Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Białystok (Centrum)
Faktura VAT

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Anna

O mnie

Magister filologii angielskiej. Lektorka, tłumacz, redaktor anglojęzyczny. Absolwentka UMCS w Lublinie. Komunikatywna i otwarta, z pasją do nauczania, z sympatią do ludzi.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2018

Pozytywne opinie o firmie Pani Ani słyszałem już od dłuższego czasu. Faktycznie - nie zawiodłem się oraz nie żałuję ani minuty tam spędzonej, świetnie przygotowane zajęcia a darmowe czekoladki i mandarynki to coś, co sprawia, że takie lekcje zapamiętuje się na długo, sama przyjemność! Szczerze polecam i pozdrawiam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2014

Jeśli szukasz nauczycielki z powołania, osoby przesympatycznej a zarazem wymagającej to trafiłeś/aś idealnie. Pani Ania w świetny sposób przekazuje wiedzę, na lekcji panuje genialna atmosfera. Szczerze polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2013

Świetna nauczycielka, z dobrym podejściem do ucznia. Nawet tak odpornego na wiedzę jak ja :D Zajęcia bezstresowe! Polecam i pozdrawiam Panią =))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.