Magdalena Milewska-Wysocka

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Katowice (Śródmieście)
Faktura VAT

Magdalena Milewska-Wysocka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/537 opinii
Dla użytkownika Magdalena Milewska-Wysocka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
05.2017
III Europejski Kongres Językowy PASE
05.2019
IATEFL Poland Business English Event at the Cracow University of Economics
09.2019
IATEFL Poland Conference
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 37
avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2020

Uczyłem się języka angielskiego u Pani Magdy ponad półtora roku. Zajęcia były zawsze dobrze zorganizowane i profesjonalnie przeprowadzone, dzięki czemu był czas na naukę pisania, czytania i konwersacje dotyczące przerabianego materiału oraz innych ciekawych tematów. Gramatyka, która zawsze była dla mnie trudna, po przystępnym wytłumaczeniu, stała się dużo łatwiejsza do zrozumienia.
Dzięki nauce z Panią Magdą znacząco podniosłem poziom mojej znajomości języka angielskiego, zarówno technicznego jak i ogólnego. Zdecydowanie łatwiej jest mi teraz prowadzić szkolenia posługując się tym językiem, rozmawiać ze znajomymi ze Stanów Zjednoczonych oraz czytać angielskojęzyczne książki i oglądać filmy bez polskiego lektora.
Wszystkim, którzy chcą uczyć się języka angielskiego efektywnie, zdecydowanie polecam naukę z Panią Magdą.

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2020

Z Panią Magdą współpracuję od prawie roku. Głownie w zakresie Business English, ale nie tylko. Pani Magda ma naturalną umiejętność wychwytywania obszarów wymagających poprawy. W bardzo krótkim czasie udało mi się nabrać dużej swobody językowej i przełamać barierę komunikacyjną, co przełożyło się na sukces w mojej pracy. Lekcje zawierają odpowiednią dawkę konwersacji, gramatyki i humoru, przez co zajęcia są zawsze ciekawe. Panią Magdę cechuje duży profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego ucznia, nawet jeśli zajęcia odbywają się w małych grupach jak w moim przypadku – 2 osoby.
Serdecznie polecam Panią Magdę każdemu, bez względu czy celem jest zdanie egzaminu FCE czy poprawa swoich umiejętności konwersacyjnych.

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2020

Dzięki Pani Magdalenie udało mi się osiągnąć mój cel, jakim było zdanie egzaminu FCE.

Jednakże co istotne, w toku naszej współpracy zajęcia opierały się nie tylko na przygotowaniu mnie do egzaminu, ale również na podniesieniu poziomu mojego języka angielskiego w ogóle. Przede wszystkim Pani Magdalenie zawdzięczam to, że pokonałam barierę i nie mam problemów z porozumiewaniem się w języku angielskim – jest to dla mnie o tyle ważne, że zawsze miałam wewnętrzny opór by używać języka angielskiego w konwersacjach z innymi osobami.

Co istotne, każde zajęcia były zawsze profesjonalnie przygotowane (nawet gdy ja nie byłam do nich przygotowana ;)), a materiały odpowiadały moim zainteresowaniom.

Serdecznie polecam wszystkim zajęcia z Panią Magdaleną.

Magdalena Milewska-Wysocka szkolenia specjalistyczne & biuro tłumaczeń

Dziękuję za opinię i gratuluję zdania egzaminu.
Dużo dobrego

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Współpracowałam z panią Magdą prawie rok. Ze względu na międzynarodowe środowisko pracy zależało mi poprawie języka: zyskaniu większej swobody w mówieniu i pisaniu oraz poszerzeniu słownictwa branżowego (pogranicze biznesu i prawa).
Zajęcia spełniały moje oczekiwania - nacisk położony był przede wszystkim na konwersacje, ale też w razie potrzeby omawiana była gramatyka, słuchanie lub pisanie. Dostawałam także dodatkowe materiały (artykuły, wideo lub polecenie podcastów) do przesłuchania/przeczytania w domu i późniejszego omówienia na zajęciach - zachęcało to do ciągłej pracy nad językiem.
Warto tutaj podkreślić, że tematyka zajęć była zawsze dostosowana do moich potrzeb i oczekiwań - nie było tutaj "przerabiania" standardowego, jednego podręcznika. Pani Magda przygotowywała materiały z różnych źródeł, starając się aby tematyka/słownictwo było zbieżne z moją branżą. Zajęcia były więc profesjonalne, ciekawe i realnie pomogły mi w codziennej komunikacji w pracy :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Z uwagi na małe dziecko oraz przeprowadzkę za granicę zdecydowałam się na zajęcia online. Miałam pewne obawy co do tej formy zajęć, jednak bardzo szybko okazało się, że niepotrzebnie. Metoda ta pozwala osiągnąć takie same wyniki jak standardowa oraz dodatkowo oszczędzić sporo czasu.

Po zakończeniu urlopu macierzyńskiego planuje znaleźć pracę w nowym miejscu zamieszkania, a do tego niezbędna jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego (język oficjalny kraju).W związku z tym, zdecydowałam się na zajęcia o tematyce biznesowej (szeroko rozumianej od aplikowania o pracę do słownictwa związanego z zarządzaniem projektami).

 Po przeanalizowaniu mojego poziomu oraz powodów dla których chcę zwiększyć swoje kompetencje językowe, Pani Magda przedstawiła mi plan pracy na najbliższe miesiące i konsekwentnie go realizuje.  Każde zajęcia są zaplanowane i prowadzone profesjonalnie, a materiały dobrane do moich wymagań językowych. Pomoce dydaktyczne nie ograniczają się do standardowych podręczników, często korzystamy z artykułów i filmów. Dodatkowo dostałam mnóstwo ciekawych materiałów do samodzielnej nauki w domu. 
Jestem zadowolona ze współpracy. Polecam wszystkim poszukującym pomocy z nauką języka.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2020

Zajęcia z Panią Magdą są bardzo efektywne. Po kilku miesiącach zajęć z języka biznesowego uczestniczyłam w spotkaniach w pracy w języku angielskim bez większych obaw, że zostanę źle zrozumiana albo, że ktoś mnie nie zrozumie. Jednocześnie pobieram zajęcia z języka ogólnego.

Ważne dla mnie było także to, aby zajęcia odbywały się online, z czym nie było żadnych problemów. .

Pani Magda jest bardzo zaangażowana, udostępnia ciekawe, profesjonalne i pomocne materiały, w trakcie zajęć porusza interesujące tematy. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze.

Bardzo polecam zajęcia z Panią Magdą, zarówno te z języka biznesowego, jak i ogólnego!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2019

Na zajęcia do Pani Magdy zacząłem uczęszczać z uwagi na zbliżający się egzamin doktorski z języka angielskiego prawniczego.
Zajęcia prowadzone były z pełnym zaangażowaniem i na wysokim poziomie. Elastyczne godziny zajęć oraz indywidualne podejście spowodowały, że w krótkim czasie udało się osiągnąć założone rezultaty. Egzamin zakończył się oceną bardzo dobrą, zatem zdecydowanie polecam zajęcia.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2019

Dzięki Pani Magdzie miałem możliwość w krótkim odstępie czasu podnieść poziom swojego j. angielskiego (business english / legal english).

Na podkreślenie szczególnie zasługuje indywidualne podejście do tematyki zajęć (istotne dla osób pracujących) oraz profesjonalizm.

Nie będę odosobniony w opinii, również polecam zajęcia.

Magdalena Milewska-Wysocka szkolenia specjalistyczne & biuro tłumaczeń

Dziękuję za współpracę.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2018

Wspólpracowałem z Magdą prawie rok i jestem bardzo zadowolony z tej współpracy.

Były to zajęcia online w tematyce biznesowej (branża IT, zarządzanie projektami).

Jako osoba posługująca się dość swobodnie tzw. biernym angielskim (czytanie, słuchanie), największy problem miałem ze swobodną rozmową. Poprawienie zdolności komunikacyjnych w kontakcie bezpośrednim było głównym celem zajęć (spowodowany chęcią zmiany środowiska pracy na międzynarodowe).
Zajęcia dostosowane do wymagań, zarówno poziomem, tematyką jak i formą.
Pomoce dydaktyczne nie ograniczają się do standardowych podręczników, dodatkowo często korzystamy z ciekawych artykułów, filmów czy wywiadów.
Z czystm sumieniem polecam wszystkim poszukującym zajęć wysokiej jakości i tym, ktrym zależy na efektach.

avatar
BasiaW
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2018

Zaczęłam współprację z Panią Milewską na początku tego roku i był to ostatni dzwonek do przygotowania do matury z angielskiego na poziomie rozszerzonym.Na początku chciałam dodać,że lubiłam ten przedmiot i dobrze się w nim czułam,ale nie miałam konkretnego przygotowania pod maturę.
Pracowałam z Panią Milewską od stycznia tego roku (czyli w sumie cztery miesiące) i czasu nie było wiele.Pani Milewska jest niezwykle kompetentną,profesjonalną,a przede wszystkim cierpliwą i motywującą nauczycielką.Z wielką przyjemnością chodziłam na jej zajęcia i jeszcze chętniej się do nich przygotowywałam,wiedząc,że wiedza,którą mi przekazywała na pewno zaprocentuje.I zaprocentowała!
Zajęcia zawsze odbywały się w swobodnej i zachęcającej do pracy atmosferze przy dobrej,gorącej herbacie (zielonej,parzonej trzy minuty! :) ).
Oczywiście maturę zdałam z bardzo wysokim wynikiem :).

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2018

Bardzo dobry nauczyciel, tworzący miłą atmosferę w czasie lekcji. Serdecznie polecam.

Magdalena Milewska-Wysocka szkolenia specjalistyczne & biuro tłumaczeń

Dziękuję za współpracę, powodzenia na studiach na wymarzonej uczelni zagranicznej.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2018

POLECAM !!!!! Po angielsku, przy angielskiej herbacie i angielskim klimacie doskonale swoje umiejętności.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2018

Uczęszczam do Pani Magdy od prawie roku (język angielski ogólny). Zajęcia są prowadzone w bezstresowej atmosferze, co w moim przypadku ma duże znaczenie - moja bierna znajomość języka była znacznie większa niż znajomość czynna, miałam problem z porozumiewaniem się w obcym języku. Teraz jest już znacznie łatwiej - przede wszystkim strach minął :)
Na zajęciach przede wszystkim skupiamy się na mówieniu, co lekcje praca z tekstem, słuchanie. Pani Magda zwraca uwagę, z czym uczeń ma problem jeśli chodzi o gramatykę. Potem dostaję dodatkowe materiały celem przećwiczenia i wykluczenia powtarzających się błędów gramatycznych.
Często Pani Magda wysyła materiały multimedialne w formie krótkich filmów do odsłuchania w domu lub na zajęciach. Udostępnia również książki anglojęzyczne do poczytania, które następnie omawiamy na zajęciach.
Podsumowując: godzina szybko mija. :)
Polecam!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2017

OK, polecam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2017

Przemiła osoba, dobre podejście. Polecam.

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2017

Po wielu nieudanych próbach nauki języka angielskiego, w końcu trafiłam na nauczyciela, który przezwyciężył moją barierę językową. Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób, z wykorzystaniem różnych metod nauki oraz materiałów dydaktycznych. Pani Magda przygotowuje program zajęć uwzględniając indywidualne potrzeby i sugestie słuchacza. Duże zaangażowanie Pani Magdy oraz miła atmosfera podczas zajęć dodatkowo motywują do nauki. Gorąco polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2017

Jestem tegoroczną maturzystką. Pani Magda przygotowywała mnie do egzaminu z języka angielskiego. Myślę, że najlepszą rekomendacją będą moje wyniki: pisemny podstawa 100%, pisemny rozszerzony 96%, ustny 100%. Pani Magda bardzo dobrze zna podstawę programową, podchodzi indywidualnie do ucznia przygotowując dla niego pakiet materiałów do zrealizowania. Konsekwentnie realizuje swój plan, jest zawsze przygotowana do zajęć. Szczerze polecam :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2017

Współpracujemy od kilku miesięcy w zakresie nauki business english. Magda jest miła i jednocześnie wymagająca. Zajęcia prowadzone w życzliwej atmosferze, przygotowane profesjonalnie i co najważniejsze dostosowane do zmieniających się potrzeb. Solidnie przygotowane materiały, ciągła praca z językiem dzięki czemu nowy materiał przyswaja się szybko. Szczerze polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2016

Świetny nauczyciel i bardzo miła osoba! Serdecznie polecam Panią Magdę i jej pięknego pieska! Zajęcia prowadzone na wysokim poziomie, nauczyciel zawsze solidnie przygotowany do zajęć i wymagający! O to właśnie chodzi! Pozdrawiam

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2014

Znam Magdę jako 'koleżankę po fachu' i z pełnym przekonaniem mogę polecić ją jako niezwykle kompetentną, zaangażowaną i świetnie zorganizowaną lektorkę. Pomimo działania na tym samym rynku, jestem pełen uznania dla Magdy, jej metod pracy z klientem i iście światowego profesjonalizmu.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2014

Pani Magda pracuje bardzo profesjonalnie. Zajęcia przygotowywane są według potrzeb ucznia - Pani Magda skupia się na słabym punkcie ucznia i stara się go ulepszyć. Jest to osoba wymagająca co skutkuje większą motywacją/mobilizacją do nauki. Nie oznacza to jednak, że nauka nie przebiega w miłej atmosferze. Ponadto Pani Magda nie ogranicza się do nauki z jednego podręcznika, dana tematyka uzupełniana jest dodatkowymi materiałami dzięki czemu można dużo bardziej pogłębić zakres słownictwa z określonego tematu. Polecam lekcje angielskiego z Panią Magdą. Naprawdę warto.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2013

Jeżeli szukasz odpowiedniej osoby aby wreszcie nauczyć się języka angielskiego czas zacząć współpracować z panią Magdą. W miłej atmosferze, pod okiem wymagającego profesjonalisty z pewnością będziesz robił postępy. Nasza współpraca trwa pół roku, jej efekty pomagają mi w codziennej pracy zawodowej. Zróżnicowane zajęcia nie pozwalają się nudzić, a regularne okresowe sprawdziany pozwalają sprawdzić poziom zdobytej wiedzy. Gorącą polecam sympatyczną panią Magdę!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2013

Współpracuję z Pania Magdą od pół roku i jestem naprawdę bardzo zadowolony z zajęć z nią i moich postępów w nauce języka angielskiego. Zajęcia są prowadzone bardzo ciekawie i w przystępny sposób. Polecam barzdzo !!!

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2013

Z wielką przyjemnością chcę się podzielić moją opinią polecając z czystym sumieniem Panią Magdę.
Już na pierwszym spotkaniu zostałam pozytywnie zaskoczona podejściem Pani Magdy do moich nietypowych zainteresowań i pasji jakie jest lotnictwo.
Pani Magda uczy mnie angielskiego od podstaw i angielskiego dla personelu latającego (English for Cabin Crew). Do każdych zajęć podchodzi profesjonalnie i sumiennie oraz wkłada dużo pracy żeby nauczyć swojego ucznia.
Zajęcia są zróżnicowane - ćwiczenia, czytanie tekstu, filmy, słuchanie audio.
Pani Magda jest wymagającą osobą która potrafi zmotywować ucznia oraz podsunąć pomysły jak można się najłatwiej nauczyć.
Atmosfera jest świetna i bez stresowa. Polecam w 1000%!!!
Dziękuję Pani Magdo! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2013

Zajęcia prowadzone przez Magdę są ciekawe, sprawiają dużo przyjemności i satysfakcji dzięki osiąganym postępom. Realizowany materiał dobierany jest indywidualnie do ucznia (oczywiście wg poziomu znajomości angielskiego, ale równiez zainteresowań). Treści z podręcznika często uzupełniane są dodatkowymi materiałami (słownictwo, ćwiczenia), dzięki czemu można dokładnie zapoznać się z daną tematyką. Na lekcjach wykorzystywane są również materiały multimedialne (filmy, audycje radiowe), co sprawia, że zajęcia są na prawdę interesujące. Magda do lekcji podchodzi bardzo profesjonalnie. Jest nauczycielem wymagającym, a jednocześnie zajęcia przebiegają w bardzo miłej amosferze. Dzięki Magdzie szybko przypomniałam sobie nieużywany przez parę lat język i przełamałam barierę w posługiwaniu się nim na co dzień i w pracy. Polecam.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2012

Wspólpracuje z Magdą od przeszło półtora roku i jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Formuła zajęć elastyczna, dostosowana w pełni do moich potrzeb, możliwość rozwiązywania bieżących problemów dotyczących tak nauki, jak praktycznego stosowania angielskiego. Szczególnie cenę sobie możliwość połączenia nauki business i law english, najbardziej przydatych w moojej pracy. Serdecznie polecam wszystkim poszukującym zajęć wysokiej jakości.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2012

Polecam serdecznie wszystkim niezdecydowanym i tym którym brakuje motywacji. Ja do takich osób należę. System nauki dostosowany indywidualnie do ucznia, dużo materiałów. Pani Magda cierpliwa, aczkolwiek wymagająca. Zawsze przygotowana do zajęć nie zależnie od pory dnia.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2012

Niestety na lekcje prowadzone przez Panią Magdę trzeba się przygotowywać. Jest to wynikiem zasady Pani Magdy „szanujmy wzajemnie swój czas”. Odpowiada mi to. Jeżeli chodzi wam o nauczenie się w końcu angielskiego, po nieudanych próbach w innych szkołach, z innymi lektorami polecam Adam.

avatar
magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2012

Doskonale przygotowanie do BEC. Zajecia zawsze w jezyku angielskim, mila atmosfera oraz ciekawe i roznorodne materialy wykluczajace nude. Swietny kontakt z niezdyscyplinowanym uczniem oraz sposob przekazywania wiedzy- reasumujac pelen profesjonalizm.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2012

Polecam zajecia z Pania Magda! Bardzo otwarta i sympatyczna osoba ale rowniez wymagajaca i zawsze dobrze przygotowana. Swietnie dostosowuje zajecia do poziomu ucznia. Szybko nauczylam sie swobodnie i plynnie mowic na czym mi najbardziej zalezalo :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2012

Polecam serdecznie !
Na lekcjach panuje bardzo miła atmosfera , Pani Magda jest zawsze bardzo dobrze przygotowana. Dodatkowe zajęcia pozwoliły mi zdać z egzamin maturalny z zadowalającym wynikiem.

avatar
gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2012

Zróżnicowane i ciekawe zajęcia zadowalają nawet najbardziej wymagających uczniów;) gorąco polecam;)

avatar
Agnieszka i Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2012

Lekce odbywają się w przyjaznej, miłej atmosferze. Pani Magda prezentuje wysoki profesjonalizm. Widać u niej indywidualne, pełne zaangażowania podejście do każdego ucznia. Jest wymagająca, a to sprzyja osiąganiu dobrych rezultatów w nauce języka. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dokonanego wyboru. POLECAMY :)

avatar
Irena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2012

Pani Magda jest bardzo dobrym nauczycielem. Potrafi stworzyć miłą atmosferę na zajęciach, co sprzyja bezstresowemu przyswajaniu wiedzy. Ponad to tempo prowadzenia zajęć dostosowane jest do możliwości ucznia. Pani Magda dba o to, by zapewnić ciekawe materiały, które w odpowiedni sposób rozwijają umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Jest to dla mnie szczególnie ważne, gdyż jestem osoba dojrzałą, która niemal rok temu dopiero rozpoczęła przygodę z językiem angielskim. Polecam :)

avatar
AREK
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2012

Na zajęcia uczęszczam od blisko roku. Zajęcia zawsze przebiegają w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Jestem bardzo zadowolony z efektów jakie do tej pory udało mi się uzyskać. Magda jest bardzo sumiennym i dobrze przygotowanym do zajęć nauczycielem. Dzięki dużemu doświadczeniu zawodowemu potrafi moim zdaniem idealnie dopasować tryb zajęć do ucznia i jego stopnia zaawansowania w znajomości języka. Bardzo dobry kontakt i elastyczność w godzinach. Dużo materiałów do nauki języka, duży nacisk na konwersacje i praktyczne wykorzystanie języka.. Polecam !!!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2012

Jestem osobą dojrzałą. Uczęszczam na zajęcia j.angielskiego od roku. Jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawie i interesująco prowadzone, czas na nich szybko płynie. Profesjonalizm prowadzącej jest zadziwiający. Jest to osoba perfekcyjna, ambitna, cierpliwa, dobrze przygotowana do każdych zajęć , a co najważniejsze kochająca swoją pracę.Tempo nauki dostosowane do ucznia powoduje, że nauka jest przyjemna i nie stresująca. Efekty nauki są widoczne, co powoduje, że chęci do nauki są coraz większe.....
Gorąco POLECAM!!!!!!!!!

avatar
Pablo86
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2012

Na korepetycje z języka angielskiego u Magdy uczęszczam od ponad roku czasu i mogę stwierdzić, iż postępy w moim angielskim są widoczne. Korepetytorka zawsze jest przygotowana na kolejne zajęcia dzięki czemu lekcje nie są chaotyczne albo przypadkowe co zdarzało mi się odczuć u innych korepetytorów. Podczas jednej godziny lekcyjnej zawsze jest praca z tekstem, ćwiczenia z gramatyki oraz słuchanie dialogów lub materiały video. Materiały do nauki są zapewnione więc na pewno jest większa mobilizacja do nauki w domu tym bardziej, że każdy przerobiony rozdział kończy się testem. Jeżeli szukacie dobrego nauczyciela, który zapewni Wam indywidualne podejście do angielskiego a przede wszystkim profesjonalizm i fajną atmosferę to POLECAM!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.