Agata Pruszyńska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa
Piaseczno
Grodzisk Mazowiecki
Katowice
Tarnowskie Góry
Siedlce
Zabrze
Gliwice

O mnie

Jestem doświadczonym nauczycielem języka angielskiego. Uczę z pasją i zaangażowaniem. Prowadzę profesjonalne kursy języka angielskiego online w zakresie General English, Business English oraz przygotowania do egzaminów językowych (FCE, CAE, CPE, IELTS, LCCI). Zapraszam do współpracy i kontaktu ze mną.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2019

Polecam Panią Agatę jako nauczyciela języka angielskiego moich dwojga dzieci. Syn pod kierunkiem Pani Agaty przygotował się do egzaminu FCE i zdał z sukcesem.

avatar
Rysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Agata jest zawsze bardzo dobrze przgotowana do lekcji i podchodzi z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem do swojej pracy. Lektorka potrafi odpowiednio dobrać materiały do potrzeb ucznia i zmotywować do nauki.
Polecam!!!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2019

Bardzo dobry korepetytor.
Wszystkie zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2016

Polecam korepetycje z makroekonomii z Panią Agatą. Wszystko wytłumaczone w sposób jasny i klarowny.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2016

Dzięki Pani Agacie z większą chęcią oraz pewnością rozmawiam w języku angielskim. Dzięki dodatkowym materiałom Pani Agaty gramatyka stała się dla mnie prostsza i przyjemniejsza. Teraz jestem pewien, że rozszerzona matura z języka angielskiego nie sprawi mi trudności.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2016

Pani Agata posiada ogromna wiedzę z zakresu j. angielskiego oraz posiada duże umiejętności nauczania. Dodatkowym atutem jest miła atmosfera prowadzonych korepetycji oraz cierpliwość i wyrozumiałość Pani Agaty. Pani Agata jest bardzo dobrym korepetytorem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.