Antonio Dominika

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Chrzanów
Trzebinia
Libiąż
Oświęcim
Kraków
Jaworzno
Sosnowiec
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Język hiszpański50 / 30 min

Antonio Dominika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Maksymalna skuteczność. 100% zadowolonych uczniów. Gwarancja satysfakcji.

Czy wyobrażasz sobie zajęcia, na których teorię wyjaśni Ci w Twoim języku dwujęzyczna lektorka, a zajęcia praktyczne poprowadzi native speaker języka hiszpańskiego?

Ograniczona liczba miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Nasza metoda została opracowana w celu szybkiego osiągnięcia najlepszych rezultatów , spersonalizowana dla każdego ucznia zgodnie z jego potrzebami. To najbardziej skuteczna ścieżka . Tylko z nami będziesz w stanie mówić po hiszpańsku bez „gwiżdżącego z ”, które charakteryzuje Polaków mówiących po hiszpańsku. Native speaker języka hiszpańskiego rozwiąże ten oraz inne charakterystyczne problemy językowe.

Jak wyglądają zajęcia?

W pierwszej części zajęć dwujęzyczna lektorka wyjaśni cele i teorię. W drugiej części zajęć pojęcia te będą praktykowane pod okiem hiszpańskiego native speakera , a wymowa zostanie skorygowana, abyś mógł mówić w sposób łagodny i naturalny, czyli tak, jak brzmi język hiszpański. Aby maksymalnie wykorzystać czas zleconych nam zajęć, każdy uczeń ma na naszej platformie własną "stronę  ucznia" , na której może wykonywać ćwiczenia online, w dogodnym dla niego czasie i gdzie może kontaktować się z nauczycielami w celu zadawania pytań.

Nasza trajektoria jako nauczyciele

Mam na imię Dominika , jestem osobą dwujęzyczną i biegle posługuję się językiem hiszpańskim , z którym pracuję nieprzerwanie od ponad 15 lat. Z zawodu jestem tłumaczem oraz lektorem i mówię również po katalońsku, portugalsku oraz angielsku. Jestem absolwentką studiów licencjackich i magisterskich na Wydziale Filologii Hiszpańskiej Uniwersytetu Barcelońskiego (Universitat de Barcelona). Podczas studiów uzyskałam również piąty stopień znajomości języka hiszpańskiego (Certificado de Aptitud) , który został wydany przez Escuela Oficial de Idiomas de Barcelona-Drassanes. Na wspomnianym już wcześniej Uniwersytecie Barcelońskim ukończyłam również studia magisterskie na Wydziale Filologii Angielskiej oraz studia podyplomowe z Tłumaczeń Ustnych i Pisemnych Tekstów Urzędowych na Uniwersytecie Pompeu Fabra w Barcelonie (Universitat Pompeu Fabra) w kombinacji językowej angielski «» hiszpański, kataloński.

Mam na imię Antonio i jestem wykwalifikowanym nauczycielem z ponad 20-letnim doświadczeniem i nauczycielem w Escola Municipal de Barcelona (tymczasowo na urlopie).  Mój język ojczysty to hiszpański i kataloński. Ukończyłem pedagogikę w Barcelonie i mieszkałem w wielu krajach, dzięki czemu mam dużą znajomość języków. Mieszkałem w Chile, dlatego znam też południowoamerykański akcent. Na University of Miami ukończyłem podyplomowe szkolenie nauczycieli („Teacher Training”) , gdzie skonsolidowałem swoją znajomość języka angielskiego. Teraz mieszkam w pięknym mieście Kraków, w którym zaczynam uczyć się czwartego i najtrudniejszego dla mnie języka polskiego.

Cennik

Zajęcia duoclase z native speakerem oraz dwujęzyczną lektorką kosztują 100 zł / 60 min lub 50 zł / 30 min.

To najlepszy sposób, aby nauczyć się płynnie mówić i bezbłędnie wymawiać!

Nie pozostawiaj swojego wykształcenia w rękach niedoświadczonych i niewykwalifikowanych osób. Napisz do nas już teraz . Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i zatroszczymy się o Twoją karierę zawodową.

Do zobaczenia wkrótce! 

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 21:00
Niedziela07:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2005 - 06.2008
Universitat de Barcelona
Magister
Filologia Hiszpańska
09.2008 - 06.2012
Universitat de Barcelona
Magister
Filologia Angielska
09.2008 - 07.2010
Universitat Pompeu Fabra
Nauczyciel dyplomowany
Tłumaczenia Ustne i Pisemne Tekstów Urzędowych (kombinacja językowa: angielski «» hiszpański, kataloński)
Kursy i szkolenia
01.2006
Certificado de Aptitud de Castellano (piąty stopień znajomości języka hiszpańskiego), Escuela Oficial de Idiomas de Barcelona-Drassanes
07.2008
Certificat de nivell de suficiència de català (kataloński C1), Universitat de Barcelona
07.2017
Diploma Elementar de Português Língua Estrangeira (DEPLE) (portugalski B1), Universidade de Lisboa
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
ołówekDodaj opinię
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2020

Nauka hiszpańskiego z Antonio i Dominiką to najtrafniejsza i najlepsza decyzja. Oboje zawsze są świetnie przygotowani do zajęć i wzajemnie się koordynują. Lekcje przygotowane są w sposób przejrzysty i zaplanowany, a ich metoda przekazywania wiedzy jest niezwykle skuteczna i dopasowana do moich potrzeb. Mam dostęp do platformy, dzięki czemu zawsze mogę wrócić do materiału przerabianego na zajęciach oraz zawieszać moje zadania domowe. Możliwość nauki pod okiem dwóch nauczycieli jednocześnie w przeciągu jednych zajęć sprawia, że nie mogę doczekać się kolejnych zajęć z nimi.

ołówekDodaj opinię