Daria Niedziałkowska

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Grodzisk Mazowiecki
Milanówek
Podkowa Leśna
Jaktorów
Książenice
Żółwin
Owczarnia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hi there :)

Prowadzę zajęcia z języka angielskiego oraz udzielam korepetycji na każdym poziomie; podstawowym, średnio - zaawansowanym  i zaawansowanym.

  • UCZNIOWIE: Chętnie podejmę się pracy z dziećmi jak i dorosłymi. Zawsze staram się indywidualnie dopasować do potrzeb klienta, bardzo ważne są dla mnie jego/jej motywacja w nauce.
  • WYKSZTAŁCENIE: Posiadam tytuł Magistra Psychologii, a obecnie  kontynuuję naukę na Studiach Doktoranckich na kierunku Psychologia Poznawcza. Studiuję w języku polskim oraz angielskim. Moje wykształcenie pomaga mi w lepszym zrozumieniu potrzeb klienta oraz procesu uczenia się i zapamiętywania.
  • MOTYWACJA: Ważne są dla mnie zainteresowania ucznia. Chętnie pomogę uczniowi odkryć kierunek jaki chciałby obrać na drodze swojej nauki i przyszłej kariery. 
  • DOŚWIADCZENIE: Mam kilkuletnie doświadczenie w nauce angielskiego. Z sukcesem przygotowałam swoich uczniów  do matury oraz egzaminu po szkole podstawowej. Wyniki z tego roku: matura rozszerzona 75%.
  • CENA: 90 zł u nauczyciela w Grodzisku Maz., 100 zł u ucznia.

Zajęcia prowadzę w miłej, partnerskiej atmosferze.
Zapraszam do kontaktu! :)

Zachęcam do zajrzenia do opini poniżej.
Cheers, Daria

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Doktor
Psychologia Poznawcza
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Daria jest spoko :) polecam

avatar
Antonina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2020

Jestem uczennicą Darii od około 1,5 roku. Jestem bardzo zadowolona z zajęć z nią. Na lekcjach jest dużo humoru i pozytywnej energii oraz czuje ,że dużo się nauczyłam. Pani Daria pomaga mi w pracy domowej z angielskiego i niemieckiego, do tego robi ze mną materiał wychodzący poza program nauczania. Uwielbiam te lekcje

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2020

Z Panią Darią postanowiłam się skontaktować, gdy przeczytałam w internecie opinię, iż radzi sobie z wymagającymi uczniami. I nie żałuję, gdyż dzięki indywidualnemu podejściu do ucznia potrafiła nawiązać fajny kontakt z moją 11-letnią córką zmagającą się z dysleksją i szczerą niechęcią do nauki języka obcego. Córka polubiła lekcje angielskiego. Od niedawna Pani Daria udziela lekcji również mojej drugiej córce 14 -letniej co potwierdza tezę, iż jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Ze względu na epidemię COVID-19 mamy lekcje online, które szczerze mogę polecić.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Pani Daria jest fantastycznym nauczycielem. Bardzo indywidualnie podchodzi do ucznia. Jest zawsze przygotowana do zajęć i wymyśla bardzo ciekawy formy nauczania. Szczerze polecam bo bardzo trudno znaleźć osobę tak zaangażowaną i prowadzącą zajęcia z pasja.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2020

Daria posiada wrodzony dar nawiązywania kontaktu z uczniem, uczyła zarówno mnie [39] jak i moją 5 letnią córkę. W sposób profesjonalny a zarazem spontaniczny potrafi dopasować się do Klienta i jego potrzeb, nie narzuca jednego stylu nauki i jest bardzo otwarta na sugestie Klienta. Jednocześnie jest także bardzo zdeterminowana aby efekty spotkań były zadawalające dla każdej ze stron :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2019

Polecam Pani Daria radzi sobie z wymagającymi uczniami.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Pani Daria jest znakomitą nauczycielką, posiada ogromną wiedzę z języka angielskiego i co najważniejsze umiejętność przekazania jej swoim uczniom. Jej świetna wymowa angielskich słów gwarantuje to, że uczniowie zapamiętują je prawidłowo, co jest szczególnie ważne w przypadku osób początkujących. Do tego pani Daria jest niezwykle cierpliwa i pogodna. Indywidualnie podchodzi do każdego ucznia zwracając uwagę na jego wiedzę, zdolności i zainteresowania. Posiada własne materiały do nauczania w wersji papierowej i dźwiękowej, dostosowane do różnych poziomów zaawansowania i hobby. Dzięki temu mój syn bardzo polubił naukę z panią Darią już od pierwszej lekcji i chętnie przygotowuje się do każdej kolejnej, choć muszę przyznać, że z natury nie ma tak entuzjastycznego podejścia do innych przedmiotów. Sądzę, że jest to zasługą pani Darii, ponieważ potrafi zmotywować go do nauki przez interesujące lekcje i konsekwentne sprawdzanie prac domowych. Jestem bardzo zadowolona z tego, że właśnie pani Daria uczy mojego syna angielskiego i szczerze polecam tym, którzy potrzebują kompetentnej, sympatycznej osoby do pomocy w angielskim.

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2018

Miła pogodna osoba.Zawsze przygotowana do zajęć.Zajęcia dostosowane do potrzeb ucznia.Córka jest zadowolona i czuje się pewniejsza na lekcji.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2018

Polecam Pania Darie. Syn bardzo zadowolony. Lekcje ciekawe,indywidualne podejscie do ucznia, zawsze przygotowana,mila i usmiechnieta. Przygotowane materialy i cwiczenia. Po wakacjach kontynuacja z cala pewnoscia

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2018

Witam
Bardzo polecam lekcje z Pania Darią to sama przyjemność. Jest zawsze przygotowana na lekcje ma swoje materialy które ułatwiają naukę. Przychodziły do mnie różne korepetytorki w końcu trafiłam na odpowiednią. Z doświadczenia bardzo polecam :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2018

Doskonały nauczyciel, zaangażowana i kompetentna. Zajęcia prowadzi w miłej i fajnej atmosferze. Polecem w 100%☺

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Szczerze mogę polecić zajęcia z Panią Darią, doskonały nauczyciel.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.