Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Chrzanów
Trzebinia
Libiąż
Oświęcim
Kraków
Jaworzno
Sosnowiec
Katowice

Antonio

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Antonio

O mnie

Zajęcia z języka hiszpańskiego, które prowadzi native speaker języka hiszpańskiego. Zanurz się w języku hiszpańskim!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2020

Nauka hiszpańskiego z Antonio i Dominiką to najtrafniejsza i najlepsza decyzja. Oboje zawsze są świetnie przygotowani do zajęć i wzajemnie się koordynują. Lekcje przygotowane są w sposób przejrzysty i zaplanowany, a ich metoda przekazywania wiedzy jest niezwykle skuteczna i dopasowana do moich potrzeb. Mam dostęp do platformy, dzięki czemu zawsze mogę wrócić do materiału przerabianego na zajęciach oraz zawieszać moje zadania domowe. Możliwość nauki pod okiem dwóch nauczycieli jednocześnie w przeciągu jednych zajęć sprawia, że nie mogę doczekać się kolejnych zajęć z nimi.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.