Raúl Antonio Cervantes

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
Online
Chrzanów
Trzebinia
Libiąż
Oświęcim
Kraków
Jaworzno
Sosnowiec
Katowice

Raúl Antonio Cervantes

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Raúl Antonio Cervantes

O mnie

Pochodzę z Barcelony i jestem również egzaminatorem DELE, a moją akredytację wydał INSTYTUT CERVANTESA. Cześć, jestem Raúl Antonio z Hiszpanii i zapraszam Cię na zajęcia, na których zanurzysz się w hiszpańskim ucząc się w miłej atmosferze. Posiadam szeroki zasób słownictwa hiszpańskiego, ponieważ poza życiem w Barcelonie mieszkałem również w Chile, a na University of Miami studiowałem pedagogikę. Jestem również nauczycielem w szkole państwowej w Premià de Mar. Obecnie mieszkam w Polsce, w okolicach Krakowa. Zapraszam cię na 30-minutową darmową lekcję próbną online.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2024

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Polecam mojego nauczyciela, który jest akredytowany przez Instituto Cervantes. Pomimo mojej dużej nieśmiałości, potrafi stworzyć przyjazną atmosferę, która pozwala mi czuć się swobodnie podczas lekcji. Jest bardzo sympatyczny i miły, co dodatkowo ułatwia naukę. Jego profesjonalizm i cierpliwość są niewątpliwie godne uwagi. Dzięki niemu moje umiejętności językowe stale się rozwijają. Jeszcze raz gorąco polecam go wszystkim, którzy szukają wyjątkowego nauczyciela.

avatar
Helena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2023

Zajęcia były naprawdę świetne! Rozpoczęłam naukę hiszpańskiego od podstaw, ale dzięki Panu nauczyłam się świetnie porozumiewać. Lekcje były bardzo ciekawe i interesujące. Dziękuję za pomoc w nauce!

avatar
Maja Sikorska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2020

Zajęcia z Antonio są bardzo energiczne i nie można się na nich nudzić dzięki świetnie dobranym materiałom na każdą lekcję. Przywiązuje dużą wagę do wymowy i intonacji. To bardzo motywujący nauczyciel, a nauka z nim to duża dawka nowej partii materiału dobranego pod kątem indywidualnych potrzeb ucznia. Potrafi zmotywować i świetnie przekazywać wiedzę. To nauczyciel, którego z całą pewnością można polecić kolejnym kursantom

avatar
Oliwia Kubiak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2020

Raúl to niezwykle cierpliwy nauczyciel, który daje z siebie wszystko, aby przekazać swoją wiedzę. Zajęcia z nim upływają w miłej atmosferze i są bardzo skuteczne. Dziękuję!

Raúl Antonio Cervantes

Dziękuję za pozytywny komentarz, ale jednak wolę moje drugie imię – Antonio :-)

avatar
Monika.M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2020

Z Antonio rozpoczęłam zajęcia od poziomu podstawowego. Na początku miałam obawy czy nauka hiszpańskiego od podstaw z native speakerem może przynosić pozytywne rezultaty. Dziś wiem, że nie mogłam wybrać lepszego nauczyciela. Zajęcia są świetnie zorganizowane, a podczas nauki pracujemy na platformie ćwicząc każdą z umiejętności: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Antonio stawia na komunikację i posiada ogromną ilość materiałów, w tym również po polsku, co ułatwia naukę w przypadku osób, które dopiero co zaczynają naukę tego języka. Antonio wprowadza świetną atmosferę i dzięki temu nauka z nim to czysta przyjemność.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.