Barbara Celińska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Środa Wielkopolska (Sportowa)
Zaniemyśl
Jarosławiec
Jeziory Wielkie
Kórnik
Brodowo
Kijewo
Biernatki
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Język angielski20 - 40 / 60 min

Barbara Celińska

Opis ogłoszenia

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ TYLKO W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ

  • KOREPETYCJE W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ DLA UCZNIÓW KLAS 1-6 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Serdecznie zapraszam na lekcje języka angielskiego dzieci szkolne klas 1-6 SP. Gwarantuję pozytywną atmosferę spotkań, rzetelne i wnikliwe traktowanie potrzeb każdego ucznia, materiały dodatkowe na każdej lekcji oraz twórcze zabawy z językiem angielskim. 
Lekcje odbywają się na ul. Sportowej 3/16. Lokalizacja jest zatem wygodna przede wszystkim dla uczniów z okolic os. Jagiellońskiego, SP 3, stadionu Polonii, rynku czy ul. Poselskiej i 20 Października. Lekcje mogą odbywać się w dowolnych godzinach od pn do pt. 
Na co dzień zajmuję się nauką języka angielskiego oraz polskiego, tłumaczeniami oraz wydawaniem publikacji przeznaczonych do nauki j. angielskiego. Język jest moją pasją i sposobem na życie. Chętnie przybliżę jego tajniki Twojemu dziecku!

 

Kogo uczę i dlaczego?
Jako, że uwielbiam kontakt z młodymi ludźmi, chętnie udzielam korepetycji z języka angielskiego. Znając swoje mocne strony, propozycję lekcji kieruję tylko do UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (klasy 1-6). Jestem mamą 9-letniej dziewczynki, dzięki czemu dziecięce potrzeby i nastroje znam od podszewki. Dawniej, mieszkając przez 10 lat w Kórniku, uczyłam łącznie kilkudziesięciu uczniów (u siebie w domu oraz online). W tej chwili koncentruję się tylko na tych, u których moja nauka przynosi najlepsze efekty - na najmłodszych. Naprawdę lubię dzieci, rozumiem ich szkolne obawy, potrafię wychwycić braki w wiedzy i uzupełnić je. Angielski zna wiele osób, nie każdy jednak rozumie wyjątkową wrażliwość cichej myszki lub potrafi zdyscyplinować rozrabiakę. Dzieci szkolne lubią moje lekcje, dzięki czemu są entuzjastyczne, nadrabiają zaległości i krok po kroku poprawiają wyniki w nauce.

Jak uczę?
Na lekcjach z uczniem koncentruję się w pierwszej kolejności na materiale szkolnym po to, by nadrobić ewentualne braki w wiedzy. Dla swoich uczniów indywidualnie przygotowuję dodatkowe materiały, które pomagają im lepiej zrozumieć szkolne zagadnienia. Dodatkową wiedzę wprowadzam jedynie, gdy mam pewność, że materiał szkolny jest dobrze opanowany.  Z rodzicem ucznia pozostaję w kontakcie mailowym i telefonicznym.

Gdzie uczę?
Lekcje odbywają się u mnie w mieszkaniu (ul. Sportowa 3/16, Środa Wielkopolska). Do dyspozycji mojej i ucznia jest słoneczny, przestronny pokój, mnóstwo dodatkowych materiałów edukacyjnych, gier, książek i gadżetów, które mogą uatrakcyjnić naukę.

Kiedy uczę?
Lekcja może odbyć się od godziny 10 do 18 od poniedziałku do piątku.

Ile kosztuje lekcja?
Koszt uzależniony jest od ilości osób, które biorą udział w lekcji:
- lekcja indywidualna - 40 zł
- lekcja dla 2 osób - 50 zł za 2 osoby (po 25 zł/osoba)
- lekcja dla 3 osób i więcej - od 60 zł (po 20 zł/osoba)

W koszt wliczone jest również moje przygotowanie przed lekcją - opracowanie materiałów potrzebnych konkretnemu uczniowi. Koszt ten obejmuje także stałą konsultację mailową/telefoniczną z rodzicem. Taka współpraca między mną a rodzicem może w znacznym stopniu przełożyć się na efektywność nauki.
Wystawiam faktury.

Jak zapisać dziecko?
Najłatwiej skontaktować się ze mną telefonicznie lub mailowo.
tel 784 703 269

Oferuję także:

  • NAUKA ONLINE

Angielski z przygodą!
Jeśli lubicie emocje i nietuzinkowe metody nauki, przyłączcie się do moich kursow online. Dzięki nim poznacie nietuzinkowe postaci i najbardziej pomysłowe umysły. Kryją się one na kartach książek - i w mojej ofercie kursów :) Sprawdźcie na www. kursyonline.wymownia. pl i dajcie się zaskoczyć!

 

  • TŁUMACZENIA ZWYKŁE I SPECJALISTYCZNE

Na co dzień prowadzę m.in.biuro tłumaczeń. Wraz z gronem filologów oferujemy tłumaczenia i redagowanie tekstów m.in w zakresie języka angielskiego

Zespół anglistów, germanistów i rusycystów i innych filologów kierunkowych oferuje tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne z języka polskiego na języki obce i odwrotnie. Piszemy także teksty w językach obcych. Staramy się, by zlecenia były wykonywane w terminie ekspresowym i jednocześnie dokładamy wszelkich starań, by tłumaczenia były poprawne gramatycznie i stylistycznie. Zespół tworzą jedynie osoby z wykształceniem kierunkowym uniwersyteckim.
Tłumaczenia dotyczyć mogą różnorodnych dziedzin
Cennik orientacyjny:
Tłumaczenia: od 30 zł do 35 zł - 1800 znaków
Pisanie tekstów zwykłych i specjalistycznych - cena do uzgodnienia
Usługi świadczone są online. Wystawiam faktury.

 

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 18:00
Wtorek10:00 - 18:00
Środa10:00 - 18:00
Czwartek10:00 - 18:00
Piątek10:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Barbara Celińska
ul. Sportowa 3/16
63-000 Środa Wlkp
NIP: 7772554417

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano