Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Białystok (Centrum)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski80 / 60 min

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

BEZSTRESOWO ALE INTENSYWNIE :) Dla zaawansowanych – lekcje 100% po angielsku. Jestem magistrem filologii angielskiej (UMCS w Lublinie) i prowadzę własną szkołę językową. Mimo to, cały czas pracuję jako lektorka języka angielskiego i tłumacz. Uczę już blisko 10 lat. Lubię to co robię, a to przekłada się na dobre wyniki moich uczniów. Pracowałam w szkołach na różnych poziomach (szkoła podstawowa, gimnazjum oraz liceum), a także ukończyłam kursy doszkalające z zakresu nauczania małych dzieci. Mimo wszystko najlepiej odnajduję się w nauczaniu osób dorosłych, prowadzeniu konwersacji oraz zajęć typu Business English.
Prowadzę szkolenia grupowe i indywidualne dla przedsiębiorstw, pracowników korporacji oraz osób prywatnych, a także zajęcia z osobami 50+. Ponadto zajmuję się kursami przygotowującymi do egzaminów gimnazjalnych i matur, głównie na poziomie rozszerzonym. Przygotowuję również do egzaminów FCE, CAE oraz TOEIC. Prowadziłam m.in. szkolenia podnoszące kwalifikacje językowe funkcjonariuszy Policji, kursy unijne dla firm logistycznych, szkolenia z uwzględnieniem tematyki medycznej, a także wiele innych, ciekawych przedsięwzięć.

Moją dodatkową specjalnością są konwersacje, które pozwalają się rozwinąć w zakresie swobody mówienia, a przy okazji nie nudzą :)

  • Zajęcia dwuosobowe -45zł/os.

Zainteresowanych lekcjami na każdym poziomie proszę o kontakt mailowy: awasyluk@interia. pl (bez spacji po kropce), lub pod nr telefonu 693 984 232

Miejsce zajęć -Białystok, Centrum.
Prowadzę także zajęcia przez Skype

MOŻLIWOŚĆ WYSTAWIENIA FAKTURY NA ŻYCZENIE.
Pozdrawiam,
Anna ;)

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 20:00
Wtorek07:00 - 15:00
Środa07:00 - 15:00
Czwartek07:00 - 15:00
Piątek07:00 - 16:00
Sobota10:00 - 12:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Anna
ul.Suraska 1 lok.200
15-039 Białystok
NIP: 5372574527

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2018

Pozytywne opinie o firmie Pani Ani słyszałem już od dłuższego czasu. Faktycznie - nie zawiodłem się oraz nie żałuję ani minuty tam spędzonej, świetnie przygotowane zajęcia a darmowe czekoladki i mandarynki to coś, co sprawia, że takie lekcje zapamiętuje się na długo, sama przyjemność! Szczerze polecam i pozdrawiam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2014

Jeśli szukasz nauczycielki z powołania, osoby przesympatycznej a zarazem wymagającej to trafiłeś/aś idealnie. Pani Ania w świetny sposób przekazuje wiedzę, na lekcji panuje genialna atmosfera. Szczerze polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2013

Świetna nauczycielka, z dobrym podejściem do ucznia. Nawet tak odpornego na wiedzę jak ja :D Zajęcia bezstresowe! Polecam i pozdrawiam Panią =))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.