Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 / 60 min

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim i aktywnym zawodowo lektorem.  Moje doświadczenie w nauczaniu to ponad 15 lat pracy w szkole podstawowej, gimnazjum, szkołach językowych  oraz prowadzenie kursów firmowych i zajęć indywidualnych. Przygotowuję uczniów do egzaminów językowych (KET, PET, FCE, CAE) oraz egzaminów szkolnych. Mam duże doświadczenie w przygotowaniu do egzaminu maturalnego, zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Z dużą skutecznością pomagam w przełamaniu bariery językowej. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, dobierając odpowiednie metody, materiały i tempo pracy. Pracuję matodą komunikacyjną (CLT) lub metodą bezpośrednią (Direct Method) w zależności od preferencji ucznia. Pamiętam jednocześnie, iż celem nauki każdego języka jest skuteczne komunikowanie się. Dlatego duży nacisk kładę na konwersacje. Posiadam certyfikat językowy Cambridge na najwyższym poziomie C2 (CPE). Gwarantuję miłą atmosferę i dużą skuteczność, jednocześnie wymagając zaangażowania  ze strony ucznia.
Co mnie wyróżnia?
1. Doświadczenie - wieloletnie doświadczenie sprawia, że moje podejście do ucznia cechuje duża elastyczność i łatwość ocenienia jego potrzeb edukacyjnych  i sposobów ich realizacji.
2. Metodyczne przygotowanie, które pozwala na dobór jak najlepszych metod i technik nauczania oraz daje gwarancję osiągnięcia sukcesu.
Cena za lekcję online 50zł/60min.

Serdecznie zapraszam
.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 18:00
Wtorek07:00 - 14:00
Środa07:00 - 18:00
Czwartek07:00 - 14:00
Piątek07:00 - 14:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 06.2006
Uniwersytet Gdański
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
07.2000
CAE - Certificate in Advanced English
06.2011
CPE - Certificate of Proficiency in English (C2)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Ryszard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2020

Pani Ania jest jedynym nauczycielem języka angielskiego, który potrafi dotrzeć do mojego syna. I nie dość, że syn zaczął się uczyć, to po raz pierwszy dostał na koniec roku ocenę bardzo dobrą a na wakacjach potrafi się porozumieć po angielsku. Podejrzewam, że to przez naturalną otwartość Pani Ani, jej dokładność i umiejętność porozumienia się z dziećmi. Z czystym sercem polecam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2020

Bardzo dobry kontakt z uczniem, indywidualne podejście, skuteczne metody. Każde zajęcia są przemyślane i nastawione na komunikację. Polecam

avatar
Fabian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2012

Zdecydowanie polecam, w pełni profesjonalne zajęcia. Dopasowane indywidualnie materiały dydaktyczne. Ciekawe konwersacje.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2012

Osoba kompetentna, zawsze b. dobrze przygotowana i rzetelna. Świetnie przygotowała mnie do egzaminu FCE (zdanego na A :) ). Gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.