Michał Płoński

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Poznań
Kalisz
Konin
Piła
Warszawa
Radom
Płock
Siedlce

Michał Płoński

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Michał Płoński

O mnie

Student Uniwersytetu Zielonogórskiego na wydziale Collegium Medicum, obecnie na trzecim roku kierunku lekarskiego. Członek Studenckiego Koła Psychiatrii. Pasjonat edukacji i nauczania, korepetytor z wieloletnim stażem, prowadzi zajęcia dla grup, lekcje indywidualne, jak też zajęcia online. Prowadził wykłady i kursy dla licealistów dotyczące formułowania odpowiedzi na egzaminie maturalnym. Ukończył kursy w zakresie edukacji i pedagogiki. Autor licznych materiałów, takich jak skrypty, fiszki. Współzałożyciel serwisu dla maturzystów

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Zielonogórski
Lekarski
Kursy i szkolenia
05.2019
Dydaktyka zarządzania czasem- jak uczyć zarządzenia czasem i organizacji pracy?
Doświadczenie
09.2015 - aktualnie
Korepetytor

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2020

Zapisałam się do Pana Michała z wielkimi wątpliwościami. Nie dość, że na zajęcia online to jeszcze na zajęcia grupowe. Po paru zajęciach przekonałam się jednak, że to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Zajęcia są prowadzone w niesamowicie luźnej i miłej atmosferze bez spinania. Sam materiał jest tłumaczony w bardzo prosty i przystępny sposób. Na zajęciach dokładnie też omawialiśmy zadania rozbierając je na czynniki pierwsze - z nimi miałam największy problem.
Dzięki temu wszystkiemu dostałam się na medycynę za 1. razem za jestem ogromnie wdzięczna! Podczas paru miesięcy pracy bardzo dużo się nauczyłam i jednocześnie dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy.
Bardzo polecam wszystkim, którzy nie chcą poświęcać ogromnych ilości czasu na biologię a jednocześnie się jej nauczyć :)

avatar
Daniela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Dzięki Michałowi osiągnęłam 88%. Wymaga duża ale w zamian daję od siebie pełne zangażowanie i z pasją przekazuje wiedzę. Na zajęciach oprócz podstawowej wiedzy maturalnej nauczyłam się odpowiadać na zadania maturalne przez do matury podeszłam bez stresu. Dopełnieniem tego wszystkiego jest miła atmosfera na zajęciach.

Polecam wszystkim, którzy boją się pójść na zajęcia. W przeciągu roku moja pewność sobie podskoczyła bardzo w górę. Szczerze polecam

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Dzięki Michałowi udało mi się osiągnąć 100% na maturze z biologii w tym roku! Z tego względu serdecznie go polecam! Skupia się na rzeczach ważnych i ważniejszych, dzięki temu zajęcia są ciekawe. Jak wcześniej byłam negatywnie nastawiona do korepetycji online tak teraz mogę śmiało stwierdzić, że to super opcja bo jakość zajęć jest fenomenalna, a to wszystko dzięki poświęceniu Michała.
Bardzo polecam licealistom jak i osobom takim jak ja, które zdecydowały się na poprawienie matury.
Polecam!!!!!!!!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Michał cechuje się ogromną wiedzą i prostotą w tłumaczeniu skomplikowanych zagadnień. Podczas zajęć nauczyłam się naprawdę dużo co bez wątpienia pomogło mi na maturze. :D

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2019

Pan Michał zawsze był przygotowany do zajęć podczas, których podchodził do mnie indywidualnie i tłumaczył zagadnienia z, którymi miałam większy problem. Szczerze polecam! :)))

avatar
Stanisława
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2019

Uczestniczyłam rok temu w korepetycjach online u Pana Michała. Do matury przygotował mnie bardzo dobrze i dostałam się na wymarzoną medycynę. Nigdy nie było problemu żeby przełożyć zajęcia, dogadać się na konkretny termin. Szczerze polecam :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2019

Z czystym sumieniem polecam korepetycje z Michałem.
Zajęcia prowadzone były z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Materiały które dostawałam zawierały bardzo pomocne informacje, których często nie było w podręcznikach szkolnych.
Sam Michał jest osobą pogodną i bardzo kontaktową co sprawiało, że na zajęciach panowała swobodna atmosfera.
To dzięki pomocy Michała dostałam się na moją wymarzoną medycyne.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Dzięki Michałowi zdałam maturę na 90%, co umożliwiło mi dostać się na wymarzone studia. Lepiej trafić nie mogłam. Zawsze był przygotowany, objaśniał zagadnienia, z którymi miałam trudności. Polecam każdemu kto chce zawalczyć o swoją przyszłość!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Zaufałem Michałowi w kwestii przygotowania mnie i mojego brata do egzaminu maturalnego. Na początku miałem wątpliwości z uwagi na wiek korepetytora. Szybko jednak okazało się, że Michał potrafi tłumaczyć w sposób prosty i przystępny. Jest również bardzo sympatyczny i nawiązaliśmy koleżeński kontakt. Moje oceny w szkole się poprawiły a maturę zdaliśmy wraz z bratem z bardzo dobrym wynikiem i udało nam się dostać na medycynę. Polecam!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2018

Michał ma świetne podejście do uczniów, dzięki niemu dostałam się na swoje wymarzone studia. Zajęcia odbywają się w wyjątkowo miłej atmosferze. Każdy temat potrafi wyłożyć w sposób banalnie prosty tak aby każdy go zrozumiał. Zawsze gdy czegoś nie rozumiałam to powtarzał dane zagadnienie aż do skutku. Ponadto dostawałam od niego ogrom swoich materiałów w postaci skryptów, wskazówek czy najróżniejszych zadań. Jednoczenie oczekuje i wymaga dużo. Na początku każdych zajęć pisałam wejściówkę a do domu dostawałam nieraz mnóstwo zadań. Jednak jak widać ciężka praca się opłaciła. Michała mogę polecić każdemu kto chcę szybko i skutecznie przyswoić materiał do matury! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2018

Bardzo polecam wszystkim którzy przygotowują się do matury. Michał zawsze jest przygotowany do zajęć, potrafi przedstawić dany materiał w prosty i ciekawy sposób. Niejednokrotnie powtarzał mi zagadnienie, którego nie rozumiałam będąc przy tym bardzo cierpliwy. Finalnie materiały które były dla mnie udręką umiem celująco. Wszystkie zadania domowe które dostawałam były na następnych zajęciach dokładnie omówione pod kątem merytorycznym jak i zwracał uwagę na klucz maturalny. Same zajęcia są prowadzone w niesamowicie przyjaznej i miłej atmosferze. Szczerze polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.