Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Częstochowa (Tysiąclecie)
Muzyka45 / 60 min

Anna Wilk

Opis ogłoszenia

Uczę gry na najradośniejszym instrumencie świata - ukulele. Brzmi jak wakacje na Hawajach, a jednocześnie jest na tyle małe i poręczne, że można je zabrać wszędzie (i zrobić furorę przy letnim, wieczornym ognisku). Nie uczę grania z nut, nie wywieram presji ani nie stresuję podopiecznych. Stawiam na prostotę i zabawę bo właśnie z tym kojarzy mi się ten niewielki instrument. Zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych - małych i dużych: 504123440

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.