Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski70 / 60 min

Andrzej

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/528 opinii

Opis ogłoszenia

Ciao a tutti!

Włoski to najpiękniejdzy język na świecie a Italia to kraj, który bez wątpienia trzeba poznać! Studiamo l’italiano, allora!

Spędziłem we Włoszech kilka dobrych lat. Przygotowanie uniwersyteckie sprawia, że jestem profesjonalistą w tym, co robię. Pracuję jako lektor w szkole prywatnej i w szkołach językowych oraz mam spore doświadczenie w nauczaniu prywatnym.

W czasie naszych zajęć nauczysz się nie tylko komunikować po włosku ale poznasz również włoską kulturę i styl życia. Napijesz się też dobrej włoskiej kawy ;)

Możliwość zajęć u mnie (okolice ronda Wiatraczna) oraz online.

Serdecznie zapraszam! 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2012
Uniwersytet Jagielloński
Magister
filologia klasyczna
10.2008 - 06.2011
Ignatianum
Licencjat
filozofia
10.2013 - 06.2017
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Italianistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 28
avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2021

Bardzo interesujące zajęcia. Pan Andrzej ma ogromną wiedzę i jest prawdziwym pasjonatem. W sposobie prowadzenia przez niego lekcji widać ogrom radości i szczerej fascynacji tematem. Zawsze świetnie przygotowany. Polecam.

Andrzej

Dziękuję!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2021

Zajęcia prowadzone rzetelnie i składnie. W dwa miesiące udało mi się opanować grekę w stopniu wystarczającym do egzaminu końcowego na studiach (na studiach nie daliśmy rady w rok).

Pan Andrzej tłumaczy jasno i prosto. W domu do wykonania zadania utrwalające. Lekcje dostosowane do potrzeb ucznia.

Andrzej

Gratuluję zdanego egzaminu!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2021

Pracowałam z Panem Andrzejem przez kilka miesięcy i pomógł mi bardzo z moim zaliczeniem z łaciny, z którym sama nie dałabym sobie rady. Bardzo wszystkim polecam! Bardzo miła i dobrze zorganizowana współpraca!

Andrzej

Gratuluję zaliczenia i dziękuję za dobrą współpracę :)

avatar
M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2021

Po 3 miesiącach wspólnej pracy (od zera), udało mi się zdać egzamin Latinum na Uniwersytecie w Innsbrucku z oceną celujący. Polegał on na przetłumaczeniu tekstu łacińskiego na język niemiecki, a więc niełatwe zadanie.

Mogę z całego serca polecić Andrzeja, oferuje świetne wsparcie i atmosferę pracy.

Andrzej

Wielkie dzięki i jeszcze większe gratulacje! Porządna robota :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2021

Bardzo polecam!
Lekcje nie tylko były prowadzone w miłej atmosferze, ale również dobrze przygotowały mnie do matury w kilka miesięcy! Pan Andrzej ma świetne podejście do drugiej osoby, jest cierpliwy i wszystko dokładnie tłumaczy, co przekłada się na lepszą wiedzę i wyniki ucznia. Widać, że zna się na rzeczy i lubi to co robi!
Jego elastyczność względem zajęć jest również ogromnym plusem.

Andrzej

To faktycznie był sprint do matury :) Ale się udało! Dziękuję Ci za opinię.

avatar
Khir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2021

Pan Andrzej wytłumaczył mi łacinę jak żaden inny nauczyciel na którego się napotkałem w szkole czy na studiach. widać że bardzo się interesuje językiem i go bardzo lubi plus podchodzi do ucznia w bardzo fajny sposób tak aby pomóc. bardzo bardzo polecam!!!

Andrzej

Grunt to zrozumieć :) Pozdrawiam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2021

Bardzo przyjemna i łatwa współpraca, polecam z całego serca!

Andrzej

Polecam się na przyszłość!

avatar
Kazimierz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2021

Uczę się języka włoskiego z Andrzejem od dwóch lat. Mogę z całego serca polecić te lekcje. Andrzej to cierpliwy, bardzo dobrze tłumaczący różne elementy języka nauczyciel, używający bardzo aktywizujących językowo metod. Zaskakująco szybko przechodzi się do rozmowy w języku włoskim (mimo że akurat ja zaczynałem od zera!). Andrzej poprawia błędy językowe, a jednocześnie robi to tak sympatycznie, że nie zniechęca to wcale do mówienia i śmiałego wypowiadania się, nawet jeśli znajomość języka u ucznia wcale nie jest jeszcze doskonała. Jest przy tym znakomitym rozmówcą, od którego można się dowiedzieć naprawdę bardzo wiele na temat Italii, jej kultury i obyczajów. A także mnóstwo na temat kultury antycznej, i na wiele innych bardzo ciekawych tematów! Szczerze polecam, te lekcje są naprawdę przyjemnością!

Andrzej

Przyjemność również po mojej stronie! Dzięki!

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Andrzej został zesłany mi przez opatrzność na kilka miesięcy przed egzaminem maturalnym z języka łacińskiego i kultury antycznej. Praca z nim była dla mnie zaszczytem i przyjemnością, jako że okazał się łączyć w sobie zarówno znakomitego dydaktyka, jak i pełnego pasji naukowca. Pozwoliłam sobie przejrzeć zamieszczone tutaj opinie i z czystym sumieniem oświadczam, że zgadzam się z każdą dotyczącą tego miłego pana pochwałą.
Ave, Caesar, morituri te salutant!

Andrzej

Gratias! A wyniki na maturze niczego sobie :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2017

Polecam lekcje u Andrzeja. Jest zawsze przygotowany do zajęć. Fajna atmosfera na zajęciach sprawia, że nauka tego pięknego języka jest miła i przyjemna. Rewelacyjnie tłumaczy gramatykę. Nauczyciel z powołania.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2017

Polecam wszystkim korepetycje u Pana Andzreja, który chyba w każdym potrafi zaszczepić sympatię do łaciny. Nieoceniona pomoc przed zaliczeniami, spokojne i przede wszystkim efektywne wyjaśnianie wszystkich niejasności, rzadka umiejętność tłumaczenia tego trudnego języka w sposób niesamowicie ciekawy i przystępny, świetna atmosfera zajęć i kontakt z korepetytorem. Zdecydowanie polecam i jeszcze raz dziękuję za pomoc:))

Andrzej

Dziękuję! I jeszcze raz gratuluję wyniku :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Bardzo polecam zajęcia z Panem Andrzejem! Świetnie przygotował mnie do matury z łaciny - od początku miał plan działania i konsekwentnie się go trzymał. Pan Andrzej jest bardzo cierpliwą, pozytywną osobą i podchodzi do tego co robi z dużym entuzjazmem. Zawsze jest przygotowany do zajęć, prowadzi je w sposób przystępny, zrozumiały, ale też interesujący. Potrafi wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Dzięki tym zajęciom na maturę szłam pewna siebie i zdałam ją z z wynikiem, który przerósł nawet moje oczekiwania. Bardzo dziękuję, Panie Andrzeju! :)

Andrzej

Dzięki! I gratuluję wyniku! :)

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2017

Andrzej sprawił, że pokochałam język włoski. Na zajęciach nie tylko uczymy się języka, ale również poznajemy niezwykłą kulturę włoską, a zwłaszcza sztukę, która tak cenie. Uświadomił mi jak cenna jest znajomość obcego języka. Jest osobą uśmiechnięta, pozytywnie nastawioną, ma dużą cierpliwość i widać, że kocha to co robić. Nigdy nie spotkałam nauczyciela, który miałyby tyle pasji i angażował się w zajęcia, tak jak robi to Andrzej :) Polecam!

Andrzej

Włoska sztuka! Klejnot! Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2016

Na zajęcia do Andrzeja przychodzę od początku lutego i nawet gdybym chciał się do czegoś przyczepić ( mam trudny charakter:-P) to absolutnie nie mam do czego :-) Andrzej jest wspaniałym nauczycielem, zawsze uśmiechnięty, zawsze pozytywnie nastawiony, przygotowany do każdych zajęć. Bardzo dba o równoległy rozwój umiejętności mówienia, słuchania, pisania i czytania, potrafi przekazać swoją fascynację językiem i kulturą Włoch :-) I wiem co mówię ;-) Zostałem zarażony tą miłością do tego stopnia, że za kilka dni zaczynam studia, oczywiście Filologię włoską! :-) :-) :-) Nigdy wcześniej nie miałem zajęć z tak świetnym, cierpliwym i kompetentnym nauczycielem, nigdy też w tak miłej atmosferze :-) Polecam lekcje u Andrzeja wszystkim osobom, które chcą naprawdę się czegoś nauczyć, a jednocześnie miło spędzić czas :-) Gwarantuję, że nawet jak będziecie mieli gorszy dzień, nigdy nie przejdzie Wam przez myśl " Nie chcę mi się iść na zajęcia" :-)

Andrzej

Dzięki! Iść z chęcią na zajęcia to podstawa ;)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2016

Powiedzieć, że z Andrzejem miło się spotkać to mało! Na jego zajęciach wiedza sama wchodzi do głowy, atmosfera jest zdecydowanie sprzyjająca nauce, ale nie straszna! Jest elastyczny w ustalaniu terminów zajęć. Poleciłem go już kilku znajomym. Przychodzę do niego od prawie roku i o dziwo nigdy nie pomyślałem "ale mi się nie chce..." - to mówi samo za siebie!

Andrzej

Dobra atmosfera to podstawa :) Dzięki!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2016

Andrzej jest ekstra! Ma ocean wiedzy, morze cierpliwości, jest osobą na swoim miejscu. Widać, że kocha to, co lubi i wkłada w to serce. Z całą pewnością nauczyciel godzien polecenia.

Andrzej

Grazie!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2016

Gorąco polecam zajęcia z Andrzejem. Chodzę do Niego zawsze z wielkim entuzjazmem i traktuję nasze lekcje jako bardzo miłą odskocznię od studenckich obowiązków. Andrzej jest sumienny, pracowity, zawsze wszystko jest w stanie wyjaśnić i wytłumaczyć, no i dużo śmiejemy się... Nie ma żadnej nerwowej atmosfery czy spięcia na linii uczeń - nauczyciel (co dla mnie jest bardzo ważne). Dzięki Niemu zdałem maturę podstawową z włoskiego po zaledwie kilkumiesięcznym kursie (93%) i wciąż kontynuujemy lekcje, gdyż marzy mi się włoski na B2. To chyba mówi samo za siebie. Lekcje szczególnie polecam osobom młodym, którzy nie mieli dotąd do czynienia z włoskim, ponieważ Andrzej zaraża swoim entuzjazmem i pogodą ducha. Jest również bardzo elastyczny - zawsze stara się dostosować do ucznia. Mogłem również na Niego liczyć przed moim wyjazdem do Włoch (formalności związane z wyjazdem itp.) Gorąco polecam :)

Andrzej

Dzięki! B2 to nasz cel! A potem C1, C2... :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2016

Andrzej jest świetnym nauczycielm.Bardzo dobrze przygotowany od strony merytorycznej,zarówno językowo jak i dydaktycznie.Zawsze przygotowany do lekcji,systematyczny,uporządkowany,logiczny,klarowny i konsekwentny.Andrzej posiada coś co nazywam "zaraźliwym entuzjazmem"czyli coś co powoduję że się chce uczyć.Ma też niewątpliwie "miłość" do języka włoskiego dzięki czemu odkrywa jego piękno.Ponadto jest człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej,wiedzy i erudycji co sprawia że lekcje są bardzo ciekawe..Na koniec pół żartem pół serio :) Drodzy Studenci Andrzeja,cieszmy się naszym nauczycielem zanim nie będzie sławnym pisarzem,tłumaczem lub naukowcem bo wtedy może już nie mieć dla nas tyle czasu...:))))

Andrzej

Bardzo Ci dziękuję. Fakt, we włoskim jestem zakochany :)

avatar
irina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2015

Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam lekcje jezyka wloskiego z Andrzejem.Andrzej potrafi w bardzo spokojny i dostepny sposób wytlumaczyc rzeczy które nie moglam zrozumiec od lat. Niestety nie jestem systematyczna i nauka jezyka wloskiego nie przychodzi mi latwo ale Andrzej potrafi wytrzymac wszystkie moje odwolania i nieprzygotowania i nadal zacheca mnie do nauki jezyka swoim spokojem i solidnym podejsciem do sprawy . Dzieki Ahdrzeju obiecuje ze sie poprawie i w końcu zaczne sie przykladac tak jak tego oczekujesz.

Andrzej

OK! Walczymy dalej :) Dzięki!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2015

Pan Andrzej jest jednym z najlepszych nauczycieli jakich znam (a znam ich wielu). Miałem kilka podejść do łaciny, wszystkie nieudane. Dopiero ucząc się z Panem Andrzejem poznałem piękno rzymskiej mowy. Dobry rytm pracy, odpowiednio dobrane ćwiczenia, klarowne objaśnienie zagadnień gramatycznych i garść ciekawostek o historii języka - to są metody którymi Pan Andrzej potrafi przekazać wiedzę nawet takim nieukom jak ja. Gorąco polecam! (szczególnie, że pośród nauczycieli języków obcych talent dydaktyczny jest rzeczą bardzo rzadką)

Andrzej

Marcinie, z tym nieukiem to przesadziłeś! :) Dzięki!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2015

Andrzej jest bardzo profesjonalnym nauczycielem, podczas lekcji panuje przyjemna atmosfera. Wszystko dokładnie i jasno wyjaśnia, aby jak najlepiej zapamiętać. Jestem zadowolony z zajęć - polecam i z chęcią do nich powrócę; do zobaczenia.

Andrzej

Dzięki, Piotrze! Do zobaczenia!

avatar
Magdalena Gębura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2015

Zdecydowanie polecam naukę z Andrzejem!
Doskonała znajomość języka i kultury włoskiej, kompleksowe podejście do omawianych zagadnień jak również pewna elastycznosć i różnorodność pracy sprawiają, że są to moje ulubione lekcje języka włoskiego
Dodatkowo Andrzej częstuje dobrą kawą :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2015

Serdecznie polecam ! Pan Andrzej nie tylko bardzo szybko, ale i również niezwykle solidnie pomógł w tłumaczeniu tekstu, poprawił błędy i zaproponował zmiany, aby tekst miał tzw. ,, ręce i nogi".

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2014

Bardzo świetny kontakt, profesjonalizm, polecam Jak Najbardziej .

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2014

Pan Andrzej to świetny nauczyciel. W bardzo przystępny i klarowny sposób potrafi przekazać swoją ogromną wiedzę. Potrzebowałam pomocy tylko z języka łacińskiego ale zarażona pasją i entuzjazmem pana Andrzeja zaczęłam się również uczyć u niego języka włoskiego. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i już zauważam u siebie duże postępy. Gorąco polecam!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2014

Pan Andrzej udzielił mi bezinteresownie bardzo dużej pomocy w chwili kiedy szukałem osoby znającej język łaciński. Przypuszczam, że gdybym potrzebował korepetycji w tym języku wiedziałbym już do kogo się zwrócić. Bardzo dziękuję i oczywiście najwyższa ocena. Jak najbardziej polecam

avatar
klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2013

Pan Andrzej pomógł mi wielkokrotnie w tłumaczeniu ciężkich fragmentów, zawsze wykazywał sie inicjatywą aby brzmiało to poprawnie i wyglądało zgrabnie. świetny i szybki kontakt. Godny polecenia

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2012

Pan Andrzej pomógł mi w opracowaniu tekstu prawniczego na egzamin. Doceniam doskonałe przygotowanie merytoryczne, ogromną wiedzę, przystępny i zrozumiały sposób jej przekazania, bardzo dobry kontakt. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.