Angelika Ptak

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online

Angelika Ptak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/59 opinii
Dla użytkownika Angelika Ptak

O mnie

Zajmuję się zawodowo przygotowaniem do matury z filozofii.

Zapraszam Cię na moją stronę, na której znajdziesz dużo informacji na temat korepetycji oraz wiele darmowych materiałów przygotowujących do matury z filozofii: korepetycje-z-filozofii . pl

Zapraszam także na mój kanał na yt o tematyce filozoficznej: Korepetycje z Filozofii

PIERWSZA LEKCJA ZA DARMO!

(Ilość miejsc ograniczona! Stawiam na jakość i personalne podejście do ucznia, co jest niemożliwe przy dużej ilości uczniów.)

Aby zapisać się na lekcje, zadzwoń lub napisz wiadomość sms. Nr tel. 531983631

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2021

Miła, kompetentna osoba. Potrafi dobrze przekazać wiedzę i zaciekawić filozofią. Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
24 sierpnia 2021

Niestety bardzo nie polecam. Pierwsze spotkanie było bardzo profesjonalne, po czym kontakt został zerwany mimo dwóch umówionych kolejnych lekcji. Brak odpowiedzi na telefony, wiadomości i połączenia w komunikatorze.

Angelika Ptak

Dzień dobry. Tak, wiem o jaką sytuację chodzi. Faktycznie miała miejsce, znajdowałam się wtedy w szpitalu i całkowicie nie miałam głowy żeby poinformować o tym każdą osobę, z którą współpracowałam. Przez większość czasu byłam nieprzytomna. Mój błąd, przepraszam najmocniej.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2021

Świetne lekcje! Maturka zdana bardzo dobrze, a uczyłam się z Angeliką mniej niż rok :) Jestem bardzo zadowolona, czuję że mój światopogląd się rozszerzył i totalnie polecam wszystkim, którzy chcą się trochę rozwinąć

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2021

Serdecznie polecam współpracę z Angeliką, zwłaszcza (ale nie tylko) maturzystom. Angelika w pół roku pomogła mi od zera przygotować się kompleksowo do matury z filozofii na poziomie rozszerzonym. Jako korepetytorka jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Potrafi przystępnie wytłumaczyć nawet najtrudniejsze fragmenty materiału. Jest także punktualna i słowna, zawsze przygotowana do przerobienia w pełni danego tematu. Dodatkowo, to bardzo sympatyczna osoba, a lekcje z nią są czystą przyjemnością :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2021

Bardzo polecam!!! Mimo krótkiego czasu przygotowała mnie super do matury :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2021

Lekcje z Angeliką są świetne, przed maturą miałam bardzo mało czasu na nauczenie się filozofii od nowa, ale dałyśmy radę przerobić podstawę programową w bardzo krótkim czasie. Ma super podejście, bardzo mnie zainteresowała filozofią, polecam wszystkim te lekcje!!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2021

Angelika to świetna korepetytorka! Do prowadzenia zajęć podchodzi z pasją, cierpliwością i pełnym profesjonalizmem. Serdecznie polecam :)

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2021

Angelika to super korepetytorka, na której pomoc można liczyć w każdej chwili. Lekcje są prowadzone w przyjemny i przejrzysty sposób. Jestem bardzo zadowolona z zajęć!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2021

Bardzo uczciwa i kompetentna osoba. Przygotowala mnie bardzo dobrze do egzaminu na celująco. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.