Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Chrzanów
Trzebinia
Libiąż
Oświęcim
Kraków
Jaworzno
Sosnowiec
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język hiszpański30 - 60 / 60 min

Antonio

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

¡Hola!

Mam na imię Antonio, jestem native speakerem z Hiszpanii i mówię również po katalońsku oraz angielsku . Język hiszpański to mój rodzimy język , a z wykształcenia jestem pedagogiem i udzielam korepetycji z konwersacji z języka hiszpańskiego. Mieszkałem przez wiele lat na różnych kontynentach i w różnych krajach, takich jak Chile (Santiago de Chile) , Stany Zjednoczone Ameryki (Miami) , a obecnie mieszkam w Polsce (Kraków). Dzięki temu miałem do czynienia z wielokulturowością , niejednokrotnie współtworząc kulturę dwujęzycznego regionu : w Barcelonie – hiszpański i kataloński , a w Miami – angielski i hiszpański . Ukończyłem pedagogikę na universidad de Barcelona i odbyłem podyplomowe „Szkolenie nauczycieli” („Teacher training”) na University of Miami . Ponadto jestem autorem różnych prac edukacyjnych wydanych w Hiszpanii i posiadających doskonałe recenzje w prasie . Prowadzę zajęcia w miłej i bezstresowej atmosferze na wszystkich poziomach z konwersacji z języka hiszpańskiego. Tempo nauki dostosowuję do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Podczas komunikacji zwracam szczególną uwagę na wymowę , jak i akcent . Posiadam ciekawe materiały do nauki hiszpańskiego, które świetnie sprawdzają się w nauce online.

Prowadzę zajęcia z konwersacji :
- indywidualne ,
- grupowe (2 lub 3-osobowe).

Istnieje również możliwość prowadzenia zajęć dla większej liczby osób. Zajęcia online prowadzę przez Skype.

Udzielam korepetycji z konwersacji  na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C2

Prowadzę kursy z konwersacji :
- standardowe ,
- indywidualne ,
- maturalne ,
- DELE ,
- pod kątem wyjazdu :
· do pracy ,
· na wakacje ,
· na studia w programie Erasmus .

Cennik:

30-minutowych intensywnych lekcji online:
- zajęcia indywidualne: 30 zł

60-minutowych lekcji online :
- zajęcia indywidualne: 60 zł
- zajęcia w grupie 2-osobowej: 45 zł / osobę
- zajęcia w grupie 3-osobowej: 35 zł / osobę 

Płacąc z góry za kilka zajęć, oszczędzasz:
- przy zakupie 4 lekcji indywidualnych: 230 zł 
- przy zakupie 8 lekcji indywidualnych: 450 zł 
- przy zakupie 12 lekcji indywidualnych: 660 zł 

Możesz skontaktować się ze mną po angielsku, hiszpańsku lub katalońsku .

¡Hasta pronto!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Maja Sikorska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2020

Zajęcia z Antonio są bardzo energiczne i nie można się na nich nudzić dzięki świetnie dobranym materiałom na każdą lekcję. Przywiązuje dużą wagę do wymowy i intonacji. To bardzo motywujący nauczyciel, a nauka z nim to duża dawka nowej partii materiału dobranego pod kątem indywidualnych potrzeb ucznia. Potrafi zmotywować i świetnie przekazywać wiedzę. To nauczyciel, którego z całą pewnością można polecić kolejnym kursantom

avatar
Oliwia Kubiak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2020

Raúl to niezwykle cierpliwy nauczyciel, który daje z siebie wszystko, aby przekazać swoją wiedzę. Zajęcia z nim upływają w miłej atmosferze i są bardzo skuteczne. Dziękuję!

Antonio

Dziękuję za pozytywny komentarz, ale jednak wolę moje drugie imię – Antonio :-)

avatar
Monika.M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2020

Z Antonio rozpoczęłam zajęcia od poziomu podstawowego. Na początku miałam obawy czy nauka hiszpańskiego od podstaw z native speakerem może przynosić pozytywne rezultaty. Dziś wiem, że nie mogłam wybrać lepszego nauczyciela. Zajęcia są świetnie zorganizowane, a podczas nauki pracujemy na platformie ćwicząc każdą z umiejętności: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Antonio stawia na komunikację i posiada ogromną ilość materiałów, w tym również po polsku, co ułatwia naukę w przypadku osób, które dopiero co zaczynają naukę tego języka. Antonio wprowadza świetną atmosferę i dzięki temu nauka z nim to czysta przyjemność.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.