Anna Rudawska

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Warszawa

Anna Rudawska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Anna Rudawska

O mnie

Kształcenie słuchu/zasady muzyki/formy muzyczne/audycje muzyczne/literatura muzyczna/historia muzyki/skrzypce/zajęcia umuzykalniające dla najmłodszychSzanowni Państwo,Zapraszam serdecznie na zajęcia z kształcenia słuchu, zasad muzyki, form muzycznych, literatury muzycznej, audycji muzycznych oraz historii muzyki. Prowadzę również zajęcia nauki gry na skrzypcach i pianinie.Moje doświadczenie zawodowe zdobywałam ucząc w szkołach muzycznych (prywatnych i państwowych), ogniskach muzycznych oraz udzielając lekcji prywatnych.Zajęcia prowadzę w formie stacjonarnej oraz online. Łączę elementy tradycyjnego nauczania z nowymi metodami edukacyjnymi. W pracy wykorzystuje nowe technologie. Metodę pracy dostosowuje indywidualnie oraz opracowuje spersonalizowany plan pracy dla ucznia.Jestem absolwentką Instytutu Muzykologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na Wydziale Teorii Muzyki, Kompozycji i Reżyserii Dźwięku - specjalność Teoria Muzyki oraz na Wydziale Instrumentalnym. Podczas studiów odbyłam również kursy pedagogiczne uprawniające mnie do nauczania przedmiotów teoretycznych oraz gry na instrumencie. Byłam również uczestniczką kursów doskonalących moje umiejętności zawodowe. Jestem żywo zainteresowana edukacją muzyczną na wszystkich poziomach edukacji formalnej i nieformalnej, dlatego też cały czas doszkalam się w różnych aspektach i dziedzinach edukacyjnych związanych z muzyką.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 09.2017
Uniwersytet Warszawski
Magister
Muzykologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2023

Jeżeli chcecie aby Wasze dziecko bez stresu i z jak najlepszymi umiejętnościami zdało wszystkie egzaminy z teorii w szkole muzycznej I czy II stopnia, to tylko za sprawą Pani Ani!
Pani Ania jest wspaniałym nauczycielem! Cierpliwa, sumienna, motywująca ucznia, pomysłowa i profesjonalna. Pracuje z moimi córkami, które są uczennicami szkół muzycznych I i II stopnia. Córki pracują z Panią Anią nad bieżącym materiałem szkolnym oraz idą dalej z programem tak aby miały czas na przyswojenie materiału i więcej czasu na ćwiczenia różnorodnych kompetencji.
Korzystaliśmy z wielu korepetytorów, w większości instrumentalistów, lecz prawda jest taka, że najlepiej współpracuje się z Panią Anią, która prócz tego, że jest instrumentalistką to również teoretykiem i muzykologiem oraz czynnym nauczycielem!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.