Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Prowadzę jednoosobową firmę oferującą zajęcia z języka angielskiego dla firm.

Nie chcąc przepłacać i wiązać się długoterminowymi umowami z dużymi szkołami językowymi wybierz zajęcia, które jakością przewyższają inne szkoły i gwarantują wykwalifikowaną lektorkę.

Moja oferta dla firm jest niezwykle elastyczna. Zarówno pod względem poziomu umiejętności językowych, jak i również nauczania języka specjalistycznego biznesowego. Mój autorski program skierowany do firm zawiera w sobie kształcenie kompetencji językowych oraz kształcenia umiejętności „miękkich”. Nauczam w języku angielskim m.in. autoprezentacji, pracy w zespole, negocjacji w biznesie, etykiety w biznesie a nade wszystko uczę mówić, pokonywać w sobie bariery nieśmiałości i pokazuję jak sprawnie można się komunikować na KAŻDYM POZIOMIE ZNAJOMOŚCI JĘZYKA. Wzmacniam nabyte dotąd umięjętności, a złe nawyki językowe zastępuję nowymi.

Oferuję dodatkowo w ramach wykupionego kursu jedne zajęcia dodatkowe w miesiącu wyłącznie z wymowy lub słuchania.

Konwersacje i zajęcia prowadzone przeze mnie są z pełną skutecznością i dokładnością.

Język angielski to moja pasja, podobnie nauczanie, dlatego też moje lekcje są zawsze ciekawe i profesjonalne. Posiadam informacje z zakresu metodyki i psychologii, tak potrzebne w pracy nauczyciela.

Nauka mówienia jest moim priorytetem.

Podstawą każdej konwersacji jest uzyskanie i przekazywanie informacji w kontekście kulturowym, społecznym.
Doskonale władam naturalnym językiem amerykańskim – praktykę zdobyłam studiując ponad rok w USA.

Ponadto rozmawiam na nurtujące nas problemy, uczę was jak wyrażać swoje opinie jasno i otwarcie.

Szczególną uwagę skupiam na wymowie, akcencie wyrazowym oraz co jest dla was najtrudniejsze do osiągnięcia, aby wasze wypowiedzi nie były kalką zdań z języka polskiego.

Wzoruję się wyłącznie na oryginalnych angielskich nagraniach, wywiadach, filmach, gdzie podsłuchujemy jak wypowiadają się native speakerzy!

Cena zajęć dotyczy lekcji indywidualnych.

Wystawiam faktury.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Użytkownik #172024
os. Piastowskie 20
61-148 Poznań
NIP: 665-230-96-66

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2016

Zachęcam do nauki angielskiego u pani Bernadetty. Pani Bernadetta posiada nie tylko duża wiedzę praktyczną i merytoryczną. Ma wspaniały akcent, niebywałą cierpliwość i ogromną zdolność przekazywania wiedzy. Spotkania z panią Bernadettą to nie tylko lekcje, każdy po pewnym czasie przekona się, że ma do czynienia niemalże z kumplem, z kimś komu nie jest obojętna motywacja do lekcji. Każda lekcja to cudowna przygoda. Będę kontynuować lekcje z czystą przyjemnością.

avatar
Arleta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2016

Z czystym sumieniem polecam Bernadette jako lektora j.ang. Genialny akcent, super podejście, ciekawe materiały.
Jest to moja kolejna korepetytorka, ale na pewno ostatnia. W końcu trafiłam na rzetelna osobę, która angażuje się w to co robi i zależy jej na postępach swoich uczniów. Dodatkowy plus za motywowanie!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2016

Genialne podejście do nauki, pełne innowatorstwa zajęcia oparte o praktykę. Wszystkie materiały wykorzystywane podczas lekcji są aktualne oraz bardzo przydatne. Skutecznie udało mi się pokonać barierę mówienia w obcym języku, z którym, dzięki Pani Bernadetcie, z dnia na dzień czuję się coraz swobodniej!

Klaudia
MW Aranżacja

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2015

Pani Bernadetta to osobą pełna pozytywnych emocji, energiczna, kreatywna.. a przede wszystkim profesjonalistka jeżeli chodzi o nauczanie języka angielskiego. Uczęszczanie na te lekcje to sama przyjemność. Nie ma stresu i obaw związanych z nieśmiałością czy brakiem wiedzy. To tu złapałam bakcyla do uczenia się angielskiego. Polecam całym sercem tym, którzy chcą zacząć stawiać pierwsze kroki z j.angielskim i tym, którzy są za pan brat i nadal chcą podnosić swoje kwalifikacje. Tu nie ma nudy! Zajęcia są przemyślane, dostosowane do poziomu każdego uczestnika. Brak monotonii i stresu. Polecam!:)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2014

Wspaniała współpraca. Biznesowe zwroty z materiałów źródłowych (wywiady, artykuły). Przydatne słownictwo, które jest regularnie powtarzane, dzięki czemu nie da się o nich zapomnieć. Praktyka negocjacji, sprzedaży, rekrutacji i wszystko co najpotrzebniejsze.

avatar
Elwira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2014

Współpracujemy od dwóch lat i nasi pracownicy czują się nadal zmotywowani do nauki. A co najważniejsze wszyscy świetnie się bawią! Nasza komunikacja w języku angielskim na spotkaniach biznesowych poprawiła się ogromnie! Gorąco polecam!!

Elwira
Adecco

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2014

Polecam! W końcu ktoś otworzył mi usta, rozwiązał język, pomógł przełamać blokady i wewnętrzny opór przed mówieniem, zamienił moje rozumienie bierne w czynne. Dzięki tym zajęciom zakochałam się w języku angielskim. Nauczycielka fenomenalna, porywająca osobowość, nietuzinkowe dyskusje. Czujesz, że żyjesz, że się rozwijasz:)

Kasia Lutkowska
Pizza Express

avatar
jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2014

Zajęcia są bardzo profesjonalne. Prowadzone z dużą skutecznością i co najważniejsze wyrozumiałością i elastycznością. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
PUH Nes-Green Sp. z o.o.
Jakub Przybylski

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.