Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Online
Ruda Śląska

Anita

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Anita

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - 09.2022
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Licencjat
Romanistyka, język włoski ze specjalizacją język francuski
03.2023 - aktualnie
Wyższa szkoła kształcenia zawodowego
Przygotowanie pedagogiczne do nauczania języka obcego
10.2023 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Filologia romańska, język włoski z programem tłumaczeniowym
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2021 - 09.2021
Szkoła Językowa Online Akademia Anima
Konsultacje z klientem na platformie Zoom i BBB Tworzenie treści promujących firmę w social mediach za pomocą programu Canva Pisanie artykułów o treści edukacyjnej i kulturowej na bloga Tworzenie planu zajęć na kursy językowe

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2024

Włoski w praktyce!
Polecam serdecznie. Kurs języka rozpocząłem od zera a po trzech miesiącach mogę bez problemu porozumiewać się z rodowitymi Włochami.
Zawsze przygotowana, na zajęciach wykorzystujemy maksimum czasu. Jeśli czegoś potrzebuje, jest w stanie przygotować materiał już na nastepne zajęcia.

avatar
Bozena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2024

Pani Anita jest zawsze świetnie przygotowana do lekcji, kompetentna, wsłuchuje się w potrzeby ucznia. W bardzo krótkim czasie nauczyła mnie mówić, a w zasadzie uczy mnie nadal gramatyki poprzez konwersacje. Nigdy nie nudzę się na lekcjach i zawsze mam ochotę na następne. Pani Anita zawsze ma czas, żeby wysłać mi dodatkowe materiały potrzebne do nauki. Dla mnie perfect - bardzo dobry nauczyciel i szczerze polecam.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2023

Anita jest pasjonatką języka włoskiego i tę pasje potrafi przekazać! Świetnie dobiera materiały, interesuje ją to, czego chce nauczyć się uczeń, ale pamięta o przekazaniu tego co najistotniejsze. Prowadzi zajęcia po włosku, co dodatkowo stymuluje naszą naukę. Zawsze można się dogadać w kwestiach organizacyjnych, nie pozostaje na to obojętna. Polecam!

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2023

Anita to najlepsza nauczycielka włoskiego!
Zawsze przygotowana do zajęć, zapewnia dostosowane do ucznia materiały a po lekcjach również dodatkowe ćwiczenia. Na zajęciach można rozwinąć wszystkie obszary językowe.
Potrafi świetnie i nauczyć, i wytłumaczyć, a przy okazji zainteresować ucznia językiem i kulturą Włoch. Jest wyrozumiałą, ale motywującą osobą. Ma indywidualne podejście do ucznia co przekłada się na świetne i szybkie wyniki językowe.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2023

Pani Anita jest fantastyczną osobą, która uczy języka włoskiego z ogromnym zaangażowaniem i pasją.
Potrafi świetnie dopasować naukę do każdego ucznia. Bez względu na wiek. Jesteśmy z córką zachwycone. Nauka języka z Panią Anitą jest ciekawa i przyjemna. A na efekty nie trzeba długo czekać.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2023

Bardzo polecam :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2023

Bardzo polecam Panią Anitę!
Zaczęłam naukę włoskiego niecałe 3 miesiące temu i jestem zachwycona swoimi postępami i tokiem nauczania który prowadzi go Pani Anita. Początkowo bałam się, że jednak lekcje online nie dadzą tych samych efektów co spotkanie na żywo ale myliłam się! Jest to naprawdę duże zaoszczędzenie czasu a nauka jest równie przyjemna i przynosi takie same efekty. Pani Anita dostosowuje tematy lekcji do umiejętności ucznia, prowadzi je w ciekawy sposób, wszystko tłumacząc i poprawiając nas gdy popełnimy nawet najmniejszy błąd. Oprócz gramatyki, czasów uczy też ciekawostek i typowych powiedzeń Włochów.
Początkowo obawiałam się, że moja matura z włoskiego będzie nie zdania ale teraz wiem, że z pomocą Pani Anity zdam ją bez problemu.
Consiglio con tutto il cuore! ( Polecam z całego serca! )

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2023

Wszystkim polecam naukę języka włoskiego z Anitą :)
Trafiłam do Anity przez zupełny przypadek, kiedy to wpadłam na pomysł nauki języka i zaczęłam szukać w internecie Nauczyciela.
Teraz, po kilku miesiącach, mogę powiedzieć, że jest to świetny Korepetytor, który przyjemnie prowadzi zajęcia dając przy tym dużo radości i motywacji do zabawy językiem.
Lekcja nie jest nudna i nigdy nie muszę patrzyć na zegarek z błaganiem kiedy to się skończy. Nauka języka z Anitą nie jest tylko nauką słówek i ryciem wszystkiego na pamięć, gdyż podczas lekcji Anita nawiązuje do kultury, historii, zwyczajów, przy jednoczesnym wykorzystaniu mojej wyobraźni, bo uczy dużo na skojarzenia, co szybciej pozwala mówić i myśleć po włosku. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.