Anna Szymanowska

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Online
Poznań

Anna Szymanowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Anna Szymanowska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 06.2009
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
biologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2009 - 06.2012
Kumam - Centrum Nauczania Indywidualnego
Prowadzenie kursów maturalnych.
09.2012 - 06.2018
Centrum Edukacyjne SuperEgo
Prowadzenie kursów maturalnych

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2018

Polecam korepetycje u Pani Ani. Atmosfera na zajęciach bardzo przyjazna, wszystko dokładnie opracowane, wiele róźnorodnych testów. Pełen profesjonalizm.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2018

Polecam! Pani Ania jest bardzo dokladna, zajecia prowadzone w milej atmosferze. Jest ambitna osoba, ktorej zalezy na jak najlepszych wynikach swoich podopiecznych. Potrafi mobilizowac nawet najwiekszych leniuchow, tak bylo ze mna:) Bardzo duza ilosc zadan, dzieki temu bylem przygotowany na ich kazdy stopien trudnosci.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Polecam z czystym sumieniem lekcje przygotowujące do matury. Ogromna ilość zadań, wszystko dokładnie zaplanowane i przemyślane. Jestem bardzo zadowolona, że akurat takie korepetycje wybrałam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2018

Pani Ania to nauczyciel z pasją, bardzo skrupulatnie i konsekwentnie przekazuje swoją wiedzę. Lekcje zawsze prowadzone są w miłej atmosferze, materiał przekazywany jest w prosty i zrozumiały sposób. Pani Ania jest nauczycielem wymagającym, mobilizuje do pracy, a postęp, jaki udało mi się osiągnąć dzięki tym korepetycjom, pozwolił mi na uzyskanie satysfakcjonującego wyniku na maturze (92%), a co za tym idzie dostanie się na medycynę. Z czystym sumieniem polecam korepetycje u Pani Ani wszystkim maturzystom! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.