Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Warszawa

Andrzej

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/527 opinii
Dla użytkownika Andrzej

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2012
Uniwersytet Jagielloński
Magister
filologia klasyczna
10.2008 - 06.2011
Ignatianum
Licencjat
filozofia
10.2013 - 06.2017
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Italianistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 27
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2021

Zajęcia prowadzone rzetelnie i składnie. W dwa miesiące udało mi się opanować grekę w stopniu wystarczającym do egzaminu końcowego na studiach (na studiach nie daliśmy rady w rok).

Pan Andrzej tłumaczy jasno i prosto. W domu do wykonania zadania utrwalające. Lekcje dostosowane do potrzeb ucznia.

Andrzej

Gratuluję zdanego egzaminu!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2021

Pracowałam z Panem Andrzejem przez kilka miesięcy i pomógł mi bardzo z moim zaliczeniem z łaciny, z którym sama nie dałabym sobie rady. Bardzo wszystkim polecam! Bardzo miła i dobrze zorganizowana współpraca!

Andrzej

Gratuluję zaliczenia i dziękuję za dobrą współpracę :)

avatar
M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2021

Po 3 miesiącach wspólnej pracy (od zera), udało mi się zdać egzamin Latinum na Uniwersytecie w Innsbrucku z oceną celujący. Polegał on na przetłumaczeniu tekstu łacińskiego na język niemiecki, a więc niełatwe zadanie.

Mogę z całego serca polecić Andrzeja, oferuje świetne wsparcie i atmosferę pracy.

Andrzej

Wielkie dzięki i jeszcze większe gratulacje! Porządna robota :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2021

Bardzo polecam!
Lekcje nie tylko były prowadzone w miłej atmosferze, ale również dobrze przygotowały mnie do matury w kilka miesięcy! Pan Andrzej ma świetne podejście do drugiej osoby, jest cierpliwy i wszystko dokładnie tłumaczy, co przekłada się na lepszą wiedzę i wyniki ucznia. Widać, że zna się na rzeczy i lubi to co robi!
Jego elastyczność względem zajęć jest również ogromnym plusem.

Andrzej

To faktycznie był sprint do matury :) Ale się udało! Dziękuję Ci za opinię.

avatar
Khir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2021

Pan Andrzej wytłumaczył mi łacinę jak żaden inny nauczyciel na którego się napotkałem w szkole czy na studiach. widać że bardzo się interesuje językiem i go bardzo lubi plus podchodzi do ucznia w bardzo fajny sposób tak aby pomóc. bardzo bardzo polecam!!!

Andrzej

Grunt to zrozumieć :) Pozdrawiam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2021

Bardzo przyjemna i łatwa współpraca, polecam z całego serca!

Andrzej

Polecam się na przyszłość!

avatar
Kazimierz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2021

Uczę się języka włoskiego z Andrzejem od dwóch lat. Mogę z całego serca polecić te lekcje. Andrzej to cierpliwy, bardzo dobrze tłumaczący różne elementy języka nauczyciel, używający bardzo aktywizujących językowo metod. Zaskakująco szybko przechodzi się do rozmowy w języku włoskim (mimo że akurat ja zaczynałem od zera!). Andrzej poprawia błędy językowe, a jednocześnie robi to tak sympatycznie, że nie zniechęca to wcale do mówienia i śmiałego wypowiadania się, nawet jeśli znajomość języka u ucznia wcale nie jest jeszcze doskonała. Jest przy tym znakomitym rozmówcą, od którego można się dowiedzieć naprawdę bardzo wiele na temat Italii, jej kultury i obyczajów. A także mnóstwo na temat kultury antycznej, i na wiele innych bardzo ciekawych tematów! Szczerze polecam, te lekcje są naprawdę przyjemnością!

Andrzej

Przyjemność również po mojej stronie! Dzięki!

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Andrzej został zesłany mi przez opatrzność na kilka miesięcy przed egzaminem maturalnym z języka łacińskiego i kultury antycznej. Praca z nim była dla mnie zaszczytem i przyjemnością, jako że okazał się łączyć w sobie zarówno znakomitego dydaktyka, jak i pełnego pasji naukowca. Pozwoliłam sobie przejrzeć zamieszczone tutaj opinie i z czystym sumieniem oświadczam, że zgadzam się z każdą dotyczącą tego miłego pana pochwałą.
Ave, Caesar, morituri te salutant!

Andrzej

Gratias! A wyniki na maturze niczego sobie :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2017

Polecam lekcje u Andrzeja. Jest zawsze przygotowany do zajęć. Fajna atmosfera na zajęciach sprawia, że nauka tego pięknego języka jest miła i przyjemna. Rewelacyjnie tłumaczy gramatykę. Nauczyciel z powołania.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2017

Polecam wszystkim korepetycje u Pana Andzreja, który chyba w każdym potrafi zaszczepić sympatię do łaciny. Nieoceniona pomoc przed zaliczeniami, spokojne i przede wszystkim efektywne wyjaśnianie wszystkich niejasności, rzadka umiejętność tłumaczenia tego trudnego języka w sposób niesamowicie ciekawy i przystępny, świetna atmosfera zajęć i kontakt z korepetytorem. Zdecydowanie polecam i jeszcze raz dziękuję za pomoc:))

Andrzej

Dziękuję! I jeszcze raz gratuluję wyniku :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Bardzo polecam zajęcia z Panem Andrzejem! Świetnie przygotował mnie do matury z łaciny - od początku miał plan działania i konsekwentnie się go trzymał. Pan Andrzej jest bardzo cierpliwą, pozytywną osobą i podchodzi do tego co robi z dużym entuzjazmem. Zawsze jest przygotowany do zajęć, prowadzi je w sposób przystępny, zrozumiały, ale też interesujący. Potrafi wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Dzięki tym zajęciom na maturę szłam pewna siebie i zdałam ją z z wynikiem, który przerósł nawet moje oczekiwania. Bardzo dziękuję, Panie Andrzeju! :)

Andrzej

Dzięki! I gratuluję wyniku! :)

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2017

Andrzej sprawił, że pokochałam język włoski. Na zajęciach nie tylko uczymy się języka, ale również poznajemy niezwykłą kulturę włoską, a zwłaszcza sztukę, która tak cenie. Uświadomił mi jak cenna jest znajomość obcego języka. Jest osobą uśmiechnięta, pozytywnie nastawioną, ma dużą cierpliwość i widać, że kocha to co robić. Nigdy nie spotkałam nauczyciela, który miałyby tyle pasji i angażował się w zajęcia, tak jak robi to Andrzej :) Polecam!

Andrzej

Włoska sztuka! Klejnot! Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2016

Na zajęcia do Andrzeja przychodzę od początku lutego i nawet gdybym chciał się do czegoś przyczepić ( mam trudny charakter:-P) to absolutnie nie mam do czego :-) Andrzej jest wspaniałym nauczycielem, zawsze uśmiechnięty, zawsze pozytywnie nastawiony, przygotowany do każdych zajęć. Bardzo dba o równoległy rozwój umiejętności mówienia, słuchania, pisania i czytania, potrafi przekazać swoją fascynację językiem i kulturą Włoch :-) I wiem co mówię ;-) Zostałem zarażony tą miłością do tego stopnia, że za kilka dni zaczynam studia, oczywiście Filologię włoską! :-) :-) :-) Nigdy wcześniej nie miałem zajęć z tak świetnym, cierpliwym i kompetentnym nauczycielem, nigdy też w tak miłej atmosferze :-) Polecam lekcje u Andrzeja wszystkim osobom, które chcą naprawdę się czegoś nauczyć, a jednocześnie miło spędzić czas :-) Gwarantuję, że nawet jak będziecie mieli gorszy dzień, nigdy nie przejdzie Wam przez myśl " Nie chcę mi się iść na zajęcia" :-)

Andrzej

Dzięki! Iść z chęcią na zajęcia to podstawa ;)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2016

Powiedzieć, że z Andrzejem miło się spotkać to mało! Na jego zajęciach wiedza sama wchodzi do głowy, atmosfera jest zdecydowanie sprzyjająca nauce, ale nie straszna! Jest elastyczny w ustalaniu terminów zajęć. Poleciłem go już kilku znajomym. Przychodzę do niego od prawie roku i o dziwo nigdy nie pomyślałem "ale mi się nie chce..." - to mówi samo za siebie!

Andrzej

Dobra atmosfera to podstawa :) Dzięki!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2016

Andrzej jest ekstra! Ma ocean wiedzy, morze cierpliwości, jest osobą na swoim miejscu. Widać, że kocha to, co lubi i wkłada w to serce. Z całą pewnością nauczyciel godzien polecenia.

Andrzej

Grazie!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2016

Gorąco polecam zajęcia z Andrzejem. Chodzę do Niego zawsze z wielkim entuzjazmem i traktuję nasze lekcje jako bardzo miłą odskocznię od studenckich obowiązków. Andrzej jest sumienny, pracowity, zawsze wszystko jest w stanie wyjaśnić i wytłumaczyć, no i dużo śmiejemy się... Nie ma żadnej nerwowej atmosfery czy spięcia na linii uczeń - nauczyciel (co dla mnie jest bardzo ważne). Dzięki Niemu zdałem maturę podstawową z włoskiego po zaledwie kilkumiesięcznym kursie (93%) i wciąż kontynuujemy lekcje, gdyż marzy mi się włoski na B2. To chyba mówi samo za siebie. Lekcje szczególnie polecam osobom młodym, którzy nie mieli dotąd do czynienia z włoskim, ponieważ Andrzej zaraża swoim entuzjazmem i pogodą ducha. Jest również bardzo elastyczny - zawsze stara się dostosować do ucznia. Mogłem również na Niego liczyć przed moim wyjazdem do Włoch (formalności związane z wyjazdem itp.) Gorąco polecam :)

Andrzej

Dzięki! B2 to nasz cel! A potem C1, C2... :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2016

Andrzej jest świetnym nauczycielm.Bardzo dobrze przygotowany od strony merytorycznej,zarówno językowo jak i dydaktycznie.Zawsze przygotowany do lekcji,systematyczny,uporządkowany,logiczny,klarowny i konsekwentny.Andrzej posiada coś co nazywam "zaraźliwym entuzjazmem"czyli coś co powoduję że się chce uczyć.Ma też niewątpliwie "miłość" do języka włoskiego dzięki czemu odkrywa jego piękno.Ponadto jest człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej,wiedzy i erudycji co sprawia że lekcje są bardzo ciekawe..Na koniec pół żartem pół serio :) Drodzy Studenci Andrzeja,cieszmy się naszym nauczycielem zanim nie będzie sławnym pisarzem,tłumaczem lub naukowcem bo wtedy może już nie mieć dla nas tyle czasu...:))))

Andrzej

Bardzo Ci dziękuję. Fakt, we włoskim jestem zakochany :)

avatar
irina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2015

Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam lekcje jezyka wloskiego z Andrzejem.Andrzej potrafi w bardzo spokojny i dostepny sposób wytlumaczyc rzeczy które nie moglam zrozumiec od lat. Niestety nie jestem systematyczna i nauka jezyka wloskiego nie przychodzi mi latwo ale Andrzej potrafi wytrzymac wszystkie moje odwolania i nieprzygotowania i nadal zacheca mnie do nauki jezyka swoim spokojem i solidnym podejsciem do sprawy . Dzieki Ahdrzeju obiecuje ze sie poprawie i w końcu zaczne sie przykladac tak jak tego oczekujesz.

Andrzej

OK! Walczymy dalej :) Dzięki!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2015

Pan Andrzej jest jednym z najlepszych nauczycieli jakich znam (a znam ich wielu). Miałem kilka podejść do łaciny, wszystkie nieudane. Dopiero ucząc się z Panem Andrzejem poznałem piękno rzymskiej mowy. Dobry rytm pracy, odpowiednio dobrane ćwiczenia, klarowne objaśnienie zagadnień gramatycznych i garść ciekawostek o historii języka - to są metody którymi Pan Andrzej potrafi przekazać wiedzę nawet takim nieukom jak ja. Gorąco polecam! (szczególnie, że pośród nauczycieli języków obcych talent dydaktyczny jest rzeczą bardzo rzadką)

Andrzej

Marcinie, z tym nieukiem to przesadziłeś! :) Dzięki!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2015

Andrzej jest bardzo profesjonalnym nauczycielem, podczas lekcji panuje przyjemna atmosfera. Wszystko dokładnie i jasno wyjaśnia, aby jak najlepiej zapamiętać. Jestem zadowolony z zajęć - polecam i z chęcią do nich powrócę; do zobaczenia.

Andrzej

Dzięki, Piotrze! Do zobaczenia!

avatar
Magdalena Gębura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2015

Zdecydowanie polecam naukę z Andrzejem!
Doskonała znajomość języka i kultury włoskiej, kompleksowe podejście do omawianych zagadnień jak również pewna elastycznosć i różnorodność pracy sprawiają, że są to moje ulubione lekcje języka włoskiego
Dodatkowo Andrzej częstuje dobrą kawą :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2015

Serdecznie polecam ! Pan Andrzej nie tylko bardzo szybko, ale i również niezwykle solidnie pomógł w tłumaczeniu tekstu, poprawił błędy i zaproponował zmiany, aby tekst miał tzw. ,, ręce i nogi".

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2014

Bardzo świetny kontakt, profesjonalizm, polecam Jak Najbardziej .

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2014

Pan Andrzej to świetny nauczyciel. W bardzo przystępny i klarowny sposób potrafi przekazać swoją ogromną wiedzę. Potrzebowałam pomocy tylko z języka łacińskiego ale zarażona pasją i entuzjazmem pana Andrzeja zaczęłam się również uczyć u niego języka włoskiego. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i już zauważam u siebie duże postępy. Gorąco polecam!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2014

Pan Andrzej udzielił mi bezinteresownie bardzo dużej pomocy w chwili kiedy szukałem osoby znającej język łaciński. Przypuszczam, że gdybym potrzebował korepetycji w tym języku wiedziałbym już do kogo się zwrócić. Bardzo dziękuję i oczywiście najwyższa ocena. Jak najbardziej polecam

avatar
klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2013

Pan Andrzej pomógł mi wielkokrotnie w tłumaczeniu ciężkich fragmentów, zawsze wykazywał sie inicjatywą aby brzmiało to poprawnie i wyglądało zgrabnie. świetny i szybki kontakt. Godny polecenia

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2012

Pan Andrzej pomógł mi w opracowaniu tekstu prawniczego na egzamin. Doceniam doskonałe przygotowanie merytoryczne, ogromną wiedzę, przystępny i zrozumiały sposób jej przekazania, bardzo dobry kontakt. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.