Zielonogórski
Lekarski
Kursy i szkolenia
05.2019
Dydaktyka zarządzania czasem- jak uczyć zarządzenia czasem i organizacji pracy?
Doświadczenie
09.2015 - aktualnie
Korepetytor
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 38
avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2023

Świetne zajęcia, Michał jest zawsze przygotowany i wie jak w najprostszy sposób wytłumaczyć dany dział :)

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2023

Dzięki Michałowi dostałam się na wymarzone studia. Profesjonalne podejście i cierpliwość sprawiają, że zajęcia są przyjemnością a nie nudnym obowiązkiem

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Biologia napisana na 95%! Polecam wszystkim, którzy chcą się czegoś nauczyć a jednoczenie dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy. Same zajęcia w super miłej atmosferze :D

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Polecam

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Matura prawie na 90%! Jestem niesamowicie zadowolona. Praca zawsze była przyjemna, mnóstwo ciekawostek, bez problemu ustalenia terminu zajęć. Super, polecam wszystkim

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2022

Świetne, profesjonalne zajęcia. Luźna atmosfera w grupie i jednocześnie duże wymagania pozwoliło mi bezstresowo napisać maturę na wysoki wynik i dostać się na wymarzone studia.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2021

Genialne zajęcia! Polecam wszystkim :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2021

Świetne zajęcia! Polecam wszystkim, którzy chcą dostać się na swoje wymarzone studia. Pan Michał traktuje wszystkich równo i bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy. Czasem jest ciężko, ale przynosi to skutki w postaci pozytywnych wyników na maturze.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2021

Świetna pomoc przy odwołaniu maturalnym. Świetny kontakt, miło i szybko. Parę punkcików wleciało :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Nigdy nie spodziewałam się, że spotkam kogoś takiego jak Michał. Zajęcia były prawdziwą przyjemnością, jak dotychczas szkolna biologia kojarzyła mi się z stresem oraz nudą, tak na zajęciach było naprawdę ciekawie i zabawnie.

Przygotowanie i zaangażowanie do zajęć na najwyższym poziomie. Zawsze ale to zawsze mogłam napisać i poprosić o pomoc i wytłumaczenie poza zajęciami. Dosłownie mogłam liczyć na niego w każdej chwili.

Jeżeli ktoś potrzebuje wsparcia i "przycisnięcia" do nauki a zależy mu na medycynie to szczerze polecam. Nie zawsze było łatwo ale dzięki temu jestem naprawdę bardzo zadowolona z wyniku :) Zajęcia na 5!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Super zajęcia! Do matury podszedłem w pełni przygotowany, bez większych problemów, a sam wynik bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Gdy rok temu zapisywałem się na zajęcia nawet nie śniłem o nim. Polecam wszystkim, którzy marzą o studiach medycznych ;)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

świetne zajęcia, polecam wszystkim

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Naprawdę zajęcia niesamowite. Trzeba naprawdę mieć talent aby po zajęciach z Michałem nie napisać matury na +80. Jestem niesamowicie zadowolona i naprawdę szczerze polecam wszystkim kto jest gotów na ciężka pracę i chcę dostać się na wymarzone studia

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

zajęcia IDEALNE. Wymarzona medycyna stała się możliwa. Polecam wszystkim. Jestem w szoku jak zajęcia mogą uporządkować w głowie biologię i pomóc myśleć. Jeszcze raz naprawdę polecam wszystkim!!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Świetne zajęcia! Wynik na tegorocznej maturze mnie niesamowicie pozytywnie zaskoczył! Nigdy nie sądziłam, że uda mi się to osiągnąć tym czasem Michał zawsze mnie wspierał i we mnie wierzył :D

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2021

zajęcia grupowe na 5. Żywe dyskusje, ciekawe dygresje, podchwytliwe pytania, wiele porad w kwestii pisania zadań

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2021

Pan Michał to osoba z ogromną dawką pasji zarówno ze strony medycyny jak i biologii. Z anielska cierpliwością, wszystko na spokojnie potrafi wytłumaczyć i zachęcić do pracy. Jeżeli ktoś chce zdać dobrze biologię to tylko tutaj

avatar
Dagusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2021

Zajęcia na pięć! :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2021

Po paru latach w końcu dostałem się na medycynę :) Michał jest pierwszym korepetytorem, który potrafił wytłumaczyć wszystko w banalny sposób. Super też była ścisła współpraca z korepetytorką z chemii - wszystkie pliki w jednym miejscu, jeden portal przy prowadzeniu zajęć.

Zajęcia na 5, polecam wszystkich

Karol

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2021

Przyszłam tu z polecenia, na początku byłam sceptycznie nastawiona do zajęć grupowych. Trafiła mi się mega grupa i zajęcia były dla mnie przyjemnością :D Polecam wszystkim, nie ma czego obawiać się w zajęciach grupowych, Pan Michał wie jak o to zadbać

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2021

Mega zajęcia, polecam wszystkim :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2021

Szczerze polecam wszystkim, zajęcia na 5! Byłam z znajomą na zajęciach grupowych i sprawdziły się one świetnie! Ciągła dyskusja, ciekawostki i sam fakt tłumaczenia materiału przed kimś innym upewniał nas, że poprawnie rozumiemy i umiemy materiał. Jak na początku nie byłam przekonana do zajęć grupowych tak szybko moje podejście się zmieniło :) Cała nasza grupa (4osoby) dostaliśmy się na medycynę.
Dzięki ścisłej współpracy z korepetytorka od chemii miałam wszystkie materiały na jednym dysku. Wszystko ładnie uporządkowane. Zajęcia dzięki temu też mogliśmy ustawić tak żebyśmy mieli czas na naukę :)
Polecam wszystkim :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2021

Polecam wszystkim! Zajęcia w mega przyjaznej i zabawnej atmosferze :D Chodziłem dwa lata temu na zajęcia grupowe i jestem w stanie stwierdzić, że do zdecydowanie najlepsze korepetycje jakie miałem. Nauczyłem się dużo, dowiedziałem się sporo ciekawych rzeczy i matura poszła bardzo dobrze ;)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2021

Zajęcia na 5! Próbę napisania dobrze matury z biologii i dostania się na medycyny podjełam z dnia na dzień w lutym. Zaczynałam zupełnie od 0 ale dzięki lekcjom, gdzie wszystko było tłumaczone "na chłopski rozum" dwa miesiące bez problemu pozwoliły mi się przygotować i napisać maturę celująco :D Naprawdę wszystkim polecam, którzy mają marzenia o medycynie ale nie mieli kontaktu z biologią i boją się, że sobie nie poradzą.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2021

Super zajęcia. Cała biologia wytłumaczona z pasją w prosty i przejrzysty sposób. Mnóstwo materiałów do pracy i powtórzenia. Polecam dla każdego, kto wybiera się na lekarski! :D

avatar
Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2021

Super zajęcia! Polecam szczerze mówiąc wszystkim, którzy chcą iść na studia lekarskie :D

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2021

Świetne zajęcia! Zawsze wszystko opowiedziane w prosty, logiczny sposób bez zawiłości. Organizacja i przygotowanie do zajęć nie zostawia również najmniejszych wątpliwości. Szczerze mogę polecić wszystkim, którzy marzą o studiach medycznych

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2020

Zapisałam się do Pana Michała z wielkimi wątpliwościami. Nie dość, że na zajęcia online to jeszcze na zajęcia grupowe. Po paru zajęciach przekonałam się jednak, że to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Zajęcia są prowadzone w niesamowicie luźnej i miłej atmosferze bez spinania. Sam materiał jest tłumaczony w bardzo prosty i przystępny sposób. Na zajęciach dokładnie też omawialiśmy zadania rozbierając je na czynniki pierwsze - z nimi miałam największy problem.
Dzięki temu wszystkiemu dostałam się na medycynę za 1. razem za jestem ogromnie wdzięczna! Podczas paru miesięcy pracy bardzo dużo się nauczyłam i jednocześnie dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy.
Bardzo polecam wszystkim, którzy nie chcą poświęcać ogromnych ilości czasu na biologię a jednocześnie się jej nauczyć :)

avatar
Daniela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Dzięki Michałowi osiągnęłam 88%. Wymaga duża ale w zamian daję od siebie pełne zangażowanie i z pasją przekazuje wiedzę. Na zajęciach oprócz podstawowej wiedzy maturalnej nauczyłam się odpowiadać na zadania maturalne przez do matury podeszłam bez stresu. Dopełnieniem tego wszystkiego jest miła atmosfera na zajęciach.

Polecam wszystkim, którzy boją się pójść na zajęcia. W przeciągu roku moja pewność sobie podskoczyła bardzo w górę. Szczerze polecam

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Dzięki Michałowi udało mi się osiągnąć 100% na maturze z biologii w tym roku! Z tego względu serdecznie go polecam! Skupia się na rzeczach ważnych i ważniejszych, dzięki temu zajęcia są ciekawe. Jak wcześniej byłam negatywnie nastawiona do korepetycji online tak teraz mogę śmiało stwierdzić, że to super opcja bo jakość zajęć jest fenomenalna, a to wszystko dzięki poświęceniu Michała.
Bardzo polecam licealistom jak i osobom takim jak ja, które zdecydowały się na poprawienie matury.
Polecam!!!!!!!!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Michał cechuje się ogromną wiedzą i prostotą w tłumaczeniu skomplikowanych zagadnień. Podczas zajęć nauczyłam się naprawdę dużo co bez wątpienia pomogło mi na maturze. :D

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2019

Pan Michał zawsze był przygotowany do zajęć podczas, których podchodził do mnie indywidualnie i tłumaczył zagadnienia z, którymi miałam większy problem. Szczerze polecam! :)))

avatar
Stanisława
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2019

Uczestniczyłam rok temu w korepetycjach online u Pana Michała. Do matury przygotował mnie bardzo dobrze i dostałam się na wymarzoną medycynę. Nigdy nie było problemu żeby przełożyć zajęcia, dogadać się na konkretny termin. Szczerze polecam :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2019

Z czystym sumieniem polecam korepetycje z Michałem.
Zajęcia prowadzone były z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Materiały które dostawałam zawierały bardzo pomocne informacje, których często nie było w podręcznikach szkolnych.
Sam Michał jest osobą pogodną i bardzo kontaktową co sprawiało, że na zajęciach panowała swobodna atmosfera.
To dzięki pomocy Michała dostałam się na moją wymarzoną medycyne.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Dzięki Michałowi zdałam maturę na 90%, co umożliwiło mi dostać się na wymarzone studia. Lepiej trafić nie mogłam. Zawsze był przygotowany, objaśniał zagadnienia, z którymi miałam trudności. Polecam każdemu kto chce zawalczyć o swoją przyszłość!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Zaufałem Michałowi w kwestii przygotowania mnie i mojego brata do egzaminu maturalnego. Na początku miałem wątpliwości z uwagi na wiek korepetytora. Szybko jednak okazało się, że Michał potrafi tłumaczyć w sposób prosty i przystępny. Jest również bardzo sympatyczny i nawiązaliśmy koleżeński kontakt. Moje oceny w szkole się poprawiły a maturę zdaliśmy wraz z bratem z bardzo dobrym wynikiem i udało nam się dostać na medycynę. Polecam!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2018

Michał ma świetne podejście do uczniów, dzięki niemu dostałam się na swoje wymarzone studia. Zajęcia odbywają się w wyjątkowo miłej atmosferze. Każdy temat potrafi wyłożyć w sposób banalnie prosty tak aby każdy go zrozumiał. Zawsze gdy czegoś nie rozumiałam to powtarzał dane zagadnienie aż do skutku. Ponadto dostawałam od niego ogrom swoich materiałów w postaci skryptów, wskazówek czy najróżniejszych zadań. Jednoczenie oczekuje i wymaga dużo. Na początku każdych zajęć pisałam wejściówkę a do domu dostawałam nieraz mnóstwo zadań. Jednak jak widać ciężka praca się opłaciła. Michała mogę polecić każdemu kto chcę szybko i skutecznie przyswoić materiał do matury! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2018

Bardzo polecam wszystkim którzy przygotowują się do matury. Michał zawsze jest przygotowany do zajęć, potrafi przedstawić dany materiał w prosty i ciekawy sposób. Niejednokrotnie powtarzał mi zagadnienie, którego nie rozumiałam będąc przy tym bardzo cierpliwy. Finalnie materiały które były dla mnie udręką umiem celująco. Wszystkie zadania domowe które dostawałam były na następnych zajęciach dokładnie omówione pod kątem merytorycznym jak i zwracał uwagę na klucz maturalny. Same zajęcia są prowadzone w niesamowicie przyjaznej i miłej atmosferze. Szczerze polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.