Daria Niedziałkowska

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Online
Grodzisk Mazowiecki
Milanówek
Podkowa Leśna
Jaktorów
Książenice
Żółwin
Owczarnia

Daria Niedziałkowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii
Dla użytkownika Daria Niedziałkowska

O mnie

Dzień dobry :)Udzielam korepetycji z języka angielskiego na poziomie podstawowym, średnio- zaawansowanym i zaawansowanym.Chętnie podejmę się pracy z dziećmi jak i dorosłymi.

Zawsze staram się indywidualnie dopasować do potrzeb klienta, bardzo ważne są dla mnie jego/jej motywacja w nauce. Posiadam tytuł Magistra Psychologii, studia odbyłam w języku polskim oraz angielskim. Moje wykształcenie pomaga mi w lepszym zrozumieniu potrzeb klienta. Ważne są dla mnie zainteresowania ucznia. Mam kilkuletnie doświadczenie w nauce angielskiego.Dojeżdżam do ucznia.

Zajęcia prowadzę w miłej, partnerskiej atmosferze.Zachęcam do kontaktu pod numer telefonu 786167421 lub mailowo daria.anna.niedzialkowska@gmail.com.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Doktor
Psychologia Poznawcza
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Daria jest spoko :) polecam

avatar
Antonina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2020

Jestem uczennicą Darii od około 1,5 roku. Jestem bardzo zadowolona z zajęć z nią. Na lekcjach jest dużo humoru i pozytywnej energii oraz czuje ,że dużo się nauczyłam. Pani Daria pomaga mi w pracy domowej z angielskiego i niemieckiego, do tego robi ze mną materiał wychodzący poza program nauczania. Uwielbiam te lekcje

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2020

Z Panią Darią postanowiłam się skontaktować, gdy przeczytałam w internecie opinię, iż radzi sobie z wymagającymi uczniami. I nie żałuję, gdyż dzięki indywidualnemu podejściu do ucznia potrafiła nawiązać fajny kontakt z moją 11-letnią córką zmagającą się z dysleksją i szczerą niechęcią do nauki języka obcego. Córka polubiła lekcje angielskiego. Od niedawna Pani Daria udziela lekcji również mojej drugiej córce 14 -letniej co potwierdza tezę, iż jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Ze względu na epidemię COVID-19 mamy lekcje online, które szczerze mogę polecić.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Pani Daria jest fantastycznym nauczycielem. Bardzo indywidualnie podchodzi do ucznia. Jest zawsze przygotowana do zajęć i wymyśla bardzo ciekawy formy nauczania. Szczerze polecam bo bardzo trudno znaleźć osobę tak zaangażowaną i prowadzącą zajęcia z pasja.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2020

Daria posiada wrodzony dar nawiązywania kontaktu z uczniem, uczyła zarówno mnie [39] jak i moją 5 letnią córkę. W sposób profesjonalny a zarazem spontaniczny potrafi dopasować się do Klienta i jego potrzeb, nie narzuca jednego stylu nauki i jest bardzo otwarta na sugestie Klienta. Jednocześnie jest także bardzo zdeterminowana aby efekty spotkań były zadawalające dla każdej ze stron :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2019

Polecam Pani Daria radzi sobie z wymagającymi uczniami.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Pani Daria jest znakomitą nauczycielką, posiada ogromną wiedzę z języka angielskiego i co najważniejsze umiejętność przekazania jej swoim uczniom. Jej świetna wymowa angielskich słów gwarantuje to, że uczniowie zapamiętują je prawidłowo, co jest szczególnie ważne w przypadku osób początkujących. Do tego pani Daria jest niezwykle cierpliwa i pogodna. Indywidualnie podchodzi do każdego ucznia zwracając uwagę na jego wiedzę, zdolności i zainteresowania. Posiada własne materiały do nauczania w wersji papierowej i dźwiękowej, dostosowane do różnych poziomów zaawansowania i hobby. Dzięki temu mój syn bardzo polubił naukę z panią Darią już od pierwszej lekcji i chętnie przygotowuje się do każdej kolejnej, choć muszę przyznać, że z natury nie ma tak entuzjastycznego podejścia do innych przedmiotów. Sądzę, że jest to zasługą pani Darii, ponieważ potrafi zmotywować go do nauki przez interesujące lekcje i konsekwentne sprawdzanie prac domowych. Jestem bardzo zadowolona z tego, że właśnie pani Daria uczy mojego syna angielskiego i szczerze polecam tym, którzy potrzebują kompetentnej, sympatycznej osoby do pomocy w angielskim.

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2018

Miła pogodna osoba.Zawsze przygotowana do zajęć.Zajęcia dostosowane do potrzeb ucznia.Córka jest zadowolona i czuje się pewniejsza na lekcji.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2018

Polecam Pania Darie. Syn bardzo zadowolony. Lekcje ciekawe,indywidualne podejscie do ucznia, zawsze przygotowana,mila i usmiechnieta. Przygotowane materialy i cwiczenia. Po wakacjach kontynuacja z cala pewnoscia

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2018

Witam
Bardzo polecam lekcje z Pania Darią to sama przyjemność. Jest zawsze przygotowana na lekcje ma swoje materialy które ułatwiają naukę. Przychodziły do mnie różne korepetytorki w końcu trafiłam na odpowiednią. Z doświadczenia bardzo polecam :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2018

Doskonały nauczyciel, zaangażowana i kompetentna. Zajęcia prowadzi w miłej i fajnej atmosferze. Polecem w 100%☺

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Szczerze mogę polecić zajęcia z Panią Darią, doskonały nauczyciel.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.