Michał Płoński

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Zielona Góra
Gorzów Wielkopolski
Nowa Sól
Żary
Poznań
Kalisz
Konin
Piła

Michał Płoński

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Michał Płoński

O mnie

Student Uniwersytetu Zielonogórskiego na wydziale Collegium Medicum, obecnie na trzecim roku kierunku lekarskiego. Członek Studenckiego Koła Psychiatrii. Pasjonat edukacji i nauczania, korepetytor z wieloletnim stażem, prowadzi zajęcia dla grup, lekcje indywidualne, jak też zajęcia online. Prowadził wykłady i kursy dla licealistów dotyczące formułowania odpowiedzi na egzaminie maturalnym. Ukończył kursy w zakresie edukacji i pedagogiki. Autor licznych materiałów, takich jak skrypty, fiszki. Współzałożyciel serwisu dla maturzystów

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Zielonogórski
Lekarski
Kursy i szkolenia
05.2019
Dydaktyka zarządzania czasem- jak uczyć zarządzenia czasem i organizacji pracy?
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Michał cechuje się ogromną wiedzą i prostotą w tłumaczeniu skomplikowanych zagadnień. Podczas zajęć nauczyłam się naprawdę dużo co bez wątpienia pomogło mi na maturze. :D

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2019

Pan Michał zawsze był przygotowany do zajęć podczas, których podchodził do mnie indywidualnie i tłumaczył zagadnienia z, którymi miałam większy problem. Szczerze polecam! :)))

avatar
Stanisława
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2019

Uczestniczyłam rok temu w korepetycjach online u Pana Michała. Do matury przygotował mnie bardzo dobrze i dostałam się na wymarzoną medycynę. Nigdy nie było problemu żeby przełożyć zajęcia, dogadać się na konkretny termin. Szczerze polecam :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2019

Z czystym sumieniem polecam korepetycje z Michałem.
Zajęcia prowadzone były z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Materiały które dostawałam zawierały bardzo pomocne informacje, których często nie było w podręcznikach szkolnych.
Sam Michał jest osobą pogodną i bardzo kontaktową co sprawiało, że na zajęciach panowała swobodna atmosfera.
To dzięki pomocy Michała dostałam się na moją wymarzoną medycyne.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Dzięki Michałowi zdałam maturę na 90%, co umożliwiło mi dostać się na wymarzone studia. Lepiej trafić nie mogłam. Zawsze był przygotowany, objaśniał zagadnienia, z którymi miałam trudności. Polecam każdemu kto chce zawalczyć o swoją przyszłość!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Zaufałem Michałowi w kwestii przygotowania mnie i mojego brata do egzaminu maturalnego. Na początku miałem wątpliwości z uwagi na wiek korepetytora. Szybko jednak okazało się, że Michał potrafi tłumaczyć w sposób prosty i przystępny. Jest również bardzo sympatyczny i nawiązaliśmy koleżeński kontakt. Moje oceny w szkole się poprawiły a maturę zdaliśmy wraz z bratem z bardzo dobrym wynikiem i udało nam się dostać na medycynę. Polecam!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2018

Michał ma świetne podejście do uczniów, dzięki niemu dostałam się na swoje wymarzone studia. Zajęcia odbywają się w wyjątkowo miłej atmosferze. Każdy temat potrafi wyłożyć w sposób banalnie prosty tak aby każdy go zrozumiał. Zawsze gdy czegoś nie rozumiałam to powtarzał dane zagadnienie aż do skutku. Ponadto dostawałam od niego ogrom swoich materiałów w postaci skryptów, wskazówek czy najróżniejszych zadań. Jednoczenie oczekuje i wymaga dużo. Na początku każdych zajęć pisałam wejściówkę a do domu dostawałam nieraz mnóstwo zadań. Jednak jak widać ciężka praca się opłaciła. Michała mogę polecić każdemu kto chcę szybko i skutecznie przyswoić materiał do matury! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2018

Bardzo polecam wszystkim którzy przygotowują się do matury. Michał zawsze jest przygotowany do zajęć, potrafi przedstawić dany materiał w prosty i ciekawy sposób. Niejednokrotnie powtarzał mi zagadnienie, którego nie rozumiałam będąc przy tym bardzo cierpliwy. Finalnie materiały które były dla mnie udręką umiem celująco. Wszystkie zadania domowe które dostawałam były na następnych zajęciach dokładnie omówione pod kątem merytorycznym jak i zwracał uwagę na klucz maturalny. Same zajęcia są prowadzone w niesamowicie przyjaznej i miłej atmosferze. Szczerze polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.