Anna Rudawska

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka100 - 150 / 60 min

Anna Rudawska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Zapraszam serdecznie na zajęcia z:
kształcenia słuchu
zasad muzyki
form muzycznych
historii muzyki
literatury muzyczej
audycji muzycznych

Prowadzę również zajęcia nauki gry na skrzypcach i pianinie.

Oferuję przygotowanie do:

  • sprawdzianów i testów szkolnych
  • testów z kształcenia słuchu i aducji muzycznych CEA
  • ezaminów wstępnych do szkoły muzycznej I i II stopnia oraz egzaminów wstępnych na studia

O współpracy:

- Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze tak aby każdy uczeń wyniósł z naszych spotkań jak najwięcej wiedzy i umiejętności.

- Metodę pracy dostosowuje indywidualnie oraz opracowuję spersonalizowany plan pracy dla każdego ucznia.

- W zależności od potrzeb ucznia tłumaczę zagadnienia, powtarzamy i systematyzujemy materiał, ćwiczymy i utrwalamy wiedzę oraz kompetencje słuchowe i analityczne. Poszerzam więdzę ucznia oraz przedstawiam nowe zagadnienia.

- Pracuję na autorskich opracowaniach i materiałach, które udostępniam w ramach zajęć oraz tworzę spersonalizowane notatki, mapy myśli oraz testy i sprawdziany dla uczniów. Łączę elementy tradycyjnego nauczania z nowymi metodami edukacyjnymi.

- Poza zajęciami pozostaję w kontakcie mailowym i telefonicznym oferując pomoc i wsparcię.

Od wielu lat działam jako nauczyciel współpracując ze szkołami muzycznymi I i II stopnia oraz uczelniami wyższymi. Obenie jestem nauczycielem w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w Warszawie.

Jestem absolwentką Instytutu Muzykologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na Wydziale Teorii Muzyki, Kompozycji i Reżyserii Dźwięku - specjalność Teoria Muzyki oraz na Wydziale Instrumentalnym. Podczas studiów odbyłam również kursy pedagogiczne uprawniające mnie do nauczania przedmiotów teoretycznych oraz gry na instrumencie. Byłam również uczestniczką kursów doskonalących moje umiejętności zawodowe. Jestem żywo zainteresowana edukacją muzyczną na wszystkich poziomach edukacji formalnej i nieformalnej, dlatego też cały czas doszkalam się w różnych aspektach i dziedzinach edukacyjnych związanych z muzyką.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 09.2017
Uniwersytet Warszawski
Magister
Muzykologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2023

Jeżeli chcecie aby Wasze dziecko bez stresu i z jak najlepszymi umiejętnościami zdało wszystkie egzaminy z teorii w szkole muzycznej I czy II stopnia, to tylko za sprawą Pani Ani!
Pani Ania jest wspaniałym nauczycielem! Cierpliwa, sumienna, motywująca ucznia, pomysłowa i profesjonalna. Pracuje z moimi córkami, które są uczennicami szkół muzycznych I i II stopnia. Córki pracują z Panią Anią nad bieżącym materiałem szkolnym oraz idą dalej z programem tak aby miały czas na przyswojenie materiału i więcej czasu na ćwiczenia różnorodnych kompetencji.
Korzystaliśmy z wielu korepetytorów, w większości instrumentalistów, lecz prawda jest taka, że najlepiej współpracuje się z Panią Anią, która prócz tego, że jest instrumentalistką to również teoretykiem i muzykologiem oraz czynnym nauczycielem!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.