Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Faktura VAT

Użytkownik #172024

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Użytkownik #172024

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2016

Zachęcam do nauki angielskiego u pani Bernadetty. Pani Bernadetta posiada nie tylko duża wiedzę praktyczną i merytoryczną. Ma wspaniały akcent, niebywałą cierpliwość i ogromną zdolność przekazywania wiedzy. Spotkania z panią Bernadettą to nie tylko lekcje, każdy po pewnym czasie przekona się, że ma do czynienia niemalże z kumplem, z kimś komu nie jest obojętna motywacja do lekcji. Każda lekcja to cudowna przygoda. Będę kontynuować lekcje z czystą przyjemnością.

avatar
Arleta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2016

Z czystym sumieniem polecam Bernadette jako lektora j.ang. Genialny akcent, super podejście, ciekawe materiały.
Jest to moja kolejna korepetytorka, ale na pewno ostatnia. W końcu trafiłam na rzetelna osobę, która angażuje się w to co robi i zależy jej na postępach swoich uczniów. Dodatkowy plus za motywowanie!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2016

Genialne podejście do nauki, pełne innowatorstwa zajęcia oparte o praktykę. Wszystkie materiały wykorzystywane podczas lekcji są aktualne oraz bardzo przydatne. Skutecznie udało mi się pokonać barierę mówienia w obcym języku, z którym, dzięki Pani Bernadetcie, z dnia na dzień czuję się coraz swobodniej!

Klaudia
MW Aranżacja

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2015

Pani Bernadetta to osobą pełna pozytywnych emocji, energiczna, kreatywna.. a przede wszystkim profesjonalistka jeżeli chodzi o nauczanie języka angielskiego. Uczęszczanie na te lekcje to sama przyjemność. Nie ma stresu i obaw związanych z nieśmiałością czy brakiem wiedzy. To tu złapałam bakcyla do uczenia się angielskiego. Polecam całym sercem tym, którzy chcą zacząć stawiać pierwsze kroki z j.angielskim i tym, którzy są za pan brat i nadal chcą podnosić swoje kwalifikacje. Tu nie ma nudy! Zajęcia są przemyślane, dostosowane do poziomu każdego uczestnika. Brak monotonii i stresu. Polecam!:)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2014

Wspaniała współpraca. Biznesowe zwroty z materiałów źródłowych (wywiady, artykuły). Przydatne słownictwo, które jest regularnie powtarzane, dzięki czemu nie da się o nich zapomnieć. Praktyka negocjacji, sprzedaży, rekrutacji i wszystko co najpotrzebniejsze.

avatar
Elwira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2014

Współpracujemy od dwóch lat i nasi pracownicy czują się nadal zmotywowani do nauki. A co najważniejsze wszyscy świetnie się bawią! Nasza komunikacja w języku angielskim na spotkaniach biznesowych poprawiła się ogromnie! Gorąco polecam!!

Elwira
Adecco

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2014

Polecam! W końcu ktoś otworzył mi usta, rozwiązał język, pomógł przełamać blokady i wewnętrzny opór przed mówieniem, zamienił moje rozumienie bierne w czynne. Dzięki tym zajęciom zakochałam się w języku angielskim. Nauczycielka fenomenalna, porywająca osobowość, nietuzinkowe dyskusje. Czujesz, że żyjesz, że się rozwijasz:)

Kasia Lutkowska
Pizza Express

avatar
jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2014

Zajęcia są bardzo profesjonalne. Prowadzone z dużą skutecznością i co najważniejsze wyrozumiałością i elastycznością. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
PUH Nes-Green Sp. z o.o.
Jakub Przybylski

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.