Agata Pruszyńska

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na:

- profesjonalne kursy angielskiego online oraz stacjonarne,

- korepetycje z języka angielskiego,

- kursy maturalne,

- zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty.

Kursy i koreptycje są przygotowywane przeze mnie specjalnie pod indywidualne potrzeby i oczekiwania każdego ucznia.

Oferuję spersonalizowaną naukę języka angielskiego online na najwyższym poziomie. Dokładam wszelkich starań, aby każda prowadzona przeze mnie lekcja była interesująca i pożyteczna dla osoby uczącej się. Ucząc się ze mną, bardzo szybko osiągniesz pożądane efekty i znaczące postępy w nauce języka angielskiego .

Z każdym kursantem ustalam indywidualne cele, które osiągamy wspólnie w niedalekiej przyszłości. Priorytetem każdego mojego kursu jest zdobycie umiejętności swobodnego posługiwania się językiem angielskim . Kładę nacisk na poprawność językową i praktyczne używanie języka. Uczę poprawnej wymowy i intonacji.

Jestem lektorem i trenerem języka angielskiego z kilkuletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w nauczaniu języka angielskiego biznesowego ( Business English ). Uczę z pasją i zaangażowaniem, w miłej i niestresującej atmosferze. Od swoich uczniów wymagam systematycznej nauki angielskiego w domu oprócz odbywanych lekcji.

Metoda nauczania i materiały dydaktyczne:
W nauczaniu korzystam z  metody komunikacyjnej , która skupia się na sytuacyjnym używaniu języka w różnych kontekstach. Podczas zajęć symulowane są sytuacje z życia codziennego, ma miejsce odgrywanie ról, odbywają się dyskusje na ciekawe tematy.
Przygotowuję  własne scenariusze lekcji , których celem jest przede wszystkim rozwijanie umiejętności mówienia w języku angielskim . Ponadto pozwalają one również na skuteczne i systematyczne poszerzanie zasobu słownictwa oraz poprawne stosowanie języka angielskiego w praktyce .

Korzystam z własnych odautorskich materiałów, najlepszych podręczników oraz autentycznych artykułów prasy anglojęzycznej (m.in.  Financial Time, The Times, The Guardian, The Economist ) i programów telewizji brytyjskiej (np.  skróty wiadomości BBC, Thames television ).

Oferta nauki języka angielskiego kierowana jest do uczniów szkół podstawowych i średnichstudentów  oraz  osób dorosłych i obejmuje:

 1. Naukę angielskiego ogólnego (General English),
 2. Naukę angielskiego biznesowego ( Business English ),
 3. Przygotowanie do egzaminów Cambridge (kurs FCE , kurs CAE , kurs CPE ) oraz egzaminu IELTS (kurs IELTS ) i egzaminu LCCI English for Business (kurs LCCI ),
 4. Korepetycje z języka angielskiego,
 5. Konwersacje z angielskiego,
 6. Kursy angielskiego dla firm,
 7. Kursy maturalne z angielskiego ,
 8. Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty.

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego ( 519 561 399 ), przez portal e-korepetycje lub Skype (nick: live:ag.pruszynska ).

Cennik:

 • 100 zł / 60 minut - uczniowie szkół podstawowych i średnich, w tym kursy maturalne oraz kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty,
 • 110 zł / 60 minut - kursy General English dla dorosłych,
 • 120 zł / 60 minut - kursy Business English, kursy egzaminacyjne (FCE, CAE, CPE, IELTS, LCCI)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Bozenna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Bardzo polecam Panią Agatę, jest osobą rzetelna, bardzo dobrze prowadzi korepetycje, córka ja uwielbiała. Pełen profesjonalizm. Polecam

avatar
Ksenia P
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Bardzo polecam Panią Agatę ma świetny kontakt z osobą , z którą prowadzi zajęcia, jest dobrze przygotowana do zajęć, ponadto bardzo miła i uprzejma w kontakcie, Polecam jeszcze raz.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Polecam Panią Agatę, ponieważ prowadziła zajęcia profesjonalnie, rzetelnie w przyjemnej atmosferze. Pani Agata posiada wielką wiedzę z języka angielskiego, którą świetnie dzieli się podczas zajęć. Zawsze była przygotowana do zajęć. Umiała dopasować materiał do wiedzy ucznia.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2020

Miła atmosfera, zajęcia przeprowadzone rzetelnie i profesjonalnie. Pani Agata jest bardzo wymagająca co daje dużego plusa. Ogromna wiedza oraz świetna umiejętność jej przekazywania. Bardzo cierpliwa. Naprawdę warto, polecam z czystym sumieniem.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2020

Świetny nauczyciel ! Pani Agata potrafi w bardzo łatwy sposób omówić tematy lekcji. Materiały przygotowane do lekcji przez Panią Agate są zrozumiałe i bardzo dobrze omówione. Gorąco polecam lekcje u Pani Agaty!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2020

Bardzo konkretne przygotowanie do matury – rzeczowe powtórki, jasne przykłady. Lekcje w przyjemnej atmosferze. Polecam :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2020

Polecam lekcje z Panią Agatą – profesjonalne podejście, ciekawe, praktyczne ćwiczenia, różnorodność tematów poruszanych podczas konwersacji językowych – wszystko to jest bardzo pomocne w nauce.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2019

Polecam Panią Agatę jako nauczyciela języka angielskiego moich dwojga dzieci. Syn pod kierunkiem Pani Agaty przygotował się do egzaminu FCE i zdał z sukcesem.

avatar
Rysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Agata jest zawsze bardzo dobrze przgotowana do lekcji i podchodzi z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem do swojej pracy. Lektorka potrafi odpowiednio dobrać materiały do potrzeb ucznia i zmotywować do nauki.
Polecam!!!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2019

Bardzo dobry korepetytor.
Wszystkie zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2016

Polecam korepetycje z makroekonomii z Panią Agatą. Wszystko wytłumaczone w sposób jasny i klarowny.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2016

Dzięki Pani Agacie z większą chęcią oraz pewnością rozmawiam w języku angielskim. Dzięki dodatkowym materiałom Pani Agaty gramatyka stała się dla mnie prostsza i przyjemniejsza. Teraz jestem pewien, że rozszerzona matura z języka angielskiego nie sprawi mi trudności.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2016

Pani Agata posiada ogromna wiedzę z zakresu j. angielskiego oraz posiada duże umiejętności nauczania. Dodatkowym atutem jest miła atmosfera prowadzonych korepetycji oraz cierpliwość i wyrozumiałość Pani Agaty. Pani Agata jest bardzo dobrym korepetytorem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.