Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Częstochowa (Tysiąclecie)
Język polski45 / 60 min

Anna Wilk

Opis ogłoszenia

Studiowałam filologię polską, ale jestem zwolennikiem praktyki, a nie teorii. Jeśli język polski kojarzy Ci się z nudnym siedzeniem nad książką, przekonaj się że wcale nie musi tak być! Lektury mogą być ciekawe, założenia epoki intrygujące, a zasady rozwiązywania zadań maturalnych proste i zrozumiałe. Oferuję swoją pomoc niezależnie od etapu edukacyjnego (klasy), zdolności czy braków. Jeśli potrzebujesz takiego wsparcia zadzwoń: 504123440 Cena za godzinę: 45zł

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.