Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Online
Bydgoszcz

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Anna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 06.2006
Uniwersytet Gdański
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
07.2000
CAE - Certificate in Advanced English
06.2011
CPE - Certificate of Proficiency in English (C2)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Ryszard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2020

Pani Ania jest jedynym nauczycielem języka angielskiego, który potrafi dotrzeć do mojego syna. I nie dość, że syn zaczął się uczyć, to po raz pierwszy dostał na koniec roku ocenę bardzo dobrą a na wakacjach potrafi się porozumieć po angielsku. Podejrzewam, że to przez naturalną otwartość Pani Ani, jej dokładność i umiejętność porozumienia się z dziećmi. Z czystym sercem polecam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2020

Bardzo dobry kontakt z uczniem, indywidualne podejście, skuteczne metody. Każde zajęcia są przemyślane i nastawione na komunikację. Polecam

avatar
Fabian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2012

Zdecydowanie polecam, w pełni profesjonalne zajęcia. Dopasowane indywidualnie materiały dydaktyczne. Ciekawe konwersacje.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2012

Osoba kompetentna, zawsze b. dobrze przygotowana i rzetelna. Świetnie przygotowała mnie do egzaminu FCE (zdanego na A :) ). Gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.