Daria Niedziałkowska

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Żabia Wola
Grodzisk Mazowiecki
Milanówek
Brwinów
Podkowa Leśna
Jaktorów
Józefina
Książenice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hello :)

Prowadzę zajęcia z języka angielskiego oraz udzielam korepetycji na każdym poziomie; podstawowym, średnio- zaawansowanym  i zaawansowanym.

Chętnie podejmę się pracy z dziećmi jak i dorosłymi. Zawsze staram się indywidualnie dopasować do potrzeb klienta, bardzo ważne są dla mnie jego/jej motywacja w nauce. Posiadam tytuł Magistra Psychologii, studia odbyłam w języku polskim oraz angielskim. Moje wykształcenie pomaga mi w lepszym zrozumieniu potrzeb klienta. Ważne są dla mnie zainteresowania ucznia. Mam kilkuletnie doświadczenie w nauce angielskiego. Z sukcesem przygotowałam swoich uczniów  do matury oraz egzaminu po szkole podstawowej.

Cena to 80 zł u nauczyciela, 90 zł u ucznia.

Zajęcia prowadzę w miłej, partnerskiej atmosferze.
Zachęcam do kontaktu! :)

Daria

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2019

Polecam Pani Daria radzi sobie z wymagającymi uczniami.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Pani Daria jest znakomitą nauczycielką, posiada ogromną wiedzę z języka angielskiego i co najważniejsze umiejętność przekazania jej swoim uczniom. Jej świetna wymowa angielskich słów gwarantuje to, że uczniowie zapamiętują je prawidłowo, co jest szczególnie ważne w przypadku osób początkujących. Do tego pani Daria jest niezwykle cierpliwa i pogodna. Indywidualnie podchodzi do każdego ucznia zwracając uwagę na jego wiedzę, zdolności i zainteresowania. Posiada własne materiały do nauczania w wersji papierowej i dźwiękowej, dostosowane do różnych poziomów zaawansowania i hobby. Dzięki temu mój syn bardzo polubił naukę z panią Darią już od pierwszej lekcji i chętnie przygotowuje się do każdej kolejnej, choć muszę przyznać, że z natury nie ma tak entuzjastycznego podejścia do innych przedmiotów. Sądzę, że jest to zasługą pani Darii, ponieważ potrafi zmotywować go do nauki przez interesujące lekcje i konsekwentne sprawdzanie prac domowych. Jestem bardzo zadowolona z tego, że właśnie pani Daria uczy mojego syna angielskiego i szczerze polecam tym, którzy potrzebują kompetentnej, sympatycznej osoby do pomocy w angielskim.

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2018

Miła pogodna osoba.Zawsze przygotowana do zajęć.Zajęcia dostosowane do potrzeb ucznia.Córka jest zadowolona i czuje się pewniejsza na lekcji.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2018

Polecam Pania Darie. Syn bardzo zadowolony. Lekcje ciekawe,indywidualne podejscie do ucznia, zawsze przygotowana,mila i usmiechnieta. Przygotowane materialy i cwiczenia. Po wakacjach kontynuacja z cala pewnoscia

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2018

Witam
Bardzo polecam lekcje z Pania Darią to sama przyjemność. Jest zawsze przygotowana na lekcje ma swoje materialy które ułatwiają naukę. Przychodziły do mnie różne korepetytorki w końcu trafiłam na odpowiednią. Z doświadczenia bardzo polecam :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2018

Doskonały nauczyciel, zaangażowana i kompetentna. Zajęcia prowadzi w miłej i fajnej atmosferze. Polecem w 100%☺

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Szczerze mogę polecić zajęcia z Panią Darią, doskonały nauczyciel.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.