Basia - Wymownia

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Kórnik
Poznań
Kalisz
Konin
Piła
Katowice
Częstochowa
Sosnowiec
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

ATRAKCYJNE CENY NA ROK 2023/34. ZAPRASZAMY!
Cennik w treści ogłoszenia
.NIEMIECKI DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, ŚREDNICH I DLA DOROSŁYCH (NA POZIOMIE PODSTAWOWYM)

Korepetycje sam na sam z nauczycielem to zdecydowanie najskuteczniejsza forma nauki. Skuteczność i komfort zajęć zapewnia nauka prowadzona online poprzez bardzo ciekawą i dobrze wyposażoną platformę edukacyjną. Uczeń pozostaje w swoim domu, a poprzez platformę może robić wszystko to, co robiłby spotykając się z nauczycielem w cztery oczy: oglądać materiały tekstowe, filmy, pisać, rysować, grać w gry edukacyjne, rozmawiać i nie tylko. Taka forma lekcji może być nawet bardziej interesująca i angażująca od tradycyjnej i sprawdza się zarówno w przypadku dzieci, jak też młodzieży. Może zaciekawić również dorosłych :) Spróbuj czegoś nowego i ucz się, siedząc wygodnie we własnym fotelu!  

CO OFERUJEMY

Centrum edukacji i tłumaczeń Wymownia oferuje indywidualne KOREPETYCJE z  języka niemieckiego oraz języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych (poziom podstawowy). Gwarantujemy pozytywną atmosferę spotkań, rzetelne i wnikliwe traktowanie potrzeb każdego ucznia, materiały dodatkowe na każdej lekcji oraz twórcze zabawy z językiem niemieckim i angielskim.

OFERTA DOTYCZY TYLKO LEKCJI ONLINE

Razem z nami uczeń może:
- uczyć się do egzaminu ósmoklasisty, maturalnego,
- powtórzyć zagadnienia gramatyczne obowiązujące w szkole podstawowej i średniej,
- uczyć się języka w systemie pozaszkolnym
- rozmawiać, pisać,
- wzbogacić słownictwo.

Zakres korepetycji  obejmuje powtórkę konstrukcji jęzkowych oraz poszerzenie zakresu słów i zwrotów w oparciu o materiały przekazywane i prezentowane przez nauczycielkę. Jeśli Twoje dziecko ma problem z gramatyką - zajęcia z nami pomogą mu ją zrozumieć. Pomagamy także w opanowaniu bieżącego materiału szkolnego.

Lekcje odbywają się online poprzez darmową i łatwą w obsłudze platformę Zoom. Spotkania online mogą odbywać się od pn do sob.

DLACZEGO WŁAŚNIE ZOOM?

Zoom jest bezpłatną i łatwą w obsłudze platformą edukacyjną umożliwiającą sprawne nauczanie i dającą dostęp do ciekawych narzędzi. Pozwala on na znacznie więcej działań, niż używany najczęściej w szkołach Teams lub Skype. Lekcja powinna angażować ucznia na różne sposoby – pozwalać mu wygodnie pisać, kreślić, rysować, a nawet grać. Nauczyciel powinien mieć możliwość prezentowania różnorodnych materiałów (filmów, gier, obrazów, dźwięków). Takiej różnorodności niestety Skype czy Teams nie zapewniają. Nauka z nami jest zatem skuteczna, ciekawa i wygodna. Nie tracisz przy tym czasu i pieniędzy na dojazd do nauczyciela. Zoom jest całkowicie bezpłatny i dostępny dla wszystkich. Wystarczy laptop. Przed pierwszą lekcją przekazujemy instrukcję pobrania i obsługi  Zooma oraz wykonujemy pierwsze próbne połączenie. Podczas lekcji podpowiadamy, gdzie znaleźć poszczególne funkcje. Każdy poradzi sobie z Zoomem! (część naszych nauczycieli prowadzi zajęcia przez równie atrakcyjny Google Meet)

KIM JESTEM?

Barbara Celińska : na co dzień zajmuję się nauką, tłumaczeniami oraz wydawaniem publikacji przeznaczonych do nauki j. angielskiego i niemieckiego. Język jest moją pasją i sposobem na życie. Zebrałam wokół siebie wspaniałych lektorów, tworząc centrum edukacji i tłumaczeń Wymownia. Razem chętnie przybliżymy tajniki języka obcego Tobie lub Twojemu dziecku! Więcej informacji o mnie znaleźć można na stronie mojego biura tłumaczeń wymownia(pl)

KOGO UCZYMY I DLACZEGO?

Jako, że uwielbiamy kontakt z ludźmi, chętnie udzielamy korepetycji językowych. Naprawdę Rozumiemy szkolne obawy uczniów, potrafimy wychwycić braki w wiedzy i uzupełnić je. Niemiecki zna wiele osób, nie każdy jednak rozumie wyjątkową wrażliwość cichej myszki lub potrafi zdyscyplinować rozrabiakę. Dzieci szkolne oraz młodzież lubią nasze lekcje, dzięki czemu są entuzjastyczne, nadrabiają zaległości i krok po kroku poprawiają wyniki w nauce.

JAK UCZYMY DZIECI I MŁODZIEŻ?

Na lekcjach z uczniem koncentrujemy się w pierwszej kolejności na materiale szkolnym po to, by nadrobić ewentualne braki w wiedzy. Dla swoich uczniów indywidualnie przygotowujemy dodatkowe materiały, które pomagają im lepiej zrozumieć szkolne zagadnienia. Dodatkową wiedzę wprowadzamy, gdy mamy pewność, że materiał szkolny jest dobrze opanowany. Przygotowanie do egzaminu polega natomiast na intensywnych powtórkach. Jeśli Twoje dziecko potrzebuje powtórki zagadnień gramatycznych - chętnie mu pomożemy.

JAK UCZYMY DOROSŁYCH?

Niemiecki w życiu dorosłym potrzebny jest nam najczęściej w związku z kontynuowaniem edukacji lub pracą zawodową. Chcemy po prostu umieć się porozumiewać i poradzić sobie, prowadząc najprostsze konwersacje. Nauka niemieckiego na poziomie podstawowym dla dorosłych polega na poznawaniu najważniejszych zasad tworzenia zdań, doboru słów i zwrotów niezbędnych w różnych życiowych sytuacjach. Przestajemy bać się otwierać usta i zaczynamy mówić coraz więcej.

KIEDY MOŻE ODBYĆ SIĘ LEKCJA?

Lekcja może odbyć się od poniedziałku do soboty (godziny do uzgodnienia)

ILE KOSZTUJE LEKCJA?

- 55 zł - w przypadku wykupywania 24 lekcji na raz (pakiet w cenie 1320 zł ),
- 58 zł - w przypadku wykupywania 12 lekcji na raz (pakiet w cenie 696 zł ),
- 60 zł - w przypadku wykupywania 6 lekcji na raz (pakiet w cenie 360 zł ) ,
- 70 zł – w przypadku wykupienia jednej lekcji.

ILE CZASU TRWA LEKCJA?

Lekcja trwa tyle czasu, co w szkole: 45 minut. Im dłuższa lekcja, tym słabsza koncentracja ucznia. Z tego powodu nie oferujemy zajęć dłuższych, niż szkolne. Przedłużanie czasu trwania zajęć na siłę nie  przełoży się na skuteczność nauczania. Jeśli jednak ktoś chciałby, by lekcja była dłuższa, warunki i rozliczenie czasu lekcji możemy ustalić indywidualnie.

JAK ZAPISAĆ SIEBIE LUB DZIECKO?

Informacje na mój temat znaleźć można na mojej stronie internetowej wymownia(pl) . Najłatwiej skontaktować się mailowo wymownia(małpa)gmail com lub przez portal. Mój nr tel to 690 59 33 22 – jako, że w czasie prowadzenia lekcji nie mogę odebrać telefonu, dobrym rozwiązaniem jest wysłanie smsa zawierającego adres mailowy, przedmiot i klasę – odpowiem wówczas, wysyłając listę dostępnych terminów i szczegółowe informacje.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Basia - Wymownia
ul. Sportowa 3/16
63-000 Środa Wlkp
NIP: 7772554417

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Użytkownik ma wyłączoną opcję otrzymywania opinii.