Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Chrzanów
Trzebinia
Libiąż
Oświęcim
Kraków
Jaworzno
Sosnowiec
Katowice

Antonio

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Antonio

O mnie

¡Hola!Mam na imię Antonio, jestem Hiszpanem i mówię w trzech językach, z czego biegle w dwóch. Język hiszpański to mój rodzimy język, ale oprócz tego mówię także po katalońsku i angielsku. Z wykształcenia jestem pedagogiem i udzielam korepetycji z języka hiszpańskiego. Mieszkałem przez wiele lat na różnych kontynentach i w różnych krajach, takich jak Chile (Santiago de Chile), Stany Zjednoczone Ameryki (Miami), a obecnie mieszkam w Polsce (Kraków). Dzięki temu miałem do czynienia z wielokulturowością, niejednokrotnie współtworząc kulturę dwujęzycznego regionu: w Barcelonie – hiszpański i kataloński, a w Miami – angielski i hiszpański. Ukończyłem pedagogikę na universidad de Barcelona i odbyłem podyplomowe „Szkolenie nauczycieli” („Teacher training”) na University of Miami. Ponadto jestem autorem różnych prac edukacyjnych wydanych w Hiszpanii i posiadających doskonałe recenzje w prasie. Prowadzę zajęcia w miłej atmosferze na dowolnym poziomie z języka hiszpańskiego. Rytm nauki dostosowuję do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Podczas komunikacji zwracam uwagę na wymowę, jak i akcent.¡Hasta pronto!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Maja Sikorska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2020

Zajęcia z Antonio są bardzo energiczne i nie można się na nich nudzić dzięki świetnie dobranym materiałom na każdą lekcję. Przywiązuje dużą wagę do wymowy i intonacji. To bardzo motywujący nauczyciel, a nauka z nim to duża dawka nowej partii materiału dobranego pod kątem indywidualnych potrzeb ucznia. Potrafi zmotywować i świetnie przekazywać wiedzę. To nauczyciel, którego z całą pewnością można polecić kolejnym kursantom

avatar
Oliwia Kubiak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2020

Raúl to niezwykle cierpliwy nauczyciel, który daje z siebie wszystko, aby przekazać swoją wiedzę. Zajęcia z nim upływają w miłej atmosferze i są bardzo skuteczne. Dziękuję!

Antonio

Dziękuję za pozytywny komentarz, ale jednak wolę moje drugie imię – Antonio :-)

avatar
Monika.M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2020

Z Antonio rozpoczęłam zajęcia od poziomu podstawowego. Na początku miałam obawy czy nauka hiszpańskiego od podstaw z native speakerem może przynosić pozytywne rezultaty. Dziś wiem, że nie mogłam wybrać lepszego nauczyciela. Zajęcia są świetnie zorganizowane, a podczas nauki pracujemy na platformie ćwicząc każdą z umiejętności: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Antonio stawia na komunikację i posiada ogromną ilość materiałów, w tym również po polsku, co ułatwia naukę w przypadku osób, które dopiero co zaczynają naukę tego języka. Antonio wprowadza świetną atmosferę i dzięki temu nauka z nim to czysta przyjemność.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.